Lukk liste
Du er her: altomfotball.no
Turnering Lag Kanal   Tid Resultat
Fra: Til:

24. juni 2018
Treningskamper Spartak Moskva - Dinamo St Petersburg   12.00 -
1. divisjon kvinner Medkila - Bossekop   13.00 -
FIFA Fotball-VM, gr. G England - Panama TV 2 14.00 -
PostNord-ligaen, avd. 1 Alta - Asker   14.00 -
  NIL-Trysil - FK Mjølner   14.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Spjelkavik - Hødd 2   14.00 -
OBOS-ligaen Viking - HamKam Eurosport Norge 15.00 -
Sverige: Superettan Norrby - Landskrona   15.00 -
  Varberg - GAIS   15.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Herd - Molde 2   15.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Skarp - Lyn   15.00 -
  Melbo - Junkeren   15.30 -
Hviterussland: Vysshaya Liga Slutsk - Dinamo Minsk   15.45 -
1. divisjon kvinner Nanset - Øvrevoll Hosle   16.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Kristiansund BK 2 - Follo   16.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Bjørnevatn - Lørenskog   16.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Egersund 2 - Urædd   16.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Harstad - Grei   16.00 -
Kasakhstan: Premier League Kairat - Astana   16.30 -
FIFA Fotball-VM, gr. H Japan - Senegal NRK1 17.00 -
Toppserien LSK Kvinner - Grand Bodø   17.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Træff - Ready   17.00 -
Moldova: Divizia Nationala Dinamo-Auto - Petrocub   17.30 -
  Speranta - Milsami   17.30 -
  Zaria - Sfantul Gheorghe   17.30 -
Sverige: Superettan Frej - Gefle   17.30 -
  Helsingborg - Värnamo   17.30 -
  Öster - Eskilstuna   17.30 -
Hviterussland: Vysshaya Liga BATE - Shakhtyor   17.45 -
Eliteserien Sarpsborg 08 - Tromsø Eurosport Norge 18.00 -
  Bodø/Glimt - Sandefjord Eurosport Player 18.00 -
  Haugesund - Lillestrøm Eurosport Player 18.00 -
  Start - Kristiansund BK Eurosport Player 18.00 -
  Strømsgodset - Ranheim TF Eurosport Player 18.00 -
OBOS-ligaen Aalesund - Notodden Eurosport Player 18.00 -
  Kongsvinger - Strømmen Eurosport Player 18.00 -
  Tromsdalen - Florø Eurosport Player 18.00 -
  Ullensaker/Kisa - Sandnes Ulf Eurosport Player 18.00 -
  Åsane - Levanger Eurosport Player 18.00 -
PostNord-ligaen, avd. 1 Stabæk 2 - Fredrikstad   18.00 -
Moldova: Divizia Nationala Zimbru - Sheriff   18.00 -
Segunda División B - playoff… Cartagena - Extremadura   18.30 -
Hviterussland: Vysshaya Liga Luch Minsk - Torpedo Zhodino   19.45 -
FIFA Fotball-VM, gr. H Polen - Colombia NRK1 20.00 -
Eliteserien Rosenborg - Vålerenga Eurosport Norge 20.00 -
OBOS-ligaen Sogndal - Jerv Eurosport Player 20.00 -

25. juni 2018
Treningskamper Orenburg - Vardar   12.00 -
PostNord-ligaen, avd. 2 Vålerenga 2 - Vard Haugesund   14.00 -
FIFA Fotball-VM, gr. A Uruguay - Russland TV 2 16.00 -
  Saudi-Arabia - Egypt TV 2 Sportskanalen 16.00 -
Treningskamper Hobro - AaB   16.30 -
Finland: Veikkausliiga HJK - VPS   17.30 -
  Lahti - KuPS   17.30 -
  Mariehamn - Kemi   18.00 -
Hviterussland: Vysshaya Liga Vitebsk - Isloch   18.00 -
Eliteserien Odd - Brann MAX 19.00 -
Sverige: Superettan Brage - Halmstad   19.00 -
  Degerfors - Falkenberg   19.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Eidsvold TF - Lillestrøm 2   19.00 -
  Strømsgodset 2 - Østsiden   19.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Halsen - Sandefjord 2   19.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Levanger 2 - Rosenborg 2   19.00 -
Hviterussland: Vysshaya Liga Dinamo Brest - Gorodeya   19.45 -
FIFA Fotball-VM, gr. B Spania - Marokko NRK1 20.00 -
  Iran - Portugal NRK3 20.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 KFUM 2 - Ullern   20.15 -

26. juni 2018
Treningskamper Cukaricki - Rubin   12.00 -
  KFC Mandel United - Kortrijk   12.00 -
  Silkeborg - Vendsyssel   13.00 -
  Örebro - Sundsvall   14.00 -
FIFA Fotball-VM, gr. C Danmark - Frankrike NRK1 16.00 -
  Australia - Peru NRK2 16.00 -
Treningskamper Shakhtar Donetsk - Brøndby   16.00 -
UEFA Champions League, kval. FC Santa Coloma - Drita   17.00 -
Litauen: A Lyga Stumbras - Atlantas   17.00 -
Finland: Veikkausliiga Inter Turku - Honka   17.30 -
  RoPS - TPS   17.30 -
  SJK - Ilves   17.30 -
Treningskamper Ludogorets - Akhmat   17.30 -
Latvia: LMT Virsliga Riga - Spartaks Jurmala   18.00 -
Treningskamper Admira - Haladás   18.00 -
  Zrinjski - Yenisey Krasnoyarsk   18.00 -
  Wacker - Qarabag   18.30 -
OBOS-ligaen Mjøndalen - Nest-Sotra Eurosport Norge 19.00 -
Sverige: Superettan Örgryte - Jönköping   19.00 -
FIFA Fotball-VM, gr. D Island - Kroatia TV 2 20.00 -
  Nigeria - Argentina TV 2 Sportskanalen 20.00 -
EL, kval Sant Julià - Gzira   20.00 -
UEFA Champions League, kval. La Fiorita - Lincoln   21.00 -

27. juni 2018
Treningskamper Ufa - CSKA Sofia   12.00 -
  IFK Norrköping - Nordsjælland   13.30 -
  Zürich - Wil 1900   15.00 -
FIFA Fotball-VM, gr. F Mexico - Sverige NRK1 16.00 -
  Sør-Korea - Tyskland NRK2 16.00 -
Treningskamper Chiasso - Sion   16.00 -
Litauen: A Lyga Jonava - Kauno   17.00 -
Moldova: Divizia Nationala Dinamo-Auto - Speranta   17.30 -
Toppserien Kolbotn - Røa   18.00 -
Georgia: Erovnuli Liga Dila - Lokomotive Tbilisi   18.00 -
Moldova: Divizia Nationala Sheriff - Milsami   18.00 -
  Zimbru - Zaria   18.00 -
Treningskamper OB - Östersund   18.00 -
  Young Boys - Altach   18.00 -
  Sturm - Domzale   18.30 -
  Vorwaerts Steyr - Celtic   18.30 -
1. divisjon kvinner Grei - Urædd   19.00 -
Litauen: A Lyga Suduva - Zalgiris   19.00 -
Treningskamper Cercle Brugge - Mechelen   19.00 -
FIFA Fotball-VM, gr. E Serbia - Brasil TV 2 20.00 -
  Sveits - Costa Rica TV 2 Sportskanalen 20.00 -
Færøyene: Effodeildin Víkingur - EB/Streymur   20.00 -
Moldova: Divizia Nationala Petrocub - Sfantul Gheorghe   20.00 -

28. juni 2018
Treningskamper Orenburg - Honvéd   12.00 -
  Hammarby - Sirius   13.00 -
FIFA Fotball-VM, gr. H Senegal - Colombia TV 2 16.00 -
  Japan - Polen TV 2 Sportskanalen 16.00 -
EL, kval Europa - Prishtina   18.00 -
Georgia: Erovnuli Liga Saburtalo - Chikhura   18.00 -
Treningskamper Horsens - Vejle   18.00 -
EL, kval Birkirkara - KÍ   19.00 -
Treningskamper Hedensted - Horsens   19.00 -
FIFA Fotball-VM, gr. G England - Belgia NRK1 20.00 -
  Panama - Tunisia NRK3 20.00 -
EL, kval B36 - St Joseph's   20.00 -
  Cefn Druids - Trakai   20.00 -
  Engordany - Folgore   20.00 -
  Tre Fiori - Bala   20.45 -

29. juni 2018
Treningskamper Elfsborg - Helsingør   15.00 -
  Midtjylland - Malmö   15.00 -
  SønderjyskE - Esbjerg   15.00 -
  Trelleborg - Lyngby   15.00 -
Georgia: Erovnuli Liga Sioni - Torpedo Kutaisi   15.30 -
Finland: Veikkausliiga TPS - Mariehamn   17.00 -
Treningskamper Admira - CSKA Moskva   17.00 -
Georgia: Erovnuli Liga Kolcheti - Dinamo Tbilisi   17.30 -
Hviterussland: Vysshaya Liga Luch Minsk - BATE   17.45 -
Finland: Veikkausliiga Lahti - HJK   18.00 -
Latvia: LMT Virsliga Rigas FS - Ventspils   18.00 -
Treningskamper Anderlecht - PAOK   18.00 -
  Mattersburg - Zlaté Moravce   18.30 -
  Lausanne - Xamax   18.45 -
Georgia: Erovnuli Liga Metalurgi Rustavi - Samtredia   19.00 -
Treningskamper Thun - FC Rapperswil-Jona   19.00 -
  KFC Mandel United - Oostende   19.30 -
Hviterussland: Vysshaya Liga Gomel - Dinamo Brest   19.45 -
UEFA Champions League, kval. La Fiorita/Lincoln - FC Santa Coloma/Drita   20.30 -
Irland: Airtricity League Dundalk - Cork   20.35 -
  Bohemians - St Patrick's   20.45 -
  Limerick - Bray   20.45 -
Treningskamper Brechin City - Dundee   20.45 -
Irland: Airtricity League Shamrock Rovers - Derry   21.00 -

30. juni 2018
Treningskamper Midtjylland - Fredericia   11.30 -
  Radnicki Nis - Rubin   12.00 -
  Spartak Moskva - Rotor Volgograd   12.00 -
  Ufa - U Craiova   12.00 -
1. divisjon kvinner Urædd - Kaupanger   13.00 -
Kasakhstan: Premier League Astana - Ordabasy   13.00 -
Treningskamper OB - Kalmar   13.00 -
  Eastleigh - Reading   13.30 -
Finland: Veikkausliiga Honka - RoPS   14.00 -
  Ilves - Inter Turku   14.00 -
  Kemi - VPS   14.00 -
  KuPS - SJK   14.00 -
Treningskamper AaB - Randers   14.00 -
  Crusaders - Motherwell   14.00 -
  Djurgården - AGF   14.00 -
  Hartberg - SKF Sered   14.00 -
  Viborg - Hobro   14.00 -
Toppserien Klepp - Kolbotn   15.00 -
  Sandviken - Stabæk   15.00 -
  Trondheims-Ørn - LSK Kvinner   15.00 -
1. divisjon kvinner Amazon Grimstad - Grei   15.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Donn - Staal Jørpeland   15.00 -
  Egersund 2 - Vindbjart   15.00 -
Treningskamper Celtic - Bohemians 1905   15.00 -
  Cobh Ramblers - Aberdeen   15.00 -
  Häcken - Dalkurd   15.00 -
Hviterussland: Vysshaya Liga Isloch - Slutsk   15.45 -
FIFA Fotball-VM 1C - 2D NRK1 16.00 -
Toppserien Grand Bodø - Arna-Bjørnar   16.00 -
PostNord-ligaen, avd. 1 Bærum - Asker   16.00 -
  Fram Larvik - Raufoss   16.00 -
Latvia: LMT Virsliga Valmieras FK - Riga   16.00 -
Sverige: Superettan GAIS - Norrby   16.00 -
  Jönköping - Halmstad   16.00 -
  Värnamo - Brage   16.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Follo - Oppsal   16.00 -
  Hødd 2 - Træff   16.00 -
  Rilindja - Drøbak-Frogn   16.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Gjelleråsen - Valdres   16.00 -
  Lørenskog - Eidsvold TF   16.00 -
  Skjetten - Kråkerøy   16.00 -
  Østsiden - Kvik Halden   16.00 -
Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Pors Grenland - Åssiden   16.00 -
  Sandefjord 2 - Madla   16.00 -
  Ørn-Horten - Halsen   16.00 -
Treningskamper Dobrudzha - Dinamo Moskva   16.00 -
  HNK Gorica - Yenisey Krasnoyarsk   16.00 -
  Zürich - St. Gallen   16.00 -
  Hibernian - Linlithgow Rose   16.30 -
  LASK Linz - Røde Stjerne   17.00 -
  Lugano - Chiasso   17.00 -
  Young Boys - Ludogorets   17.30 -
Hviterussland: Vysshaya Liga Torpedo Zhodino - Torpedo-SKA   17.45 -
Eliteserien Vålerenga - Bodø/Glimt Eurosport Norge 18.00 -
1. divisjon kvinner Bossekop - Fart   18.00 -
PostNord-ligaen, avd. 1 Moss - Alta   18.00 -
Latvia: LMT Virsliga Liepaja - Spartaks Jurmala   18.00 -
Sverige: Superettan Degerfors - Frej   18.00 -
  Gefle - Varberg   18.00 -
Treningskamper Luzern - Vaduz   18.00 -
  1860 München - Basel   18.00 -
  Cercle Brugge - Charleroi   19.00 -
  Nancy - Standard Liège   19.00 -
  Torhout - Club Brugge   19.00 -
  Sint-Niklaas - Waasland-Beveren   19.30 -
Hviterussland: Vysshaya Liga Neman - Minsk   19.45 -
FIFA Fotball-VM 1A - 2B NRK1 20.00 -
Irland: Airtricity League Sligo - Waterford   20.45 -