Lukk liste
Du er her: altomfotball.no
Turnering Lag Kanal   Tid Resultat
Fra: Til:

23. mars 2019
Argentina: Primera B Nacional Instituto - Los Andes   01.00 0 - 1
Privatlandskamper Peru - Paraguay   01.05 1 - 0
  Guatemala - Costa Rica   02.05 1 - 0
  Mexico - Chile   03.15 3 - 1
  Afghanistan - Malaysia   09.30 0 - 0
  Nigeria - Seychellene   12.00 (0 - 0)
Danmark: 2. div., gr. 1 Kolding - Odder   13.00 1 - 1
Danmark: 2. div., gr. 2 Hellerup - B 93   13.00 0 - 3
  Vanløse - AB   13.00 0 - 1
League One Walsall - Barnsley Viasport 2 13.00 0 - 1
Regionalliga Nord Hamburg II - Hansa   13.00 3 - 0
  Wolfsburg II - Weiche   13.00 1 - 1
Treningskamper IFK Göteborg - Örgryte   13.05 1 - 0
National League Chesterfield - Sutton   13.30 3 - 0
Regionalliga Nordost Bischofswerdaer  - Viktoria   13.30 2 - 1
  Chemnitzer - Budissa   13.30 1 - 0
Privatlandskamper Oman - Singapore   13.45 0 - 0
Toppserien LSK Kvinner - Kolbotn   14.00 4 - 3
  Sandviken - Røa   14.00 0 - 2
Danmark: 2. div., gr. 1 Aarhus Fremad - Kjellerup   14.00 3 - 2
  Jammerbugt - Sydvest 05   14.00 1 - 0
Danmark: 2. div., gr. 2 Marienlyst - Slagelse   14.00 1 - 0
  Middelfart - Hillerød   14.00 2 - 2
Nord-Irland: NIFL Premiership Institute - Coleraine   14.00 1 - 0
3. Liga Carl Zeiss - Uerdingen   14.00 0 - 0
  Hallescher - Wehen   14.00 1 - 4
  Karlsruhe - Rostock   14.00 1 - 1
  Münster - Unterhaching   14.00 3 - 0
  Sonnenhof - Würzburger Kickers   14.00 2 - 1
  1860 München - Meppen   14.00 1 - 0
Regionalliga Nord Bremen II - Lupo-Martini Wolfsburg   14.00 3 - 1
  Germania Egestorf-Langreder - Hannover II   14.00 0 - 1
Regionalliga West Dortmund II - Kaan-Marienborn   14.00 Utsatt
  Gladbach II - Herkenrath   14.00 0 - 0
  SV Straelen - RW Essen   14.00 0 - 1
  Viktoria Köln - Wuppertal   14.00 0 - 0
  Wattenscheid - Rödinghausen   14.00 1 - 3
  Wiedenbrück - Bonn   14.00 1 - 1
Regionalliga Südwest Freiburg II - Wormatia Worms   14.00 1 - 1
  Hessen  - Elversberg   14.00 2 - 3
  Saarbrücken - Offenbach   14.00 1 - 1
  Stadtallendorf - Pirmasens   14.00 4 - 1
  Steinbach - TSG Balingen   14.00 1 - 1
  Ulm - Mainz II   14.00 1 - 0
  Waldhof - Stuttgart II   14.00 3 - 1
Regionalliga Bayern Augsburg II - VfB Eichstatt   14.00 2 - 3
  Bayreuth - FC Pipinsried   14.00 4 - 2
  Garching - Ingolstadt II   14.00 1 - 1
  Heimstetten - Nürnberg II   14.00 1 - 2
  Schalding-Heining - Illertissen   14.00 0 - 2
  1860 Rosenheim - Greuther Fürth II   14.00 1 - 1
Treningskamper Halmstad - Elfsborg   14.00 1 - 0
  Sirius - Frej   14.00 1 - 1
  Örebro - Mariehamn   14.00 1 - 0
  Öster - Kalmar   14.00 1 - 2
Serie C, gruppe A Arzachena - Pontedera   14.30 3 - 0
  Cuneo - Alessandria   14.30 0 - 0
  Gozzano - Novara   14.30 0 - 0
  Juvnetus U23 - Pro Vercelli   14.30 3 - 0
  Lucchese - Pro Patria   14.30 3 - 1
  Pistoiese - Olbia   14.30 1 - 3
EM-kval., gr. D Georgia - Sveits TV 2 Sport 1 15.00 0 - 2
Toppserien Klepp - Avaldsnes   15.00 1 - 0
  Lyn - Fart   15.00 0 - 0
Danmark: 2. div., gr. 1 Skive - Dalum   15.00 2 - 1
Danmark: 2. div., gr. 2 Brønshøj - Frem   15.00 1 - 1
Treningskamper Brann - Sogndal   15.00 3 - 0
  Eskilstuna - Djurgården   15.00 3 - 2
  Fredrikstad - Falkenberg   15.00 2 - 0
Wales: Premier League Barry Town - Caernarfon   15.30 4 - 0
  Cardiff MU - Carmarthen   15.30 1 - 0
  Llanelli - Cefn Druids   15.30 1 - 3
Danmark: 2. div., gr. 1 Brabrand - Vejgaard   16.00 1 - 0
FA Trophy Stockport - Fylde   16.00 2 - 3
  Telford - Leyton Orient   16.00 1 - 2
League One AFC Wimbledon - Gillingham   16.00 2 - 4
  Bradford - Blackpool   16.00 1 - 4
  Burton - Accrington   16.00 5 - 2
  Coventry - Oxford United   16.00 0 - 1
  Luton - Doncaster   16.00 4 - 0
  Peterborough - Southend   16.00 2 - 0
  Plymouth - Bristol Rovers   16.00 2 - 2
  Rochdale - Scunthorpe   16.00 3 - 1
  Shrewsbury - Portsmouth   16.00 0 - 2
League Two Carlisle - Cambridge United   16.00 2 - 2
  Cheltenham - Northampton   16.00 3 - 1
  Colchester - Tranmere   16.00 0 - 2
  Crawley - Lincoln   16.00 0 - 3
  Grimsby - Bury   16.00 0 - 0
  Macclesfield - Stevenage   16.00 2 - 2
  Mansfield - Crewe   16.00 1 - 2
  MK Dons - Yeovil   16.00 2 - 0
  Notts County - Exeter   16.00 0 - 1
  Swindon - Morecambe   16.00 4 - 0
National League Barrow - Harrogate Town   16.00 2 - 2
  Boreham - Aldershot   16.00 0 - 2
  Braintree - Bromley   16.00 2 - 4
  Halifax - Solihull Moors   16.00 2 - 0
  Hartlepool - Wrexham   16.00 1 - 0
  Maidstone United - Ebbsfleet   16.00 0 - 2
  Salford - Barnet   16.00 0 - 0
National League North Ashton United - Blyth   16.00 0 - 3
  Brackley - Kidderminster   16.00 3 - 1
  Chorley - Leamington   16.00 3 - 0
  Curzon Ashton - FC United   16.00 3 - 1
  Hereford - Guiseley   16.00 1 - 0
  Nuneaton - Darlington   16.00 1 - 2
  Southport - Bradford Park   16.00 2 - 2
  Spennymoor - Alfreton   16.00 1 - 1
  York - Boston United   16.00 2 - 2
National League South Billericay - Hungerford   16.00 1 - 2
  Concord - Torquay   16.00 0 - 1
  Dartford - Hampton & Richmond   16.00 2 - 2
  Eastbourne - Bath City   16.00 0 - 0
  Hemel Hempstead - East Thurrock United   16.00 3 - 2
  Oxford City - Dulwich Hamlet   16.00 4 - 1
  St Albans City - Gloucester City   16.00 1 - 2
  Truro City - Chelmsford   16.00 0 - 3
  Wealdstone - Chippenham   16.00 1 - 0
  Weston-super-Mare - Welling United   16.00 0 - 1
  Woking - Slough   16.00 0 - 1
Isthmian League Premier Divi… AFC Hornchurch - Bishop's Stortford   16.00 0 - 1
  Bognor - Leatherhead   16.00 0 - 4
  Burgess Hill - Margate   16.00 0 - 2
  Carshalton - Brightlingsea   16.00 3 - 0
  Corinthian Casuals - Dorking   16.00 0 - 0
  Folkestone Invicta - Worthing   16.00 0 - 1
  Haringey - Enfield   16.00 3 - 1
  Lewes - Kingstonian   16.00 3 - 0
  Merstham - Harlow   16.00 5 - 1
  Whitehawk - Tonbridge   16.00 0 - 4
  Wingate & Finchley - Potters Bar   16.00 4 - 2
Northern Premier League Prem… Bamber Bridge - Farsley Celtic   16.00 0 - 3
  Buxton - Scarborough   16.00 1 - 0
  Gainsborough - Marine   16.00 0 - 1
  Lancaster City - Hednesford   16.00 2 - 2
  Matlock - Mickleover Sports   16.00 1 - 1
  Nantwich - Grantham   16.00 1 - 1
  South Shields - Hyde   16.00 4 - 0
  Stafford - Warrington   16.00 1 - 1
  Stalybridge - North Ferriby   16.00 Utsatt
  Whitby - Workington   16.00 0 - 1
  Witton - Basford   16.00 2 - 2
Southern Football League Pre… Banbury United - Biggleswade   16.00 1 - 2
  Barwell - Rushden & Diamonds   16.00 1 - 1
  Halesowen - Leiston   16.00 0 - 0
  Hitchin - Bedworth United   16.00 4 - 1
  Kettering - St Neots   16.00 2 - 0
  Lowestoft - Rushall Olympic   16.00 2 - 4
  Needham - Coalville Town   16.00 1 - 1
  Redditch United - Tamworth   16.00 0 - 0
  Royston Town - Stourbridge   16.00 3 - 2
  St. Ives Town FC - Alvechurch   16.00 0 - 2
  Stratford Town - King's Lynn   16.00 0 - 2
Southern Football League Pre… Basingstoke Town - Metropolitan Police   16.00 2 - 2
  Beaconsfield Town - Gosport Borough   16.00 4 - 3
  Farnborough - Tiverton   16.00 3 - 2
  Harrow - Frome   16.00 1 - 2
  Hendon - Hartley Wintney   16.00 0 - 2
  Kings Langley - Wimborne Town   16.00 1 - 0
  Merthyr Town - Staines   16.00 9 - 0
  Salisbury City - Chesham United   16.00 1 - 1
  Taunton Town - Poole   16.00 1 - 0
  Walton Casuals - Dorchester   16.00 2 - 3
  Weymouth - Swindon Supermarine   16.00 2 - 1
Nord-Irland: NIFL Premiership Ards - Crusaders   16.00 2 - 2
  Warrenpoint - Ballymena   16.00 2 - 1
Skotsk Championship Dundee United - Alloa   16.00 2 - 1
Skotsk League One Airdrieonians - Forfar   16.00 1 - 0
  East Fife - Brechin City   16.00 0 - 2
  Montrose - Stenhousemuir   16.00 2 - 0
  Raith - Dumbarton   16.00 4 - 1
  Stranraer - Arbroath   16.00 0 - 0
Skotsk League Two Clyde - Annan   16.00 2 - 1
  Cowdenbeath - Queen's Park   16.00 0 - 0
  Elgin - Albion   16.00 0 - 2
  Stirling - Berwick   16.00 1 - 0
La Liga 2 Elche - Alcorcón   16.00 3 - 1
Segunda División B, II Cultural Durango - Calahorra   16.00 1 - 2
Treningskamper Strømsgodset - Start Eurosport Norge 16.00 1 - 1
  Zenit - Austria Wien   16.00 0 - 3
League Two Port Vale - Forest Green   16.05 0 - 2
Skotsk League Two Edinburgh - Peterhead   16.10 0 - 0
Serie C, gruppe A Pro Piacenza - Albissola   16.30 0 - 3
Skotsk Challenge Cup Ross County - Connah's Quay   17.30 (0 - 1)
Segunda División B, I Unionistas - Fuenlabrada   17.30 (3 - 0)
EM-kval., gr. D Gibraltar - Irland TV 2 Sport Premium 18.00 (0 - 0)
EM-kval., gr. F Malta - Færøyene TV 2 Sumo 18.00 (1 - 0)
  Sverige - Romania TV 2 Sport 1 18.00 (0 - 0)
Serie B Lecce - Ascoli   18.00 (2 - 0)
La Liga 2 Lugo - Albacete   18.00 (0 - 1)
Segunda División B, II Arenas - Tudelano   18.00 (0 - 0)
  Real Sociedad B - Amorebieta   18.00 (0 - 0)
Privatlandskamper Brasil - Panama   18.00 (0 - 0)
Argentina: Primera B Nacional Arsenal - Gimnasia y Esgrima   18.30 -
Nord-Irland: NIFL Premiership Newry City - Glenavon   18.30 -
Segunda División B, III Hércules - Olot   19.00 -
Segunda División B, II Langreo - Vitoria   19.30 -
Argentina: Primera B Nacional Chacarita Juniors - Guillermo Brown   20.00 -
Serie C, gruppe A Arezzo - Piacenza   20.30 -
  Pisa - Carrarese   20.30 -
  Virtus Entella - Robur Siena   20.30 -
EM-kval., gr. F Spania - Norge TV 2 20.45 -
EM-kval., gr. J Liechtenstein - Hellas TV 2 Sumo 20.45 -
  Bosnia-Hercegovina - Armenia TV 2 Sport Premium 20.45 -
  Italia - Finland TV 2 Sport 1 20.45 -
Major League Soccer FC Dallas - Colorado Rapids Strive 22.45 -
Argentina: Primera B Nacional Temperley - Atlético de Rafaela   23.00 -

24. mars 2019
Superliga Argentina Colón - San Lorenzo   00.00 -
Argentina: Primera B Nacional Santamarina - Central Córdoba   00.30 -
Major League Soccer New York Red Bulls - Orlando City Strive 00.30 -
  Philadelphia Union - Columbus Crew Strive 00.30 -
  Los Angeles - Real Salt Lake Strive 03.30 -
Segunda División B, I Valladolid B - Unión Adarve   11.30 -
Segunda División B, IV Almería B - Melilla   11.30 -
La Liga 2 Rayo Majadahonda - Numancia   12.00 -
Segunda División B, I Navalcarnero - Internacional   12.00 -
Segunda División B, II Oviedo B - Gernika   12.00 -
Segunda División B, III Atlético Levante - Sabadell   12.00 -
  Ebro - Barcelona B   12.00 -
  Espanyol B - Atlético Baleares   12.00 -
  Valencia Mestalla - Ejea   12.00 -
  Villarreal B - Ontinyent   12.00 -
Segunda División B, IV Atlético Malagueño - Recreativo   12.00 -
  Don Benito - Badajoz   12.00 -
  Jumilla - Sevilla Atlético   12.00 -
  Linense - Ibiza   12.00 -
  Marbella - San Fernando   12.00 -
  Recreativo Granada - Murcia   12.00 -
Privatlandskamper Fiji - Mauritius   12.00 -
  Jordan - Syria   12.00 -
  Taiwan - Salomonøyene   12.00 -
Treningskamper Sarpsborg 08 - HamKam   12.00 Avlyst
Nederland: Jupiler League Sparta Rotterdam - NEC   12.15 -
Danmark: 2. div., gr. 2 Avarta - Skovshoved   13.00 -
Privatlandskamper U21 Makedonia U21 - Latvia U21   13.00 -
Segunda División B, I Las Palmas Atlético - Salmantino   13.00 -
3. Liga Kaiserslautern - Osnabrück   13.00 -
Regionalliga Südwest Frankfurt - Homburg   13.00 -
Treningskamper AIK - Brommapojkarna   13.00 -
  Molde - Östersund   13.00 -
Regionalliga Nordost Berliner AK - VSG Altglienicke   13.30 -
  Erfurt - Wacker   13.30 -
  Fürstenwalde - Meuselwitz   13.30 -
  Germania - Lokomotive Leipzig   13.30 -
Danmark: 1. divisjon Fredericia - Nykøbing   13.45 -
  Køge - Hvidovre   13.45 -
  Roskilde - Thisted   13.45 -
  Viborg - Helsingør   13.45 -
Toppserien Trondheims-Ørn - Arna-Bjørnar   14.00 -
Danmark: 2. div., gr. 1 Ringkøbing - Tarup-Paarup   14.00 -
3. Liga Lotte - Braunschweig   14.00 -
Regionalliga Nord Eintracht Norderstedt - Drochtersen/Assel   14.00 -
  Holstein Kiel II - Oldenburg   14.00 -
  VfL Oldenburg - Jeddeloh   14.00 -
Serie C, gruppe B Fermana - Vis Pesaro   14.30 -
  Gubbio - Renate   14.30 -
  Südtirol - LR Vicenza   14.30 -
Serie C, gruppe C Catanzaro - Sicula Leonzio   14.30 -
  Paganese - Casertana   14.30 -
  Reggina - Catania   14.30 -
  Rende - Cavese   14.30 -
  Siracusa - Matera   14.30 -
  Viterbese - Vibonese   14.30 -
Nederland: Jupiler League Go Ahead Eagles - Twente   14.30 -
EM-kval., gr. E Wales - Slovakia TV 2 Sport 1 15.00 -
EM-kval., gr. I Kasakhstan - Russland TV 2 Sport Premium 15.00 -
Privatlandskamper U21 Kasakhstan U21 - Estland U21   15.00 -
Treningskamper Häcken - GAIS   15.00 -
  Mjällby - Hammarby   15.00 -
  Mjøndalen - Stabæk Eurosport Norge 15.30 -
  Kristiansund BK - Aalesund   15.30 -
Belgisk Eerste klasse B - ne… Tubize - Roeselare   16.00 -
La Liga 2 Gimnàstic - Málaga   16.00 -
Treningskamper Ranheim TF - Sundsvall   16.00 -
  Sundsvall - Ranheim TF   16.00 -
  Tromsø - Bodø/Glimt   16.00 -
Serie C, gruppe B AJ Fano - FeralpiSalò   16.30 -
  Giana Erminio - Teramo   16.30 -
  Imolese - Monza   16.30 -
  Ravenna - AlbinoLeffe   16.30 -
  Ternana - Pordenone   16.30 -
  Triestina - Sambenedettese   16.30 -
  Virtus Verona - Rimini   16.30 -
Serie C, gruppe C Monopoli - Virtus Francavilla   16.30 -
  Potenza - Bisceglie   16.30 -
Nederland: Jupiler League Roda - MVV   16.45 -
Toppserien Vålerenga - Stabæk NRK2 17.00 -
Privatlandskamper U21 Nederland U21 - USA U21   17.00 -
La Liga 2 Extremadura - Reus   17.00 -
Segunda División B, I Coruxo - San Sebastián de los Reyes   17.00 -
  Pontevedra - Guijuelo   17.00 -
  Rápido de Bouzas - Deportivo Fabril   17.00 -
Segunda División B, II Barakaldo - Sporting Gijón B   17.00 -
  Izarra - Bilbao Athletic   17.00 -
  Logroñés - Leioa   17.00 -
  Mirandés - Gimnástica Torrelavega   17.00 -
  Racing Santander - Real Unión   17.00 -
Segunda División B, III Badalona - Alcoyano   17.00 -
  Teruel - Conquense   17.00 -
Segunda División B, IV Talavera de la Reina - El Ejido   17.00 -
Segunda División B, I Real Madrid Castilla - Ponferradina   17.30 -
Segunda División B, IV UCAM Murcia - Atlético Sanluqueño   17.30 -
EM-kval., gr. E Ungarn - Kroatia TV 2 Sport 1 18.00 -
EM-kval., gr. G Israel - Østerrike TV 2 Sumo 18.00 -
EM-kval., gr. I San Marino - Skottland TV 2 Sport Premium 18.00 -
La Liga 2 Cádiz - Córdoba   18.00 -
Segunda División B, I Atlético B - Burgos   18.00 -
  Cultural Leonesa - Celta B   18.00 -
Segunda División B, III Cornellà - Peralada   18.00 -
  Lleida Esportiu - Castellón   18.00 -
Segunda División B, IV Cartagena - Villanovense   18.00 -
Treningskamper Viking - Haugesund   18.00 -
Argentina: Primera B Nacional Deportivo Morón - Nueva Chicago   19.05 -
La Liga 2 Granada - Las Palmas   20.00 -
EM-kval., gr. C Nord-Irland - Hviterussland TV 2 Sumo 20.45 -
  Nederland - Tyskland TV 2 Sport 1 20.45 -
EM-kval., gr. G Polen - Latvia TV 2 Sumo 20.45 -
  Slovenia - Makedonia TV 2 Sumo 20.45 -
EM-kval., gr. I Kypros - Belgia TV 2 Sport Premium 20.45 -
La Liga 2 Sporting - Real Oviedo   20.45 -
Argentina: Primera B Nacional Gimnasia y Esgrima - Almagro   21.00 -
  Independiente Rivadavia - Ferro Carril Oeste   21.00 -
Privatlandskamper U21 Frankrike U21 - Danmark U21   21.00 -
Major League Soccer New England Revolution - Cincinnati Strive 21.00 -
Argentina: Primera B Nacional Agropecuario Argentino - Villa Dálmine   23.00 -

25. mars 2019
Argentina: Primera B Nacional Mitre - Olimpo   01.00 -
  Defensores de Belgrano - Platense   01.10 -
Privatlandskamper Kina - Usbekistan   08.30 -
  Kuwait - Nepal   12.00 -
  Myanmar - Indonesia   12.00 -
Privatlandskamper U21 Sverige U21 - Skottland U21   12.30 -
Privatlandskamper Uruguay - Thailand   12.35 -
Privatlandskamper U21 Finland U21 - Bulgaria U21   13.00 -
Treningskamper IFK Norrköping - Rosenborg Eurosport Player 13.00 -
Privatlandskamper U21 Ukraina U21 - Kasakhstan U21   15.00 -
Privatlandskamper Aserbajdsjan - Litauen TV 2 Sport 1 15.00 -
Privatlandskamper U21 Norge U21 - Russland U21   16.00 -
  Qatar U21 - Island U21   16.30 -
Privatlandskamper Saudi-Arabia - Ekvatorial-Guinea   16.45 -
EM-kval., gr. H Tyrkia - Moldova TV 2 Sport 1 18.00 -
Privatlandskamper U21 Romania U21 - Danmark U21   18.00 -
  Italia U21 - Kroatia U21   18.30 -
  Spania U21 - Østerrike U21   18.45 -
3. Liga Zwickau - Cottbus   19.00 -
Nederland: Jupiler League Jong Ajax - Jong Utrecht   20.00 -
  Jong AZ - Jong PSV   20.00 -
Regionalliga Nord Lübeck - Havelse   20.15 -
EM-kval., gr. A Kosovo - Bulgaria TV 2 Sumo 20.45 -
  Montenegro - England TV 2 Sport 1 20.45 -
EM-kval., gr. B Luxembourg - Ukraina TV 2 Sumo 20.45 -
  Portugal - Serbia TV 2 Sumo 20.45 -
EM-kval., gr. H Andorra - Albania TV 2 Sumo 20.45 -
  Frankrike - Island TV 2 Sport Premium 20.45 -
Serie C, gruppe C Juve Stabia - Rieti   20.45 -
La Liga 2 Mallorca - Zaragoza   21.00 -

26. mars 2019
Argentina: Primera B Nacional Quilmes - Brown   01.05 -
Privatlandskamper Japan - Bolivia   11.30 -
  Irak - Jordan   12.00 -
  Nigeria - Egypt   12.00 -
  Sør-Korea - Colombia   12.00 -
Privatlandskamper U21 Latvia U21 - Ukraina U21   13.00 -
  Estland U21 - Makedonia U21   15.00 -
  Kosovo U21 - Malta U21   15.00 -
  Polen U21 - Serbia U21   15.00 -
  Georgia U21 - Israel U21   16.00 -
  Nederland U21 - Egypt U21   17.00 -
EM-kval., gr. J Armenia - Finland TV 2 Sport 1 18.00 -
Privatlandskamper Senegal - Mali   18.00 -
Regionalliga West Wiedenbrück - Aachen   19.00 -
Frankrike: Championnat Natio… Lyon Duchère - Bourg-Péronnas   20.00 -
Privatlandskamper Marokko - Argentina   20.00 -
Serie C, gruppe A Virtus Entella - Lucchese   20.30 -
EM-kval., gr. D Irland - Georgia TV 2 Sumo 20.45 -
  Sveits - Danmark TV 2 Sport 1 20.45 -
EM-kval., gr. F Norge - Sverige TV 2 20.45 -
  Romania - Færøyene TV 2 Sumo 20.45 -
  Malta - Spania TV 2 Sport Premium 20.45 -
EM-kval., gr. J Bosnia-Hercegovina - Hellas TV 2 Sumo 20.45 -
  Italia - Liechtenstein TV 2 Sumo 20.45 -
League One Doncaster - Bristol Rovers   20.45 -
National League Barnet - Aldershot   20.45 -
  Boreham - Solihull Moors   20.45 -
  Dag & Red - Dover   20.45 -
  Halifax - Ebbsfleet   20.45 -
  Leyton Orient - Fylde   20.45 -
  Maidenhead - Havant & Waterlooville   20.45 -
National League North Bradford Park - Telford   20.45 -
  FC United - York   20.45 -
  Hereford - Brackley   20.45 -
  Stockport - Ashton United   20.45 -
Southern Football League Pre… Alvechurch - Barwell   20.45 -
  St Neots - Coalville Town   20.45 -
Southern Football League Pre… Kings Langley - Hartley Wintney   20.45 -
  Tiverton - Chesham United   20.45 -
Privatlandskamper U21 England U21 - Tyskland U21   20.45 -
Skotsk Championship Dunfermline - Dundee United   20.45 -
  Inverness - Alloa   20.45 -
Skotsk League One Stranraer - Brechin City   20.45 -
Skotsk League Two Albion - Cowdenbeath   20.45 -
Privatlandskamper Gibraltar - Estland TV 2 Sumo 20.45 -
  Tsjekkia - Brasil TV 2 Sumo 20.45 -
  Algerie - Tunisia   20.45 -

27. mars 2019
Privatlandskamper USA - Chile   00.55 -
  Honduras - Ecuador   01.30 -
  Peru - El Salvador   02.00 -
  Guatemala - Jamaica   03.00 -
  Paraguay - Mexico   03.00 -
Kosovo: Superliga Prishtina - Flamurtari   14.00 -
UEFA Women's Champions League Wolfsburg - Lyon   18.15 -
  LSK Kvinner - Barcelona TV 2 Zebra 18.30 -
Regionalliga Nordost Wacker - Viktoria   19.00 -
UEFA Women's Champions League Paris SG - Chelsea   19.00 -
Regionalliga West Herkenrath - SV Straelen   19.30 -
Regionalliga Bayern Ingolstadt II - Bayreuth   19.30 -
UEFA Women's Champions League Bayern - Slavia Praha   19.30 -
Skotsk Premiership St. Johnstone - St. Mirren   20.45 -
National League Harrogate Town - Salford   20.45 -
National League North Darlington - Chester   20.45 -

28. mars 2019
Makedonia: Prva Liga Belasica - Renova   14.30 -
  Makedonija - Shkupi   14.30 -
  Shkëndija - Sileks   14.30 -
  Vardar - Rabotnicki   14.30 -
Kroatia: HT Prva Liga Slaven Belupo - Rudes   18.00 -
Gibraltar: Premier Division Mons Calpe - Glacis   20.29 -
Frankrike: Championnat Natio… Chambly - Cholet   20.30 -

29. mars 2019
Australia: A-League Brisbane Roar - Sydney   09.50 -
Japan: J1 League Yokohama F. Marinos - Sagan Tosu   11.30 -
Kina: CSL Tianjin TEDA - Guangzhou R&F   12.35 -
Regionalliga Südwest Mainz II - Hoffenheim II   16.00 -
Kroatia: HT Prva Liga Osijek - Gorica   16.30 -
Russland: Premier League Krylya Sovetov - Arsenal Tula   16.30 -
Regionalliga Nord Weiche - Eintracht Norderstedt   16.30 -
Polen: Ekstraklasa Wisla Plock - Zaglebie   18.00 -
Tsjekkia: HET Liga Karviná - Baník   18.00 -
2. Bundesliga Magdeburg - Heidenheim   18.30 -
  St. Pauli - Duisburg   18.30 -
Regionalliga Nordost Optik Rathenow - Germania   18.30 -
Danmark: 2. div., gr. 1 Kolding - Skive   19.00 -
Kroatia: HT Prva Liga Lokomotiva Zagreb - Rijeka   19.00 -
Malta: BOV Premier League Hamrun - Qormi   19.00 -
3. Liga Uerdingen - Kaiserslautern   19.00 -
Regionalliga Nord Hannover II - Rehden   19.00 -
Regionalliga Nordost Hertha II - Erfurt   19.00 -
Regionalliga Bayern Bayern II - Augsburg II   19.00 -
Østerriksk 2. Liga Austria Klagenfurt - Juniors   19.10 -
  BW Linz - Wattens   19.10 -
  Kapfenberg - Liefering   19.10 -
  Lafnitz - Austria Wien II   19.10 -
  Vorwärts Steyr - Horn   19.10 -
Regionalliga Nord Drochtersen/Assel - Hamburg II   19.30 -
Ligue 2 AC Ajaccio - Châteauroux   20.00 -
  Béziers - GFC Ajaccio   20.00 -
  Brest - Clermont   20.00 -
  Nancy - Valenciennes   20.00 -
  Niort - Sochaux   20.00 -
  Orléans - Red Star   20.00 -
  Paris - Auxerre   20.00 -
  Troyes - Grenoble   20.00 -
Frankrike: Championnat Natio… Avranches - Lyon Duchère   20.00 -
  Dunkerque - Laval   20.00 -
  Le Mans - Drancy   20.00 -
  Marignane Gignac - L'Entente   20.00 -
  Pau - Bourg-Péronnas   20.00 -
  Rodez - Concarneau   20.00 -
  Tours - Quevilly-Rouen   20.00 -
  Villefranche - Boulogne   20.00 -
Sveits: Challenge League Servette - Winterthur   20.00 -
Nederland: Jupiler League Cambuur - Almere City   20.00 -
  Dordrecht - Go Ahead Eagles   20.00 -
  Helmond Sport - Roda   20.00 -
  Jong PSV - Waalwijk   20.00 -
  Jong Utrecht - Sparta Rotterdam   20.00 -
  MVV - Volendam   20.00 -
  NEC - Jong Ajax   20.00 -
  Telstar - Eindhoven   20.00 -
  TOP Oss - Jong AZ   20.00 -
  Twente - Den Bosch   20.00 -
Skotsk Championship Dunfermline - Ayr United   20.05 -
Serie A Chievo - Cagliari Strive 20.30 -
Bundesliga Hoffenheim - Leverkusen Viasport 1 20.30 -
Belgisk Eerste klasse B - ne… Leuven - Tubize   20.30 -
Gibraltar: Premier Division Europa - Gibraltar Phoenix   20.30 -
Polen: Ekstraklasa Górnik Zabrze - Cracovia   20.30 -
  Lechia - Piast   20.30 -
Ligue 1 Rennes - Lyon Viaplay 20.45 -
Skotsk Premiership Livingston - Hibernian   20.45 -
Irland: Airtricity League Bohemians - St Patrick's   20.45 -
  Derry - Sligo   20.45 -
  Dundalk - Cork   20.45 -
  Waterford - Finn Harps   20.45 -
Championship West Bromwich - Birmingham Viasport 2 21.00 -
La Liga Girona - Athletic Strive 21.00 -
Irland: Airtricity League Shamrock Rovers - UC Dublin   21.00 -
Serie B Cremonese - Verona   21.00 -
La Liga 2 Málaga - Sporting   21.00 -
Primeira Liga Portimonense - Moreirense   21.30 -
Superliga Argentina Newell's Old Boys - Huracán   23.00 -

30. mars 2019
Major League Soccer Toronto FC - New York City Strive 01.00 -
Superliga Argentina Boca Juniors - Banfield   01.10 -
Japan: J1 League Nagoya Grampus - Consadole Sapporo   06.00 -
  Urawa Red Diamonds - FC Tokyo   06.00 -
  Vegalta Sendai - Cerezo Osaka   06.00 -
  Júbilo Iwata - Kashima Antlers   07.00 -
Australia: A-League Wellington Phoenix - Newcastle Jets   07.35 -
Kina: CSL Beijing Renhe - Beijing Guoan   08.30 -
  Dalian Yifang - Guangzhou   08.30 -
Japan: J1 League Gamba Osaka - Vissel Kobe   09.00 -
Russland: Premier League Yenisey Krasnoyarsk - Rubin   09.30 -
Australia: A-League Western Sydney - Melbourne City   09.50 -
Armenia: Premier League Shirak - Alashkert   11.00 -
Japan: J1 League Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima   11.00 -
Australia: A-League Perth Glory - Melbourne Victory   12.00 -
Portugal: Segunda Liga Penafiel - Paços de Ferreira   12.00 -
Russland: Premier League Dinamo Moskva - Lokomotiv   12.00 -
Kina: CSL Hebei China Fortune - Shanghai SIPG   12.35 -
La Liga Getafe - Leganés Strive 13.00 -
Aserbajdsjan: Premier League Zira - Sabail   13.00 -
Danmark: 2. div., gr. 1 Vejgaard - Ringkøbing   13.00 -
Danmark: 2. div., gr. 2 Skovshoved - Brønshøj   13.00 -
2. Bundesliga Bochum - Hamburg   13.00 -
  Darmstadt - Jahn Regensburg   13.00 -
  Union Berlin - Paderborn   13.00 -
Premier League Fulham - Manchester City TV 2 Sport Premium 13.30 -
Danmark: 2. div., gr. 1 Kjellerup - Tarup-Paarup   13.30 -
Sverige: Superettan Brommapojkarna - Västerås   13.30 -
Regionalliga Nordost Budissa - Berliner AK   13.30 -
  VSG Altglienicke - Bischofswerdaer   13.30 -
National League Aldershot - Fylde   13.35 -
Ungarn: OTP Bank Liga Mezokövesd - Honvéd   13.45 -
Toppserien Arna-Bjørnar - Lyn   14.00 -
Albania: Kategoria Superiore Luftëtari - Skënderbeu   14.00 -
Danmark: 2. div., gr. 1 Dalum - Jammerbugt   14.00 -
  Odder - Brabrand   14.00 -
Danmark: 2. div., gr. 2 Frem - Avarta   14.00 -
  Hillerød - Vanløse   14.00 -
Kosovo: Superliga Ballkani - Prishtina   14.00 -
  Ferizaj - Drita   14.00 -
  Flamurtari - Feronikeli   14.00 -
  Gjilani - Trepca 89   14.00 -
  KEK - Drenica   14.00 -
  Liria - Llapi   14.00 -
Malta: BOV Premier League Gzira - Pietà Hotspurs   14.00 -
  Tarxien - Senglea   14.00 -
3. Liga Braunschweig - 1860 München   14.00 -
  Cottbus - Fortuna Köln   14.00 -
  Meppen - Sonnenhof   14.00 -
  Rostock - Zwickau   14.00 -
  Unterhaching - Hallescher   14.00 -
  Würzburger Kickers - Münster   14.00 -
Regionalliga West Bonn - Verl   14.00 -
  Düsseldorf II - Wiedenbrück   14.00 -
  Herkenrath - Aachen   14.00 -
  Kaan-Marienborn - Viktoria Köln   14.00 -
  Lippstadt - SV Straelen   14.00 -
  RW Essen - Gladbach II   14.00 -
  Rödinghausen - Oberhausen   14.00 -
  Wuppertal - Wattenscheid   14.00 -
Regionalliga Südwest Elversberg - Frankfurt   14.00 -
  Homburg - Freiburg II   14.00 -
  Offenbach - Stadtallendorf   14.00 -
  Pirmasens - Steinbach   14.00 -
  TSG Balingen - Waldhof   14.00 -
  Walldorf - Hessen   14.00 -
Regionalliga Bayern Burghausen - 1860 Rosenheim   14.00 -
  FC Pipinsried - Garching   14.00 -
  Greuther Fürth II - Memmingen   14.00 -
  Illertissen - Bayreuth   14.00 -
  Ingolstadt II - Viktoria Aschaffenburg   14.00 -
  Schweinfurt - Heimstetten   14.00 -
  VfB Eichstatt - Buchbach   14.00 -
Serie C, gruppe A Carrarese - Pro Piacenza   14.30 -
  Juvnetus U23 - Pistoiese   14.30 -
  Olbia - Lucchese   14.30 -
  Pro Patria - Arezzo   14.30 -
  Pro Vercelli - Gozzano   14.30 -
  Robur Siena - Arzachena   14.30 -
Russland: Premier League Akhmat - Spartak   14.30 -
Østerriksk 2. Liga Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck II   14.30 -
Slovenia: PrvaLiga Domzale - Olimpija Ljubljana   14.45 -
Toppserien Avaldsnes - LSK Kvinner   15.00 -
  Fart - Sandviken   15.00 -
  Kolbotn - Vålerenga   15.00 -
  Røa - Trondheims-Ørn   15.00 -
  Stabæk - Klepp   15.00 -
Serie A Udinese - Genoa Strive 15.00 -
Danmark: 2. div., gr. 1 Sydvest 05 - Aarhus Fremad   15.00 -
Danmark: 2. div., gr. 2 B 93 - Marienlyst   15.00 -
Serie B Ascoli - Benevento   15.00 -
  Carpi - Crotone   15.00 -
  Cittadella  - Padova   15.00 -
  Cosenza - Palermo   15.00 -
  Perugia - Livorno   15.00 -
  Salernitana - Venezia   15.00 -
Tsjekkia: HET Liga Mladá Boleslav - Sparta Praha   15.00 -
  Opava - Dukla   15.00 -
  Teplice - Slovácko   15.00 -
  Zlín - Sigma   15.00 -
Eliteserien Odd - Brann Eurosport Pluss 15.30 -
OBOS-ligaen Start - Aalesund Eurosport Norge 15.30 -
Bundesliga Bremen - Mainz Viaplay 15.30 -
  Düsseldorf - Mönchengladbach Viaplay 15.30 -
  Freiburg - Bayern Viaplay 15.30 -
  Nürnberg - Augsburg Viaplay 15.30 -
  Dortmund - Wolfsburg Viasport 1 15.30 -
Aserbajdsjan: Premier League Keshla - Neftçi   15.30 -
Montenegro: T-Com 1.CFL Buducnost Podgorica - Rudar   15.30 -
  Grbalj - Sutjeska   15.30 -
  Iskra - Petrovac   15.30 -
  Mladost Podgorica - Lovcen   15.30 -
  Zeta - Mornar   15.30 -
Polen: Ekstraklasa Miedz Legnica - Sosnowiec   15.30 -
Premier League Crystal Palace - Huddersfield TV 2 Sport Premium kl. 21.30 16.00 -
  Brighton - Southampton TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15 16.00 -
  Burnley - Wolverhampton TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05 16.00 -
  Leicester - Bournemouth TV 2 Sport Premium 2 kl. 21.55 16.00 -
  Manchester United - Watford TV 2 Sport 1/SP 16.00 -
Championship Derby - Rotherham Viasport 2 16.00 -
  Aston Villa - Blackburn   16.00 -
  Ipswich - Hull   16.00 -
  Leeds - Millwall   16.00 -
  Nottingham - Swansea   16.00 -
  QPR - Bolton   16.00 -
  Reading - Preston   16.00 -
  Sheffield United - Bristol City   16.00 -
  Stoke - Sheffield Wednesday   16.00 -
  Wigan - Brentford   16.00 -
Skotsk Premiership Hearts - Aberdeen   16.00 -
  Kilmarnock - Hamilton   16.00 -
  Motherwell - St. Johnstone   16.00 -
  St. Mirren - Dundee   16.00 -
Bosnia-Hercegovina: Premijer… Krupa - Radnik   16.00 -
  Tuzla - Sloboda   16.00 -
  Zvijezda 09 - Siroki Brijeg   16.00 -
League One Accrington - Fleetwood   16.00 -
  Barnsley - Coventry   16.00 -
  Blackpool - Plymouth   16.00 -
  Bristol Rovers - Luton   16.00 -
  Charlton - Bradford   16.00 -
  Doncaster - Walsall   16.00 -
  Gillingham - Rochdale   16.00 -
  Oxford United - Wycombe   16.00 -
  Scunthorpe - AFC Wimbledon   16.00 -
  Southend - Shrewsbury   16.00 -
League Two Bury - Swindon   16.00 -
  Cambridge United - Colchester   16.00 -
  Crewe - Cheltenham   16.00 -
  Exeter - Mansfield   16.00 -
  Forest Green - MK Dons   16.00 -
  Lincoln - Macclesfield   16.00 -
  Morecambe - Crawley   16.00 -
  Northampton - Port Vale   16.00 -
  Oldham - Grimsby   16.00 -
  Stevenage - Notts County   16.00 -
  Tranmere - Carlisle   16.00 -
  Yeovil - Newport   16.00 -
National League Barnet - Leyton Orient   16.00 -
  Barrow - Boreham   16.00 -
  Braintree - Gateshead   16.00 -
  Chesterfield - Dag & Red   16.00 -
  Eastleigh - Hartlepool   16.00 -
  Ebbsfleet - Wrexham   16.00 -
  Halifax - Maidenhead   16.00 -
  Harrogate Town - Maidstone United   16.00 -
  Salford - Bromley   16.00 -
  Solihull Moors - Dover   16.00 -
  Sutton - Havant & Waterlooville   16.00 -
National League North Altrincham - Kidderminster   16.00 -
  Boston United - Curzon Ashton   16.00 -
  Bradford Park - Alfreton   16.00 -
  Chester - Chorley   16.00 -
  FC United - Nuneaton   16.00 -
  Guiseley - York   16.00 -
  Leamington - Ashton United   16.00 -
  Southport - Brackley   16.00 -
  Spennymoor - Hereford   16.00 -
  Stockport - Darlington   16.00 -
  Telford - Blyth   16.00 -
National League South Bath City - Woking   16.00 -
  Chelmsford - Oxford City   16.00 -
  Concord - Weston-super-Mare   16.00 -
  Dartford - Truro City   16.00 -
  Dulwich Hamlet - Billericay   16.00 -
  East Thurrock United - Chippenham   16.00 -
  Gloucester City - Welling United   16.00 -
  Hampton & Richmond - Hungerford   16.00 -
  Hemel Hempstead - Eastbourne   16.00 -
  Slough - St Albans City   16.00 -
  Torquay - Wealdstone   16.00 -
Isthmian League Premier Divi… Brightlingsea - Dorking   16.00 -
  Corinthian Casuals - Carshalton   16.00 -
  Enfield - Leatherhead   16.00 -
  Haringey - Lewes   16.00 -
  Margate - Kingstonian   16.00 -
  Merstham - Burgess Hill   16.00 -
  Potters Bar - Folkestone Invicta   16.00 -
  Tonbridge - Harlow   16.00 -
  Whitehawk - Bishop's Stortford   16.00 -
  Wingate & Finchley - Bognor   16.00 -
  Worthing - AFC Hornchurch   16.00 -
Northern Premier League Prem… Basford - Bamber Bridge   16.00 -
  Farsley Celtic - Stalybridge   16.00 -
  Grantham - Witton   16.00 -
  Hednesford - Matlock   16.00 -
  Hyde - Stafford   16.00 -
  Marine - South Shields   16.00 -
  Mickleover Sports - Whitby   16.00 -
  North Ferriby - Buxton   16.00 -
  Scarborough  - Lancaster City   16.00 -
  Warrington - Gainsborough   16.00 -
  Workington - Nantwich   16.00 -
Southern Football League Pre… Alvechurch - Hitchin   16.00 -
  Bedworth United - Stratford Town   16.00 -
  Biggleswade - Barwell   16.00 -
  Coalville Town - Redditch United   16.00 -
  King's Lynn - Halesowen   16.00 -
  Leiston - Kettering   16.00 -
  Rushall Olympic - Needham   16.00 -
  Rushden & Diamonds - Royston Town   16.00 -
  St Neots - Banbury United   16.00 -
  Stourbridge - St. Ives Town FC   16.00 -
  Tamworth - Lowestoft   16.00 -
Southern Football League Pre… Chesham United - Taunton Town   16.00 -
  Dorchester - Beaconsfield Town   16.00 -
  Frome - Farnborough   16.00 -
  Gosport Borough - Harrow   16.00 -
  Hartley Wintney - Weymouth   16.00 -
  Metropolitan Police - Merthyr Town   16.00 -
  Poole - Hendon   16.00 -
  Staines - Salisbury City   16.00 -
  Swindon Supermarine - Walton Casuals   16.00 -
  Tiverton - Kings Langley   16.00 -
  Wimborne Town - Basingstoke Town   16.00 -
Gibraltar: Premier Division Gibraltar United - Boca Gibraltar   16.00 -
Luxembourg: BGL Ligue Dudelange - UNA Strassen   16.00 -
Malta: BOV Premier League St. Andrews - Balzan   16.00 -
Nord-Irland: NIFL Premiership Cliftonville - Glentoran   16.00 -
Skotsk Championship Alloa - Ross County   16.00 -
  Dundee United - Queen of the South   16.00 -
  Inverness - Falkirk   16.00 -
  Morton - Partick   16.00 -
Skotsk League One Brechin City - Airdrieonians   16.00 -
  Dumbarton - Stenhousemuir   16.00 -
  East Fife - Raith   16.00 -
  Forfar - Arbroath   16.00 -
  Montrose - Stranraer   16.00 -
Skotsk League Two Albion - Clyde   16.00 -
  Berwick - Edinburgh   16.00 -
  Elgin - Annan   16.00 -
  Peterhead - Cowdenbeath   16.00 -
  Queen's Park - Stirling   16.00 -
La Liga 2 Almería - Rayo Majadahonda   16.00 -
Segunda División B, IV Sevilla Atlético - Almería B   16.00 -
Sverige: Superettan Mjällby - Varberg   16.00 -
  Trelleborg - GAIS   16.00 -
  Örgryte - Norrby   16.00 -
Regionalliga Nord Jeddeloh - Holstein Kiel II   16.00 -
La Liga Barcelona - Espanyol Strive 16.15 -
Hellas: Super League Levadiakos - Giannina   16.15 -
Malta: BOV Premier League Hibernians - Mosta   16.15 -
Primeira Liga Braga - FC Porto   16.30 -
Serie C, gruppe A Albissola - Pisa   16.30 -
Serie C, gruppe C Virtus Francavilla - Potenza   16.30 -
Kroatia: HT Prva Liga Dinamo Zagreb - Inter Zapresic   16.30 -
Østerriksk 2. Liga Austria Lustenau - Floridsdorfer   16.30 -
Ligue 1 Marseille - Angers Viaplay 17.00 -
Albania: Kategoria Superiore Kamza - Flamurtari   17.00 Avlyst
  Teuta - Kastrioti   17.00 -
  Tirana - Laçi   17.00 -
Sveits: Challenge League Lausanne - Chiasso   17.00 -
Portugal: Segunda Liga FC Porto B - Mafra   17.00 -
Russland: Premier League Rostov - Ural   17.00 -
Serbia: Jelen SuperLiga Cukaricki - Radnik Surdulica   17.00 -
  Dinamo Vranje - Vojvodina   17.00 -
  Napredak - Partizan   17.00 -
  Proleter - Backa   17.00 -
  Radnicki Nis - Rad   17.00 -
  Røde Stjerne - Macva Sabac   17.00 -
  Spartak Subotica - Mladost Lucani   17.00 -
  Vozdovac - Zemun   17.00 -
Slovenia: PrvaLiga Maribor - Celje   17.00 -
Segunda División B, I Deportivo Fabril - Pontevedra   17.00 -
Ungarn: OTP Bank Liga Haladás - Puskás Akadémia   17.00 -
  Kisvárda - Ferencváros   17.00 -
  MTK - Diósgyör   17.00 -
  Paks - Újpest   17.00 -
Superliga Argentina San Lorenzo - Gimnasia   17.15 -
Sveits: Challenge League Wil 1900 - Kriens   17.30 -
Tsjekkia: HET Liga Slavia Praha - Liberec   17.30 -
Eliteserien Vålerenga - Mjøndalen Eurosport Norge 18.00 -
Serie A Juventus - Empoli Strive 18.00 -
Albania: Kategoria Superiore Kukësi - Partizani   18.00 -
Hellas: Super League Lamia - Panionios   18.00 -
Serie B Brescia - Foggia   18.00 -
Luxembourg: BGL Ligue Mondorf-les-Bains - Union Titus Pétange   18.00 -
Sveits: Challenge League Vaduz - Rapperswil-Jona   18.00 -
Polen: Ekstraklasa Arka - Slask   18.00 -
La Liga 2 Numancia - Granada   18.00 -
Major League Soccer Chicago Fire - New York Red Bulls Strive 18.00 -
Treningskamper Vålerenga - Mjøndalen   18.00 -
Gibraltar: Premier Division Lincoln - Lions Gibraltar   18.15 -
Premier League West Ham - Everton TV 2 Sport Premium 18.30 -
Championship Middlesbrough - Norwich Viasport 2 18.30 -
La Liga Celta - Villarreal Strive 18.30 -
Bundesliga Leipzig - Hertha Viasport 1 18.30 -
Eredivisie Den Haag - Vitesse   18.30 -
  Willem II - Fortuna Sittard   18.30 -
Hellas: Super League Larissa - Asteras   18.30 -
Serie C, gruppe A Pontedera - Cuneo   18.30 -
Serie C, gruppe B AlbinoLeffe - Fermana   18.30 -
Luxembourg: BGL Ligue Differdange 03 - Progrès Niederkorn   18.30 -
Segunda División B, IV Atlético Sanluqueño - Jumilla   18.30 -
Raiffeisen Super League Luzern - Basel   19.00 -
  Sion - Zürich   19.00 -
Primeira Liga Chaves - Sporting CP   19.00 -
Bosnia-Hercegovina: Premijer… Sarajevo - Zrinjski   19.00 -
Kroatia: HT Prva Liga Istra 1961 - Hajduk Split   19.00 -
Sveits: Challenge League Aarau - Schaffhausen   19.00 -
Major League Soccer New England Revolution - Minnesota United Strive 19.00 -
Superliga Argentina Godoy Cruz - Patronato   19.30 -
Ungarn: OTP Bank Liga Vidi - Debrecen   19.30 -
Eredivisie De Graafschap - Heracles   19.45 -
Slovenia: PrvaLiga Rudar Velenje - Gorica   20.00 -
Major League Soccer Kansas City - Montreal Impact Strive 20.00 -
Serie A Sampdoria - Milan Strive 20.30 -
Polen: Ekstraklasa Korona - Lech   20.30 -
La Liga 2 Albacete - Tenerife   20.30 -
Major League Soccer San Jose Earthquakes - Los Angeles Strive 20.30 -
La Liga Alavés - Atlético Strive 20.45 -
Eredivisie AZ - Groningen   20.45 -
  Heerenveen - Excelsior   20.45 -
Serie C, gruppe A Piacenza - Alessandria   20.45 -
Coupe de la Ligue Strasbourg - Guingamp Viasport 1 21.05 -
Primeira Liga Benfica - Tondela   21.30 -
Superliga Argentina Independiente - Vélez Sársfield   21.45 -
Argentina: Primera B Nacional Almagro - Santamarina   22.00 -
  Atlético de Rafaela - Mitre   22.00 -
  Brown - Sarmiento   22.00 -
  Central Córdoba - Instituto   22.00 -
  Ferro Carril Oeste - Quilmes   22.00 -
  Gimnasia y Esgrima - Defensores de Belgrano   22.00 -
  Guillermo Brown - Deportivo Morón   22.00 -
  Los Andes - Temperley   22.00 -
  Nueva Chicago - Independiente Rivadavia   22.00 -
  Olimpo - Chacarita Juniors   22.00 -
  Platense - Gimnasia y Esgrima   22.00 -
  Villa Dálmine - Arsenal   22.00 -

31. mars 2019
Superliga Argentina Talleres - River Plate   00.00 -
Major League Soccer Cincinnati - Philadelphia Union Strive 00.30 -
  Columbus Crew - Atlanta United Strive 00.30 -
  Colorado Rapids - Houston Dynamo Strive 03.00 -
  Real Salt Lake - FC Dallas Strive 03.00 -
  Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders Strive 04.00 -
Japan: J1 League Matsumoto Yamaga - Kawasaki Frontale   07.00 -
  Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare   07.00 -
Australia: A-League Central Coast Mariners - Adelaide   08.00 -
Kina: CSL Tianjin Quanjian - Shandong Luneng   09.30 -
Østerriksk 2. Liga Ried - Amstetten   10.30 -
Kina: CSL Henan Jianye - Shanghai Greenland Shenhua   11.30 -
La Liga Levante - Eibar Strive 12.00 -
Andorra: Primera Divisió Encamp - Inter Club d'Escaldes   12.00 -
  Lusitans - Sant Julià   12.00 -
Armenia: Premier League Banants - Pyunik   12.00 -
  Lori - Ararat   12.00 -
La Liga 2 Córdoba - Mallorca   12.00 -
Segunda División B, I Burgos - Real Madrid Castilla   12.00 -
  Celta B - Navalcarnero   12.00 -
  Fuenlabrada - Cultural Leonesa   12.00 -
  Guijuelo - Las Palmas Atlético   12.00 -
  Internacional - Valladolid B   12.00 -
  Ponferradina - Unionistas   12.00 -
  Salmantino - Atlético B   12.00 -
  San Sebastián de los Reyes - Rápido de Bouzas   12.00 -
  Unión Adarve - Coruxo   12.00 -
Segunda División B, II Amorebieta - Mirandés   12.00 -
  Bilbao Athletic - Racing Santander   12.00 -
  Calahorra - Barakaldo   12.00 -
  Gernika - Logroñés   12.00 -
  Gimnástica Torrelavega - Arenas   12.00 -
  Leioa - Real Sociedad B   12.00 -
  Real Unión - Cultural Durango   12.00 -
  Sporting Gijón B - Langreo   12.00 -
  Tudelano - Izarra   12.00 -
Segunda División B, III Alcoyano - Lleida Esportiu   12.00 -
  Atlético Baleares - Ebro   12.00 -
  Barcelona B - Teruel   12.00 -
  Castellón - Hércules   12.00 -
  Conquense - Cornellà   12.00 -
  Ejea - Badalona   12.00 -
  Olot - Villarreal B   12.00 -
  Ontinyent - Espanyol B   12.00 -
  Peralada - Atlético Levante   12.00 -
  Sabadell - Valencia Mestalla   12.00 -
Segunda División B, IV El Ejido - Linense   12.00 -
  Ibiza - Recreativo Granada   12.00 -
  Melilla - Atlético Malagueño   12.00 -
Eredivisie NAC - Venlo   12.15 -
Portugal: Segunda Liga Estoril - Benfica B   12.15 -
Serie A Parma - Atalanta Strive 12.30 -
Skotsk Premiership Celtic - Rangers Viasport 2 13.00 -
Ligue 2 Metz - Lorient   13.00 -
Russland: Premier League Zenit - Orenburg   13.00 -
3. Liga Aalen - Carl Zeiss   13.00 -
Regionalliga Bayern Nürnberg II - Schalding-Heining   13.00 -
2. Bundesliga Greuther Fürth - Bielefeld   13.30 -
  Ingolstadt - Sandhausen   13.30 -
  Köln - Holstein Kiel   13.30 -
Regionalliga Nordost Lokomotive Leipzig - Chemnitzer   13.30 -
  Meuselwitz - Babelsberg   13.30 -
  Viktoria - Fürstenwalde   13.30 -
  Wacker - Auerbach   13.30 -
Kina: CSL Chongqing Dangdai Lifan - Shenzhen FC   13.35 -
  Jiangsu Suning - Wuhan Zall   13.35 -
Danmark: 1. divisjon Fremad Amager - Fredericia   13.45 -
  Helsingør - Roskilde   13.45 -
  Lyngby - Viborg   13.45 -
  Nykøbing - Næstved   13.45 -
  Silkeborg - Køge   13.45 -
  Thisted - Hvidovre   13.45 -
La Liga Rayo Vallecano - Betis Strive 14.00 -
Malta: BOV Premier League Sliema - Birkirkara   14.00 -
3. Liga Wehen - Karlsruhe   14.00 -
Regionalliga Nord St. Pauli II - Bremen II   14.00 -
Regionalliga Südwest Wormatia Worms - Saarbrücken   14.00 -
Eredivisie Utrecht - Feyenoord   14.30 -
  Zwolle - Emmen   14.30 -
Serie C, gruppe C Cavese - Catanzaro   14.30 -
  Rieti - Reggina   14.30 -
  Trapani - Viterbese   14.30 -
  Vibonese - Paganese   14.30 -
OBOS-ligaen Nest-Sotra - Raufoss Eurosport Pluss 15.00 -
  Skeid - HamKam Eurosport Pluss 15.00 -
  Strømmen - Ullensaker/Kisa Eurosport Pluss 15.00 -
Serie A Fiorentina - Torino Strive 15.00 -
  Frosinone - SPAL Strive 15.00 -
  Roma - Napoli Strive 15.00 -
Ligue 1 Amiens - Bordeaux Viaplay 15.00 -
  Dijon - Nice Viaplay 15.00 -
  Monaco - Caen Viaplay 15.00 -
  Saint-Étienne - Nîmes Viaplay 15.00 -
Allsvenskan AIK - Östersund   15.00 -
  Falkenberg - Örebro   15.00 -
  Kalmar - Sirius   15.00 -
Danmark: 2. div., gr. 2 AB - Middelfart   15.00 -
  Slagelse - Hellerup   15.00 -
Hellas: Super League Aris - OFI   15.00 -
Slovenia: PrvaLiga Krsko - Triglav   15.00 -
Sverige: Superettan Öster - Dalkurd   15.00 -
Tsjekkia: HET Liga Jablonec - Pribram   15.00 -
Regionalliga Nord Germania Egestorf-Langreder - Lübeck   15.00 -
  Hansa - Havelse   15.00 -
  Lupo-Martini Wolfsburg - VfL Oldenburg   15.00 -
  Oldenburg - Wolfsburg II   15.00 -
Regionalliga Nordost Oberlausitz - Dynamo   15.00 -
Regionalliga Südwest Stuttgart II - Ulm   15.00 -
Premier League Cardiff - Chelsea TV 2 Sport Premium 15.05 -
Bundesliga Hannover - Schalke Viasport 2 15.30 -
Checkatrade Trophy Portsmouth - Sunderland   15.30 -
Makedonia: Prva Liga Pobeda - Shkëndija   15.30 -
  Rabotnicki - Makedonija   15.30 -
  Renova - Akademija Pandev   15.30 -
  Shkupi - Belasica   15.30 -
  Sileks - Vardar   15.30 -
Polen: Ekstraklasa Pogon - Jagiellonia   15.30 -
Russland: Premier League CSKA Moskva - Ufa   15.30 -
Raiffeisen Super League Grasshoppers - Lugano   16.00 -
  Xamax - Thun   16.00 -
  Young Boys - St. Gallen   16.00 -
Primeira Liga Marítimo - Nacional   16.00 -
Andorra: Primera Divisió Engordany - Ordino   16.00 -
Superliga Argentina Atlético Tucumán - Aldosivi   16.00 -
Belgisk Eerste klasse B - ne… Roeselare - Lommel   16.00 -
Bosnia-Hercegovina: Premijer… GOSK - Zeljeznicar   16.00 -
Gibraltar: Premier Division Lynx - St Joseph's   16.00 -
Luxembourg: BGL Ligue Fola Esch - Racing FC   16.00 -
  Hamm Benfica - Rumelange   16.00 -
  Hostert - Etzella Ettelbrück   16.00 -
  Victoria Rosport - Jeunesse Esch   16.00 -
Malta: BOV Premier League Floriana - Valletta   16.00 -
La Liga 2 Osasuna - Extremadura   16.00 -
La Liga Sevilla - Valencia Strive 16.15 -
Hellas: Super League AEK - Panetolikos   16.15 -
Serie C, gruppe B Imolese - Triestina   16.30 -
  LR Vicenza - Ternana   16.30 -
  Monza - Gubbio   16.30 -
  Pordenone - Südtirol   16.30 -
  Renate - Teramo   16.30 -
  Rimini - AJ Fano   16.30 -
  Sambenedettese - Virtus Verona   16.30 -
Eredivisie Ajax - PSV   16.45 -
Ligue 1 Nantes - Lille Viaplay 17.00 -
Portugal: Segunda Liga Braga B - Leixões   17.00 -
  Farense - Covilhã   17.00 -
  Viseu - Varzim   17.00 -
Slovenia: PrvaLiga Mura 05 - Aluminij   17.00 -
La Liga 2 Reus - Cádiz   17.00 -
Segunda División B, II Vitoria - Oviedo B   17.00 -
Segunda División B, IV Badajoz - Cartagena   17.00 -
Premier League Liverpool - Tottenham TV 2 Sport 1/SP 17.30 -
Allsvenskan Eskilstuna - IFK Göteborg   17.30 -
  Helsingborg - IFK Norrköping   17.30 -
Segunda División B, IV Murcia - Don Benito   17.30 -
Sverige: Superettan Syrianska - Degerfors   17.30 -
Tsjekkia: HET Liga Plzen - Bohemians 1905   17.30 -
Eliteserien Sarpsborg 08 - Molde Eurosport Norge 18.00 -
  Ranheim TF - Tromsø Eurosport Pluss 18.00 -
  Strømsgodset - Haugesund Eurosport Pluss 18.00 -
  Viking - Kristiansund BK Eurosport Pluss 18.00 -
OBOS-ligaen Kongsvinger - Notodden Eurosport Pluss 18.00 -
  Sandefjord - KFUM Oslo Eurosport Pluss 18.00 -
  Sogndal - Sandnes Ulf Eurosport Pluss 18.00 -
  Tromsdalen - Jerv Eurosport Pluss 18.00 -
Serie A Bologna - Sassuolo Strive 18.00 -
Bundesliga Frankfurt - Stuttgart Viaplay 18.00 -
Andorra: Primera Divisió FC Santa Coloma - UE Santa Coloma   18.00 -
Hellas: Super League Xanthi - PAOK   18.00 -
Polen: Ekstraklasa Wisla Kraków - Legia   18.00 -
Russland: Premier League Krasnodar - Anzhi   18.00 -
La Liga 2 Alcorcón - Lugo   18.00 -
  Real Oviedo - Deportivo   18.00 -
Segunda División B, IV Recreativo - Marbella   18.00 -
  San Fernando - Talavera de la Reina   18.00 -
  Villanovense - UCAM Murcia   18.00 -
Superliga Argentina Argentinos Juniors - Rosario Central   18.15 -
  Lanús - Belgrano   18.15 -
La Liga Valladolid - Real Sociedad Strive 18.30 -
Primeira Liga Rio Ave - Aves   18.30 -
Hellas: Super League Olympiakos - Atromitos   18.30 -
Serie C, gruppe C Bisceglie - Juve Stabia   18.30 -
  Casertana - Rende   18.30 -
  Matera - Monopoli   18.30 -
  Sicula Leonzio - Siracusa   18.30 -
Bosnia-Hercegovina: Premijer… Celik - Mladost Doboj Kakanj   19.00 -
Portugal: Segunda Liga Arouca - Académica   19.00 -
  Famalicão - Covo de Piedade   19.00 -
  Oliveirense - Guimarães B   19.00 -
Primeira Liga Santa Clara - Vitória   19.30 -
Eliteserien Bodø/Glimt - Rosenborg Eurosport Norge 20.00 -
La Liga 2 Las Palmas - Elche   20.00 -
Serie A Inter - Lazio Strive 20.30 -
Serie C, gruppe B FeralpiSalò - Giana Erminio   20.30 -
  Vis Pesaro - Ravenna   20.30 -
La Liga Real Madrid - Huesca Strive 20.45 -
Ligue 1 Toulouse - PSG Viasport 1 21.00 -
Primeira Liga Boavista - Belenenses   21.00 -
Serie B Lecce - Pescara   21.00 -
Superliga Argentina Defensa y Justicia - Unión   23.10 -
  Tigre - Racing   23.10 -