Lukk liste
Du er her: altomfotball.no
 
Sesongen null  
01.09.2018 24. runde Brasil: Serie B Londrina 4 - 1 Atlético-GO    
  24. runde Brasil: Serie B Paysandu 3 - 3 Juventude    
  4. runde Superliga Argentina San Martín 1 - 2 Huracán    
  2. runde Argentina: Primera B Nacional Instituto 0 - 1 Agropecuario    
  2. runde Argentina: Primera B Nacional Temperley 0 - 2 Villa Dálmine    
  24. runde Brasil: Serie B CRB 2 - 1 Sampaio Corrêa    
  24. runde Brasil: Serie B Ponte Preta 1 - 1 Vila Nova    
  26. runde Estland: Meistriliiga Kuressaare 1 - 4 Tulevik    
  26. runde Estland: Meistriliiga Paide 2 - 1 Tammeka    
  4. runde Portugal: Segunda Liga Académica 1 - 1 Benfica B    
  18. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Skeid 2 - 3 KFUM Oslo    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Drøbak-Frogn 1 - 3 Træff    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Førde 1 - 2 Stord    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Vejgaard 1 - 2 Tarup-Paarup    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Hellerup 3 - 3 Slagelse    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Skovshoved 1 - 1 Vanløse    
  6. runde Russland: Premier League Krylya Sovetov 1 - 0 Anzhi    
  4. runde 2. Bundesliga Bielefeld 5 - 3 Jahn Regensburg    
  4. runde 2. Bundesliga Duisburg 0 - 1 Greuther Fürth    
  9. runde Regionalliga Bayern Nürnberg II 3 - 0 Heimstetten    
  4. runde Premier League Leicester 1 - 2 Liverpool TV 2 Sport Premium  
  7. runde Danmark: 1. divisjon Fredericia 3 - 1 Køge    
  7. runde Danmark: 1. divisjon Lyngby 0 - 5 Viborg    
  7. runde Danmark: 1. divisjon Næstved 3 - 1 Roskilde    
  8. runde Regionalliga Nord Weiche 1 - 0 VfL Oldenburg    
  6. runde Regionalliga Nordost Bischofswerdaer  0 - 1 Hertha II    
  21. runde Kina: CSL Dalian Yifang 4 - 3 Shandong Luneng    
  21. runde Kina: CSL Guangzhou R&F 2 - 0 Tianjin TEDA    
  21. runde Kina: CSL Hebei China Fortune 1 - 1 Shanghai SIPG    
  7. runde Armenia: Premier League Alashkert 6 - 0 Artsakh    
  7. runde Armenia: Premier League Banants 1 - 0 Gandzasar    
  7. runde Armenia: Premier League Pyunik 0 - 3 Lori    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Aarhus Fremad 1 - 1 Kolding    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Dalum 0 - 1 Brabrand    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Jammerbugt 2 - 0 Skive    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Odder 1 - 1 Sydvest 05    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Hillerød 2 - 1 Frem    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Marienlyst 1 - 4 Avarta    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Middelfart 3 - 1 Brønshøj    
  20. runde Hviterussland: Vysshaya Liga Dnepr Mogilev 0 - 0 Luch Minsk    
  20. runde Latvia: LMT Virsliga Ventspils 2 - 0 Rigas FS    
  21. runde Sverige: Superettan Brage 1 - 0 Frej    
  6. runde 3. Liga Hallescher 1 - 1 Osnabrück    
  6. runde 3. Liga Karlsruhe 1 - 3 Lotte    
  6. runde 3. Liga Meppen 1 - 3 Rostock    
  6. runde 3. Liga Münster 0 - 1 Uerdingen    
  6. runde 3. Liga Unterhaching 3 - 0 Braunschweig    
  6. runde 3. Liga Würzburger Kickers 3 - 1 Wehen    
  8. runde Regionalliga Nord Jeddeloh 2 - 1 Rehden    
  6. runde Regionalliga West Aachen 1 - 1 Rödinghausen    
  6. runde Regionalliga West Gladbach II 2 - 1 Wuppertal    
  6. runde Regionalliga West Lippstadt 2 - 1 Herkenrath    
  6. runde Regionalliga West SV Straelen 3 - 2 Kaan-Marienborn    
  6. runde Regionalliga West Viktoria Köln 3 - 0 Wiedenbrück    
  6. runde Regionalliga West Wattenscheid 0 - 1 Oberhausen    
  7. runde Regionalliga Südwest Elversberg 0 - 1 Ulm    
  7. runde Regionalliga Südwest Homburg 1 - 2 Hoffenheim II    
  7. runde Regionalliga Südwest Pirmasens 1 - 4 Freiburg II    
  7. runde Regionalliga Südwest Walldorf 0 - 2 Mainz II    
  9. runde Regionalliga Bayern Burghausen 2 - 1 Buchbach    
  9. runde Regionalliga Bayern Greuther Fürth II 0 - 1 1860 Rosenheim    
  9. runde Regionalliga Bayern Illertissen 0 - 2 Schalding-Heining    
  6. runde Regionalliga Nordost Dynamo 1 - 0 Lokomotive Leipzig    
  6. runde Regionalliga Nordost Erfurt 1 - 0 Budissa    
  18. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Kjelsås 1 - 1 Stjørdals-Blink    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Skedsmo 1 - 2 Lørenskog    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Fana 1 - 2 Brodd    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Melhus 3 - 1 Ottestad    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 2 B 93 1 - 4 AB    
  26. runde Estland: Meistriliiga Levadia 3 - 2 Talinna Kalev    
  6. runde Ligue 2 Metz 2 - 0 Lens    
  5. runde Frankrike: Championnat National Laval 2 - 0 Concarneau    
  23. runde Georgia: Erovnuli Liga Kolkheti 0 - 2 Dila    
  20. runde Latvia: LMT Virsliga Spartaks Jurmala 2 - 2 Liepaja    
  7. runde Romania: Liga I Hermannstadt 0 - 1 Gaz Metan    
  7. runde Tsjekkia: HET Liga Liberec 0 - 0 Baník    
  21. runde Eliteserien Strømsgodset 2 - 4 Tromsø MAX  
  2. runde 1. Bundesliga Augsburg 1 - 1 Mönchengladbach Viaplay  
  2. runde 1. Bundesliga Frankfurt 1 - 2 Werder Viaplay  
  2. runde 1. Bundesliga Hoffenheim 3 - 1 Freiburg Viaplay  
  2. runde 1. Bundesliga Nürnberg 1 - 1 Mainz Viaplay  
  2. runde 1. Bundesliga Leverkusen 1 - 3 Wolfsburg Viasport 1  
  7. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 0 - 2 Etar    
  7. runde Polen: Ekstraklasa Arka 2 - 2 Sosnowiec    
  6. runde Russland: Premier League CSKA 4 - 0 Ural    
  4. runde Wales: Premier League Barry Town 2 - 0 Connah's Quay    
  4. runde Wales: Premier League Carmarthen 2 - 0 Cardiff MU    
  4. runde Wales: Premier League Newtown 2 - 0 Bala    
  4. runde Premier League Chelsea 2 - 0 Bournemouth TV 2 Sport Premium  
  4. runde Premier League Brighton 2 - 2 Fulham TV 2 Sport Premium kl. 21.30  
  4. runde Premier League Crystal Palace 0 - 2 Southampton TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15  
  4. runde Premier League Everton 1 - 1 Huddersfield TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05  
  4. runde Premier League West Ham 0 - 1 Wolverhampton TV 2 Sport Premium 2 kl. 21.55  
  6. runde Championship West Bromwich 2 - 1 Stoke Viasport 2  
  6. runde Championship Birmingham 0 - 0 QPR    
  6. runde Championship Brentford 2 - 1 Nottingham    
  6. runde Championship Hull 1 - 2 Derby    
  6. runde Championship Preston 2 - 2 Bolton    
  6. runde Championship Reading 1 - 2 Sheffield Wednesday    
  6. runde Championship Sheffield United 4 - 1 Aston Villa    
  6. runde Championship Wigan 1 - 0 Rotherham    
  4. runde Skotsk Premiership Aberdeen 0 - 2 Kilmarnock    
  4. runde Skotsk Premiership Dundee 1 - 3 Motherwell    
  4. runde Skotsk Premiership Hamilton 1 - 2 St. Johnstone    
  4. runde Skotsk Premiership Hearts 4 - 1 St. Mirren    
  4. runde Skotsk Premiership Livingston 2 - 1 Hibernian    
  8. runde Superligaen SønderjyskE 1 - 1 Hobro    
  20. runde Allsvenskan AIK 3 - 0 Häcken TV 2 Sumo
  18. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Alta 1 - 2 Raufoss    
  18. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Asker 3 - 1 Fram Larvik    
  18. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Grorud 3 - 3 Elverum    
  18. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Fløy 2 - 1 Vard Haugesund    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Rilindja 1 - 1 Ready    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Kvik Halden 6 - 0 Selbak    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Valdres 0 - 1 Eidsvold TF    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Østsiden 3 - 4 Skjetten    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Pors Grenland 1 - 1 Ørn-Horten    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Vindbjart 2 - 1 Urædd    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Sogndal 2 1 - 7 Sotra    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Varegg 1 - 0 FK Fyllingsdalen    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Viking 2 2 - 3 Øystese    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Brumunddal 3 - 0 Orkla    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Byåsen 3 - 0 Verdal    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Gjøvik-Lyn 3 - 0 Tillerbyen    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Løten 3 - 0 Tynset    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Grei 4 - 0 Korsvoll    
  6. runde League One Accrington 1 - 1 Scunthorpe    
  6. runde League One Barnsley 2 - 1 Gillingham    
  6. runde League One Burton 3 - 0 AFC Wimbledon    
  6. runde League One Coventry 0 - 1 Rochdale    
  6. runde League One Fleetwood 2 - 1 Bradford    
  6. runde League One Peterborough 1 - 1 Doncaster    
  6. runde League One Portsmouth 3 - 0 Plymouth    
  6. runde League One Shrewsbury 1 - 1 Bristol Rovers    
  6. runde League One Southend 1 - 2 Charlton    
  6. runde League One Sunderland 1 - 1 Oxford United    
  6. runde League One Walsall 0 - 0 Blackpool    
  6. runde League One Wycombe 1 - 1 Luton    
  6. runde League Two Bury 3 - 2 Morecambe    
  6. runde League Two Cheltenham 1 - 3 Colchester    
  6. runde League Two Crewe 3 - 0 Macclesfield    
  6. runde League Two Exeter 0 - 3 Lincoln    
  6. runde League Two Grimsby 0 - 1 Yeovil    
  6. runde League Two Mansfield 1 - 0 Carlisle    
  6. runde League Two Northampton 1 - 1 Tranmere    
  6. runde League Two Notts County 1 - 3 Forest Green    
  6. runde League Two Oldham 2 - 1 Crawley    
  6. runde League Two Port Vale 1 - 2 Newport County    
  6. runde League Two Stevenage 0 - 1 Cambridge United    
  6. runde League Two Swindon 1 - 1 MK Dons    
  8. runde National League Barrow 1 - 2 Solihull Moors    
  8. runde National League Boreham 1 - 1 Braintree    
  8. runde National League Dag & Red 0 - 0 Salford    
  8. runde National League Dover 1 - 2 Barnet    
  8. runde National League Ebbsfleet 1 - 3 Fylde    
  8. runde National League Gateshead 1 - 0 Maidstone United    
  8. runde National League Harrogate Town 4 - 0 Eastleigh    
  8. runde National League Havant & Waterlooville 1 - 2 Hartlepool    
  8. runde National League Maidenhead 2 - 2 Bromley    
  8. runde National League Sutton 1 - 1 Halifax    
  8. runde National League Wrexham 2 - 0 Aldershot    
  8. runde National League North Blyth 2 - 1 Altrincham    
  8. runde National League North Boston United 0 - 2 Kidderminster    
  8. runde National League North Brackley 2 - 2 Chorley    
  8. runde National League North Curzon Ashton 0 - 1 Nuneaton    
  8. runde National League North Darlington 0 - 1 Alfreton    
  8. runde National League North Guiseley 1 - 1 Chester    
  8. runde National League North Hereford 1 - 1 York    
  8. runde National League North Southport 1 - 1 Spennymoor    
  8. runde National League North Stockport 3 - 1 Leamington    
  8. runde National League North Telford 2 - 1 Ashton United    
  8. runde National League South Chelmsford 0 - 1 Slough    
  8. runde National League South Chippenham 4 - 1 Concord    
  8. runde National League South Dulwich Hamlet 0 - 2 Hampton & Richmond    
  8. runde National League South East Thurrock United 1 - 0 Bath City    
  8. runde National League South Hungerford 1 - 2 Gloucester City    
  8. runde National League South St Albans City 2 - 0 Dartford    
  8. runde National League South Torquay 2 - 0 Hemel Hempstead    
  8. runde National League South Wealdstone 3 - 0 Truro City    
  8. runde National League South Welling United 3 - 2 Oxford City    
  8. runde National League South Weston-super-Mare 0 - 1 Eastbourne    
  8. runde National League South Woking 2 - 1 Billericay    
  6. runde Isthmian League Premier Division AFC Hornchurch 1 - 1 Carshalton    
  6. runde Isthmian League Premier Division Bishop's Stortford 0 - 1 Folkestone Invicta    
  6. runde Isthmian League Premier Division Bognor 3 - 1 Kingstonian    
  6. runde Isthmian League Premier Division Burgess Hill 2 - 4 Whitehawk    
  6. runde Isthmian League Premier Division Corinthian Casuals 1 - 1 Brightlingsea    
  6. runde Isthmian League Premier Division Enfield 1 - 1 Dorking    
  6. runde Isthmian League Premier Division Haringey 1 - 2 Worthing    
  6. runde Isthmian League Premier Division Leatherhead 1 - 3 Harlow    
  6. runde Isthmian League Premier Division Margate 0 - 1 Lewes    
  6. runde Isthmian League Premier Division Merstham 3 - 1 Potters Bar    
  6. runde Isthmian League Premier Division Tonbridge 2 - 1 Wingate & Finchley    
  5. runde Northern Premier League Premier Division Bamber Bridge 2 - 0 Witton    
  5. runde Northern Premier League Premier Division Basford 4 - 3 Farsley Celtic    
  5. runde Northern Premier League Premier Division Gainsborough 3 - 1 Lancaster City    
  5. runde Northern Premier League Premier Division Hyde 2 - 3 Scarborough     
  5. runde Northern Premier League Premier Division Marine 0 - 2 Grantham    
  5. runde Northern Premier League Premier Division Mickleover Sports 1 - 3 Buxton    
  5. runde Northern Premier League Premier Division North Ferriby 0 - 5 Warrington    
  5. runde Northern Premier League Premier Division South Shields 4 - 0 Nantwich    
  5. runde Northern Premier League Premier Division Stafford 2 - 0 Stalybridge    
  5. runde Northern Premier League Premier Division Whitby 1 - 2 Hednesford    
  5. runde Northern Premier League Premier Division Workington 3 - 1 Matlock    
  6. runde Southern Football League Premier Division Central Alvechurch 3 - 0 Needham    
  6. runde Southern Football League Premier Division Central Barwell 1 - 2 Royston Town    
  6. runde Southern Football League Premier Division Central Bedworth United 1 - 1 Lowestoft    
  6. runde Southern Football League Premier Division Central Halesowen 1 - 1 St Neots    
  6. runde Southern Football League Premier Division Central Hitchin 0 - 1 Banbury United    
  6. runde Southern Football League Premier Division Central King's Lynn 0 - 1 Stourbridge    
  6. runde Southern Football League Premier Division Central Leiston 4 - 3 Redditch United    
  6. runde Southern Football League Premier Division Central Rushall Olympic 2 - 2 Biggleswade    
  6. runde Southern Football League Premier Division Central St. Ives Town FC 0 - 1 Coalville Town    
  6. runde Southern Football League Premier Division Central Stratford Town 1 - 3 Kettering    
  6. runde Southern Football League Premier Division South Beaconsfield Town 0 - 2 Tiverton    
  6. runde Southern Football League Premier Division South Chesham United 1 - 1 Wimborne Town    
  6. runde Southern Football League Premier Division South Dorchester 2 - 1 Hartley Wintney    
  6. runde Southern Football League Premier Division South Farnborough 4 - 3 Weymouth    
  6. runde Southern Football League Premier Division South Frome 1 - 0 Kings Langley    
  6. runde Southern Football League Premier Division South Gosport Borough 6 - 3 Metropolitan Police    
  6. runde Southern Football League Premier Division South Harrow 1 - 1 Salisbury City    
  6. runde Southern Football League Premier Division South Poole 0 - 2 Staines    
  6. runde Southern Football League Premier Division South Swindon Supermarine 0 - 1 Hendon    
  6. runde Southern Football League Premier Division South Taunton Town 0 - 0 Basingstoke Town    
  6. runde Southern Football League Premier Division South Walton Casuals 1 - 3 Merthyr Town    
  26. runde Finland: Veikkausliiga SJK 1 - 2 KuPS    
  21. runde Færøyene: Effodeildin HB 3 - 0 AB    
  21. runde Færøyene: Effodeildin NSÍ 1 - 2 B36    
  21. runde Færøyene: Effodeildin TB/FCS/Royn 2 - 1 EB/Streymur    
  20. runde Hviterussland: Vysshaya Liga Isloch Minsk Raion 0 - 1 Gomel    
  20. runde Latvia: LMT Virsliga Riga 3 - 0 Valmieras    
  19. runde Moldova: Divizia Nationala Dinamo-Auto 1 - 1 Zimbru    
  19. runde Moldova: Divizia Nationala Speranta 1 - 2 Petrocub    
  19. runde Moldova: Divizia Nationala Zaria 3 - 4 Milsami    
  6. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Iskra 2 - 0 Mornar    
  6. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Rudar 0 - 0 Lovcen    
  6. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Zeta 0 - 0 Grbalj    
  5. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Ballymena 6 - 1 Warrenpoint    
  5. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Glenavon 1 - 1 Glentoran    
  5. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Institute 0 - 0 Dungannon    
  5. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Linfield 0 - 0 Ards    
  5. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Newry City 1 - 0 Cliftonville    
  4. runde Skotsk Championship Alloa 1 - 1 Dundee United    
  4. runde Skotsk Championship Dunfermline 0 - 3 Inverness    
  4. runde Skotsk Championship Partick 1 - 0 Morton    
  4. runde Skotsk Championship Queen of the South 5 - 0 Ayr United    
  4. runde Skotsk Championship Ross County 2 - 0 Falkirk    
  5. runde Skotsk League One Airdrieonians 2 - 0 Stranraer    
  5. runde Skotsk League One Arbroath 2 - 2 Brechin City    
  5. runde Skotsk League One Montrose 0 - 2 East Fife    
  5. runde Skotsk League One Raith 4 - 0 Forfar    
  5. runde Skotsk League One Stenhousemuir 2 - 1 Dumbarton    
  5. runde Skotsk League Two Albion 3 - 5 Berwick    
  5. runde Skotsk League Two Annan 1 - 2 Clyde    
  5. runde Skotsk League Two Elgin 0 - 3 Stirling    
  5. runde Skotsk League Two Peterhead 0 - 1 Edinburgh    
  5. runde Skotsk League Two Queen's Park 0 - 0 Cowdenbeath    
  3. runde La Liga 2 Lugo 3 - 2 Numancia    
  21. runde Sverige: Superettan Degerfors 1 - 1 Helsingborg    
  9. runde Regionalliga Bayern Ingolstadt II 3 - 0 Garching    
  8. runde National League Chesterfield 0 - 1 Leyton Orient    
  4. runde Makedonia: Prva Liga Belasica 1 - 1 Vardar    
  4. runde Makedonia: Prva Liga Renova 1 - 1 Makedonija    
  4. runde Makedonia: Prva Liga Sileks 0 - 0 Pobeda    
  6. runde Østerriksk 2. Liga Austria Lustenau 1 - 0 Liefering    
  3. runde Albania: Kategoria Superiore Luftëtari 0 - 1 Flamurtari    
  3. runde Kosovo: Superliga Feronikeli 1 - 0 Ballkani    
  3. runde Kosovo: Superliga Llapi  5 - 1 Ferizaj    
  7. runde Slovakia: Fortuna Liga Zilina 0 - 1 Slovan Bratislava    
  1. runde Island 0 - 2 Tyskland    
  4. runde Ligue 1 Nîmes 2 - 4 PSG Viasport +  
  6. runde tipico Bundesliga Altach 1 - 2 St Pölten    
  6. runde tipico Bundesliga Austria Wien 2 - 1 Mattersburg    
  6. runde tipico Bundesliga Wacker 2 - 1 Hartberg    
  18. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Hødd 2 - 2 Egersund    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Vestfossen 6 - 0 Bjørnevatn    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Start 2 1 - 5 Halsen    
  7. runde Armenia: Premier League Ararat-Armenia 3 - 1 Shirak    
  4. runde Belgisk Eerste klasse B - periode 1 Leuven 1 - 3 Westerlo    
  8. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga Krupa 1 - 2 Zrinjski    
  8. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga Mladost Doboj Kakanj 1 - 0 Sloboda    
  8. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga Radnik 1 - 0 GOSK    
  8. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga Tuzla 3 - 1 Zvijezda 09    
  21. runde Færøyene: Effodeildin Skála 5 - 0 07 Vestur    
  2. runde Israel: Ligat HaAl Hapoel Ra'anana 2 - 1 Hapoel Kiryat Shmona    
  2. runde Kypros: Marfin Laiki League AEL 2 - 0 Doxa    
  4. runde Portugal: Segunda Liga Mafra 1 - 1 Oliveirense    
  7. runde Serbia: Jelen SuperLiga Zemun 1 - 0 Rad    
  7. runde Tsjekkia: HET Liga Mladá Boleslav 1 - 1 Teplice    
  7. runde Tsjekkia: HET Liga Opava 2 - 0 Jablonec    
  7. runde Tsjekkia: HET Liga Zlín 3 - 0 Pribram    
  7. runde Ungarn: OTP Bank Liga Debrecen 1 - 1 Haladás    
  4. runde Primeira Liga Belenenses 0 - 0 Setúbal    
  7. runde Romania: Liga I Astra 0 - 0 Voluntari    
  7. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 0 - 0 CSKA Sofia    
  2. runde Israel: Ligat HaAl Maccabi Haifa 2 - 0 Ashdod    
  21. runde Eliteserien Stabæk 3 - 3 Sandefjord Eurosport Norge  
  3. runde Serie A Bologna 0 - 3 Inter Strive  
  6. runde Jupiler Pro League Eupen 2 - 1 Standard Liège Viaplay  
  2. runde Serie B Carpi 0 - 1 Cittadella     
  2. runde Serie B Spezia 3 - 2 Brescia    
  20. runde Latvia: LMT Virsliga METTA 3 - 0 Jelgava    
  5. runde Luxembourg: BGL Ligue Victoria Rosport 0 - 3 Etzella Ettelbrück    
  6. runde Sveits: Challenge League Rapperswil-Jona 2 - 1 Aarau    
  6. runde Sveits: Challenge League Winterthur 1 - 1 Schaffhausen    
  7. runde Polen: Ekstraklasa Slask 0 - 1 Wisla Kraków    
  4. runde Portugal: Segunda Liga Braga B 0 - 3 Penafiel    
  4. runde Portugal: Segunda Liga Covo de Piedade 0 - 4 Estoril    
  4. runde Portugal: Segunda Liga FC Porto B 2 - 1 Viseu    
  6. runde Russland: Premier League Krasnodar 2 - 1 Lokomotiv    
  7. runde Serbia: Jelen SuperLiga Cukaricki 1 - 1 Radnicki Nis    
  3. runde La Liga 2 Elche 0 - 2 Reus    
  3. runde La Liga 2 Zaragoza 1 - 1 Las Palmas    
  2. runde Segunda División B, II Arenas 0 - 1 Izarra    
  2. runde Segunda División B, II Leioa 1 - 1 Calahorra    
  2. runde Segunda División B, III Conquense 2 - 0 Sabadell    
  7. runde Ukraina: Premier League Vorskla Avlyst Poltawa    
  20. runde Allsvenskan Örebro 2 - 1 Östersund TV 2 Sumo
  2. runde Serie B Padova 1 - 0 Venezia    
  4. runde Superliga Argentina Defensa y Justicia 1 - 1 Belgrano    
  2. runde Hellas: Super League Panathinaikos 3 - 1 Lamia    
  2. runde Serie B Cosenza 0 - 3 Verona    
  2. runde Segunda División B, III Ebro 0 - 0 Badalona    
  4. runde Tyrkia: Spor Toto Süper Lig Akhisar 1 - 1 Sivasspor    
  4. runde Tyrkia: Spor Toto Süper Lig Fenerbahçe 2 - 3 Kayserispor    
  4. runde Premier League Manchester City 2 - 1 Newcastle TV 2 Sport Premium  
  6. runde Championship Millwall 1 - 2 Swansea Viasport 2  
  3. runde La Liga Celta 2 - 0 Atlético Strive  
  3. runde La Liga Rayo Vallecano Utsatt Athletic Strive  
  2. runde 1. Bundesliga Stuttgart 0 - 3 Bayern Viasport 1  
  4. runde Eredivisie Venlo 1 - 1 Heerenveen    
  20. runde Hviterussland: Vysshaya Liga Dinamo Brest 2 - 1 Minsk    
  6. runde Kroatia: HT Prva Liga Slaven Belupo 1 - 1 Hajduk Split    
  2. runde Segunda División B, I Guijuelo 1 - 0 Fuenlabrada    
  2. runde Segunda División B, I Rápido de Bouzas 0 - 3 Navalcarnero    
  2. runde Segunda División B, II Mirandés 1 - 1 Racing Santander    
  7. runde Ukraina: Premier League Shakhtar 2 - 0 Mariupol    
  6. runde Raiffeisen Super League Lugano 1 - 0 Zürich    
  6. runde Raiffeisen Super League Sion 0 - 3 Young Boys    
  2. runde Argentina: Primera B Nacional Sarmiento 1 - 1 Atlético de Rafaela    
  2. runde Israel: Ligat HaAl Maccabi Netanya 1 - 1 Bnei Sakhnin    
  2. runde Kypros: Marfin Laiki League Pafos 1 - 1 Anorthosis    
  7. runde Slovakia: Fortuna Liga Dunajská 5 - 0 SKF Sered    
  7. runde Slovakia: Fortuna Liga Michalovce 2 - 0 Podbrezová    
  7. runde Slovakia: Fortuna Liga Ruzomberok 4 - 0 Senica    
  3. runde La Liga 2 Cádiz 1 - 1 Real Oviedo    
  2. runde Segunda División B, I San Sebastián de los Reyes 3 - 3 Internacional    
  2. runde Segunda División B, II Gernika 0 - 0 Sporting Gijón B    
  2. runde Segunda División B, II Real Sociedad B 3 - 0 Cultural Durango    
  7. runde Tsjekkia: HET Liga Slavia Praha 4 - 0 Plzen    
  7. runde Slovakia: Fortuna Liga Nitra 4 - 1 Zlaté Moravce    
  2. runde Segunda División B, III Barcelona B 0 - 1 Ejea    
  2. runde Segunda División B, III Ontinyent 2 - 1 Castellón    
  7. runde Ungarn: OTP Bank Liga Diósgyör 0 - 0 Paks    
  7. runde Ungarn: OTP Bank Liga MTK 0 - 1 Kisvárda    
  7. runde Ungarn: OTP Bank Liga Puskás Akadémia 0 - 2 Mezokövesd    
  7. runde Ungarn: OTP Bank Liga Újpest 0 - 0 Honvéd    
  4. runde Eredivisie Excelsior 2 - 4 Den Haag    
  4. runde Eredivisie PSV 6 - 1 Willem II    
  3. runde Albania: Kategoria Superiore Partizani 1 - 0 Kastrioti Krujë    
  2. runde Israel: Ligat HaAl Hapoel Tel Aviv 1 - 0 Hapoel Haifa    
  4. runde Ligue 1 Angers 1 - 0 Lille Viaplay  
  4. runde Ligue 1 Dijon 0 - 2 Caen Viaplay  
  4. runde Ligue 1 Guingamp 1 - 2 Toulouse Viaplay  
  4. runde Ligue 1 Reims 0 - 1 Montpellier Viaplay  
  4. runde Ligue 1 Strasbourg 2 - 3 Nantes Viasport 3  
  6. runde Jupiler Pro League Lokeren 1 - 0 Waasland-Beveren    
  6. runde Jupiler Pro League Sint-Truiden 1 - 0 Oostende    
  4. runde Primeira Liga Santa Clara 4 - 2 Boavista    
  8. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga Celik 0 - 0 Sarajevo    
  7. runde Bulgaria: A PFG Levski 1 - 0 Beroe    
  4. runde Makedonia: Prva Liga Rabotnicki 1 - 0 Akademija Pandev    
  6. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Buducnost Podgorica 1 - 1 Petrovac    
  7. runde Serbia: Jelen SuperLiga Napredak 0 - 0 Vozdovac    
  7. runde Serbia: Jelen SuperLiga Radnik Surdulica 0 - 0 Proleter    
  2. runde Segunda División B, II UD Logroñés 1 - 1 Barakaldo    
  2. runde Segunda División B, III Cornellà 1 - 0 Atlético Levante    
  2. runde Segunda División B, IV Talavera de la Reina 2 - 0 Almería B    
  3. runde Serie A Parma 1 - 2 Juventus Strive  
  6. runde Jupiler Pro League Charleroi 3 - 1 Mouscron    
  4. runde Superliga Argentina Banfield 1 - 0 Patronato de Parana    
  2. runde Argentina: Primera B Nacional Brown 3 - 0 Olimpo    
  2. runde Argentina: Primera B Nacional Ferro Carril Oeste 2 - 0 Guillermo Brown    
  4. runde Belgisk Eerste klasse B - periode 1 Roeselare 2 - 2 Lommel    
  2. runde Hellas: Super League Asteras 0 - 1 AEK    
  2. runde Hellas: Super League Atromitos 0 - 0 Xanthi    
  7. runde Polen: Ekstraklasa Lech 1 - 1 Piast    
  7. runde Romania: Liga I U Craiova 3 - 0 Dinamo Bucuresti    
  3. runde La Liga 2 Tenerife 2 - 2 Deportivo    
  2. runde Segunda División B, II Gimnástica Torrelavega 0 - 0 Bilbao Athletic    
  4. runde Wales: Premier League Cefn Druids 2 - 1 Llandudno    
  3. runde La Liga Real Madrid 4 - 1 Leganés Strive  
  4. runde Eredivisie Fortuna Sittard 1 - 1 Utrecht    
  4. runde Tyrkia: Spor Toto Süper Lig Alanyaspor 1 - 0 Göztepe    
  4. runde Tyrkia: Spor Toto Süper Lig Trabzonspor 4 - 0 Galatasaray    
  22. runde Brasil: Série A Grêmio 4 - 0 Botafogo Viaplay  
  22. runde Brasil: Série A Vitória 1 - 0 América-MG    
  6. runde Kroatia: HT Prva Liga Osijek 2 - 1 Lokomotiva Zagreb    
  2. runde Argentina: Primera B Nacional Chacarita Juniors 0 - 2 Platense    
  24. runde Brasil: Serie B Avaí 0 - 1 Figueirense    
  4. runde Primeira Liga Sporting CP 1 - 0 Feirense    
  4. runde Superliga Argentina Talleres 1 - 0 Godoy Cruz    
02.09.2018 22. runde Brasil: Série A Vasco da Gama 0 - 3 Santos Viaplay  
  24. runde Brasil: Serie B Goiás 3 - 1 Fortaleza    
  4. runde Superliga Argentina San Lorenzo 1 - 1 River Plate    
  2. runde Argentina: Primera B Nacional Santamarina 0 - 0 Arsenal    
  22. runde Brasil: Série A Corinthians 1 - 1 Atlético-MG    
  24. runde Brasil: Serie B Boa 3 - 0 CSA    
  6. runde Østerriksk 2. Liga Austria Klagenfurt 1 - 2 Austria Wien II    
  2. runde Segunda División B, III Atlético Baleares 1 - 0 Alcoyano    
  2. runde Segunda División B, IV Marbella 3 - 1 Atlético Malagueño    
  2. runde Segunda División B, IV Recreativo Granada 0 - 1 UCAM Murcia    
  3. runde La Liga Levante 2 - 2 Valencia Strive  
  8. runde Superligaen OB 0 - 0 Nordsjælland Viaplay  
  3. runde La Liga 2 Gimnàstic 0 - 1 Rayo Majadahonda    
  2. runde Segunda División B, I Atlético B 2 - 2 Real Madrid Castilla    
  2. runde Segunda División B, I Las Palmas Atlético 1 - 0 Unionistas    
  2. runde Segunda División B, II Oviedo B 2 - 2 Langreo    
  2. runde Segunda División B, III Espanyol B 1 - 1 Lleida Esportiu    
  2. runde Segunda División B, IV Ibiza 0 - 1 Atlético Sanluqueño    
  2. runde Segunda División B, IV San Fernando 0 - 0 Melilla    
  9. runde Regionalliga Bayern Bayern II 2 - 2 Viktoria Aschaffenburg    
  4. runde Eredivisie Groningen 0 - 1 Zwolle    
  4. runde Portugal: Segunda Liga Varzim 0 - 1 Paços de Ferreira    
  6. runde Championship Ipswich 1 - 1 Norwich    
  4. runde Skotsk Premiership Celtic 1 - 0 Rangers Viasport 2  
  6. runde Russland: Premier League Yenisey Krasnoyarsk 0 - 0 Arsenal Tula    
  6. runde 3. Liga Zwickau 1 - 1 Kaiserslautern    
  7. runde Ukraina: Premier League Desna 0 - 1 Olimpik Donetsk    
  4. runde 2. Bundesliga St. Pauli 3 - 5 Köln Viaplay  
  4. runde 2. Bundesliga Heidenheim 0 - 1 Darmstadt    
  4. runde 2. Bundesliga Sandhausen 0 - 0 Union Berlin    
  6. runde Regionalliga Nordost Auerbach 2 - 3 Berliner AK    
  6. runde Regionalliga Nordost Fürstenwalde 1 - 2 Wacker    
  6. runde Regionalliga Nordost Germania 2 - 4 Chemnitzer    
  6. runde Regionalliga Nordost Meuselwitz 2 - 2 VSG Altglienicke    
  21. runde Kina: CSL Guangzhou 2 - 1 Shanghai Greenland Shenhua    
  21. runde Kina: CSL Guizhou Hengfeng 1 - 1 Beijing Renhe    
  21. runde Kina: CSL Henan Jianye 1 - 1 Changchun Yatai    
  21. runde Kina: CSL Jiangsu Suning 1 - 1 Tianjin Quanjian    
  7. runde Danmark: 1. divisjon Fremad Amager 2 - 0 Silkeborg    
  7. runde Danmark: 1. divisjon Nykøbing 0 - 0 Helsingør    
  7. runde Danmark: 1. divisjon Thisted 1 - 0 Hvidovre    
  22. runde OBOS-ligaen HamKam 2 - 1 Åsane Eurosport Pluss  
  8. runde Superligaen Randers 2 - 2 AaB    
  18. runde PostNord-ligaen, avd. 1 FK Mjølner 0 - 0 Bærum    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Åssiden 1 - 3 Sola    
  20. runde Hviterussland: Vysshaya Liga Torpedo Minsk 2 - 3 Shakhtyor Soligorsk    
  6. runde 3. Liga Fortuna Köln 2 - 0 Carl Zeiss    
  8. runde Regionalliga Nord Havelse 0 - 1 Eintracht Norderstedt    
  8. runde Regionalliga Nord St. Pauli II 1 - 0 Hannover II    
  6. runde Regionalliga West Dortmund II 0 - 0 Düsseldorf II    
  7. runde Regionalliga Südwest Stuttgart II 2 - 0 Steinbach    
  7. runde Regionalliga Südwest TSG Balingen 2 - 1 Saarbrücken    
  7. runde Regionalliga Südwest Waldhof 2 - 0 Stadtallendorf    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Junkeren 2 - 2 Finnsnes    
  4. runde Premier League Cardiff 2 - 3 Arsenal TV 2 Sport Premium  
  6. runde Championship Bristol City 4 - 1 Blackburn    
  4. runde Eredivisie Vitesse 0 - 4 Ajax Viasport 3  
  4. runde Eredivisie Heracles 3 - 2 AZ    
  6. runde Jupiler Pro League Anderlecht 1 - 1 Antwerpen Viaplay  
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Sortland 1 - 0 Lyn    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Kjellerup 1 - 1 Ringkøbing    
  22. runde OBOS-ligaen Ullensaker/Kisa 3 - 0 Aalesund Eurosport Norge  
  4. runde Ligue 1 Saint-Étienne 0 - 0 Amiens Viasport 2  
  20. runde Allsvenskan Brommapojkarna 0 - 3 Malmö TV 2 Sumo
  20. runde Allsvenskan Dalkurd 1 - 1 IFK Göteborg TV 2 Sumo
  18. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Brattvåg 4 - 1 Vidar    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Follo 2 - 2 Herd    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Vardeneset 0 - 5 Lysekloster    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Harstad 4 - 2 Skarp    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Melbo 0 - 1 Frigg    
  23. runde Georgia: Erovnuli Liga Sioni 0 - 4 Metalurgi Rustavi    
  21. runde Sverige: Superettan Landskrona 1 - 1 Norrby    
  7. runde Tsjekkia: HET Liga Karviná 2 - 1 Slovácko    
  8. runde Regionalliga Nord Drochtersen/Assel 2 - 2 Holstein Kiel II    
  8. runde Regionalliga Nord Hamburg II 0 - 1 Lübeck    
  8. runde Regionalliga Nord Hansa 1 - 1 Wolfsburg II    
  8. runde Regionalliga Nord Lupo-Martini Wolfsburg 2 - 0 Germania Egestorf-Langreder    
  8. runde Regionalliga Nord Oldenburg 0 - 3 Bremen II    
  7. runde Regionalliga Südwest Offenbach 7 - 0 Frankfurt    
  2018 Privatlandskamper Etiopia 1 - 1 Burundi    
  2. runde 1. Bundesliga Leipzig 1 - 1 Düsseldorf Viasport +  
  20. runde Allsvenskan Hammarby 1 - 3 Djurgården TV 2 Sumo
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Lokomotiv Oslo 2 - 1 Hødd 2    
  7. runde Polen: Ekstraklasa Miedz Legnica 2 - 0 Zaglebie    
  7. runde Polen: Ekstraklasa Wisla Plock 1 - 1 Jagiellonia    
  6. runde Russland: Premier League Dinamo Moskva 2 - 0 Orenburg    
  22. runde OBOS-ligaen Tromsdalen 2 - 2 Sandnes Ulf Eurosport Pluss  
  8. runde Superligaen Esbjerg 0 - 2 FC København    
  6. runde Raiffeisen Super League Basel 1 - 1 Thun    
  6. runde Raiffeisen Super League Luzern 2 - 1 Grasshoppers    
  6. runde Raiffeisen Super League Xamax 2 - 3 St. Gallen    
  4. runde Superliga Argentina Racing 2 - 0 Rosario Central    
  4. runde Belgisk Eerste klasse B - periode 1 Mechelen 1 - 0 Tubize    
  22. runde Brasil: Série A Flamengo 0 - 1 Ceará    
  8. runde National League North FC United 2 - 2 Bradford Park    
  20. runde Hviterussland: Vysshaya Liga Slutsk 0 - 1 BATE Borisov    
  19. runde Island: Pepsi-deild Fjölnir 1 - 3 Stjarnan    
  19. runde Island: Pepsi-deild ÍBV 1 - 1 Víkingur Reykjavík    
  19. runde Island: Pepsi-deild KA 3 - 3 Valur    
  6. runde Sveits: Challenge League Chiasso 0 - 2 Wil 1900    
  6. runde Sveits: Challenge League Vaduz 2 - 2 Kriens    
  19. runde Moldova: Divizia Nationala Sfantul Gheorghe 1 - 3 Sheriff    
  7. runde Slovenia: PrvaLiga Triglav 1 - 5 Maribor    
  3. runde La Liga 2 Sporting 2 - 0 Extremadura    
  7. runde Ukraina: Premier League Lviv 2 - 2 Oleksandriya    
  3. runde La Liga Alavés 2 - 1 Espanyol Strive  
  4. runde Makedonia: Prva Liga Shkupi 1 - 2 Shkëndija    
  18. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Nardo 0 - 2 Bryne    
  4. runde Eredivisie Feyenoord 4 - 2 NAC Viasport 3  
  3. runde Albania: Kategoria Superiore Kukës 3 - 1 Tirana    
  3. runde Kosovo: Superliga Flamurtari 1 - 0 KEK    
  3. runde Kosovo: Superliga Gjilani 1 - 0 Trepca 89    
  4. runde Premier League Watford 2 - 1 Tottenham TV 2 Sport Premium  
  4. runde Premier League Burnley 0 - 2 Manchester United TV 2 Sport Premium 2  
  4. runde Ligue 1 Rennes 2 - 0 Bordeaux Viasport 2  
  6. runde tipico Bundesliga LASK Linz 2 - 0 Wolfsberg    
  6. runde tipico Bundesliga Salzburg 3 - 1 Admira    
  6. runde tipico Bundesliga Sturm 1 - 1 Rapid Wien    
  4. runde Primeira Liga Aves 0 - 1 Marítimo    
  4. runde Primeira Liga Rio Ave 2 - 1 Portimonense    
  18. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Stabæk 2 1 - 1 NIL-Trysil    
  18. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 KFUM 2 4 - 2 Spjelkavik    
  23. runde Georgia: Erovnuli Liga Torpedo Kutaisi 5 - 2 Samtredia    
  19. runde Island: Pepsi-deild Breidablik 1 - 1 Grindavík    
  2. runde Kypros: Marfin Laiki League Alki 0 - 2 Ermis    
  6. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Mladost Podgorica 0 - 0 Sutjeska    
  4. runde Portugal: Segunda Liga Leixões 2 - 1 Farense    
  7. runde Serbia: Jelen SuperLiga Spartak Subotica 2 - 0 Dinamo Vranje    
  2. runde Segunda División B, III Peralada 0 - 1 Olot    
  2. runde Segunda División B, III Teruel 1 - 0 Valencia Mestalla    
  20. runde Allsvenskan Elfsborg 1 - 1 Kalmar TV 2 Sumo
  20. runde Allsvenskan Sundsvall 4 - 0 Sirius TV 2 Sumo
  26. runde Finland: Veikkausliiga HJK 3 - 0 Inter Turku    
  7. runde Slovakia: Fortuna Liga Trencín 1 - 0 Spartak Trnava    
  21. runde Sverige: Superettan Halmstad 1 - 0 Jönköping    
  7. runde Romania: Liga I CFR Cluj 1 - 2 Viitorul    
  7. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 0 - 0 Lokomotiv Plovdiv    
  21. runde Eliteserien Odd 1 - 1 Molde Eurosport Norge  
  21. runde Eliteserien Bodø/Glimt 3 - 1 Sarpsborg 08 Eurosport Pluss  
  21. runde Eliteserien Brann 1 - 0 Ranheim TF Eurosport Pluss  
  21. runde Eliteserien Kristiansund BK 1 - 1 Start Eurosport Pluss  
  21. runde Eliteserien Rosenborg 1 - 0 Haugesund Eurosport Pluss  
  22. runde OBOS-ligaen Jerv 1 - 0 Florø Eurosport Pluss  
  22. runde OBOS-ligaen Kongsvinger 1 - 3 Sogndal Eurosport Pluss  
  22. runde OBOS-ligaen Mjøndalen 1 - 1 Notodden Eurosport Pluss  
  22. runde OBOS-ligaen Nest-Sotra 0 - 2 Strømmen Eurosport Pluss  
  22. runde OBOS-ligaen Viking 3 - 0 Levanger Eurosport Pluss  
  3. runde Serie A Fiorentina 1 - 0 Udinese Strive  
  2. runde 1. Bundesliga Schalke 0 - 2 Hertha Viasport 1  
  6. runde Jupiler Pro League Cercle Brugge 0 - 3 Gent    
  8. runde Superligaen AGF 1 - 1 Vendsyssel Viaplay  
  18. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Fredrikstad 3 - 1 Hønefoss    
  26. runde Estland: Meistriliiga Kalju 1 - 1 Flora    
  26. runde Finland: Veikkausliiga Mariehamn 3 - 6 Ilves    
  2. runde Israel: Ligat HaAl Bnei Yehuda 2 - 2 Maccabi Petach Tikva    
  2. runde Serie B Pescara 2 - 1 Livorno    
  5. runde Luxembourg: BGL Ligue Fola Esch 3 - 0 Union Titus Pétange    
  7. runde Polen: Ekstraklasa Cracovia 0 - 0 Legia    
  4. runde Portugal: Segunda Liga Covilhã 1 - 2 Guimarães B    
  4. runde Portugal: Segunda Liga Famalicão 2 - 0 Arouca    
  6. runde Russland: Premier League Zenit 0 - 0 Spartak    
  2. runde Segunda División B, I Burgos 1 - 1 Unión Adarve    
  2. runde Segunda División B, I Deportivo Fabril 0 - 1 Celta B    
  2. runde Segunda División B, II Amorebieta 0 - 3 Real Unión    
  2. runde Segunda División B, II Tudelano 1 - 0 Vitoria    
  7. runde Tsjekkia: HET Liga Sigma 2 - 3 Bohemians 1905    
  7. runde Ungarn: OTP Bank Liga Ferencváros 2 - 2 Vidi    
  7. runde Slovenia: PrvaLiga Gorica 2 - 2 Mura 05    
  2. runde Hellas: Super League Aris 2 - 0 Larissa    
  2. runde Hellas: Super League Panionios 0 - 1 PAOK    
  4. runde Tyrkia: Spor Toto Süper Lig Erzurum BB 0 - 1 Basaksehir    
  4. runde Tyrkia: Spor Toto Süper Lig Kasimpasa 2 - 1 Ankaragücü    
  4. runde Superliga Argentina Estudiantes 2 - 2 Independiente    
  3. runde La Liga Barcelona 8 - 2 Huesca Strive  
  20. runde Hviterussland: Vysshaya Liga Dinamo Minsk 1 - 0 Neman Grodno    
  6. runde Kroatia: HT Prva Liga Istra 1961 0 - 2 Gorica    
  7. runde Ukraina: Premier League Arsenal Kiev 0 - 5 Zorya    
  7. runde Ukraina: Premier League Dynamo Kiev 0 - 2 Karpaty    
  2. runde Kypros: Marfin Laiki League ENP 3 - 5 Nea Salamis    
  7. runde Serbia: Jelen SuperLiga Vojvodina 1 - 4 Røde Stjerne    
  2. runde Segunda División B, I Coruxo 1 - 0 Valladolid B    
  2. runde Segunda División B, I Pontevedra 2 - 1 Cultural Leonesa    
  2. runde Segunda División B, I Salmantino 0 - 0 Ponferradina    
  2. runde Segunda División B, IV El Ejido 1 - 0 Sevilla Atlético    
  19. runde Island: Pepsi-deild FH 4 - 0 KR    
  4. runde Primeira Liga Nacional 0 - 4 Benfica    
  3. runde Albania: Kategoria Superiore Teuta 1 - 0 Kamza    
  3. runde Kosovo: Superliga Prishtina 1 - 0 Drenica    
  21. runde Eliteserien Lillestrøm 0 - 1 Vålerenga Eurosport Norge  
  6. runde Jupiler Pro League Kortrijk 3 - 3 Genk    
  8. runde Superligaen Brøndby 2 - 2 Midtjylland Viaplay  
  8. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga Siroki Brijeg 0 - 3 Zeljeznicar    
  7. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 3 - 1 Dunav    
  2. runde Israel: Ligat HaAl Hapoel Be'er Sheva 1 - 1 Maccabi Tel Aviv    
  3. runde La Liga 2 Albacete 3 - 0 Córdoba    
  2. runde Segunda División B, III Villarreal B 1 - 2 Hércules    
  2. runde Segunda División B, IV Badajoz 0 - 1 Recreativo    
  2. runde Segunda División B, IV Don Benito 0 - 0 Cartagena    
Spillerstall

Ingen spillerstall er registrert.