Lukk liste
Du er her: altomfotball.no
 
Sesongen null  
01.10.2018 7. runde Superliga Argentina Boca Juniors 3 - 1 Colón    
  27. runde Georgia: Erovnuli Liga Sioni 1 - 2 Chikhura    
  2018 Privatlandskamper Bangladesh 1 - 0 Laos    
  22. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Nardo 1 - 1 Vålerenga 2    
  22. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Brumunddal 1 - 2 Levanger 2    
  11. runde Slovenia: PrvaLiga Gorica 1 - 1 Celje    
  22. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 KFUM 2 1 - 2 Drøbak-Frogn    
  27. runde Georgia: Erovnuli Liga Saburtalo 1 - 1 Samtredia    
  10. runde Romania: Liga I Concordia 1 - 1 FC Dunarea Calarasi    
  23. runde Hviterussland: Vysshaya Liga Neman Grodno 2 - 0 Gomel    
  22. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Skedsmo 0 - 2 Strømsgodset 2    
  5. runde Hellas: Super League Lamia 0 - 0 Xanthi    
  5. runde Israel: Ligat HaAl Bnei Yehuda 3 - 0 Hapoel Ra'anana    
  9. runde Kroatia: HT Prva Liga Rudes 0 - 3 Istra 1961    
  10. runde Polen: Ekstraklasa Jagiellonia 0 - 4 Slask    
  11. runde Slovenia: PrvaLiga Aluminij 2 - 0 Triglav    
  9. runde Russland: Premier League Rubin 2 - 1 Krylya Sovetov    
  24. runde Eliteserien Tromsø 2 - 1 Brann MAX  
  11. runde Superligaen Nordsjælland 4 - 1 SønderjyskE Viaplay  
  24. runde Allsvenskan Örebro 4 - 0 Trelleborg TV 2 Sumo
  24. runde Allsvenskan Elfsborg 0 - 3 Häcken TV 2 Sport Premium 2
  24. runde Allsvenskan Hammarby 3 - 0 IFK Göteborg TV 2 Sport 2
  22. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Asker 4 - 2 Stabæk 2    
  22. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Vard Haugesund 2 - 2 Bryne    
  22. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Sandefjord 2 2 - 3 Urædd    
  22. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Sogndal 2 7 - 1 Førde    
  10. runde Bulgaria: A PFG Slavia Sofia 0 - 1 Botev Vratsa    
  5. runde Israel: Ligat HaAl Maccabi Haifa 0 - 0 Hapoel Be'er Sheva    
  25. runde Sverige: Superettan Värnamo 0 - 0 Eskilstuna    
  7. runde Tyrkia: Spor Toto Süper Lig Ankaragücü 0 - 1 Antalyaspor    
  7. runde Tyrkia: Spor Toto Süper Lig Basaksehir 1 - 1 Malatyaspor    
  10. runde 3. Liga 1860 München 1 - 1 Würzburger Kickers    
  22. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Rosenborg 2 2 - 0 Verdal    
  22. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Hødd 2 2 - 1 Herd    
  5. runde Israel: Ligat HaAl Maccabi Tel Aviv 0 - 0 Hapoel Tel Aviv    
  7. runde Luxembourg: BGL Ligue Fola Esch 2 - 1 Progrès Niederkorn    
  7. runde Nederland: Jupiler League Jong Utrecht 0 - 0 MVV    
  10. runde Romania: Liga I CFR Cluj 0 - 0 U Craiova    
  11. runde Regionalliga West Wuppertal 2 - 0 Oberhausen    
  7. runde Serie A Sampdoria 2 - 1 SPAL Strive  
  4. runde Gibraltar: Premier Division St Joseph's 0 - 5 Lincoln    
  8. runde 2. Bundesliga Ingolstadt 1 - 2 Union Berlin    
  10. runde Isthmian League Premier Division Carshalton 1 - 2 Margate    
  10. runde Isthmian League Premier Division Haringey 0 - 2 Harlow    
  11. runde Northern Premier League Premier Division Basford 2 - 0 Whitby    
  9. runde Ligue 2 Troyes 1 - 0 Auxerre    
  4. runde Serie C, gruppe B FeralpiSalò 0 - 3 LR Vicenza    
  7. runde Premier League Bournemouth 2 - 1 Crystal Palace TV 2 Sport Premium  
  7. runde La Liga Celta 1 - 1 Getafe Strive  
  6. runde Primeira Liga Aves 3 - 0 Portimonense    
02.10.2018 7. runde Superliga Argentina Godoy Cruz 0 - 1 Defensa y Justicia    
  5. runde Argentina: Primera B Nacional Agropecuario 0 - 0 Chacarita Juniors    
  27. runde Brasil: Série A Paraná 1 - 1 Vasco da Gama    
  7. runde Superliga Argentina San Martín de Tucumán 1 - 1 Banfield    
  7. runde Superliga Argentina Vélez Sársfield 2 - 0 Aldosivi    
  5. runde Argentina: Primera B Nacional Central Córdoba 1 - 1 Brown    
  27. runde Georgia: Erovnuli Liga Metalurgi Rustavi 1 - 1 Lokomotive Tbilisi    
  2018 Privatlandskamper Nepal 0 - 2 Tadsjikistan    
  8. runde Kosovo: Superliga Ferizaj 2 - 0 Drenica    
  31. runde Estland: Meistriliiga Kuressaare 1 - 3 Paide    
  6. runde Serie B Padova 2 - 2 Pescara    
  11. runde Regionalliga Nordost Viktoria 1 - 0 Babelsberg    
  2018 Privatlandskamper Jamaica Avlyst Cuba    
  2. kamp Hoffenheim 1 - 2 Manchester City Viasat 4  
  2. kamp Juventus 3 - 0 Young Boys Viasport 1  
  25. runde OBOS-ligaen Mjøndalen 2 - 0 Kongsvinger Eurosport Norge  
  5. runde Ligue 2 Béziers 0 - 0 Lens    
  25. runde Sverige: Superettan Jönköping 2 - 2 Örgryte    
  31. runde Estland: Meistriliiga Vaprus 0 - 3 Tulevik    
  4. runde Gibraltar: Premier Division Boca Gibraltar 0 - 2 Glacis    
  11. runde Championship Ipswich 0 - 2 Middlesbrough Viaplay  
  11. runde Championship Aston Villa 3 - 3 Preston    
  11. runde Championship Brentford 1 - 1 Birmingham    
  11. runde Championship Hull 0 - 1 Leeds    
  11. runde Championship Wigan 0 - 0 Swansea    
  3. runde Ligacupen Everton 1 - 1 Southampton    
  11. runde League One Accrington 1 - 0 Doncaster    
  11. runde League One AFC Wimbledon 0 - 1 Bradford    
  11. runde League One Barnsley 1 - 1 Plymouth    
  11. runde League One Burton 1 - 2 Southend    
  11. runde League One Coventry 0 - 1 Portsmouth    
  11. runde League One Fleetwood 1 - 1 Wycombe    
  11. runde League One Oxford United 1 - 2 Luton    
  11. runde League One Rochdale 0 - 0 Bristol Rovers    
  11. runde League One Scunthorpe 5 - 3 Charlton    
  11. runde League One Sunderland 2 - 2 Peterborough    
  11. runde League One Walsall 0 - 0 Shrewsbury    
  11. runde League Two Cambridge United 1 - 3 Forest Green    
  11. runde League Two Carlisle 0 - 1 Grimsby    
  11. runde League Two Cheltenham 2 - 2 Morecambe    
  11. runde League Two Colchester 3 - 1 Yeovil    
  11. runde League Two Crewe 1 - 0 Swindon    
  11. runde League Two Exeter 1 - 0 Stevenage    
  11. runde League Two Mansfield 0 - 0 Oldham    
  11. runde League Two Newport County 3 - 3 Macclesfield    
  11. runde League Two Northampton 0 - 0 Bury    
  11. runde League Two Notts County 3 - 1 Crawley    
  11. runde League Two Port Vale 0 - 2 MK Dons    
  11. runde League Two Tranmere 1 - 0 Lincoln    
  7. runde National League North Chester 3 - 0 Hereford    
  9. runde National League North Nuneaton 2 - 2 York    
  10. runde Isthmian League Premier Division AFC Hornchurch 4 - 1 Folkestone Invicta    
  10. runde Isthmian League Premier Division Bishop's Stortford 3 - 2 Wingate & Finchley    
  10. runde Isthmian League Premier Division Bognor 8 - 0 Burgess Hill    
  10. runde Isthmian League Premier Division Brightlingsea 0 - 1 Potters Bar    
  10. runde Isthmian League Premier Division Dorking 2 - 1 Whitehawk    
  11. runde Northern Premier League Premier Division Buxton 2 - 0 South Shields    
  11. runde Northern Premier League Premier Division Farsley Celtic 2 - 0 Lancaster City    
  11. runde Northern Premier League Premier Division Grantham 1 - 2 Hednesford    
  11. runde Northern Premier League Premier Division Hyde 0 - 0 Workington    
  11. runde Northern Premier League Premier Division Marine 1 - 0 Stafford    
  11. runde Northern Premier League Premier Division North Ferriby 2 - 5 Matlock    
  11. runde Northern Premier League Premier Division Scarborough  2 - 0 Witton    
  11. runde Northern Premier League Premier Division Stalybridge 1 - 1 Nantwich    
  11. runde Northern Premier League Premier Division Warrington 1 - 0 Mickleover Sports    
  2. kamp AEK 2 - 3 Benfica Viaplay  
  2. kamp Bayern 1 - 1 Ajax Viasport 1  
  2. kamp Lyon 2 - 2 Shakhtar Viasport +  
  2. kamp CSKA Moskva 1 - 0 Real Madrid Viasport 2  
  2. kamp Roma 5 - 0 Plzen Viasport 3  
  11. runde Championship Reading 0 - 1 QPR    
  11. runde Championship Stoke 2 - 0 Bolton    
  2. kamp Manchester United 0 - 0 Valencia TV 2 Sport 1
03.10.2018 30. runde Brasil: Serie B Sampaio Corrêa 1 - 0 Figueirense    
  30. runde Brasil: Serie B Criciúma 0 - 0 Oeste    
  30. runde Brasil: Serie B Goiás 0 - 0 Londrina    
  30. runde Brasil: Serie B CSA 1 - 0 Paysandu    
  11. runde Regionalliga Nordost Hertha II 2 - 0 Auerbach    
  11. runde Regionalliga Nordost Bischofswerdaer  1 - 2 Fürstenwalde    
  11. runde Regionalliga Nordost Lokomotive Leipzig 1 - 1 Berliner AK    
  11. runde Regionalliga Nordost Meuselwitz 4 - 1 Dynamo    
  11. runde Regionalliga Nordost Oberlausitz 2 - 2 Erfurt    
  11. runde Regionalliga Nordost Optik Rathenow 0 - 4 Chemnitzer    
  11. runde Regionalliga Nordost VSG Altglienicke 0 - 1 Budissa    
  11. runde Regionalliga Nordost Wacker 1 - 0 Germania    
  7. runde Albania: Kategoria Superiore Kastrioti Krujë 2 - 3 Tirana    
  7. runde Albania: Kategoria Superiore Laçi 1 - 0 Flamurtari    
  7. runde Albania: Kategoria Superiore Luftëtari 1 - 0 Kamza    
  2018 Privatlandskamper Laos 1 - 3 Filippinene    
  17. runde Latvia: LMT Virsliga Valmieras 2 - 1 Spartaks Jurmala    
  14. runde Regionalliga Nord Hannover II 1 - 1 Holstein Kiel II    
  8. runde Kosovo: Superliga Drita 1 - 1 Trepca 89    
  8. runde Kosovo: Superliga KEK 2 - 2 Ballkani    
  8. runde Kosovo: Superliga Liria 0 - 1 Prishtina    
  8. runde Kosovo: Superliga Llapi  0 - 1 Feronikeli    
  3. runde DBU Pokalen Middelfart 0 - 3 Horsens    
  7. runde Albania: Kategoria Superiore Partizani 3 - 0 Teuta    
  1. runde Armenia: Premier League Pyunik 0 - 1 Gandzasar    
  19. runde Georgia: Erovnuli Liga Torpedo Kutaisi 2 - 0 Dila    
  31. runde Estland: Meistriliiga Flora 4 - 0 Tammeka    
  31. runde Estland: Meistriliiga Trans 3 - 2 Talinna Kalev    
  14. runde Latvia: LMT Virsliga Rigas FS 0 - 1 Liepaja    
  3. runde DBU Pokalen Thisted 0 - 2 OB    
  31. runde Estland: Meistriliiga Levadia 0 - 0 Kalju    
  2. kamp PSG 6 - 1 Røde Stjerne Viasport 2  
  2. kamp Lokomotiv 0 - 1 Schalke Viasport 3  
  7. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Brønshøj 4 - 2 Marienlyst    
  4. runde Gibraltar: Premier Division Gibraltar Phoenix 1 - 0 Mons Calpe    
  11. runde Championship Blackburn 0 - 2 Sheffield United    
  11. runde Championship Derby 1 - 1 Norwich    
  11. runde Championship Nottingham 2 - 2 Millwall    
  11. runde Championship Rotherham 0 - 0 Bristol City    
  11. runde Championship Sheffield Wednesday 2 - 2 West Bromwich    
  10. runde Isthmian League Premier Division Lewes 3 - 4 Worthing    
  2. kamp Dortmund 3 - 0 Monaco Viasport 2  
  2. kamp Atlético 3 - 1 Club Brugge Viasport 3  
  2. kamp PSV 1 - 2 Inter Viasport +  
  2. kamp Tottenham 2 - 4 Barcelona TV 2 Sport 1
  2. kamp Napoli 1 - 0 Liverpool Viasport 1  
  2. kamp FC Porto 1 - 0 Galatasaray Viaplay  
04.10.2018 2018 Privatlandskamper Tadsjikistan 0 - 2 Palestina    
  27. runde Litauen: A Lyga Stumbras 3 - 0 Jonava    
  8. runde Kosovo: Superliga Flamurtari 1 - 1 Gjilani    
  2. runde Astana 2 - 0 Rennes TV 2 Sumo
  27. runde Litauen: A Lyga Atlantas 2 - 5 Suduva    
  7. runde Albania: Kategoria Superiore Skënderbeu 1 - 0 Kukës    
  11. runde Danmark: 2. div., gr. 2 AB 0 - 2 Vanløse    
  2. runde Leverkusen 4 - 2 AEK Larnaca TV 2 Sumo
  2. runde Zürich 1 - 0 Ludogorets TV 2 Sumo
  2. runde Rosenborg 1 - 3 Leipzig TV 2 Zebra
  2. runde Salzburg 3 - 1 Celtic TV 2 Sport 1
  2. runde Bordeaux 1 - 2 FC København TV 2 Sumo
  2. runde Zenit 1 - 0 Slavia Praha TV 2 Sumo
  2. runde Anderlecht 0 - 2 Dinamo Zagreb TV 2 Sumo
  2. runde Fenerbahçe 2 - 0 Spartak Trnava TV 2 Sumo
  2. runde Qarabag 0 - 3 Arsenal TV 2 Sumo
  2. runde Vorskla 1 - 2 Sporting CP TV 2 Sumo
  2. runde Betis 3 - 0 Dudelange TV 2 Sumo
  2. runde Milan 3 - 1 Olympiakos TV 2 Sumo
  27. runde Litauen: A Lyga Trakai 1 - 0 Zalgiris    
  10. runde Frankrike: Championnat National Bourg-Péronnas 0 - 0 Dunkerque    
  10. runde Frankrike: Championnat National Boulogne 0 - 0 Le Mans    
  4. runde Gibraltar: Premier Division Gibraltar United 4 - 1 Lynx    
  6. runde Argentina: Primera B Nacional Nueva Chicago 1 - 0 Los Andes    
  2. runde Rangers 3 - 1 Rapid Wien TV 2 Sumo
  2. runde Spartak 3 - 3 Villarreal TV 2 Sumo
  2. runde Apollon 2 - 2 Marseille TV 2 Sumo
  2. runde Frankfurt 4 - 1 Lazio TV 2 Sumo
  2. runde Malmö 2 - 0 Besiktas TV 2 Sumo
  2. runde Sarpsborg 08 3 - 1 Genk TV 2 Sport 1
  2. runde Krasnodar 2 - 1 Sevilla TV 2 Sumo
  2. runde Standard Liège 2 - 1 Akhisar TV 2 Sumo
  2. runde Jablonec 2 - 2 Dynamo Kiev TV 2 Sumo
  2. runde BATE 1 - 4 PAOK TV 2 Sumo
  2. runde Chelsea 1 - 0 Vidi TV 2 Sumo
05.10.2018 25. runde Kina: CSL Beijing Renhe 1 - 0 Henan Jianye    
  25. runde Kina: CSL Shandong Luneng 3 - 2 Tianjin Quanjian    
  28. runde Georgia: Erovnuli Liga Kolkheti 0 - 1 Chikhura    
  2018 Privatlandskamper Bangladesh 0 - 1 Filippinene    
  24. runde Hviterussland: Vysshaya Liga Torpedo Minsk 1 - 0 Minsk    
  27. runde Litauen: A Lyga Kauno 2 - 0 Palanga    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Stålkameratene 0 - 2 Finnsnes    
  7. runde Aserbajdsjan: Premier League Zira 1 - 0 Gabala    
  7. runde Primeira Liga Tondela 1 - 1 Nacional    
  7. runde Aserbajdsjan: Premier League Sabail 2 - 0 Sumqayit    
  12. runde Slovenia: PrvaLiga Krsko 0 - 0 Rudar Velenje    
  13. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga Zeljeznicar 3 - 2 Celik    
  12. runde Danmark: 1. divisjon Viborg 3 - 1 Køge    
  24. runde Hviterussland: Vysshaya Liga Gorodeya 1 - 1 Luch Minsk    
  10. runde Kroatia: HT Prva Liga Inter Zapresic 2 - 1 Lokomotiva Zagreb    
  6. runde Malta: BOV Premier League Pietà Hotspurs 3 - 1 Mosta    
  11. runde Polen: Ekstraklasa Miedz Legnica 2 - 2 Piast    
  11. runde Serbia: Jelen SuperLiga Partizan 4 - 0 Vozdovac    
  11. runde Tsjekkia: HET Liga Zlín 0 - 1 Liberec    
  2018 Privatlandskamper Jamaica Avlyst Cuba    
  7. runde Aserbajdsjan: Premier League Neftçi 2 - 0 Sabah    
  10. runde Russland: Premier League Arsenal Tula 1 - 1 Ufa    
  9. runde 2. Bundesliga Bochum 1 - 0 Bielefeld    
  9. runde 2. Bundesliga Darmstadt 1 - 2 Hamburg    
  12. runde Superligaen SønderjyskE 3 - 0 Vejle Viaplay  
  25. runde Allsvenskan Östersund 3 - 0 Dalkurd TV 2 Sport 2
  7. runde Primeira Liga Santa Clara 1 - 0 Chaves    
  11. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 4 - 2 Vereya    
  6. runde Malta: BOV Premier League Valletta 4 - 1 Balzan    
  26. runde Sverige: Superettan Brage 0 - 0 Eskilstuna    
  8. runde Tyrkia: Spor Toto Süper Lig Kasimpasa 3 - 1 Göztepe    
  11. runde 3. Liga Rostock 1 - 0 Karlsruhe    
  12. runde Regionalliga West Viktoria Köln 6 - 1 Herkenrath    
  12. runde Regionalliga Südwest Frankfurt 0 - 0 Mainz II    
  14. runde Regionalliga Bayern Buchbach 0 - 1 Illertissen    
  14. runde Regionalliga Bayern Heimstetten 0 - 4 Bayern II    
  10. runde Østerriksk 2. Liga Amstetten 2 - 3 Wiener Neustadt    
  10. runde Østerriksk 2. Liga Austria Wien II 1 - 2 Wattens    
  10. runde Østerriksk 2. Liga Horn 1 - 3 Floridsdorfer    
  10. runde Østerriksk 2. Liga Kapfenberg 3 - 1 Austria Klagenfurt    
  10. runde Østerriksk 2. Liga Liefering 1 - 2 Lafnitz    
  10. runde Østerriksk 2. Liga Ried 1 - 0 Wacker Innsbruck II    
  10. runde Østerriksk 2. Liga Vorwärts Steyr 1 - 5 Austria Lustenau    
  11. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Kolding 3 - 1 Jammerbugt    
  14. runde Regionalliga Bayern Memmingen 1 - 1 Ingolstadt II    
  8. runde Eredivisie Utrecht 2 - 1 NAC    
  10. runde Ligue 2 Lorient 4 - 1 Nancy Viaplay  
  10. runde Ligue 2 Châteauroux 0 - 3 Troyes    
  10. runde Ligue 2 GFC Ajaccio 0 - 2 Orléans    
  10. runde Ligue 2 Grenoble 1 - 0 Clermont    
  10. runde Ligue 2 Le Havre 2 - 3 Béziers    
  10. runde Ligue 2 Niort 1 - 0 Paris    
  10. runde Ligue 2 Red Star 2 - 0 AC Ajaccio    
  10. runde Ligue 2 Valenciennes 1 - 3 Brest    
  10. runde Frankrike: Championnat National Cholet 1 - 1 L'Entente    
  10. runde Frankrike: Championnat National Concarneau 0 - 0 Tours    
  10. runde Frankrike: Championnat National Drancy 1 - 0 Avranches    
  10. runde Frankrike: Championnat National Laval 2 - 0 Chambly    
  10. runde Frankrike: Championnat National Lyon Duchère 1 - 1 Marignane Gignac    
  10. runde Frankrike: Championnat National Quevilly-Rouen 2 - 0 Pau    
  10. runde Frankrike: Championnat National Rodez 1 - 1 Villefranche    
  10. runde Sveits: Challenge League Schaffhausen 1 - 0 Rapperswil-Jona    
  8. runde Nederland: Jupiler League Almere City 1 - 0 NEC    
  8. runde Nederland: Jupiler League Dordrecht 3 - 1 Cambuur    
  8. runde Nederland: Jupiler League Eindhoven 1 - 1 Twente    
  8. runde Nederland: Jupiler League Go Ahead Eagles 2 - 2 Sparta Rotterdam    
  8. runde Nederland: Jupiler League Jong Ajax 3 - 0 Telstar    
  8. runde Nederland: Jupiler League Jong AZ 2 - 2 Helmond Sport    
  8. runde Nederland: Jupiler League MVV 0 - 3 Den Bosch    
  8. runde Nederland: Jupiler League Roda 2 - 3 Jong PSV    
  8. runde Nederland: Jupiler League TOP Oss 2 - 1 Jong Utrecht    
  8. runde Nederland: Jupiler League Volendam 1 - 0 Waalwijk    
  11. runde Romania: Liga I Politehnica Iasi 1 - 2 Viitorul    
  6. runde Malta: BOV Premier League Hamrun 0 - 0 Sliema    
  8. runde Serie A Torino 3 - 2 Frosinone Strive  
  7. runde 1. Bundesliga Werder 2 - 0 Wolfsburg Viasport 1  
  10. runde Jupiler Pro League Cercle Brugge 2 - 1 Charleroi    
  9. runde Belgisk Eerste klasse B - periode 1 Mechelen 3 - 0 Leuven    
  4. runde Gibraltar: Premier Division Lions Gibraltar 0 - 2 Europa    
  11. runde Polen: Ekstraklasa Górnik Zabrze 2 - 2 Lech    
  9. runde Ligue 1 Toulouse 1 - 1 Nice Viasport 3  
  33. runde Airtricity League Bohemians 1 - 3 Waterford    
  33. runde Airtricity League Dundalk 1 - 1 St Patrick's    
  33. runde Airtricity League Limerick 0 - 1 Derry    
  33. runde Airtricity League Shamrock Rovers 0 - 0 Cork    
  10. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Ards 0 - 1 Institute    
  10. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Crusaders 3 - 2 Cliftonville    
  9. runde Wales: Premier League Caernarfon 2 - 2 Bala    
  9. runde Wales: Premier League Cefn Druids 1 - 0 Aberystwyth    
  8. runde Premier League Brighton 1 - 0 West Ham TV 2 Sport Premium  
  8. runde La Liga Athletic 1 - 3 Real Sociedad Strive  
  7. runde Serie B Verona 0 - 2 Lecce    
  7. runde Primeira Liga Feirense 0 - 0 Belenenses    
  6. runde Argentina: Primera B Nacional Deportivo Morón 1 - 0 Agropecuario    
06.10.2018 28. runde Brasil: Série A Sport 2 - 1 Internacional    
  30. runde Brasil: Serie B São Bento 1 - 0 Guarani    
  30. runde Brasil: Serie B Avaí 2 - 0 Boa    
  30. runde Brasil: Serie B Brasil 0 - 1 Fortaleza    
  8. runde Superliga Argentina River Plate Utsatt Defensa y Justicia    
  28. runde Brasil: Série A Corinthians 0 - 3 Flamengo    
  30. runde Brasil: Serie B Coritiba 2 - 1 Juventude    
  6. runde Argentina: Primera B Nacional Instituto 1 - 2 Santamarina    
  28. runde Brasil: Série A Vitória 0 - 1 Santos    
  25. runde Kina: CSL Dalian Yifang 3 - 1 Jiangsu Suning    
  32. runde Estland: Meistriliiga Tulevik 1 - 2 Kuressaare    
  32. runde Estland: Meistriliiga Vaprus 0 - 1 Trans    
  29. runde Kasakhstan: Premier League Kaisar 2 - 2 Atyrau    
  29. runde Kasakhstan: Premier League Zhetysu 1 - 1 Shakhter    
  6. runde Portugal: Segunda Liga Covo de Piedade 0 - 0 Benfica B    
  8. runde Tyrkia: Spor Toto Süper Lig Kayserispor 2 - 2 Rizespor    
  8. runde La Liga Girona 2 - 3 Eibar Strive  
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Træff 2 - 2 Follo    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Bjørnevatn 1 - 2 Valdres    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Egersund 2 2 - 2 Åssiden    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Madla 2 - 4 FK Tønsberg    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Staal Jørpeland 2 - 2 Pors Grenland    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Levanger 2 5 - 0 Gjøvik-Lyn    
  11. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Tarup-Paarup 1 - 4 Odder    
  11. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Vejgaard 0 - 2 Brabrand    
  11. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Hellerup 3 - 0 Marienlyst    
  11. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Skovshoved 1 - 1 Frem    
  24. runde Hviterussland: Vysshaya Liga Slutsk 0 - 2 Vitebsk    
  29. runde Kasakhstan: Premier League Akzayik 0 - 0 Kyzylzhar    
  29. runde Kasakhstan: Premier League Ordabasy 2 - 0 Kairat    
  29. runde Kasakhstan: Premier League Tobol 1 - 2 Irtysh    
  10. runde Russland: Premier League Krylya Sovetov 1 - 0 Dinamo Moskva    
  9. runde 2. Bundesliga Magdeburg 2 - 2 Dresden Viasport +  
  9. runde 2. Bundesliga Erzgebirge 2 - 1 Holstein Kiel    
  9. runde 2. Bundesliga Greuther Fürth 1 - 1 Jahn Regensburg    
  13. runde Regionalliga Nord Wolfsburg II 3 - 1 Lupo-Martini Wolfsburg    
  11. runde Ukraina: Premier League Mariupol 1 - 1 Karpaty    
  12. runde Championship Leeds 1 - 1 Brentford Viasport 2  
  11. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Kjellerup 0 - 0 Aarhus Fremad    
  28. runde Georgia: Erovnuli Liga Sioni 2 - 3 Saburtalo    
  12. runde Regionalliga Nordost Auerbach 0 - 2 Oberlausitz    
  12. runde Regionalliga Nordost Babelsberg 1 - 0 Bischofswerdaer     
  12. runde Regionalliga Nordost Budissa 0 - 2 Lokomotive Leipzig    
  12. runde Regionalliga Nordost Dynamo 1 - 1 Viktoria    
  25. runde Kina: CSL Chongqing Dangdai Lifan 0 - 1 Shanghai Greenland Shenhua    
  25. runde Kina: CSL Hebei China Fortune 0 - 3 Guangzhou    
  25. runde Kina: CSL Tianjin TEDA 3 - 3 Changchun Yatai    
  25. runde Allsvenskan Sirius 4 - 2 Elfsborg TV 2 Sumo
  23. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Brattvåg 2 - 2 Fløy    
  23. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Vidar 1 - 0 Kjelsås    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Oppsal 0 - 0 Lokomotiv Oslo    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Kvik Halden 3 - 0 Skedsmo    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Harstad 3 - 1 Junkeren    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Skarp 3 - 1 Sortland    
  11. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 4 - 1 Dunav    
  11. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Dalum 1 - 5 Skive    
  11. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Hillerød 1 - 1 Avarta    
  31. runde Finland: Veikkausliiga Kemi 0 - 2 Inter Turku    
  24. runde Latvia: LMT Virsliga Riga 2 - 1 METTA    
  23. runde Moldova: Divizia Nationala Milsami 1 - 2 Petrocub    
  23. runde Moldova: Divizia Nationala Sfantul Gheorghe 3 - 1 Zimbru    
  23. runde Moldova: Divizia Nationala Speranta 0 - 0 Sheriff    
  23. runde Moldova: Divizia Nationala Zaria 1 - 1 Dinamo-Auto    
  26. runde Sverige: Superettan Öster 5 - 0 Landskrona    
  11. runde 3. Liga Aalen 0 - 1 Fortuna Köln    
  11. runde 3. Liga Braunschweig 2 - 2 Lotte    
  11. runde 3. Liga Cottbus 2 - 1 Zwickau    
  11. runde 3. Liga Osnabrück 2 - 0 Kaiserslautern    
  11. runde 3. Liga Uerdingen 2 - 1 Carl Zeiss    
  11. runde 3. Liga Unterhaching 1 - 1 Münster    
  13. runde Regionalliga Nord Bremen II 1 - 0 Germania Egestorf-Langreder    
  13. runde Regionalliga Nord Lübeck 0 - 0 Rehden    
  12. runde Regionalliga West Aachen 1 - 0 Lippstadt    
  12. runde Regionalliga West Düsseldorf II 1 - 2 Rödinghausen    
  12. runde Regionalliga West Gladbach II 2 - 2 Verl    
  12. runde Regionalliga West Oberhausen 2 - 3 Kaan-Marienborn    
  12. runde Regionalliga West SV Straelen 2 - 0 Bonn    
  12. runde Regionalliga West Wattenscheid 1 - 1 Köln II    
  12. runde Regionalliga West Wiedenbrück 1 - 1 Wuppertal    
  12. runde Regionalliga Südwest Freiburg II 2 - 1 Walldorf    
  12. runde Regionalliga Südwest Hessen  2 - 2 Ulm    
  12. runde Regionalliga Südwest Saarbrücken 2 - 0 Elversberg    
  12. runde Regionalliga Südwest Stadtallendorf 0 - 0 Homburg    
  12. runde Regionalliga Südwest Steinbach 1 - 0 Worms    
  12. runde Regionalliga Südwest TSG Balingen 0 - 3 Pirmasens    
  12. runde Regionalliga Südwest Waldhof 1 - 3 Offenbach    
  14. runde Regionalliga Bayern Augsburg II 0 - 0 Schalding-Heining    
  14. runde Regionalliga Bayern Garching 0 - 0 Nürnberg II    
  14. runde Regionalliga Bayern Schweinfurt 3 - 0 VfB Eichstatt    
  14. runde Regionalliga Bayern Viktoria Aschaffenburg 1 - 4 Bayreuth    
  14. runde Regionalliga Bayern 1860 Rosenheim 0 - 2 FC Pipinsried    
  5. runde Serie C, gruppe C Cavese 0 - 0 Sicula Leonzio    
  5. runde Serie C, gruppe C Monopoli 0 - 0 Trapani    
  5. runde Serie C, gruppe C Siracusa Utsatt Viterbese    
  11. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Grbalj 4 - 0 Petrovac    
  11. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Mladost Podgorica 1 - 1 Iskra    
  11. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Mornar 0 - 1 Buducnost Podgorica    
  11. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Sutjeska 1 - 1 Lovcen    
  11. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Zeta 0 - 0 Rudar    
  2018 Privatlandskamper Palestina 1 - 0 Nepal    
  12. runde Slovenia: PrvaLiga Domzale 2 - 2 Mura 05    
  10. runde Ungarn: OTP Bank Liga Honvéd 1 - 0 Diósgyör    
  8. runde Serie A Cagliari 2 - 0 Bologna Strive  
  23. runde PostNord-ligaen, avd. 2 KFUM Oslo 1 - 0 Vard Haugesund    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Selbak 0 - 5 Vestfossen    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Førde 0 - 1 Fana    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Sotra 1 - 2 Brodd    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Stord 4 - 1 Vardeneset    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Tertnes 1 - 0 Viking 2    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Øystese 1 - 1 Lysekloster    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Melbo 2 - 1 Fløya    
  11. runde Danmark: 2. div., gr. 2 B 93 0 - 4 Middelfart    
  11. runde Isthmian League Premier Division Kingstonian 4 - 1 Folkestone Invicta    
  32. runde Estland: Meistriliiga Talinna Kalev 1 - 4 Levadia    
  31. runde Finland: Veikkausliiga TPS 1 - 2 RoPS    
  10. runde Ligue 2 Auxerre 1 - 2 Lens    
  24. runde Hviterussland: Vysshaya Liga Dnepr Mogilev 1 - 4 Dinamo Brest    
  7. runde Serie B Carpi 1 - 1 Cosenza    
  7. runde Serie B Cremonese 0 - 0 Salernitana    
  7. runde Serie B Foggia 3 - 2 Ascoli    
  7. runde Serie B Pescara 2 - 1 Benevento    
  9. runde Kosovo: Superliga Drenica 1 - 2 Drita    
  9. runde Kosovo: Superliga Ferizaj 0 - 1 Ballkani    
  9. runde Kosovo: Superliga Feronikeli 4 - 1 KEK    
  10. runde Kroatia: HT Prva Liga Gorica 2 - 1 Rijeka    
  9. runde Makedonia: Prva Liga Belasica 1 - 1 Sileks    
  9. runde Makedonia: Prva Liga Makedonija 1 - 0 Pobeda    
  9. runde Makedonia: Prva Liga Shkëndija 2 - 2 Renova    
  9. runde Makedonia: Prva Liga Shkupi 1 - 1 Rabotnicki    
  9. runde Makedonia: Prva Liga Vardar 3 - 0 Akademija Pandev    
  6. runde Malta: BOV Premier League Floriana 4 - 1 Senglea    
  6. runde Malta: BOV Premier League Gzira 1 - 0 Qormi    
  8. runde Tyrkia: Spor Toto Süper Lig Bursaspor 1 - 0 Ankaragücü    
  8. runde Tyrkia: Spor Toto Süper Lig Erzurum BB 1 - 0 Alanyaspor    
  25. runde Eliteserien Stabæk 1 - 1 Vålerenga MAX  
  7. runde 1. Bundesliga Hannover 3 - 1 Stuttgart Viaplay  
  7. runde 1. Bundesliga Mainz 0 - 0 Hertha Viaplay  
  7. runde 1. Bundesliga Düsseldorf 0 - 2 Schalke Viasport +  
  7. runde 1. Bundesliga Dortmund 4 - 3 Augsburg Viasport 1  
  13. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga GOSK 0 - 4 Zrinjski    
  13. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga Mladost Doboj Kakanj 0 - 6 Sarajevo    
  13. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga Radnik 3 - 1 Tuzla    
  13. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga Sloboda 0 - 3 Zvijezda 09    
  11. runde Polen: Ekstraklasa Pogon 4 - 0 Wisla Plock    
  10. runde Russland: Premier League Rostov 0 - 1 Orenburg    
  9. runde Wales: Premier League Carmarthen 0 - 3 TNS    
  9. runde Wales: Premier League Llandudno 1 - 2 Llanelli    
  9. runde Wales: Premier League Newtown 2 - 0 Barry Town    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Byåsen 3 - 0 Brumunddal    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Ottestad 2 - 3 Løten    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Tynset 4 - 1 Kolstad    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Frigg 3 - 0 Lyn    
  8. runde Premier League Tottenham 1 - 0 Cardiff TV 2 Sport Premium  
  8. runde Premier League Leicester 1 - 2 Everton TV 2 Sport Premium kl. 21.30  
  8. runde Premier League Burnley 1 - 1 Huddersfield TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15  
  8. runde Premier League Crystal Palace 0 - 1 Wolverhampton TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05  
  8. runde Premier League Watford 0 - 4 Bournemouth TV 2 Sport Premium 2 kl. 21.55  
  12. runde Championship Preston 4 - 0 Wigan Viasport 2  
  12. runde Championship Birmingham 3 - 1 Rotherham    
  12. runde Championship Middlesbrough 0 - 2 Nottingham    
  12. runde Championship Millwall 2 - 1 Aston Villa    
  12. runde Championship Norwich 0 - 1 Stoke    
  12. runde Championship QPR 1 - 1 Derby    
  12. runde Championship Sheffield United 1 - 0 Hull    
  12. runde Championship Swansea 2 - 3 Ipswich    
  12. runde Championship West Bromwich 4 - 1 Reading    
  8. runde Skotsk Premiership Aberdeen 4 - 1 St. Mirren    
  8. runde Skotsk Premiership Dundee 1 - 2 Kilmarnock    
  8. runde Skotsk Premiership Hibernian 6 - 0 Hamilton    
  8. runde Skotsk Premiership Motherwell 1 - 1 Livingston    
  12. runde Superligaen OB 2 - 2 AGF Viaplay  
  25. runde Allsvenskan IFK Göteborg 2 - 2 Trelleborg TV 2 Sumo
  23. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Grorud 2 - 1 Asker    
  23. runde PostNord-ligaen, avd. 1 NIL-Trysil 0 - 2 Fredrikstad    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Drøbak-Frogn 3 - 1 Ullern    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Eidsvold TF 2 - 1 Skjetten    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Kråkerøy 5 - 1 Østsiden    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Halsen 0 - 2 Donn    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Urædd 1 - 2 Ørn-Horten    
  23. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Verdal 1 - 0 Melhus    
  12. runde League One Blackpool 2 - 2 Rochdale    
  12. runde League One Bradford 1 - 2 Sunderland    
  12. runde League One Bristol Rovers 0 - 1 Walsall    
  12. runde League One Charlton 1 - 2 Coventry    
  12. runde League One Doncaster 0 - 4 Fleetwood    
  12. runde League One Luton 3 - 2 Scunthorpe    
  12. runde League One Peterborough 0 - 4 Barnsley    
  12. runde League One Plymouth 1 - 0 AFC Wimbledon    
  12. runde League One Portsmouth 0 - 2 Gillingham    
  12. runde League One Shrewsbury 1 - 0 Accrington    
  12. runde League One Southend 0 - 0 Oxford United    
  12. runde League One Wycombe 2 - 1 Burton    
  12. runde League Two Bury 2 - 2 Mansfield    
  12. runde League Two Crawley 2 - 0 Cambridge United    
  12. runde League Two Forest Green 1 - 1 Newport County    
  12. runde League Two Grimsby 2 - 0 Port Vale    
  12. runde League Two Lincoln 1 - 0 Crewe    
  12. runde League Two Macclesfield 0 - 1 Notts County    
  12. runde League Two MK Dons 3 - 0 Cheltenham    
  12. runde League Two Morecambe 3 - 4 Tranmere    
  12. runde League Two Oldham 1 - 3 Carlisle    
  12. runde League Two Stevenage 3 - 1 Colchester    
  12. runde League Two Swindon 1 - 1 Northampton    
  12. runde League Two Yeovil 2 - 2 Exeter    
  15. runde National League Aldershot 3 - 0 Halifax    
  15. runde National League Barnet 2 - 0 Solihull Moors    
  15. runde National League Barrow 2 - 1 Sutton    
  15. runde National League Braintree 1 - 2 Eastleigh    
  15. runde National League Chesterfield 0 - 0 Fylde    
  15. runde National League Dover 1 - 4 Salford    
  15. runde National League Ebbsfleet 0 - 2 Harrogate Town    
  15. runde National League Gateshead 2 - 0 Dag & Red    
  15. runde National League Hartlepool 2 - 0 Boreham    
  15. runde National League Maidenhead 0 - 2 Leyton Orient    
  15. runde National League Maidstone United 0 - 1 Bromley    
  15. runde National League Wrexham 1 - 0 Havant & Waterlooville    
  11. runde Isthmian League Premier Division Bishop's Stortford 2 - 2 Burgess Hill    
  10. runde Isthmian League Premier Division Enfield 0 - 0 Merstham    
  8. runde Isthmian League Premier Division Margate 0 - 0 Harlow    
  8. runde Isthmian League Premier Division Tonbridge 2 - 1 Potters Bar    
  12. runde Northern Premier League Premier Division Lancaster City 1 - 1 Basford    
  12. runde Northern Premier League Premier Division Matlock 0 - 0 Hyde    
  12. runde Northern Premier League Premier Division Nantwich 2 - 1 Farsley Celtic    
  15. runde Northern Premier League Premier Division North Ferriby 1 - 2 Stalybridge    
  12. runde Northern Premier League Premier Division South Shields 5 - 0 Grantham    
  12. runde Northern Premier League Premier Division Stafford 1 - 3 Scarborough     
  12. runde Northern Premier League Premier Division Whitby 2 - 1 Bamber Bridge    
  9. runde Southern Football League Premier Division Central Banbury United 0 - 0 Tamworth    
  9. runde Southern Football League Premier Division Central Barwell 1 - 2 Alvechurch    
  9. runde Southern Football League Premier Division Central Halesowen 2 - 0 Rushall Olympic    
  9. runde Southern Football League Premier Division Central Needham 1 - 5 Rushden & Diamonds    
  9. runde Southern Football League Premier Division Central Royston Town 2 - 0 Bedworth United    
  9. runde Southern Football League Premier Division South Basingstoke Town 1 - 2 Dorchester    
  9. runde Southern Football League Premier Division South Farnborough 0 - 1 Chesham United    
  9. runde Southern Football League Premier Division South Harrow 2 - 2 Hartley Wintney    
  9. runde Southern Football League Premier Division South Taunton Town 3 - 0 Frome    
  9. runde Southern Football League Premier Division South Walton Casuals 3 - 1 Gosport Borough    
  9. runde Southern Football League Premier Division South Weymouth 1 - 0 Wimborne Town    
  25. runde Færøyene: Effodeildin AB 1 - 0 Víkingur    
  25. runde Færøyene: Effodeildin 07 Vestur 4 - 2    
  28. runde Georgia: Erovnuli Liga Samtredia 1 - 0 Lokomotive Tbilisi    
  5. runde Kypros: Marfin Laiki League Nea Salamis 3 - 0 Pafos    
  8. runde Luxembourg: BGL Ligue Union Titus Pétange 3 - 1 UNA Strassen    
  10. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Ballymena 3 - 0 Newry City    
  10. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Coleraine 1 - 4 Glenavon    
  10. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Dungannon 0 - 2 Warrenpoint    
  11. runde Serbia: Jelen SuperLiga Mladost Lucani 0 - 1 Radnicki Nis    
  11. runde Serbia: Jelen SuperLiga Radnik Surdulica 0 - 0 Spartak Subotica    
  8. runde Skotsk Championship Ayr United 2 - 0 Dundee United    
  8. runde Skotsk Championship Falkirk 0 - 2 Dunfermline    
  8. runde Skotsk Championship Inverness 1 - 1 Morton    
  8. runde Skotsk Championship Queen of the South 3 - 3 Alloa    
  9. runde Skotsk League One Airdrieonians 1 - 3 Brechin City    
  9. runde Skotsk League One Raith 1 - 1 Arbroath    
  9. runde Skotsk League One Stenhousemuir 3 - 2 Montrose    
  9. runde Skotsk League One Stranraer 3 - 2 Dumbarton    
  9. runde Skotsk League Two Annan 3 - 1 Albion    
  9. runde Skotsk League Two Cowdenbeath 1 - 0 Stirling    
  9. runde Skotsk League Two Edinburgh 3 - 0 Berwick    
  9. runde Skotsk League Two Peterhead 3 - 0 Elgin    
  9. runde Skotsk League Two Queen's Park 1 - 0 Clyde    
  11. runde Slovakia: Fortuna Liga Ruzomberok 3 - 1 Nitra    
  8. runde La Liga 2 Mallorca 4 - 1 Tenerife    
  26. runde Sverige: Superettan Halmstad 0 - 3 Värnamo    
  11. runde Ukraina: Premier League Oleksandriya 3 - 2 Chornomorets Odesa    
  8. runde Skotsk Championship Partick 0 - 2 Ross County    
  9. runde Skotsk League One Forfar 0 - 4 East Fife    
  8. runde La Liga Getafe 0 - 1 Levante Strive  
  7. runde Primeira Liga Setúbal 3 - 0 Moreirense    
  11. runde Bulgaria: A PFG Septemvri Sofia 0 - 3 CSKA Sofia    
  5. runde Serie C, gruppe A Pro Vercelli 3 - 1 Carrarese    
  7. runde Segunda División B, II Amorebieta 1 - 3 Leioa    
  9. runde Ligue 1 Lille 3 - 1 Saint-Étienne Viaplay  
  10. runde tipico Bundesliga Altach 2 - 0 Austria Wien    
  10. runde tipico Bundesliga St Pölten 0 - 0 Admira    
  10. runde tipico Bundesliga Wolfsberg 3 - 4 Hartberg    
  9. runde Belgisk Eerste klasse B - periode 1 Lommel 3 - 1 Roeselare    
  31. runde Finland: Veikkausliiga SJK 0 - 1 Honka    
  25. runde Færøyene: Effodeildin B36 1 - 0 TB/FCS/Royn    
  25. runde Færøyene: Effodeildin EB/Streymur 2 - 4 NSÍ    
  25. runde Færøyene: Effodeildin Skála 0 - 1 HB    
  24. runde Hviterussland: Vysshaya Liga Gomel 0 - 3 Shakhtyor Soligorsk    
  6. runde Israel: Ligat HaAl Hapoel Ra'anana 1 - 1 Maccabi Haifa    
  5. runde Kypros: Marfin Laiki League Doxa 2 - 1 ENP    
  6. runde Malta: BOV Premier League Tarxien 2 - 4 Hibernians    
  6. runde Portugal: Segunda Liga Covilhã 0 - 0 Penafiel    
  6. runde Portugal: Segunda Liga Mafra 1 - 1 Famalicão    
  6. runde Portugal: Segunda Liga Paços de Ferreira 1 - 0 Farense    
  11. runde Romania: Liga I U Craiova 1 - 1 Hermannstadt    
  11. runde Serbia: Jelen SuperLiga Macva Sabac 2 - 0 Backa    
  11. runde Slovakia: Fortuna Liga Trencín 1 - 2 Michalovce    
  11. runde Slovakia: Fortuna Liga Zilina 2 - 0 Podbrezová    
  12. runde Slovenia: PrvaLiga Maribor 2 - 1 Aluminij    
  10. runde Ungarn: OTP Bank Liga Mezokövesd 2 - 0 Haladás    
  10. runde Ungarn: OTP Bank Liga Paks 4 - 1 Kisvárda    
  10. runde Ungarn: OTP Bank Liga Újpest 2 - 0 Puskás Akadémia    
  11. runde Slovakia: Fortuna Liga Slovan Bratislava 2 - 2 Senica    
  11. runde Tsjekkia: HET Liga Mladá Boleslav 2 - 2 Baník    
  6. runde Hellas: Super League Panionios 1 - 0 Aris    
  6. runde Malta: BOV Premier League St. Andrews 2 - 0 Birkirkara    
  10. runde Sveits: Challenge League Kriens 2 - 2 Vaduz    
Spillerstall

Ingen spillerstall er registrert.