Lukk liste
Du er her: altomfotball.no
 
Sesongen null  
01.08.2018 2018 Champions Cup Manchester United 2 - 1 Real Madrid TV 2 Sport Premium
  2018 Champions Cup Tottenham 1 - 0 AC Milan Viasport 2  
  2018 Champions Cup Barcelona 2 - 4 Roma Viasport 1  
  2018 Treningskamper Benfica B 0 - 0 Belenenses    
  2018 Treningskamper Steaua Avlyst Club Brugge    
  2018 Treningskamper SPAL 2 - 1 Gorica    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HJK 1 - 2 BATE    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Fola Esch 1 - 4 Genk    
  2. runde Regionalliga Nord Weiche 4 - 0 Lupo-Martini Wolfsburg    
  2018 Treningskamper Hartberg 2 - 1 Al Qadasiya    
  2018 Treningskamper SPAL 4 - 1 Koper    
  2018 Treningskamper Empoli 2 - 0 Eintracht Frankfurt    
  2018 Treningskamper Udinese 1 - 1 Al-Hilal    
  2018 Treningskamper Wolfsberg 3 - 2 Hannover    
  2. runde Regionalliga Nord Oldenburg 1 - 1 Jeddeloh    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Midtjylland 0 - 0 Astana    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Qarabag 3 - 0 Kukës    
  2. runde Regionalliga Nord Drochtersen/Assel 2 - 1 St. Pauli II    
  2. runde Regionalliga Nord Hansa 1 - 2 Hannover II    
  2. runde Regionalliga Nord Havelse 3 - 2 Germania Egestorf-Langreder    
  3. runde Regionalliga Nordost Chemnitzer 2 - 0 Dynamo    
  2. runde Regionalliga Nordost Hertha II 2 - 3 VSG Altglienicke    
  2018 Treningskamper Heracles 0 - 2 Fiorentina    
  2018 Treningskamper Angers 0 - 0 Villarreal    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Malmö 1 - 1 CFR Cluj Viaplay  
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Suduva 0 - 2 Røde Stjerne    
  2018 Treningskamper Chaves 0 - 0 Braga B    
  2018 Treningskamper Zaragoza 2 - 1 Real Sociedad    
  2018 Treningskamper Granada 0 - 0 Getafe    
  2. runde Regionalliga Nord Wolfsburg II 7 - 0 VfL Oldenburg    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Basel 0 - 3 PAOK    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Vidi 1 - 0 Ludogorets    
  2018 Treningskamper Deportivo 1 - 1 Valladolid    
  2018 Treningskamper Fenerbahçe 2 - 1 Cagliari    
  2018 Treningskamper Real Madrid Castilla 0 - 3 Rayo Vallecano    
  2018 Treningskamper Olympiakos 0 - 0 Leganés    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sturm 1 - 3 Ajax    
  2018 Treningskamper Braga 4 - 0 Newcastle    
  2018 Treningskamper Numancia 3 - 1 Alavés    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 0 - 0 Celtic Eurosport Player  
  2018 Treningskamper Southampton 3 - 2 Celta TV 2 Sport Premium
  2018 Treningskamper Fulham 0 - 1 Sampdoria    
  2018 Treningskamper Leicester 1 - 1 Valencia    
  2018 Champions Cup Arsenal 1 - 1 Chelsea Viasport 1  
  2018 Treningskamper Torino 2 - 0 Chapecoense    
  2018 Champions Cup Benfica 2 - 3 Lyon Viasport 2  
02.08.2018 2018 Treningskamper MLS All-Stars 1 - 1 Juventus    
  2018 Treningskamper Bursaspor Avlyst Bandirmaspor    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Laçi 0 - 2 Molde TV 2 Sportskanalen
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Alashkert 0 - 0 Sutjeska    
  2018 Treningskamper Erzurum BB 0 - 0 Gumushanespor    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AEK 4 - 0 Dundalk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Trencín 4 - 1 Górnik Zabrze    
  2018 Treningskamper Leverkusen 1 - 1 Basaksehir TV 2 Sport Premium
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 4 - 1 Dunajská    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Flora 2 - 0 APOEL    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Slavia Sofia 2 - 3 Hajduk Split    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Trakai 1 - 1 Partizan    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Valletta 1 - 2 Zrinjski    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lillestrøm 1 - 2 LASK Linz TV 2 Sumo/TV 2 Sportskanalen
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Häcken 1 - 1 Leipzig Viaplay  
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AIK 0 - 1 Nordsjælland Viaplay  
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Admira 1 - 3 CSKA Sofia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Apollon 3 - 1 Zeljeznicar    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lincoln 1 - 1 TNS    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mariupol 2 - 1 Djurgården    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Progrès Niederkorn 2 - 0 Honvéd    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sparta Praha 2 - 1 Spartak Subotica    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaduz 1 - 1 Zalgiris    
  17. runde Sverige: Superettan Helsingborg 2 - 0 Norrby    
  2018 Treningskamper Twente 3 - 0 Göztepe    
  2018 Treningskamper Utrecht 2 - 2 Levante    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Atromitos 1 - 1 Dinamo Brest    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Slovan Bratislava 3 - 1 Balzan    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Asteras 1 - 1 Hibernian    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Besiktas 6 - 0 B36    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FC København 5 - 0 Stjarnan    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Víkingur 0 - 4 Torpedo Kutaisi    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vitesse 3 - 1 Viitorul    
  2018 Treningskamper Sabadell 0 - 1 Girona    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maribor 2 - 0 Chikhura    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 0 - 8 Atalanta    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Domzale 1 - 1 Ufa    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Steaua 4 - 0 Rudar Velenje    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sarpsborg 08 1 - 0 St. Gallen TV 2 Sportskanalen
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AZ 2 - 1 Kairat    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bordeaux 2 - 1 Ventspils    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Burnley 3 - 1 Aberdeen    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Drita 1 - 1 F91 Dudelange    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering La Fiorita 0 - 3 Spartaks Jurmala    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lech 3 - 1 Shakhtyor Soligorsk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rangers 1 - 1 Osijek    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Crusaders 1 - 1 Olimpija Ljubljana    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Radnicki Nis 2 - 2 Maccabi Tel Aviv    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rio Ave 4 - 4 Jagiellonia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Újpest 1 - 3 Sevilla    
  2018 Treningskamper Setúbal 3 - 2 Extremadura    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FH 0 - 1 Hapoel Haifa    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Valur 3 - 0 FC Santa Coloma    
03.08.2018 3. august Norway Cup Tynset J17 0 - 5 Langfjorden J17 TV 2 Sportskanalen
  3. august Norway Cup Mosjøen G16 1 - 0 Nore Neset/Os J15 TV 2 Sportskanalen
  3. august Norway Cup KFUM-Kameratene G19 1 - 0 Aalesund G16 TV 2 Sportskanalen
  3. august Norway Cup Lyn J14 4 - 2 Blindheim J14 TV 2 Sportskanalen
  2018 Treningskamper Cardiff 3 - 1 Amiens    
  3. august Norway Cup Vanylven G16 0 - 3 Oppsal G16 TV 2 Sportskanalen
  Stjerneklasse B Norway Cup Vear 2 - 1 Glesborg TV 2 Sportskanalen
  12. runde 1. divisjon Bossekop 2 - 4 Fløya    
  Stjerneklasse D Norway Cup Mjøndalen 2 - 8 Vear TV 2 Sportskanalen
  2018 Treningskamper Leipzig 0 - 3 Huddersfield TV 2 Sport Premium
  3. runde Bulgaria: A PFG Botev Plovdiv 2 - 0 Etar    
  1. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Iskra 0 - 1 Buducnost Podgorica    
  3. august Norway Cup Hyggen/Lier J13 0 - 7 Skeid J13 TV 2 Sportskanalen
  4. runde Superligaen AGF 1 - 0 SønderjyskE Viaplay  
  13. runde Toppserien Lyn 2 - 2 Avaldsnes    
  19. runde Georgia: Erovnuli Liga Dinamo Tbilisi 2 - 1 Metalurgi Rustavi    
  3. runde Polen: Ekstraklasa Wisla Plock 1 - 2 Korona    
  3. runde Ukraina: Premier League Dynamo Kiev 1 - 0 Shakhtar Donetsk    
  2018 Treningskamper Wolfsburg 3 - 0 Ajax    
  21. runde Estland: Meistriliiga Tulevik 1 - 1 Vaprus    
  2. runde Kroatia: HT Prva Liga Rijeka 4 - 0 Inter Zapresic    
  2. runde Russland: Premier League Dinamo Moskva 1 - 1 Rubin    
  3. runde Tsjekkia: HET Liga Slavia Praha 3 - 1 Opava    
  2. runde Regionalliga Südwest Freiburg II 0 - 1 Saarbrücken    
  5. runde Regionalliga Bayern VfB Eichstatt 0 - 0 Schalding-Heining    
  2018 Treningskamper West Ham 1 - 0 Angers TV 2 Sport Premium 2
  2018 Treningskamper De Graafschap Avlyst MVV    
  2018 Treningskamper De Graafschap 1 - 1 Al-Jazira    
  2018 Treningskamper Strasbourg 3 - 2 Freiburg    
  3. august Norway Cup Lørenskog G13 3 - 1 Eik IF Tønsberg G13 TV 2 Sportskanalen
  22. runde Finland: Veikkausliiga SJK 0 - 0 VPS    
  2. runde 3. Liga Rostock 2 - 0 Braunschweig    
  3. runde Regionalliga Nord Bremen II 4 - 0 Hamburg II    
  2. runde Regionalliga Nordost Viktoria 4 - 1 Lokomotive Leipzig    
  2. runde Regionalliga Südwest Elversberg 1 - 2 Worms    
  2. runde Regionalliga Südwest Homburg 3 - 0 Stuttgart II    
  2. runde Regionalliga Südwest Ulm 2 - 0 TSG Balingen    
  2. runde Regionalliga Südwest Walldorf 1 - 1 Offenbach    
  5. runde Regionalliga Bayern Burghausen 1 - 0 Bayreuth    
  5. runde Regionalliga Bayern Ingolstadt II 2 - 1 FC Pipinsried    
  5. runde Regionalliga Bayern Schweinfurt 1 - 0 Viktoria Aschaffenburg    
  2018 Treningskamper Wolfsburg Avlyst Amiens    
  2018 Treningskamper Den Haag 0 - 2 Aris    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Skarp 2 - 2 Senja    
  2. runde Regionalliga Südwest Frankfurt 0 - 0 Stadtallendorf    
  5. runde Regionalliga Bayern Memmingen 1 - 0 Buchbach    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Skjervøy 0 - 1 Finnsnes    
  2018 Treningskamper Dortmund 1 - 1 Rennes    
  2018 Treningskamper Eibar 1 - 1 Osasuna    
  3. runde Bulgaria: A PFG Vereya 0 - 2 Beroe    
  2. runde Ligue 2 Auxerre 2 - 3 GFC Ajaccio    
  2. runde Ligue 2 Béziers 0 - 1 AC Ajaccio    
  2. runde Ligue 2 Le Havre 1 - 1 Grenoble    
  2. runde Ligue 2 Metz 5 - 1 Orléans    
  2. runde Ligue 2 Niort 4 - 2 Clermont    
  2. runde Ligue 2 Paris 2 - 0 Nancy    
  2. runde Ligue 2 Sochaux 0 - 1 Valenciennes    
  2. runde Ligue 2 Troyes 1 - 2 Brest    
  1. runde Frankrike: Championnat National Avranches 1 - 0 Dunkerque    
  1. runde Frankrike: Championnat National Bourg-Péronnas 1 - 1 Concarneau    
  1. runde Frankrike: Championnat National Chambly 2 - 2 Le Mans    
  1. runde Frankrike: Championnat National Cholet 0 - 1 Tours    
  1. runde Frankrike: Championnat National Drancy 0 - 0 Boulogne    
  1. runde Frankrike: Championnat National Laval 1 - 1 Quevilly-Rouen    
  1. runde Frankrike: Championnat National L'Entente 1 - 1 Villefranche    
  1. runde Frankrike: Championnat National Lyon Duchère 2 - 2 Rodez    
  1. runde Frankrike: Championnat National Marignane Gignac 1 - 0 Pau    
  3. runde Romania: Liga I U Craiova 2 - 2 Botosani    
  3. runde Serbia: Jelen SuperLiga Cukaricki 1 - 0 Macva Sabac    
  2018 Treningskamper Bournemouth 0 - 2 Betis    
  2. runde Jupiler Pro League Waasland-Beveren 0 - 0 Standard Liège Viaplay  
  1. runde Belgisk Eerste klasse B - periode 1 Lommel 1 - 0 Union    
  3. runde Polen: Ekstraklasa Sosnowiec 3 - 0 Pogon    
  1. runde 2. Bundesliga Hamburg 0 - 3 Holstein Kiel    
  28. runde Airtricity League Bohemians 5 - 0 Limerick    
  28. runde Airtricity League Derry 1 - 2 Sligo    
  28. runde Airtricity League St Patrick's 3 - 0 Bray    
  2018 Treningskamper Brighton Avlyst Sporting CP    
  2018 Treningskamper Brighton 2 - 1 Nantes TV 2 Sport Premium
  1. runde Championship Reading 1 - 2 Derby Viasport 1  
  28. runde Airtricity League Waterford 1 - 2 Cork    
  2. runde Kroatia: HT Prva Liga Dinamo Zagreb 3 - 0 Istra 1961    
  2018 Treningskamper Boavista 0 - 0 Getafe    
04.08.2018 4. august Norway Cup Pequeninos do Jockey G14 0 - 1 Bangkok Christian College G14 TV 2
  4. august Norway Cup Tromsø J14 3 - 3 IFK Göteborg J14 TV 2
  4. august Norway Cup Tiller J19 0 - 1 Stord J19 TV 2
  4. august Norway Cup Kattem G15 2 - 3 KFUM-Kameratene G15 TV 2
  20. runde Litauen: A Lyga Jonava 1 - 3 Stumbras    
  20. runde Litauen: A Lyga Suduva 3 - 0 Atlantas    
  2018 Treningskamper AZ 2 - 3 Excelsior    
  4. august Norway Cup Nore Neset/Os J15 0 - 1 Stabæk J15 TV 2
  12. runde 1. divisjon Grei 2 - 0 Åsane    
  1. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Tarup-Paarup 3 - 0 Kjellerup    
  1. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Vejgaard 0 - 0 Odder    
  1. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Hellerup 1 - 1 Vanløse    
  2. runde Russland: Premier League Ural 1 - 2 Krasnodar    
  1. runde 2. Bundesliga Bochum 0 - 2 Köln    
  3. runde Regionalliga Nord Hannover II 2 - 0 Drochtersen/Assel    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Førde 1 - 3 Brodd    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Sogndal 2 0 - 4 Vardeneset    
  5. runde Regionalliga Bayern Greuther Fürth II 0 - 1 Garching    
  2018 Treningskamper NAC 4 - 3 Man. City    
  1. runde League One Sunderland 2 - 1 Charlton Viasport 1  
  1. runde National League Salford 1 - 1 Leyton Orient    
  2. runde Regionalliga Nordost Bischofswerdaer  1 - 1 Budissa    
  2. runde Regionalliga Nordost Dynamo 0 - 5 Germania    
  2018 Treningskamper Willem II 0 - 1 Aris    
  4. august Norway Cup Asker G16 0 - 1 Aalesund G16 TV 2
  2. runde Regionalliga Nordost Erfurt 0 - 0 Auerbach    
  2018 Trophée des Champions Paris SG 4 - 0 Monaco Viasport 2  
  13. runde Toppserien Kolbotn 1 - 1 Sandviken    
  13. runde Toppserien Røa 0 - 1 Klepp    
  1. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Aarhus Fremad 1 - 2 Dalum    
  1. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Brabrand 1 - 1 Jammerbugt    
  1. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Frem 0 - 1 Slagelse    
  1. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Hillerød 1 - 1 Middelfart    
  1. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Marienlyst 1 - 2 Skovshoved    
  2. runde 3. Liga Münster 1 - 2 Carl Zeiss    
  2. runde 3. Liga Unterhaching 0 - 0 Aalen    
  3. runde Regionalliga Nord Lübeck 3 - 0 Jeddeloh    
  3. runde Regionalliga Nord Rehden 2 - 2 Havelse    
  2. runde Regionalliga West Dortmund II 2 - 2 Viktoria Köln    
  2. runde Regionalliga West Gladbach II 0 - 2 Oberhausen    
  2. runde Regionalliga West Herkenrath 4 - 0 Kaan-Marienborn    
  2. runde Regionalliga West Köln II 1 - 2 Bonn    
  2. runde Regionalliga West Lippstadt 1 - 2 Rödinghausen    
  2. runde Regionalliga West SV Straelen 1 - 0 Wiedenbrück    
  2. runde Regionalliga West Verl 3 - 1 Düsseldorf II    
  2. runde Regionalliga Südwest Hessen  0 - 1 Steinbach    
  2. runde Regionalliga Südwest Hoffenheim II 1 - 2 Waldhof    
  2. runde Regionalliga Südwest Mainz II 0 - 1 Pirmasens    
  5. runde Regionalliga Bayern Heimstetten 0 - 1 Augsburg II    
  5. runde Regionalliga Bayern Nürnberg II 4 - 0 1860 Rosenheim    
  21. runde Kasakhstan: Premier League Zhetysu 1 - 1 Akzayik    
  2. runde 3. Liga Hallescher 1 - 2 Fortuna Köln    
  2. runde 3. Liga Karlsruhe 1 - 1 Zwickau    
  2. runde 3. Liga Sonnenhof 1 - 1 Kaiserslautern    
  2. runde 3. Liga Würzburger Kickers 0 - 2 Uerdingen    
  2. runde 3. Liga 1860 München 5 - 1 Lotte    
  2. runde Regionalliga Nordost Babelsberg 1 - 2 Chemnitzer    
  2018 Treningskamper Düsseldorf 1 - 1 Fiorentina    
  4. august Norway Cup Nittedal J16 0 - 1 Åsane J16 TV 2
  13. runde Toppserien LSK Kvinner 2 - 0 Vålerenga    
  13. runde Toppserien Stabæk 2 - 0 Grand Bodø    
  12. runde 1. divisjon Fart 6 - 0 Øvrevoll Hosle    
  14. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Skeid 4 - 2 Kjelsås    
  1. runde Armenia: Premier League Banants 0 - 0 Shirak    
  1. runde Armenia: Premier League Lori 0 - 2 Ararat-Armenia    
  1. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Skive 3 - 1 Sydvest 05    
  1. runde Danmark: 2. div., gr. 2 B 93 0 - 4 Brønshøj    
  21. runde Estland: Meistriliiga Trans 1 - 2 Paide    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Varegg 0 - 6 Lysekloster    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Viking 2 1 - 3 Brann 2    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Harstad 1 - 0 Korsvoll    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Junkeren 2 - 0 Grei    
  2018 Treningskamper Go Ahead Eagles 2 - 2 Emmen    
  2018 Treningskamper Hannover 5 - 1 Udinese    
  19. runde Georgia: Erovnuli Liga Lokomotive Tbilisi 3 - 2 Samtredia    
  15. runde Island: Pepsi-deild ÍBV 0 - 1 Fylkir    
  2. runde Russland: Premier League Zenit 1 - 0 Arsenal Tula    
  1. runde 2. Bundesliga Greuther Fürth 3 - 1 Sandhausen    
  1. runde 2. Bundesliga Jahn Regensburg 2 - 1 Ingolstadt    
  4. august Norway Cup Casas da Noruega G19 2 - 0 Lizzy G19 TV 2
  1. runde Skotsk Premiership St. Mirren 2 - 1 Dundee    
  1. runde Skotsk Championship Ayr United 2 - 0 Partick    
  1. runde Skotsk League One Montrose 0 - 4 Arbroath    
  1. runde Championship Ipswich 2 - 2 Blackburn Viasport 1  
  1. runde Championship Birmingham 2 - 2 Norwich    
  1. runde Championship Brentford 5 - 1 Rotherham    
  1. runde Championship Bristol City 1 - 1 Nottingham    
  1. runde Championship Millwall 2 - 2 Middlesbrough    
  1. runde Championship Preston 1 - 0 QPR    
  1. runde Championship West Bromwich 1 - 2 Bolton    
  1. runde Championship Wigan 3 - 2 Sheffield Wednesday    
  1. runde Skotsk Premiership Celtic 3 - 1 Livingston    
  1. runde Skotsk Premiership Hamilton 1 - 4 Hearts    
  1. runde Skotsk Premiership Kilmarnock 2 - 0 St. Johnstone    
  4. runde Superligaen Esbjerg 3 - 3 Randers Viaplay  
  16. runde Allsvenskan Brommapojkarna 2 - 1 Dalkurd TV 2 Sumo  
  16. runde Allsvenskan Kalmar 2 - 1 IFK Göteborg TV 2 Sumo  
  14. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Fløy 4 - 0 Bryne    
  14. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Vidar 2 - 2 KFUM Oslo    
  1. runde League One Accrington 0 - 2 Gillingham    
  1. runde League One Barnsley 4 - 0 Oxford United    
  1. runde League One Burton 1 - 2 Rochdale    
  1. runde League One Coventry 1 - 2 Scunthorpe    
  1. runde League One Fleetwood 0 - 1 AFC Wimbledon    
  1. runde League One Peterborough 2 - 1 Bristol Rovers    
  1. runde League One Portsmouth 1 - 0 Luton    
  1. runde League One Shrewsbury 0 - 1 Bradford    
  1. runde League One Southend 2 - 3 Doncaster    
  1. runde League One Walsall 2 - 1 Plymouth    
  1. runde League One Wycombe 0 - 0 Blackpool    
  1. runde League Two Bury 1 - 0 Yeovil    
  1. runde League Two Cheltenham 0 - 1 Crawley    
  1. runde League Two Crewe 6 - 0 Morecambe    
  1. runde League Two Exeter 3 - 1 Carlisle    
  1. runde League Two Grimsby 1 - 4 Forest Green    
  1. runde League Two Mansfield 3 - 0 Newport County    
  1. runde League Two Northampton 0 - 1 Lincoln    
  1. runde League Two Notts County 0 - 0 Colchester    
  1. runde League Two Oldham 1 - 2 MK Dons    
  1. runde League Two Port Vale 3 - 0 Cambridge United    
  1. runde League Two Stevenage 2 - 2 Tranmere    
  1. runde League Two Swindon 3 - 2 Macclesfield    
  1. runde National League Aldershot 0 - 0 Barnet    
  1. runde National League Barrow 3 - 0 Havant & Waterlooville    
  1. runde National League Boreham 1 - 0 Dag & Red    
  1. runde National League Braintree 0 - 2 Halifax    
  1. runde National League Dover 0 - 1 Wrexham    
  1. runde National League Eastleigh 1 - 2 Solihull Moors    
  1. runde National League Ebbsfleet 0 - 1 Chesterfield    
  1. runde National League Fylde 2 - 1 Bromley    
  1. runde National League Harrogate Town 2 - 2 Sutton    
  1. runde National League Maidenhead 1 - 3 Gateshead    
  1. runde National League Maidstone United 1 - 1 Hartlepool    
  1. runde National League North Alfreton 3 - 3 Kidderminster    
  1. runde National League North Altrincham 2 - 2 Leamington    
  1. runde National League North Ashton United 0 - 0 Nuneaton    
  1. runde National League North Boston United 1 - 0 Guiseley    
  1. runde National League North Bradford Park 1 - 0 Brackley    
  1. runde National League North Chester 0 - 0 Spennymoor    
  1. runde National League North Chorley 1 - 0 York    
  1. runde National League North Darlington 1 - 2 Curzon Ashton    
  1. runde National League North Hereford 3 - 0 Blyth    
  1. runde National League North Stockport 5 - 1 FC United    
  1. runde National League North Telford 1 - 0 Southport    
  1. runde National League South Bath City 1 - 2 Dartford    
  1. runde National League South Chelmsford 0 - 0 Torquay    
  1. runde National League South Concord 2 - 0 Gloucester City    
  1. runde National League South East Thurrock United 0 - 1 Woking    
  1. runde National League South Hemel Hempstead 4 - 2 Chippenham    
  1. runde National League South Oxford City 0 - 0 Eastbourne    
  1. runde National League South Slough 1 - 1 Hampton & Richmond    
  1. runde National League South St Albans City 3 - 2 Hungerford    
  1. runde National League South Truro City 0 - 4 Billericay    
  1. runde National League South Wealdstone 4 - 1 Weston-super-Mare    
  1. runde National League South Welling United 2 - 0 Dulwich Hamlet    
  22. runde Finland: Veikkausliiga HJK 2 - 2 RoPS    
  22. runde Finland: Veikkausliiga Inter Turku 3 - 0 Mariehamn    
  1. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Coleraine 3 - 0 Warrenpoint    
  1. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Dungannon 0 - 2 Ballymena    
  1. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Glenavon 0 - 1 Linfield    
  1. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Glentoran 1 - 2 Cliftonville    
  1. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Institute 1 - 0 Newry City    
  1. runde Skotsk Championship Dundee United 2 - 3 Dunfermline    
  1. runde Skotsk Championship Falkirk 0 - 1 Inverness    
  1. runde Skotsk Championship Morton 2 - 2 Queen of the South    
  1. runde Skotsk Championship Ross County 1 - 0 Alloa    
  1. runde Skotsk League One East Fife 0 - 2 Dumbarton    
  1. runde Skotsk League One Forfar 1 - 3 Airdrieonians    
  1. runde Skotsk League One Stenhousemuir 1 - 0 Brechin City    
  1. runde Skotsk League One Stranraer 1 - 1 Raith    
  1. runde Skotsk League Two Annan 1 - 1 Elgin    
  1. runde Skotsk League Two Berwick 1 - 0 Stirling    
  1. runde Skotsk League Two Edinburgh 4 - 0 Albion    
  1. runde Skotsk League Two Peterhead 1 - 1 Queen's Park    
  17. runde Sverige: Superettan Öster 1 - 1 Varberg    
  3. runde Ukraina: Premier League Vorskla 1 - 0 Lviv    
  21. runde Kasakhstan: Premier League Atyrau 2 - 1 Kaisar    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Fana 1 - 0 Tertnes    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 FK Fyllingsdalen 4 - 0 Øystese    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Stord 0 - 1 Sotra    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Byåsen 6 - 1 Kolstad    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Gjøvik-Lyn 2 - 1 Ottestad    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Løten 1 - 6 Melhus    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Steinkjer 3 - 2 Orkla    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Verdal 3 - 1 Tynset    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Fløya 2 - 2 Sortland    
  2018 Privatlandskamper Palestina 0 - 0 Irak    
  2018 Treningskamper Southampton 0 - 3 Mönchengladbach TV 2 Sport Premium
  2018 Treningskamper Wolverhampton 2 - 1 Villarreal TV 2 Sport Premium 3
  2018 Treningskamper Everton 2 - 3 Valencia TV 2 Sportskanalen
  2018 Treningskamper Fulham 2 - 2 Celta    
  2018 Treningskamper Hoffenheim 5 - 0 Chievo    
  2018 Treningskamper Newcastle 0 - 1 Augsburg    
  2018 Treningskamper Zwolle 3 - 0 Waalwijk    
  1. runde Skotsk League Two Clyde 2 - 0 Cowdenbeath    
  2018 Treningskamper Bournemouth 5 - 2 Marseille TV 2 Sport Premium 2
  2018 Treningskamper SPAL 2 - 1 Eintracht Frankfurt    
  2018 Treningskamper Venlo 2 - 0 Volendam    
  2018 Treningskamper Watford 1 - 1 Sampdoria    
  2. runde tipico Bundesliga Mattersburg 0 - 2 Salzburg    
  2. runde tipico Bundesliga Rapid Wien 1 - 1 Altach    
  2. runde tipico Bundesliga Wacker 2 - 3 Sturm    
  1. runde Belgisk Eerste klasse B - periode 1 Leuven 1 - 1 Mechelen    
  3. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga Radnik 2 - 2 Krupa    
  2. runde Ligue 2 Lens 1 - 0 Red Star    
  20. runde Litauen: A Lyga Zalgiris Utsatt Trakai    
  15. runde Moldova: Divizia Nationala Sfantul Gheorghe 5 - 2 Dinamo-Auto    
  15. runde Moldova: Divizia Nationala Zaria 0 - 0 Speranta    
  3. runde Romania: Liga I Astra 1 - 1 Sepsi Sfantu Gheorghe    
  3. runde Tsjekkia: HET Liga Liberec 2 - 2 Teplice    
  3. runde Ungarn: OTP Bank Liga Puskás Akadémia 1 - 2 MTK    
  21. runde Kasakhstan: Premier League Aktobe 1 - 1 Astana    
  2018 Treningskamper Bologna 1 - 0 Nürnberg    
  2018 Treningskamper Crystal Palace 4 - 1 Toulouse    
  2018 Treningskamper Groningen 0 - 0 Caen    
  2018 Treningskamper SPAL Avlyst Belluno    
  3. runde Tsjekkia: HET Liga Baník 3 - 0 Pribram    
  3. runde Tsjekkia: HET Liga Zlín 1 - 1 Jablonec    
  4. august Norway Cup Djerv 1919 G17 4 - 3 Nordstrand G17 TV 2
  3. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga Mladost Doboj Kakanj 0 - 1 Tuzla    
  2. runde Kroatia: HT Prva Liga Slaven Belupo 3 - 3 Gorica    
  1. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Grbalj 0 - 1 Lovcen    
  1. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Zeta 0 - 0 Petrovac    
  3. runde Bulgaria: A PFG Cherno More 1 - 5 Septemvri Sofia    
  17. runde Eliteserien Ranheim TF 1 - 3 Rosenborg Eurosport Norge  
  2. runde Coppa Italia Ascoli 0 - 4 Viterbese    
  2018 Johan Cruijff Schaal PSV Eindhoven 0 - 0 Feyenoord    
  2. runde Jupiler Pro League Eupen 1 - 4 Charleroi    
  1. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Mladost Podgorica 0 - 0 Rudar    
  3. runde Polen: Ekstraklasa Piast 2 - 1 Zaglebie    
  2. runde Russland: Premier League Lokomotiv Moskva 0 - 0 Spartak Moskva    
  17. runde Sverige: Superettan Degerfors 2 - 1 Jönköping    
  3. runde Ukraina: Premier League Zorya Avlyst Poltawa    
  3. runde Ungarn: OTP Bank Liga Debrecen 2 - 0 Diósgyör    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Melbo 2 - 3 Lyn    
  2018 Treningskamper Guingamp 1 - 0 Nîmes    
  2018 Treningskamper Konyaspor 0 - 0 Eskisehirspor    
  2018 Treningskamper Malatyaspor 0 - 0 Gaziantep BB    
  2018 Treningskamper Reims 2 - 1 Dijon    
  2018 Treningskamper Rizespor 0 - 0 Giresunspor    
  2018 Treningskamper Trabzonspor 0 - 0 Cagliari    
  2018 Treningskamper Lille 1 - 2 Leicester    
  2018 Treningskamper Cardiff 1 - 2 Betis    
  4. august Norway Cup Herd J17 (0 - 0) Molde J17 TV 2 Sportskanalen
  2018 Treningskamper Real Sociedad 0 - 1 Athletic    
  1. runde Championship Sheffield United 1 - 2 Swansea Viasport 1  
  3. runde Ukraina: Premier League Zorya 1 - 1 Chornomorets Odesa    
  2018 Treningskamper Alavés 1 - 0 Valladolid    
  3. runde Raiffeisen Super League Basel 4 - 2 Grasshoppers    
  3. runde Raiffeisen Super League Luzern 4 - 2 Lugano    
  4. runde Superligaen Vejle 1 - 3 Midtjylland    
  19. runde Georgia: Erovnuli Liga Saburtalo 3 - 0 Sioni    
  3. runde Serbia: Jelen SuperLiga Vozdovac 1 - 2 Røde Stjerne    
  3. runde Slovakia: Fortuna Liga Podbrezová 1 - 0 Spartak Trnava    
  3. runde Slovakia: Fortuna Liga Ruzomberok 3 - 1 Zilina    
  3. runde Tsjekkia: HET Liga Sigma 0 - 1 Plzen    
  2018 Treningskamper Liverpool 5 - 0 Napoli Viasport 2  
  2018 Treningskamper Huesca 2 - 1 Eibar    
  2018 Treningskamper Kasimpasa 1 - 1 Istanbulspor    
  2018 Treningskamper Setúbal 0 - 0 Benfica B    
  2018 Treningskamper Sivasspor 3 - 0 Gaziantepspor    
  2018 Treningskamper St-Étienne 3 - 0 Nice    
  2018 Treningskamper Udinese 1 - 2 Hannover    
  3. runde Slovakia: Fortuna Liga Zlaté Moravce 4 - 0 Senica    
  2018 Treningskamper Montpellier 2 - 0 Genoa    
  2018 Treningskamper Heerenveen 1 - 3 Levante    
  2018 Treningskamper Zaragoza 2 - 5 Leganés    
  2018 Treningskamper Alavés 1 - 0 Real Oviedo    
  3. runde Bulgaria: A PFG Ludogorets 0 - 1 Lokomotiv Plovdiv    
  2. runde Jupiler Pro League Antwerpen 0 - 0 Kortrijk    
  3. runde Romania: Liga I CFR Cluj 2 - 1 Concordia    
  3. runde Serbia: Jelen SuperLiga Napredak 1 - 1 Backa    
  3. runde Serbia: Jelen SuperLiga Radnik Surdulica 2 - 1 Zemun    
  2018 Treningskamper Chaves 0 - 0 Sporting Gijón    
  2018 Treningskamper Girona 4 - 1 Tottenham    
  2018 Champions Cup Inter 1 - 0 Lyon Viasport 3  
  2018 Treningskamper Arsenal 2 - 0 Lazio Viasport +  
  2. runde Jupiler Pro League Cercle Brugge 3 - 2 Lokeren    
  3. runde Ungarn: OTP Bank Liga Ferencváros 3 - 1 Haladás    
  3. runde Ungarn: OTP Bank Liga Vidi Utsatt Mezokövesd    
  2018 Treningskamper Parma 2 - 1 Sassuolo    
  2. runde Coppa Italia Carpi 0 - 2 Ternana    
  2. runde Coppa Italia Spezia 2 - 1 Sambenedettese    
  2. runde Coppa Italia Trapani 1 - 2 Cosenza    
  2. runde Jupiler Pro League Gent 1 - 1 Zulte Waregem    
  1. runde Belgisk Eerste klasse B - periode 1 Westerlo 2 - 1 Roeselare    
  2018 Treningskamper Ponsacco Avlyst Empoli    
  3. runde Polen: Ekstraklasa Legia 0 - 0 Lechia    
  2018 Treningskamper Bursaspor 0 - 2 Ankaragücü    
  2018 Treningskamper Real Oviedo 0 - 0 Valladolid    
  17. runde Brasil: Série A Botafogo 0 - 0 Santos    
  2018 Treningskamper Sevilla 2 - 1 Extremadura    
  2018 Supertaça Cândido de Oliveira FC Porto 3 - 1 Aves    
  2018 Treningskamper Las Palmas 1 - 0 Marítimo    
  2018 Major Soccer League Atlanta United 2 - 2 Toronto FC    
05.08.2018 17. runde Brasil: Série A Grêmio 2 - 0 Flamengo    
  2018 Champions Cup Real Madrid 3 - 1 Juventus Viasport 1  
  2018 Major Soccer League Montreal Impact 1 - 1 DC United    
  2018 Major Soccer League Orlando City 3 - 3 New England Revolution    
  17. runde Brasil: Série A Corinthians 0 - 0 Atlético-PR    
  2018 Champions Cup AC Milan 1 - 0 Barcelona Viasport 1  
  2018 Major Soccer League FC Dallas 1 - 3 San Jose Earthquakes    
  2018 Major Soccer League Minnesota United 1 - 2 Seattle Sounders    
  2018 Major Soccer League New York City 2 - 2 Vancouver Whitecaps    
  2018 Major Soccer League Colorado Rapids 2 - 1 LA Galaxy    
  2018 Major Soccer League Houston Dynamo 0 - 1 Kansas City    
  2018 Privatlandskamper Belize 0 - 0 Barbados    
  2018 Major Soccer League Real Salt Lake 2 - 1 Chicago Fire    
  2018 Major Soccer League Portland Timbers 3 - 0 Philadelphia Union    
  2018 Treningskamper Bursaspor Avlyst Inegolspor    
  12. runde 1. divisjon Kaupanger 1 - 1 Byåsen    
  12. runde 1. divisjon Medkila 1 - 2 Urædd    
  14. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Brattvåg 2 - 1 Vard Haugesund    
  1. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Avarta 0 - 1 AB    
  2. runde 3. Liga Wehen 0 - 2 Cottbus    
  21. runde Kasakhstan: Premier League Kyzylzhar 1 - 0 Irtysh    
  2018 Treningskamper Fiorentina 0 - 0 Athletic    
  1. runde 2. Bundesliga Magdeburg 1 - 2 St. Pauli    
  2. runde Regionalliga Nordost Fürstenwalde 0 - 1 Berliner AK    
  2. runde Regionalliga Nordost Meuselwitz 4 - 0 Optik Rathenow    
  2. runde Regionalliga Nordost Oberlausitz 0 - 1 Wacker    
  2. runde Danmark: 1. divisjon Helsingør 1 - 1 Næstved    
  2. runde Danmark: 1. divisjon Hvidovre 2 - 2 Fremad Amager    
  2. runde Danmark: 1. divisjon Køge 1 - 0 Viborg    
  2. runde Danmark: 1. divisjon Lyngby 1 - 0 Silkeborg    
  2. runde Danmark: 1. divisjon Roskilde 0 - 3 Fredericia    
  2. runde Danmark: 1. divisjon Thisted 0 - 2 Nykøbing    
  1. runde Skotsk Premiership Aberdeen 1 - 1 Rangers Viasport 1  
  4. runde Superligaen Horsens 2 - 2 Hobro Viaplay  
  13. runde Toppserien Arna-Bjørnar 6 - 1 Trondheims-Ørn    
  14. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Arendal 2 - 1 Nardo    
  1. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Ringkøbing 1 - 5 Kolding    
  2. runde 3. Liga Meppen 0 - 2 Osnabrück    
  3. runde Regionalliga Nord St. Pauli II 1 - 1 Weiche    
  2. runde Regionalliga West RW Essen 5 - 1 Wuppertal    
  5. runde Regionalliga Bayern Bayern II 2 - 0 Illertissen    
  2018 Treningskamper Mainz 0 - 0 Athletic    
  2. runde Jupiler Pro League Anderlecht 5 - 2 Oostende Viaplay  
  2018 Treningskamper Burnley 0 - 2 Espanyol    
  18. runde OBOS-ligaen Mjøndalen 1 - 0 Strømmen Eurosport Norge  
  16. runde Allsvenskan Hammarby 1 - 0 Trelleborg TV 2 Sumo  
  1. runde Armenia: Premier League Ararat 0 - 1 Alashkert    
  21. runde Estland: Meistriliiga Talinna Kalev 1 - 1 Kalju    
  17. runde Sverige: Superettan Gefle 2 - 5 Frej    
  3. runde Tsjekkia: HET Liga Karviná 3 - 4 Mladá Boleslav    
  3. runde Regionalliga Nord Germania Egestorf-Langreder 0 - 0 Hansa    
  3. runde Regionalliga Nord Holstein Kiel II 4 - 1 Wolfsburg II    
  3. runde Regionalliga Nord Lupo-Martini Wolfsburg 3 - 0 Oldenburg    
  3. runde Regionalliga Nord VfL Oldenburg 2 - 2 Eintracht Norderstedt    
  21. runde Kasakhstan: Premier League Tobol 1 - 1 Ordabasy    
  14. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Stålkameratene 0 - 3 Frigg    
  2018 Treningskamper Helmond Sport 1 - 0 Heracles    
  3. runde Polen: Ekstraklasa Slask 0 - 1 Lech    
  2. runde Russland: Premier League Krylya Sovetov 0 - 3 Orenburg    
  1. runde 2. Bundesliga Darmstadt 1 - 0 Paderborn    
  1. runde 2. Bundesliga Heidenheim 1 - 1 Bielefeld    
  1. runde 2. Bundesliga Union Berlin 1 - 0 Erzgebirge    
  2018 Treningskamper Schalke 1 - 0 Angers    
  2018 Treningskamper Leverkusen 1 - 0 Al-Wehda    
  2018 Community Shield Chelsea 0 - 2 Manchester City Viasat 4  
  1. runde Skotsk Premiership Hibernian 3 - 0 Motherwell    
  3. runde Raiffeisen Super League St. Gallen 3 - 2 Thun    
  3. runde Raiffeisen Super League Young Boys 4 - 0 Zürich    
  4. runde Superligaen OB 0 - 1 FC København    
  12. runde 1. divisjon Nanset 1 - 5 Amazon Grimstad    
  14. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Hødd 2 - 0 Stjørdals-Blink    
  1. runde Belgisk Eerste klasse B - periode 1 Tubize 3 - 3 Beerschot Wilrijk    
  22. runde Finland: Veikkausliiga Ilves 3 - 3 Honka    
  22. runde Finland: Veikkausliiga KuPS 3 - 2 TPS    
  22. runde Finland: Veikkausliiga Lahti 1 - 1 Kemi    
  17. runde Færøyene: Effodeildin HB 2 - 1 Skála    
  17. runde Færøyene: Effodeildin 3 - 0 07 Vestur    
  17. runde Færøyene: Effodeildin NSÍ 5 - 0 EB/Streymur    
  17. runde Færøyene: Effodeildin Víkingur 3 - 0 AB    
  1. runde Luxembourg: BGL Ligue Etzella Ettelbrück 1 - 1 Racing FC    
  1. runde Luxembourg: BGL Ligue Jeunesse Esch 3 - 1 Fola Esch    
  1. runde Luxembourg: BGL Ligue Rumelange 2 - 1 Progrès Niederkorn    
  3. runde Ukraina: Premier League Karpaty 2 - 2 Olimpik Donetsk    
  21. runde Kasakhstan: Premier League Shakhter 1 - 1 Kairat    
  3. runde Raiffeisen Super League Sion 3 - 0 Xamax    
  2018 Treningskamper Stuttgart 1 - 1 Atlético TV 2 Sport Premium
  2. runde tipico Bundesliga Hartberg 0 - 1 Admira    
  2. runde tipico Bundesliga LASK Linz 0 - 0 St Pölten    
  3. runde Romania: Liga I Hermannstadt 1 - 1 FC Dunarea Calarasi    
  2018 Treningskamper Praiense 0 - 0 Santa Clara    
  1. runde Championship Leeds 3 - 1 Stoke Viasport 1  
  2. runde tipico Bundesliga Wolfsberg 1 - 0 Austria Wien    
  16. runde Allsvenskan Örebro 1 - 2 Häcken TV 2 Sumo  
  3. runde Bosnia-Hercegovina: Premijer Liga GOSK 2 - 2 Zvijezda 09    
  3. runde Bulgaria: A PFG Botev Vratsa 0 - 2 Levski    
  3. runde Slovenia: PrvaLiga Aluminij 2 - 5 Maribor    
  17. runde Sverige: Superettan Eskilstuna 2 - 1 Halmstad    
  17. runde Eliteserien Strømsgodset 4 - 0 Bodø/Glimt Eurosport Norge  
  17. runde Eliteserien Kristiansund BK 1 - 1 Odd Eurosport Pluss  
  17. runde Eliteserien Stabæk 1 - 3 Sarpsborg 08 Eurosport Pluss  
  17. runde Eliteserien Tromsø 1 - 2 Haugesund Eurosport Pluss  
  17. runde Eliteserien Vålerenga 2 - 2 Sandefjord Eurosport Pluss  
  18. runde OBOS-ligaen Aalesund 1 - 0 Åsane Eurosport Pluss  
  18. runde OBOS-ligaen Jerv 2 - 3 HamKam Eurosport Pluss  
  18. runde OBOS-ligaen Sogndal 5 - 1 Levanger Eurosport Pluss  
  18. runde OBOS-ligaen Tromsdalen 4 - 2 Notodden Eurosport Pluss  
  18. runde OBOS-ligaen Ullensaker/Kisa 1 - 1 Florø Eurosport Pluss  
  18. runde OBOS-ligaen Viking 2 - 3 Nest-Sotra Eurosport Pluss  
  2. runde Jupiler Pro League Genk 1 - 1 Sint-Truiden Viaplay  
  4. runde Superligaen Brøndby 2 - 0 Nordsjælland Viaplay  
  21. runde Estland: Meistriliiga Kuressaare 0 - 4 Flora    
  21. runde Estland: Meistriliiga Levadia 0 - 1 Tammeka    
  1. runde Luxembourg: BGL Ligue Hostert 1 - 6 UNA Strassen    
  1. runde Luxembourg: BGL Ligue Victoria Rosport 0 - 1 Union Titus Pétange    
  3. runde Polen: Ekstraklasa Jagiellonia 1 - 0 Wisla Kraków    
  3. runde Polen: Ekstraklasa Miedz Legnica 1 - 3 Górnik Zabrze    
  2. runde Russland: Premier League CSKA Moskva 0 - 1 Rostov    
  3. runde Slovenia: PrvaLiga Mura 05 5 - 1 Domzale    
  3. runde Tsjekkia: HET Liga Sparta Praha 1 - 0 Slovácko    
  3. runde Ungarn: OTP Bank Liga Honvéd 1 - 0 Paks    
  3. runde Ungarn: OTP Bank Liga Újpest 1 - 0 Kisvárda    
  2018 Treningskamper Kayserispor 0 - 0 Gençlerbirligi    
  2. runde Kroatia: HT Prva Liga Rudes 3 - 2 Osijek    
Spillerstall

Ingen spillerstall er registrert.