Lukk liste
Du er her: altomfotball.no
 
Sesongen null  
01.06.2019 6. runde Brasil: Série B Figueirense 1 - 0 Atlético-GO    
  6. runde Brasil: Série B São Bento 1 - 2 CRB    
  6. runde Brasil: Série B Vitória 0 - 2 Bragantino    
  2019 MLS Vancouver Whitecaps 1 - 1 Toronto FC    
  14. runde Japan: Meiji Yasunda J1 League Consadole Sapporo 1 - 0 Sanfrecce Hiroshima    
  14. runde Japan: Meiji Yasunda J1 League FC Tokyo 3 - 1 Oita Trinita    
  14. runde Japan: Meiji Yasunda J1 League Vegalta Sendai 3 - 1 Nagoya Grampus    
  14. runde Japan: Meiji Yasunda J1 League Júbilo Iwata 1 - 1 Vissel Kobe    
  14. runde Japan: Meiji Yasunda J1 League Sagan Tosu 0 - 1 Cerezo Osaka    
  15. runde Sør-Korea: K League 1 Jeju United 1 - 3 Ulsan Hyundai    
  14. runde Japan: Meiji Yasunda J1 League Matsumoto Yamaga 1 - 1 Shimizu S-Pulse    
  14. runde Japan: Meiji Yasunda J1 League Gamba Osaka 1 - 1 Kashima Antlers    
  14. runde Japan: Meiji Yasunda J1 League Kawasaki Frontale 1 - 1 Urawa Red Diamonds    
  15. runde Sør-Korea: K League 1 Seongnam 0 - 0 Incheon    
  8. runde 1. divisjon Hønefoss 0 - 0 Kaupanger    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Valdres 0 - 8 Os    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Vestfossen 1 - 1 Fjøra    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Harstad 3 - 1 Junkeren    
  8. runde Danmark: 2. div. - nedrykksgruppe Vejgaard 2 - 0 Sydvest 05    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 FK Fyllingsdalen 4 - 1 Vard Haugesund    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Rosenborg 2 1 - 3 Tiller    
  12. runde Kina: Ping An Chinese Super League Beijing Renhe 2 - 0 Tianjin Quanjian    
  12. runde Kina: Ping An Chinese Super League Guangzhou R&F 2 - 2 Hebei China Fortune    
  12. runde Kina: Ping An Chinese Super League Shandong Luneng 1 - 1 Jiangsu Suning    
  12. runde Kina: Ping An Chinese Super League Shanghai Greenland Shenhua 0 - 0 Chongqing Dangdai Lifan    
  12. runde Kina: Ping An Chinese Super League Wuhan Zall 2 - 0 Shenzhen    
  8. runde 1. divisjon Byåsen 0 - 0 Øvrevoll Hosle    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Mandalskameratene 3 - 1 Storm    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Start 2 4 - 1 Vardeneset    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Strindheim 2 - 3 Raufoss 2    
  8. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe Brabrand 5 - 0 Brønshøj    
  8. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe Middelfart 4 - 0 Jammerbugt    
  8. runde Danmark: 2. div. - nedrykksgruppe Dalum 3 - 5 Avarta    
  8. runde Danmark: 2. div. - nedrykksgruppe Odder 1 - 3 Frem    
  10. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Energetik-BGU 0 - 0 Gorodeya    
  2019 Privatlandskamp England 0 - 1 New Zealand Viasport 2  
  8. runde 1. divisjon Nanset 0 - 0 Snøgg    
  8. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Nardo 2 - 0 Kvik Halden    
  8. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Bærum 0 - 2 Åsane    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Herd 3 - 1 Nordstrand    
  8. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe B 93 3 - 1 Vanløse    
  8. runde Danmark: 2. div. - nedrykksgruppe Skovshoved 2 - 1 Tarup-Paarup    
  14. runde Estland: A. Le Coq Premium Liiga Kalju 6 - 0 Maardu    
  16. runde Latvia: Optibet Virsliga BFC Daugava 1 - 0 Liepaja    
  Finale Tsjekkia: Fortuna Liga - playoff UEFA Europa Leauge Baník 0 - 1 Mladá Boleslav    
  10. runde OBOS-ligaen Sandnes Ulf 1 - 2 Kongsvinger Eurosport Norge  
  2019 Privatlandskamp Belgia 6 - 1 Thailand    
  12. runde Allsvenskan Sirius 0 - 2 Djurgården TV 2 Sumo
  12. runde Allsvenskan IFK Göteborg 0 - 1 Örebro TV 2 Sport Premium 2
  8. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Moss 0 - 3 Fredrikstad    
  8. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Fram 0 - 0 Asker    
  8. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Oppsal 3 - 1 Alta    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Eidsvold TF 4 - 0 Sarpsborg 08 2    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Rommen 2 - 0 Årvoll    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Flint 5 - 1 Donn    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Fana 1 - 0 Djerv 1919    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Brumunddal 5 - 2 Ranheim 2    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Gjøvik-Lyn 1 - 0 Kolstad    
  6. runde Brasil: Série B Paraná 0 - 0 Oeste    
  10. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Vitebsk 1 - 3 Dinamo Minsk    
  7. runde Island: Pepsi-deildin Grindavík 0 - 0 Víkingur Reykjavík    
  13. runde Litauen: A Lyga Palanga 0 - 2 Suduva    
  11. runde Sverige: Superettan Degerfors 2 - 3 Frej    
  11. runde Sverige: Superettan Halmstad 0 - 0 Västerås    
  11. runde Sverige: Superettan Mjällby 1 - 0 Jönköping    
  11. runde Sverige: Superettan Norrby 0 - 0 Dalkurd    
  17. runde Georgia: Erovnuli Liga Dila 2 - 3 Dinamo Tbilisi    
  30. runde Østerrike: 2. Liga Amstetten 3 - 0 Kapfenberg    
  30. runde Østerrike: 2. Liga Austria Lustenau 7 - 1 Wacker Innsbruck II    
  30. runde Østerrike: 2. Liga Floridsdorfer 2 - 1 Wiener Neustadt    
  30. runde Østerrike: 2. Liga Horn 1 - 3 Wattens    
  30. runde Østerrike: 2. Liga Lafnitz 1 - 3 BW Linz    
  30. runde Østerrike: 2. Liga Liefering 1 - 1 Austria Klagenfurt    
  30. runde Østerrike: 2. Liga Ried 3 - 1 Juniors    
  8. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Florø 1 - 1 Senja    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Grei 1 - 1 Follo    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Melhus 2 - 1 NIL-Trysil    
  12. runde Færøyene: Betrideildin NSÍ 3 - 1 TB/FCS/Royn    
  16. runde Latvia: Optibet Virsliga Riga 2 - 0 Rigas FS    
  30. runde Østerrike: 2. Liga Vorwärts Steyr 2 - 3 Austria Wien II    
  14. runde Estland: A. Le Coq Premium Liiga Tammeka 0 - 1 Tulevik    
  10. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Gomel 0 - 2 BATE    
  13. runde Litauen: A Lyga Riteriai 1 - 0 Kauno    
  12. runde Allsvenskan Östersund 1 - 1 Sundsvall TV 2 Sumo
  12. runde Allsvenskan Falkenberg 0 - 0 Kalmar TV 2 Sport Premium 2
  2019 Privatlandskamp Nederland 3 - 0 Australia Viasport 3  
  17. runde Georgia: Erovnuli Liga WIT Georgia 3 - 0 Torpedo Kutaisi    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Halsen 9 - 1 Norild    
  41. runde LaLiga 1|2|3 Alcorcón 0 - 1 Gimnàstic    
  Finale Tottenham Hotspur 0 - 2 Liverpool TV 2/TV 2 Sport 1
  7. runde Brasil: Série A Flamengo 2 - 0 Fortaleza    
  6. runde Brasil: Série B Botafogo-SP 1 - 0 Criciúma    
  6. runde Brasil: Série B Vila Nova 0 - 1 Londrina    
  2019 MLS Montreal Impact 0 - 3 Orlando City    
02.06.2019 Finale Argentina: Primera B Nacional - playoff Central Córdoba 1 - 1 Sarmiento    
  7. runde Brasil: Série A Bahia 1 - 0 Grêmio    
  6. runde Brasil: Série B Cuiaba 1 - 3 Ponte Preta    
  2019 MLS Atlanta United 2 - 0 Chicago Fire    
  2019 MLS New York Red Bulls 4 - 0 Real Salt Lake    
  2019 MLS Columbus Crew 2 - 2 New York City    
  7. runde Brasil: Série A Corinthians Utsatt Goiás    
  2019 MLS DC United 1 - 1 San Jose Earthquakes    
  2019 Privatlandskamper Venezuela 1 - 1 Ecuador    
  2019 MLS Colorado Rapids 3 - 1 Cincinnati    
  2019 MLS Houston Dynamo 1 - 1 Kansas City    
  2019 MLS FC Dallas 2 - 1 Seattle Sounders    
  2019 MLS Portland Timbers 2 - 3 Los Angeles    
  12. runde Kina: Ping An Chinese Super League Dalian Yifang 1 - 2 Shanghai SIPG    
  15. runde Sør-Korea: K League 1 Gyeongnam 1 - 2 Seoul    
  15. runde Sør-Korea: K League 1 Jeonbuk Motors 2 - 0 Sangju Sangmu    
  15. runde Sør-Korea: K League 1 Pohang Steelers 0 - 2 Daegu    
  15. runde Sør-Korea: K League 1 Suwon Bluewings 1 - 1 Gangwon FC    
  Gruppevinnere, semifinale, 2. kamp Segunda División B - playoff opprykk Atlético Baleares 1 - 1 Racing Santander    
  8. runde 1. divisjon Åsane 0 - 0 Medkila    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Skjervøy 1 - 3 Gjelleråsen    
  12. runde Kina: Ping An Chinese Super League Henan Jianye 2 - 5 Guangzhou    
  12. runde Kina: Ping An Chinese Super League Tianjin TEDA 1 - 2 Beijing Guoan    
  2019 Privatlandskamp Japan 1 - 1 Spania    
  8. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Bryne 1 - 1 Brattvåg    
  8. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Sola 1 - 1 Stjørdals-Blink    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 FK Tønsberg 0 - 0 Ready    
  8. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe Ringkøbing 0 - 4 Hellerup    
  14. runde Estland: A. Le Coq Premium Liiga Kuressaare 0 - 4 Flora    
  12. runde Allsvenskan Eskilstuna 0 - 2 IFK Norrköping TV 2 Sumo
  12. runde Allsvenskan AIK 2 - 0 Hammarby TV 2 Sport Premium
  12. runde Allsvenskan Elfsborg 0 - 0 Häcken TV 2 Sport Premium 2
  8. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Vidar 0 - 1 Hødd    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Kongsvinger 2 0 - 1 Steinkjer    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Fløya 1 - 0 Skjetten    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Lillestrøm 2 2 - 2 Melbo    
  8. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe AB 1 - 2 Kolding    
  8. runde Danmark: 2. div. - nedrykksgruppe Slagelse 1 - 2 Hillerød    
  17. runde Georgia: Erovnuli Liga Sioni 0 - 0 Lokomotive Tbilisi    
  10. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Torpedo Minsk 0 - 0 Minsk    
  11. runde Sverige: Superettan Varberg 2 - 1 GAIS    
  Kamp 3 Superligaen - playoff nedrykk Vendsyssel 2 - 2 Lyngby    
  8. runde 1. divisjon Grei 0 - 0 Fløya    
  8. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Egersund 2 - 2 Arendal    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Finnsnes 4 - 2 Hønefoss    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Leknes 0 - 1 Bodø/Glimt 2    
  7. runde Brasil: Série A Botafogo 1 - 0 Vasco da Gama    
  12. runde Færøyene: Betrideildin HB 6 - 4 EB/Streymur    
  12. runde Færøyene: Betrideildin ÍF 1 - 3 B36    
  12. runde Færøyene: Betrideildin Víkingur 2 - 1 Skála    
  2019 Privatlandskamper Malaysia 2 - 0 Nepal    
  12. runde Færøyene: Betrideildin 2 - 1 AB    
  8. runde PostNord-ligaen, avd. 2 FK Mjølner 1 - 0 Odd 2    
  17. runde Georgia: Erovnuli Liga Dinamo Batumi 2 - 1 Metalurgi Rustavi    
  10. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Slutsk 1 - 3 Dinamo Brest    
  13. runde Litauen: A Lyga Panevezys 4 - 1 Atlantas    
  12. runde Allsvenskan Helsingborg 0 - 1 Malmö TV 2 Sport Premium
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Træff 0 - 3 Lørenskog    
  2019 Finland: Veikkausliiga Honka 0 - 1 KPV    
  2019 Finland: Veikkausliiga KuPS 0 - 1 SJK    
  2019 Finland: Veikkausliiga Mariehamn 0 - 1 Lahti    
  11. runde Sverige: Superettan Brommapojkarna 2 - 3 Trelleborg    
  8-delsfinale 1 Italia U20 1 - 0 Polen U20 NRK2  
  10. runde OBOS-ligaen Start 2 - 0 Skeid Eurosport Norge  
  10. runde OBOS-ligaen Aalesund 1 - 0 Ullensaker/Kisa Eurosport Pluss  
  10. runde OBOS-ligaen HamKam 2 - 2 Jerv Eurosport Pluss  
  10. runde OBOS-ligaen KFUM 4 - 1 Notodden Eurosport Pluss  
  10. runde OBOS-ligaen Nest-Sotra 1 - 1 Strømmen Eurosport Pluss  
  10. runde OBOS-ligaen Raufoss 6 - 4 Tromsdalen Eurosport Pluss  
  Kamp 4 Superligaen - playoff nedrykk Viborg 0 - 2 Hobro    
  8. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Levanger 1 - 2 Byåsen    
  8. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Grorud 1 - 1 Kjelsås    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Lokomotiv Oslo 5 - 0 Frigg    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Lyn 0 - 0 Ørn-Horten    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Ullern 2 - 0 Drøbak-Frogn    
  14. runde Estland: A. Le Coq Premium Liiga Levadia 1 - 1 Paide    
  2. kamp Domino's Ligue 2 - playoff nedrykk GFC Ajaccio 0 - 2 Le Mans    
  7. runde Island: Pepsi-deildin ÍBV 3 - 2 ÍA    
  7. runde Island: Pepsi-deildin KR 1 - 0 KA    
  41. runde LaLiga 1|2|3 Las Palmas 0 - 0 Almería    
  2. kamp Segunda División B - playoff nedrykk Alcoyano 0 - 1 Celta B    
  14. runde Romania: Liga 1 Betano - nedrykksgruppe Hermannstadt 2 - 1 Dunarea Calarasi    
  Gruppevinnere, semifinale, 2. kamp Segunda División B - playoff opprykk Recreativo 1 - 1 Fuenlabrada    
  2. kamp Segunda División B - playoff nedrykk Real Unión 2 - 0 Jumilla    
  10. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Neman Grodno 0 - 1 Slavia-Mozyr    
  17. runde Georgia: Erovnuli Liga Chikhura 0 - 0 Saburtalo    
  7. runde Island: Pepsi-deildin Breidablik 4 - 1 FH    
  2019 Privatlandskamper Luxembourg 3 - 3 Madagaskar    
  2.-4. plass, 1. runde, 2. kamp Segunda División B - playoff opprykk Cartagena 2 - 0 Real Madrid Castilla    
  2.-4. plass, 1. runde, 2. kamp Segunda División B - playoff opprykk Hércules 0 - 0 Barakaldo    
  2.-4. plass, 1. runde, 2. kamp Segunda División B - playoff opprykk Melilla 2 - 1 Villarreal B    
  2.-4. plass, 1. runde, 2. kamp Segunda División B - playoff opprykk Mirandés 2 - 1 Atlético B    
  2.-4. plass, 1. runde, 2. kamp Segunda División B - playoff opprykk UD Logroñés 3 - 3 Badajoz    
  10. runde OBOS-ligaen Sandefjord 0 - 3 Sogndal Eurosport Norge  
  2.-4. plass, 1. runde, 2. kamp Segunda División B - playoff opprykk Ponferradina 2 - 0 Cornellà    
  2019 Privatlandskamper Tyrkia 2 - 0 Usbekistan TV 2 Sport Premium
  14. runde Romania: Liga 1 Betano - nedrykksgruppe Gaz Metan 3 - 1 Concordia    
  Kvartfinale, 2. kamp Serie C - playoff opprykk finaler Piacenza 1 - 2 Imolese    
  Kvartfinale, 2. kamp Serie C - playoff opprykk finaler Pisa 1 - 0 Arezzo    
  Kvartfinale, 2. kamp Serie C - playoff opprykk finaler Trapani 1 - 1 Catania    
  Kvartfinale, 2. kamp Serie C - playoff opprykk finaler Triestina 2 - 0 FeralpiSalò    
  8-delsfinale 2 Colombia U20 1 - 1 New Zealand U20 NRK3  
  7. runde Brasil: Série A Atlético-PR 3 - 0 Fluminense    
  7. runde Brasil: Série A Ceará 0 - 1 Santos    
  7. runde Brasil: Série A São Paulo 1 - 1 Cruzeiro    
  2019 Privatlandskamper Frankrike 2 - 0 Bolivia TV 2 Sport Premium
  Finale, 2. kamp Ligue 1 Conforama - playoff nedrykk Dijon 3 - 1 Lens Viasport 1  
  7. runde Island: Pepsi-deildin HK Kopavogs 1 - 2 Fylkir    
  7. runde Island: Pepsi-deildin Stjarnan 2 - 1 Valur    
  Finale, 2. kamp Serie BKT - playoff opprykk Hellas Verona 3 - 0 Cittadella     
  2019 Privatlandskamp Norge 7 - 2 Sør-Afrika NRK2  
  2019 Privatlandskamper El Salvador 1 - 0 Haiti    
  2019 MLS Minnesota United 2 - 3 Philadelphia Union    
  Finale Artentina: Copa de la Superliga YPF Infinia Tigre 2 - 0 Boca Juniors Viasport 2  
03.06.2019 7. runde Brasil: Série A Atlético-MG 4 - 0 CSA    
  7. runde Brasil: Série A Chapecoense 1 - 2 Palmeiras    
  7. runde Brasil: Série A Internacional 2 - 0 Avaí    
  2019 MLS LA Galaxy 1 - 2 New England Revolution    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Stabæk 2 2 - 4 Molde 2    
  2019 Privatlandskamper U21 Israel U21 1 - 1 Bulgaria U21    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Kråkerøy 1 - 3 Aalesund 2    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Ullensaker/Kisa 2 2 - 0 Tromsø 2    
  2019 Privatlandskamper U21 Ukraina U20 3 - 0 Kypros U21    
  8-delsfinale 5 Ukraina U20 4 - 1 Panama U20 nrk.no  
  8-delsfinale 4 Uruguay U20 1 - 3 Ecuador U20 nrk.no  
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Mjøndalen 2 2 - 5 Vålerenga 2    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Pors Grenland 1 - 4 Fløy    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Sogndal 2 0 - 1 Brann 2    
  Finale Kroatia: Hrvatski Telekom Prva Liga - playoff nedrykk Istra 1961 2 - 0 Sibenik    
  11. runde Sverige: Superettan Öster 2 - 2 Brage    
  8-delsfinale 3 Senegal U20 2 - 1 Nigeria U20 NRK3  
  2019 Privatlandskamper U21 Frankrike U21 3 - 0 Belgia U21    
04.06.2019 2019 Privatlandskamper Colombia 3 - 0 Panama    
  6. runde Brasil: Série B América-MG 1 - 1 Coritiba    
  8-delsfinale 7 Frankrike U20 2 - 3 USA U20 nrk.no  
  8-delsfinale 6 Japan U20 0 - 1 Sør-Korea U20 nrk.no  
  11. runde Sverige: Superettan Örgryte 2 - 0 Syrianska    
  2019 Privatlandskamp Wales 1 - 0 New Zealand    
  8-delsfinale 8 Argentina U20 2 - 2 Mali U20 NRK3  
  41. runde LaLiga 1|2|3 Albacete 1 - 2 Málaga    
  41. runde LaLiga 1|2|3 Cádiz 0 - 1 Extremadura    
  41. runde LaLiga 1|2|3 Elche 0 - 0 Deportivo La Coruña    
  41. runde LaLiga 1|2|3 Lugo 0 - 0 Tenerife    
  41. runde LaLiga 1|2|3 Mallorca 1 - 1 Granada    
  41. runde LaLiga 1|2|3 Oviedo 4 - 3 Rayo Majadahonda    
  41. runde LaLiga 1|2|3 Zaragoza 0 - 0 Numancia    
05.06.2019 7. runde Brasil: Série B Bragantino 2 - 0 São Bento    
  2019 Privatlandskamper Curaçao 3 - 1 India    
  2019 Privatlandskamper Vanuatu 2 - 0 Tahiti    
  2019 Privatlandskamper Japan 0 - 0 Trinidad og Tobago    
  2019 Privatlandskamper U21 Bulgaria U21 0 - 0 Kypros U21    
  2019 Privatlandskamper Thailand 0 - 1 Vietnam    
  3. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Sotra 3 - 0 FK Mjølner    
  2019 Treningskamper Viking 1 - 2 Start    
  2019 Treningskamper Odd 0 - 0 Notodden    
  8. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Lysekloster 2 - 1 Strømsgodset 2    
  3. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Skjetten 3 - 2 Harstad    
  9. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe Brønshøj 0 - 2 Vanløse    
  2019 Privatlandskamper U21 Ukraina U20 1 - 0 Israel U21    
  2019 Privatlandskamper U21 Malta U21 0 - 0 Bosnia-Hercegovina U21    
  2019 Privatlandskamper U21 Tsjekkia U21 1 - 0 Russland U21    
  9. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe Aarhus Fremad 1 - 1 Brabrand    
  9. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe Hellerup 0 - 3 B 93    
  9. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe Jammerbugt 1 - 4 Skive    
  9. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe Kolding 1 - 0 Ringkøbing    
  9. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe Middelfart 2 - 2 AB    
  1. runde Svenska Cupen, Cupspill Norrtälje 0 - 4 Akropolis    
  2019 Privatlandskamper U21 Montenegro U21 0 - 0 Georgia U21    
  Semifinale, 1. kamp Serie C - playoff opprykk finaler Pisa 2 - 2 Triestina    
  Semifinale 1 Portugal 3 - 1 Sveits TV 2
  Finale Serie BKT - playoff nedrykk Salernitana 2 - 1 Venezia    
06.06.2019 2019 Privatlandskamper Paraguay 1 - 1 Honduras    
  2019 Privatlandskamper USA 0 - 1 Jamaica    
  2019 MLS Montreal Impact 2 - 1 Seattle Sounders    
  2019 Privatlandskamper Brasil 2 - 0 Qatar    
  2019 Privatlandskamper Peru 1 - 0 Costa Rica    
  2019 Privatlandskamper Mexico 3 - 1 Venezuela    
  2019 Privatlandskamper Fiji 0 - 0 Tahiti    
  1. kamp Mongolia 2 - 0 Brunei    
  2019 Privatlandskamper U21 Makedonia U21 1 - 0 Finland U21    
  2019 Privatlandskamper Taiwan 2 - 2 Nepal    
  1. kamp Kambodsja 2 - 0 Pakistan    
  1. kamp Laos 0 - 1 Bangladesh    
  1. kamp Macao 1 - 0 Sri Lanka    
  1. kamp Bhutan 1 - 0 Guam    
  2019 Privatlandskamper Iran 5 - 0 Syria    
  1. runde OBOS-ligaen Tromsdalen 1 - 3 Jerv Eurosport Pluss  
  3. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Nardo 3 - 2 Bryne    
  2019 Privatlandskamper U21 Hellas U21 3 - 0 Georgia U21    
  2019 Privatlandskamper U21 Slovakia U21 6 - 0 Armenia U21    
  3. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Fredrikstad 2 - 2 Vidar    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Storm 0 - 4 Vindbjart    
  Semifinale 2 Nederland 3 - 1 England TV 2
07.06.2019 7. runde Brasil: Série B Atlético-GO 1 - 0 Guarani    
  2019 Privatlandskamper Bermuda 1 - 0 Guyana    
  2019 Privatlandskamper Chile 2 - 1 Haiti    
  2019 MLS New York City 5 - 2 Cincinnati    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Molde 2 1 - 3 Kråkerøy    
  2019 Privatlandskamper Sør-Korea 1 - 0 Australia    
  2019 Privatlandskamper Kina 2 - 0 Filippinene    
  1. kamp Malaysia 7 - 1 Øst-Timor    
  Kvartfinale 1 Colombia U20 0 - 1 Ukraina U20 NRK2  
  2019 Privatlandskamper Tadsjikistan 1 - 1 Afghanistan    
  2019 Privatlandskamper Usbekistan 8 - 0 Nord-Korea    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Gjelleråsen 2 - 1 Bodø/Glimt 2    
  Dag 3 Georgia 3 - 0 Gibraltar TV 2 Sport 1
  2019 Privatlandskamper Elfenbenskysten 3 - 1 Komorene    
  2019 Privatlandskamper U21 Sverige U21 3 - 1 Norge U21    
  Kvartfinale 2 Italia U20 4 - 2 Mali U20    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Drøbak-Frogn 1 - 2 Mjøndalen 2    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Brann 2 2 - 2 Os    
  2019 Privatlandskamper U21 Sveits U21 1 - 2 Slovenia U21    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Tromsø 2 0 - 1 Skjervøy    
  2019 Privatlandskamper Guinea 0 - 1 Gambia    
  2019 Privatlandskamper Kenya 2 - 0 Madagaskar    
  2019 Privatlandskamper Tunisia 2 - 0 Irak    
  2019 Privatlandskamper Slovakia 5 - 1 Jordan TV 2 Sumo
  Dag 3 Montenegro 1 - 1 Kosovo TV 2 Sumo
  Dag 3 Tsjekkia 2 - 1 Bulgaria TV 2 Sumo
  Dag 3 Litauen 1 - 1 Luxembourg TV 2 Sumo
  Dag 3 Ukraina 5 - 0 Serbia TV 2 Sumo
  Dag 3 Danmark 1 - 1 Irland TV 2 Sport 1
  Dag 3 Norge 2 - 2 Romania TV 2
  Dag 3 Færøyene 1 - 4 Spania TV 2 Sumo
  Dag 3 Sverige 3 - 0 Malta TV 2 Sport Premium
  Dag 3 Latvia 0 - 3 Israel TV 2 Sumo
  Dag 3 Nord-Makedonia 0 - 1 Polen TV 2 Sumo
  Dag 3 Østerrike 1 - 0 Slovenia TV 2 Sumo
  Kamp 1 Frankrike 4 - 0 Sør-Korea NRK2  
08.06.2019 7. runde Brasil: Série B Londrina 1 - 0 Cuiaba    
  2019 MLS Toronto FC 2 - 2 Kansas City    
  2019 Privatlandskamper Uruguay 3 - 0 Panama    
  8. runde Brasil: Série A Vasco da Gama 2 - 1 Internacional    
  2019 Privatlandskamper Argentina 5 - 1 Nicaragua    
  7. runde Brasil: Série B Ponte Preta 0 - 0 Botafogo-SP    
  2019 Privatlandskamper India (0 - 0) Thailand    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Fløya 8 - 1 Leknes    
  9. runde 1. divisjon Grand Bodø 0 - 0 Kaupanger    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Sunndal 2 - 1 Rommen    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Pors Grenland 1 - 3 Viking 2    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Vardeneset 2 - 1 Flint    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Djerv 1919 3 - 1 Sogndal 2    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Strømsgodset 2 2 - 3 Stord    
  2019 Treningskamper Haugesund 2 - 2 Sandnes Ulf    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Sarpsborg 08 2 4 - 0 Træff    
  4. runde Kina: Ping An Chinese Super League Wuhan Zall 0 - 0 Henan Jianye    
  2019 Privatlandskamper Singapore 8 - 6 Salomonøyene    
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Senja 1 - 1 Bærum    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Lørenskog 2 - 2 Spjelkavik    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Brodd 3 - 6 Mandalskameratene    
  9. runde Danmark: 2. div. - nedrykksgruppe Hillerød 0 - 2 Tarup-Paarup    
  2019 Privatlandskamper Curaçao (0 - 0) Vietnam    
  Dag 3 Kroatia 2 - 1 Wales TV 2 Sport 1
  Dag 3 Island 1 - 0 Albania TV 2 Sport Premium
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 2 FK Mjølner 0 - 1 Florø    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Vålerenga 2 1 - 2 FK Tønsberg    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Donn 4 - 1 Bryne 2    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Staal Jørpeland 3 - 0 Start 2    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Raufoss 2 4 - 1 Verdal    
  Kamp 3 Tyskland 1 - 0 Kina TV 2 Sport 2
  2019 Treningskamper Stabæk 0 - 0 Lillestrøm    
  9. runde 1. divisjon Fløya 0 - 0 Øvrevoll Hosle    
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Åsane 5 - 0 Oppsal    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Aalesund 2 1 - 2 Herd    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Fana 10 - 1 Valdres    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Fjøra 1 - 5 FK Fyllingsdalen    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Kolstad 3 - 1 Brumunddal    
  7. runde Brasil: Série B Oeste 0 - 0 Figueirense    
  12. runde Sverige: Superettan Brommapojkarna 1 - 1 Mjällby    
  12. runde Sverige: Superettan Trelleborg 0 - 0 Degerfors    
  12. runde Sverige: Superettan Västerås 2 - 0 Frej    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Norild 1 - 4 Lokomotiv Oslo    
  42. runde LaLiga 1|2|3 Rayo Majadahonda 0 - 0 Reus    
  Kvartfinale 3 USA U20 1 - 2 Ecuador U20    
  Dag 3 Estland 1 - 2 Nord-Irland TV 2 Sport 1
  Dag 3 Aserbajdsjan 1 - 3 Ungarn TV 2 Sumo
  Dag 3 Moldova 1 - 0 Andorra TV 2 Sumo
  Dag 3 Armenia 3 - 0 Liechtenstein TV 2 Sumo
  Dag 3 Finland 2 - 0 Bosnia-Hercegovina TV 2 Sport Premium
  Kamp 4 Spania 3 - 1 Sør-Afrika NRK2  
  2019 Privatlandskamper Angola 4 - 0 Guinea-Bissau    
  2019 Privatlandskamper Nigeria 0 - 0 Zimbabwe    
  Dag 3 Russland 9 - 0 San Marino TV 2 Sumo
  20. runde Irland: SSE Airtricity League Shamrock Rovers 2 - 2 Derry    
  Semifinale, 1. kamp Serie C - playoff opprykk finaler Piacenza 0 - 0 Trapani    
  42. runde LaLiga 1|2|3 Almería 3 - 0 Albacete    
  42. runde LaLiga 1|2|3 Deportivo La Coruña 2 - 0 Córdoba    
  42. runde LaLiga 1|2|3 Extremadura 0 - 0 Mallorca    
  42. runde LaLiga 1|2|3 Granada 2 - 1 Alcorcón    
  42. runde LaLiga 1|2|3 Málaga 3 - 0 Elche    
  42. runde LaLiga 1|2|3 Osasuna 1 - 0 Oviedo    
  42. runde LaLiga 1|2|3 Sporting Gijón 1 - 0 Cádiz    
  Kvartfinale 4 Sør-Korea U20 3 - 3 Senegal U20 NRK3  
  Dag 3 Hviterussland 0 - 2 Tyskland TV 2 Sport 1
  Dag 3 Tyrkia 2 - 0 Frankrike TV 2 Sport Premium
  Dag 3 Belgia 3 - 0 Kasakhstan TV 2 Sumo
  Dag 3 Skottland 2 - 1 Kypros TV 2 Sumo
  Dag 3 Hellas 0 - 3 Italia TV 2 Sumo
  20. runde Irland: SSE Airtricity League Sligo 1 - 1 St Patrick's    
  Kamp 2 Norge 3 - 0 Nigeria TV 2
  20. runde Irland: SSE Airtricity League Finn Harps 0 - 3 Dundalk    
  8. runde Brasil: Série A Palmeiras 1 - 0 Atlético-PR    
  7. runde Brasil: Série B Brasil de Pelotas 1 - 0 Operario Ferroviario    
  7. runde Brasil: Série B Criciúma 1 - 1 Vila Nova    
  2019 MLS San Jose Earthquakes 2 - 2 FC Dallas    
  Finale Argentina: Primera B Nacional - playoff Sarmiento 0 - 0 Central Córdoba    
  7. runde Brasil: Série B Coritiba 2 - 3 Paraná    
09.06.2019 8. runde Brasil: Série A Cruzeiro 0 - 0 Corinthians    
  8. runde Brasil: Série A Grêmio 1 - 0 Fortaleza    
  8. runde Brasil: Série A Ceará 0 - 0 Bahia    
  7. runde Brasil: Série B CRB 1 - 3 América-MG    
  7. runde Brasil: Série B Sport 3 - 1 Vitória    
  2019 MLS Philadelphia Union 3 - 2 New York Red Bulls    
  8. runde Brasil: Série A Avaí 0 - 0 São Paulo    
  2019 MLS Colorado Rapids 1 - 0 Minnesota United    
  2. runde, 1. kamp Segunda División B - playoff opprykk Mirandés 1 - 0 Recreativo    
  2019 Privatlandskamper Japan 2 - 0 El Salvador    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Melbo 1 - 0 Finnsnes    
  Kamp 5 Australia 1 - 2 Italia NRK1  
  2019 Privatlandskamper U21 Litauen U21 0 - 2 Latvia U21    
  Bronsefinale Sveits 0 - 0 England TV 2
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Stabæk 2 2 - 3 Eidsvold TF    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Skjetten 0 - 1 Lillestrøm 2    
  2019 Privatlandskamper U21 Tsjekkia U21 2 - 1 Russland U21    
  2019 Treningskamper Brann 3 - 2 Sogndal    
  Kamp 6 Brasil 3 - 0 Jamaica NRK1  
  2019 Privatlandskamper Ghana 0 - 2 Namibia    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Tiller 2 - 0 Kongsvinger 2    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Junkeren 2 - 0 Hønefoss    
  2019 Privatlandskamper DR Kongo 0 - 0 Burkina Faso    
  2019 Privatlandskamper U21 Albania U21 2 - 1 Wales U21    
  12. runde Sverige: Superettan Dalkurd 1 - 0 Halmstad    
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Elverum 1 - 2 Grorud    
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Kjelsås 1 - 1 Fram    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Årvoll 1 - 1 Nordstrand    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Follo 3 - 0 Lyn    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Frigg 2 - 1 Ullern    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Ready 0 - 1 Grei    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Ørn-Horten 1 - 2 Halsen    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Madla 0 - 5 Fløy    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Lysekloster 3 - 0 Bergen Nord    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 NIL-Trysil 2 - 1 Gjøvik-Lyn    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Orkla 2 - 2 Melhus    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Steinkjer 1 - 1 Strindheim    
  Kamp 7 England 2 - 1 Skottland TV 2 Sport 1
  Finale Serie BKT - playoff nedrykk Venezia 1 - 0 Salernitana    
  Semifinale, 2. kamp Serie C - playoff opprykk finaler Triestina 1 - 3 Pisa    
  42. runde LaLiga 1|2|3 Gimnàstic 1 - 1 Lugo    
  2. runde, 1. kamp Segunda División B - playoff opprykk Melilla 0 - 0 Atlético Baleares    
  Gruppevinnere, finale, 1. kamp Segunda División B - playoff opprykk Racing Santander 1 - 2 Fuenlabrada    
  2019 Privatlandskamper Kamerun 2 - 1 Zambia    
  2. runde, 1. kamp Segunda División B - playoff opprykk Hércules 3 - 1 UD Logroñés    
  2019 Privatlandskamper Uganda 0 - 0 Turkmenistan    
  2019 Treningskamper Vålerenga 4 - 1 HJK    
  2. runde, 1. kamp Segunda División B - playoff opprykk Cartagena 1 - 2 Ponferradina    
  20. runde Irland: SSE Airtricity League Cork Utsatt Waterford    
  42. runde LaLiga 1|2|3 Numancia 1 - 1 Las Palmas    
  2019 Privatlandskamper USA 0 - 3 Venezuela    
  42. runde LaLiga 1|2|3 Tenerife 1 - 0 Zaragoza    
  Finale Portugal 1 - 0 Nederland TV 2
  2019 Privatlandskamper Brasil 7 - 0 Honduras    
  2019 Privatlandskamper Peru 0 - 3 Colombia    
  2019 Privatlandskamper Paraguay 2 - 0 Guatemala    
10.06.2019 8. runde Brasil: Série A CSA 1 - 2 Botafogo    
  8. runde Brasil: Série A Fluminense 0 - 0 Flamengo    
  8. runde Brasil: Série A Santos 3 - 1 Atlético-MG    
  2019 Privatlandskamper Mexico 3 - 2 Ecuador    
  2019 Privatlandskamper Fiji 0 - 0 Vanuatu    
  3. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Drøbak-Frogn 2 - 3 Norild    
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Odd 2 1 - 2 Sotra    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Vard Haugesund 6 - 1 Vestfossen    
  9. runde Danmark: 2. div. - nedrykksgruppe Avarta 3 - 0 Marienlyst    
  9. runde 1. divisjon Amazon Grimstad 0 - 0 Nanset    
  9. runde 1. divisjon Medkila 0 - 0 Grei    
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Arendal 2 - 0 Levanger    
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Brattvåg 2 - 2 Egersund    
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Kvik Halden 1 - 2 Vidar    
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Asker 2 - 2 Alta    
  10. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe AB 0 - 0 Hellerup    
  10. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe B 93 2 - 3 Aarhus Fremad    
  10. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe Brabrand 1 - 2 Jammerbugt    
  10. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe Kolding 1 - 1 Middelfart    
  10. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe Skive 2 - 1 Brønshøj    
  10. runde Danmark: 2. div. - opprykksgruppe Vanløse 4 - 0 Ringkøbing    
  9. runde Danmark: 2. div. - nedrykksgruppe Frem 3 - 2 Vejgaard    
  9. runde Danmark: 2. div. - nedrykksgruppe Kjellerup 1 - 2 Skovshoved    
  9. runde Danmark: 2. div. - nedrykksgruppe Sydvest 05 3 - 1 Dalum    
  2019 Privatlandskamper Irak Avlyst Libya    
  9. runde Danmark: 2. div. - nedrykksgruppe Slagelse 1 - 2 Odder    
  2019 Privatlandskamper U21 Danmark U21 (0 - 0) Norge U21    
  9. runde 1. divisjon Snøgg 0 - 0 Hønefoss    
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Byåsen 1 - 2 Moss    
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Fredrikstad 5 - 1 Sola    
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Hødd 4 - 0 Nardo    
  9. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Stjørdals-Blink 2 - 0 Bryne    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Ullensaker/Kisa 2 1 - 3 Harstad    
  9. runde 1. divisjon Åsane 0 - 0 Byåsen    
  2019 Privatlandskamper U21 Slovenia U21 1 - 1 Georgia U21    
  9. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Ranheim 2 3 - 1 Rosenborg 2    
  Kamp 8 Argentina 0 - 0 Japan TV 2 Sport 1
  2019 Treningskamper Rosenborg 8 - 0 Kolstad    
  Dag 4 Bulgaria 2 - 3 Kosovo TV 2 Sumo
  Dag 4 Tsjekkia 3 - 0 Montenegro TV 2 Sumo
  Dag 4 Serbia 4 - 1 Litauen TV 2 Sumo
  Dag 4 Ukraina 1 - 0 Luxembourg TV 2 Sumo
  Dag 4 Irland 2 - 0 Gibraltar TV 2 Sumo
  Dag 4 Danmark 5 - 1 Georgia TV 2 Sport Premium
  Dag 4 Færøyene 0 - 2 Norge TV 2
  Dag 4 Malta 0 - 4 Romania TV 2 Sumo
  Dag 4 Spania 3 - 0 Sverige TV 2 Sport 1
  Dag 4 Latvia 0 - 5 Slovenia TV 2 Sumo
  Dag 4 Nord-Makedonia 1 - 4 Østerrike TV 2 Sumo
  Dag 4 Polen 4 - 0 Israel TV 2 Sumo
  Kamp 9 Canada 1 - 0 Kamerun NRK2  
11.06.2019 2019 Privatlandskamper Trinidad og Tobago 0 - 0 Canada    
  8. runde Brasil: Série A Goiás 3 - 1 Chapecoense    
  8. runde Brasil: Série B Londrina 1 - 3 Ponte Preta    
  2. kamp Guam 5 - 0 Bhutan    
  2. kamp Sri Lanka Avlyst Macao    
  2019 Privatlandskamper Sør-Korea 1 - 1 Iran    
  2019 Privatlandskamper Singapore 1 - 2 Myanmar    
  2019 Privatlandskamper Hongkong 0 - 2 Taiwan    
  2019 Privatlandskamper Kina 1 - 0 Tadsjikistan    
  2. kamp Brunei 2 - 1 Mongolia    
  2. kamp Øst-Timor 1 - 5 Malaysia    
  Kamp 10 New Zealand 0 - 1 Nederland TV 2 Sport Premium
  2. kamp Bangladesh 0 - 0 Laos    
  2019 Privatlandskamper U21 Albania U21 3 - 1 Wales U21    
  2019 Privatlandskamper Jordan 4 - 1 Indonesia    
  2019 Privatlandskamper Usbekistan 2 - 0 Syria    
  Dag 4 Kasakhstan 4 - 0 San Marino TV 2 Sport 1
  2019 Privatlandskamper Guyana 1 - 3 Haiti    
  2019 Privatlandskamper Kirgisistan 2 - 2 Palestina    
  2019 Privatlandskamper U21 Armenia U21 1 - 0 Moldova U21    
  2019 Privatlandskamper U21 Finland U21 2 - 3 Sverige U21    
  Semifinale 1 Ukraina U20 1 - 0 Italia U20    
  Dag 4 Aserbajdsjan 1 - 5 Slovakia TV 2 Sport 1
  Kamp 12 Chile 0 - 2 Sverige NRK1/NRK2  
  2. kamp Pakistan 1 - 2 Kambodsja    
  12. runde Sverige: Superettan Brage 0 - 1 Örgryte    
  2019 Privatlandskamper U21 Østerrike U21 3 - 1 Frankrike U21    
  2019 Privatlandskamper Guinea 0 - 1 Benin    
  2019 Privatlandskamper Algerie 1 - 1 Burundi    
  Semifinale 2 Ecuador U20 0 - 1 Sør-Korea U20 NRK3  
  Dag 4 Hviterussland 0 - 1 Nord-Irland TV 2 Sumo
  Dag 4 Tyskland 8 - 0 Estland TV 2 Sport Premium
  Dag 4 Ungarn 2 - 0 Wales TV 2 Sumo
  Dag 4 Albania 2 - 0 Moldova TV 2 Sumo
  Dag 4 Andorra 0 - 4 Frankrike TV 2 Sumo
  Dag 4 Island 2 - 1 Tyrkia TV 2 Sumo
  Dag 4 Russland 1 - 0 Kypros TV 2 Sumo
  Dag 4 Belgia 3 - 0 Skottland TV 2 Sport 1
  Dag 4 Hellas 2 - 3 Armenia TV 2 Sumo
  Dag 4 Italia 2 - 1 Bosnia-Hercegovina TV 2 Sumo
  Dag 4 Liechtenstein 0 - 2 Finland TV 2 Sumo
  2019 Privatlandskamper Kroatia 1 - 2 Tunisia TV 2 Sumo
  Kamp 11 USA 13 - 0 Thailand TV 2 Sport 2
12.06.2019 8. runde Brasil: Série B Brasil de Pelotas 0 - 1 Criciúma    
  8. runde Brasil: Série B Figueirense 2 - 1 Botafogo-SP    
  8. runde Brasil: Série B Vila Nova 1 - 0 São Bento    
  8. runde Brasil: Série B Bragantino 2 - 0 América-MG    
  8. runde Brasil: Série B Cuiaba 0 - 1 Atlético-GO    
  8. runde Brasil: Série B Oeste 3 - 0 Vitória    
  8. runde Brasil: Série B Guarani 0 - 1 Coritiba    
  8. runde Brasil: Série B Paraná 1 - 0 Operario Ferroviario    
  8. runde Brasil: Série B Sport 1 - 0 CRB    
  2019 Privatlandskamper Gambia Avlyst Zambia    
  Kamp 14 Nigeria 2 - 0 Sør-Korea NRK1  
  3. runde 1. divisjon Fløya 0 - 0 Grand Bodø    
  Kamp 15 Tyskland 1 - 0 Spania TV 2 Sport 1
  2019 Treningskamper Staal Jørpeland 2 - 4 Viking    
  2019 Privatlandskamper U21 Kroatia U21 1 - 0 Danmark U21    
  2019 Privatlandskamper Marokko 0 - 1 Gambia    
  1. runde Svenska Cupen, Cupspill Assyriska 0 - 5 Utsikten    
  1. runde Svenska Cupen, Cupspill Raaslaetts SK 2 - 0 Skövde    
  1. runde Svenska Cupen, Cupspill Timrå 4 - 0 Östersund    
  1. runde Svenska Cupen, Cupspill Vaertans IK 1 - 2 Enskede    
  Gruppevinnere, finale, 2. kamp Segunda División B - playoff opprykk Fuenlabrada 0 - 0 Racing Santander    
  Kamp 13 Frankrike 2 - 1 Norge NRK1  
  Semifinale, 1. kamp LaLiga 1|2|3 - playoff Deportivo La Coruña 4 - 2 Málaga    
13.06.2019 9. runde Brasil: Série A Botafogo 0 - 1 Grêmio    
  9. runde Brasil: Série A Fortaleza 2 - 1 Cruzeiro    
  9. runde Brasil: Série A CSA 0 - 2 Flamengo    
  9. runde Brasil: Série A Internacional 3 - 1 Bahia    
  9. runde Brasil: Série A Santos 1 - 0 Corinthians    
  2019 Treningskamper Gomel 0 - 1 FC Tambov    
  Kamp 17 Australia 3 - 2 Brasil TV 2 Sport 1
  Kamp 16 Sør-Afrika 0 - 1 Kina TV 2 Sport 1
  Semifinale, 1. kamp LaLiga 1|2|3 - playoff Mallorca 2 - 0 Albacete    
  2019 Privatlandskamper Egypt 1 - 0 Tanzania    
14.06.2019 9. runde Brasil: Série A Vasco da Gama 1 - 0 Ceará    
  9. runde Brasil: Série A Atlético-MG 1 - 1 São Paulo    
  9. runde Brasil: Série A Chapecoense 1 - 1 Fluminense    
  9. runde Brasil: Série A Goiás 2 - 1 Atlético-PR    
  9. runde Brasil: Série A Palmeiras 2 - 0 Avaí    
  15. runde Japan: Meiji Yasunda J1 League Kashima Antlers 2 - 0 Cerezo Osaka    
  15. runde Japan: Meiji Yasunda J1 League Kawasaki Frontale 1 - 1 Consadole Sapporo    
  15. runde Japan: Meiji Yasunda J1 League Sanfrecce Hiroshima 2 - 0 Shonan Bellmare    
  13. runde Kina: Ping An Chinese Super League Beijing Guoan 2 - 1 Shanghai Greenland Shenhua    
  13. runde Kina: Ping An Chinese Super League Chongqing Dangdai Lifan 1 - 1 Shandong Luneng    
  13. runde Kina: Ping An Chinese Super League Shanghai SIPG 0 - 2 Guangzhou    
  Kamp 20 Japan 2 - 1 Skottland TV 2 Sport 1
  14. runde Litauen: A Lyga Atlantas 2 - 3 Riteriai    
  18. runde Georgia: Erovnuli Liga Metalurgi Rustavi 2 - 1 Dila    
  11. runde Hviterussland: Belarusbank-Vysshaya Liga Minsk 2 - 1 Neman Grodno    
  Kamp 18 Jamaica 0 - 5 Italia TV 2 Sport 1
Spillerstall

Ingen spillerstall er registrert.