Lukk liste
Du er her: altomfotball.no
 
Sesongen null  
01.09.2017 15. runde VM-kvalifisering, CONMEBOL Chile 0 - 3 Paraguay Viasat Sport  
  15. runde VM-kvalifisering, CONMEBOL Uruguay 0 - 0 Argentina Viasat Fotball  
  15. runde VM-kvalifisering, CONMEBOL Brasil 2 - 0 Ecuador Viasat Sport  
  15. runde VM-kvalifisering, CONMEBOL Peru 2 - 1 Bolivia Viasat Fotball  
  2017 Treningskamper Real Sociedad 1 - 2 Alavés    
  1. runde Kasakhstan U21 1 - 1 Montenegro U21    
  2017 Treningskamper Amiens (0 - 0) Châteauroux    
  2017 Treningskamper Charleroi 5 - 3 Valenciennes    
  1. runde Latvia U21 1 - 1 Ukraina U21    
  1. runde Slovenia U21 3 - 1 Luxembourg U21    
  2017 Treningskamper Angers 2 - 1 Châteauroux    
  1. runde Estland U21 1 - 2 Slovakia U21    
  1. runde Bosnia-Hercegovina U21 1 - 3 Romania U21    
  2017 Treningskamper Troyes 0 - 0 Paris    
  3. runde Ghana 1 - 1 Kongo    
  2017 Treningskamper St Pölten 0 - 0 Hartberg    
  Dag 7 Kasakhstan 0 - 3 Montenegro Eurosport Player  
  1. runde Hviterussland U21 0 - 2 Hellas U21    
  1. runde Georgia U21 0 - 3 Polen U21    
  1. runde Nederland U21 1 - 1 England U21    
  1. runde Kypros U21 2 - 1 Malta U21    
  1. runde Serbia U21 4 - 0 Gibraltar U21    
  3. runde Nigeria 4 - 0 Kamerun    
  9. runde Regionalliga Bayern Bayreuth 4 - 1 FC Pipinsried    
  2017 Treningskamper Bremen 2 - 0 Korona    
  2017 Treningskamper St. Pauli 3 - 0 Groningen    
  2017 Treningskamper Würzburger Kickers 2 - 2 Mainz    
  2017 Treningskamper Strasbourg 1 - 0 Sandhausen    
  2017 Treningskamper KSV Ankerbrot 0 - 16 Austria Wien    
  1. runde Kosovo U21 3 - 2 Norge U21 TV 2 Sportskanalen
  1. runde Sveits U21 0 - 3 Wales U21    
  22. runde Sverige: Superettan Öster 1 - 0 Frej    
  7. runde Regionalliga Südwest Elversberg 3 - 1 Hoffenheim II    
  7. runde Regionalliga Südwest Walldorf 2 - 2 Koblenz    
  9. runde Regionalliga Bayern Buchbach 1 - 1 FC Unterfoehring    
  9. runde Regionalliga Bayern Burghausen 0 - 0 Schweinfurt    
  9. runde Regionalliga Bayern 1860 München 0 - 0 Ingolstadt II    
  2017 Treningskamper Mechelen 1 - 1 AZ    
  2017 Treningskamper Bordeaux 0 - 0 Eibar    
  6. runde Regionalliga West RW Essen 2 - 4 Wiedenbrück    
  9. runde Regionalliga Bayern Memmingen 0 - 2 VfB Eichstatt    
  2017 Treningskamper Beira-Mar 1 - 5 Tondela    
  19. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Odd 2 2 - 4 Notodden    
  5. runde Frankrike: Championnat National 1 Boulogne 1 - 1 Béziers    
  5. runde Frankrike: Championnat National 1 Cholet 0 - 1 Consolat    
  5. runde Frankrike: Championnat National 1 Concarneau 2 - 3 Lyon la Duchere    
  5. runde Frankrike: Championnat National 1 Créteil 2 - 0 Grenoble    
  5. runde Frankrike: Championnat National 1 Entente SSG 1 - 0 Les Herbiers    
  5. runde Frankrike: Championnat National 1 Pau 2 - 0 Avranches    
  5. runde Frankrike: Championnat National 1 Red Star Avlyst Bastia    
  5. runde Frankrike: Championnat National 1 Rodez 1 - 0 Chambly    
  3. runde Nederland: Jupiler League Dordrecht 2 - 2 Emmen    
  3. runde Nederland: Jupiler League Fortuna Sittard 2 - 1 Almere City    
  3. runde Nederland: Jupiler League Helmond Sport 1 - 1 Go Ahead Eagles    
  3. runde Nederland: Jupiler League Jong PSV 0 - 3 Jong Ajax    
  3. runde Nederland: Jupiler League Jong Utrecht 1 - 0 Jong AZ    
  3. runde Nederland: Jupiler League NEC 2 - 1 Eindhoven    
  3. runde Nederland: Jupiler League Telstar 3 - 3 Oss    
  3. runde Nederland: Jupiler League MVV 3 - 0 Den Bosch    
  3. runde Kapp Verde 2 - 1 Sør-Afrika    
  4. runde Belgisk Eerste klasse B - periode 1 Roeselare 0 - 4 Wilrijk    
  Dag 7 Norge 2 - 0 Aserbajdsjan TVNorge  
  Dag 7 Tsjekkia 1 - 2 Tyskland Eurosport Norge  
  Dag 7 San Marino 0 - 3 Nord-Irland Eurosport Player  
  Dag 7 Danmark 4 - 0 Polen Eurosport Player  
  Dag 7 Romania 1 - 0 Armenia Eurosport Player  
  Dag 7 Litauen 0 - 3 Skottland Eurosport Player  
  Dag 7 Malta 0 - 4 England Eurosport Player  
  Dag 7 Slovakia 1 - 0 Slovenia Eurosport Player  
  27. runde Airtricity League Bohemians 1 - 1 Galway    
  27. runde Airtricity League Dundalk 6 - 0 St Patrick's    
  27. runde Airtricity League Limerick 0 - 2 Finn Harps    
  27. runde Airtricity League Shamrock Rovers 3 - 1 Cork    
  2017 Treningskamper Roma 4 - 1 Chapecoense    
  2. runde Skotsk Challenge Cup Stranraer 2 - 0 Partick U20    
  3. runde Segunda División Granada 2 - 2 Barcelona B    
  3. runde Tunisia 2 - 1 DR Kongo    
  3. runde Marokko 6 - 0 Mali    
02.09.2017 7. runde USA 0 - 2 Costa Rica    
  7. runde Trinidad og Tobago 1 - 2 Honduras    
  7. runde Mexico 1 - 0 Panama    
  2017 Privatlandskamper Indonesia 0 - 0 Fiji    
  14. runde 1. divisjon Byåsen 4 - 1 Grei    
  5. runde Danmark: 2. div., gr. 1 B 93 1 - 5 Næstved    
  5. runde Danmark: 2. div., gr. 3 VSK Aarhus 0 - 1 Aarhus Fremad    
  6. runde Regionalliga Nord Hannover II 0 - 1 SSV Jeddeloh    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Frigg 0 - 1 Eidsvold TF    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 FK Tønsberg 4 - 1 Viking 2    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Pors Grenland 3 - 3 Staal Jørpeland    
  2017 Treningskamper Sparta Rotterdam 5 - 2 Meppen    
  5. runde League One Bradford 3 - 1 Bristol Rovers Viasat Fotball  
  5. runde Danmark: 2. div., gr. 3 Kjellerup 2 - 0 Jammerbugt    
  14. runde 1. divisjon Amazon Grimstad 1 - 0 Åsane    
  19. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Kjelsås 2 - 1 Raufoss    
  5. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Dalum 3 - 2 Næsby    
  5. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Middelfart 2 - 0 Kolding    
  6. runde Regionalliga West Aachen 0 - 0 Oberhausen    
  6. runde Regionalliga West Rödinghausen 4 - 3 Düsseldorf II    
  6. runde Regionalliga West Viktoria Köln 2 - 2 Erndtebrück    
  6. runde Regionalliga West Wattenscheid 1 - 0 Köln II    
  6. runde Regionalliga West Wegberg-Beeck 0 - 0 Bonn    
  6. runde Regionalliga West Westfalia Rhynern 1 - 3 Uerdingen    
  7. runde Regionalliga Südwest Frankfurt 0 - 2 Waldhof    
  7. runde Regionalliga Südwest Freiburg II 5 - 1 Offenbach    
  7. runde Regionalliga Südwest Kassel 3 - 0 Steinbach    
  7. runde Regionalliga Südwest Völklingen 0 - 0 Schott Mainz    
  7. runde Regionalliga Südwest Worms 2 - 3 Stadtallendorf    
  9. runde Regionalliga Bayern Illertissen 3 - 1 Seligenporten    
  9. runde Regionalliga Bayern Schalding-Heining 1 - 3 Garching    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Brattvåg 5 - 1 Aalesund 2    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Os 1 - 2 FK Fyllingsdalen    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Molde 2 7 - 1 Verdal    
  3. runde Zambia 3 - 1 Algerie    
  16. runde Toppserien Kolbotn 0 - 2 Stabæk Dagbladet.no  
  16. runde Toppserien Røa 4 - 1 Trondheims-Ørn Dagbladet.no  
  14. runde 1. divisjon Urædd 0 - 1 Lyn    
  14. runde 1. divisjon Øvrevoll Hosle 3 - 1 Kongsvinger    
  5. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Brønshøj 0 - 1 AB    
  5. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Frem 0 - 2 Hvidovre    
  5. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Hillerød 1 - 3 Skovshoved    
  5. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Hellerup 1 - 0 Marienlyst    
  5. runde Danmark: 2. div., gr. 3 Odder 2 - 0 Lyseng    
  5. runde Frankrike: Championnat National 1 Dunkerque 1 - 1 Laval    
  6. runde Regionalliga Nord Eutin 08 2 - 4 Lübeck    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Kråkerøy 1 - 3 Vestfossen    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Sotra 2 - 1 Varegg    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Skjervøy 0 - 5 Senja    
  16. runde Toppserien Medkila 0 - 6 LSK Kvinner Dagbladet.no  
  7. runde Regionalliga Südwest Stuttgarter Kickers 1 - 5 Stuttgart II    
  2. runde Skotsk Challenge Cup Dumbarton 2 - 1 Connah's Quay    
  Kvartfinale NM, kvinner Klepp 1 - 1 Avaldsnes    
  19. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Asker 4 - 0 Alta    
  19. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Brumunddal 2 - 1 Bærum    
  19. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Grorud 0 - 1 Skeid    
  19. runde PostNord-ligaen, avd. 1 KFUM Oslo 1 - 3 HamKam    
  19. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Egersund 0 - 0 Hønefoss    
  19. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Fana 1 - 1 Nest-Sotra    
  19. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Fram Larvik 3 - 1 Vindbjart    
  5. runde League One Doncaster 0 - 0 Peterborough Viasat Fotball  
  5. runde League One Blackpool 1 - 0 AFC Wimbledon    
  5. runde League One Bury 0 - 1 Scunthorpe    
  5. runde League One Gillingham 1 - 2 Shrewsbury    
  5. runde League One MK Dons 1 - 1 Oxford United    
  5. runde League One Oldham 3 - 4 Charlton    
  5. runde League One Southend 0 - 0 Rochdale    
  5. runde League One Walsall 2 - 1 Plymouth    
  5. runde League Two Cambridge United 1 - 0 Colchester    
  5. runde League Two Carlisle 1 - 1 Mansfield    
  5. runde League Two Cheltenham 0 - 1 Stevenage    
  5. runde League Two Chesterfield 0 - 0 Coventry    
  5. runde League Two Crawley 2 - 0 Yeovil    
  5. runde League Two Exeter 1 - 0 Newport County    
  5. runde League Two Grimsby 1 - 0 Crewe    
  5. runde League Two Lincoln 0 - 0 Luton    
  5. runde League Two Morecambe 1 - 2 Accrington    
  5. runde League Two Port Vale 0 - 1 Notts County    
  5. runde League Two Swindon 1 - 4 Barnet    
  5. runde League Two Wycombe 3 - 1 Forest Green    
  8. runde National League Aldershot 1 - 0 Solihull Moors    
  8. runde National League Barrow 2 - 1 Boreham    
  8. runde National League Dag & Red 3 - 1 Gateshead    
  8. runde National League Ebbsfleet 2 - 2 Eastleigh    
  8. runde National League Halifax 2 - 1 Fylde    
  8. runde National League Hartlepool 3 - 1 Maidstone United    
  8. runde National League Leyton Orient 4 - 1 Guiseley    
  8. runde National League Macclesfield 1 - 3 Woking    
  8. runde National League Sutton 0 - 2 Maidenhead    
  8. runde National League Torquay 1 - 1 Chester    
  8. runde National League Wrexham 2 - 0 Bromley    
  8. runde National League North Chorley 2 - 0 York    
  8. runde National League North Curzon Ashton 1 - 1 Salford    
  8. runde National League North FC United 1 - 2 Leamington    
  8. runde National League North Harrogate Town 1 - 1 Brackley    
  8. runde National League North Kidderminster 1 - 1 Boston United    
  8. runde National League North North Ferriby 0 - 0 Tamworth    
  8. runde National League North Nuneaton 2 - 2 Alfreton    
  8. runde National League North Southport 2 - 0 Darlington    
  8. runde National League North Spennymoor 1 - 1 Gainsborough    
  8. runde National League North Stockport 0 - 0 Bradford Park    
  8. runde National League North Telford 2 - 3 Blyth    
  8. runde National League South Bath City 1 - 1 Welling United    
  8. runde National League South Chelmsford 0 - 0 Bognor    
  8. runde National League South East Thurrock United 1 - 1 Wealdstone    
  8. runde National League South Eastbourne 4 - 2 Chippenham    
  8. runde National League South Hampton & Richmond 2 - 2 Dartford    
  8. runde National League South Hemel Hempstead 1 - 2 Truro City    
  8. runde National League South Hungerford 2 - 0 Concord    
  8. runde National League South Oxford City 1 - 2 Braintree    
  8. runde National League South St Albans City 2 - 3 Gloucester City    
  8. runde National League South Weston-super-Mare 1 - 4 Havant & Waterlooville    
  8. runde National League South Whitehawk 2 - 2 Poole    
  7. runde Danmark: 1. divisjon Roskilde 0 - 2 Vendsyssel    
  5. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Ballymena 1 - 0 Cliftonville    
  5. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Coleraine 4 - 2 Glenavon    
  5. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Dungannon 2 - 0 Ballinamallard    
  5. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Glentoran 2 - 0 Warrenpoint    
  2. runde Skotsk Challenge Cup Aberdeen U20 2 - 4 Inverness    
  2. runde Skotsk Challenge Cup Berwick 0 - 5 Queen of the South    
  2. runde Skotsk Challenge Cup Buckie 0 - 3 Dunfermline    
  2. runde Skotsk Challenge Cup Crusaders 3 - 2 Motherwell U20    
  2. runde Skotsk Challenge Cup Dundee United 3 - 1 Alloa    
  2. runde Skotsk Challenge Cup Elgin 2 - 0 Bray    
  2. runde Skotsk Challenge Cup Hamilton U20 1 - 3 Cove    
  2. runde Skotsk Challenge Cup Peterhead 2 - 0 Annan    
  2. runde Skotsk Challenge Cup Raith 4 - 0 Ross County U20    
  2. runde Skotsk Challenge Cup Spartans 1 - 2 Linfield    
  2. runde Skotsk Challenge Cup St. Mirren 3 - 1 Hearts U20    
  3. runde Segunda División Lugo 0 - 1 Cádiz    
  3. runde Segunda División Numancia 1 - 0 Almería    
  3. runde Segunda División B, II Bilbao Athletic 4 - 0 Real Unión    
  22. runde Sverige: Superettan Degerfors 3 - 2 Brommapojkarna    
  6. runde Regionalliga Nord Rehden 3 - 1 Weiche    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Drøbak-Frogn 2 - 3 Ullern    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Kvik Halden 4 - 1 Oppsal    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Sprint-Jeløy 0 - 2 Holmen    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Ørn-Horten 2 - 2 Moss    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Østsiden 5 - 1 Strømsgodset 2    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Lillehammer FK 2 - 3 Redalen    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Express 1 - 3 Lura    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Halsen 1 - 4 Fløy    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Start 2 0 - 2 Madla    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Brann 2 4 - 1 Fjøra    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Mo 2 - 3 Sverresborg    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Mosjøen 0 - 4 Tillerbyen    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Steinkjer 3 - 2 Rosenborg 2    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Stjørdals-Blink 3 - 2 Kolstad    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Træff 0 - 0 Strindheim    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Lillestrøm 2 4 - 0 Skedsmo    
  2017 Treningskamper Atalanta 4 - 1 Alessandria    
  2. runde Lega Pro A Giana Erminio 2 - 3 Arezzo    
  2. runde Lega Pro C Akragas 2 - 3 Rende    
  2. runde Lega Pro C Fondi 0 - 1 Monopoli    
  2. runde Lega Pro C Sicula Leonzio 2 - 1 Matera    
  4. runde Belgisk Eerste klasse B - periode 1 Westerlo 2 - 2 Leuven    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Flisa 1 - 2 Tynset    
  2017 Treningskamper Istra 1961 0 - 1 Udinese    
  Dag 7 Georgia 1 - 1 Irland Eurosport Player  
  Dag 7 Serbia 3 - 0 Moldova Eurosport Player  
  Dag 7 Albania 2 - 0 Liechtenstein Eurosport Player  
  Dag 7 Finland 1 - 0 Island Eurosport Norge  
  3. runde Gabon 0 - 3 Elfenbenskysten    
  2. runde Serie B Brescia 0 - 0 Palermo    
  3. runde Segunda División Gimnàstic 0 - 4 Sporting Gijón    
  3. runde Segunda División Lorca 0 - 0 Rayo Vallecano    
  3. runde Segunda División Osasuna 1 - 1 Huesca    
  3. runde Segunda División B, I Fuenlabrada 2 - 2 Navalcarnero    
  3. runde Segunda División B, I Valladolid B 1 - 2 Atlético B    
  3. runde Segunda División B, II Amorebieta 1 - 2 Tudelano    
  3. runde Segunda División B, II CD Vitoria 1 - 0 Real Sociedad B    
  22. runde Sverige: Superettan Falkenberg 0 - 4 Gefle    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Ready 2 - 0 Valdres    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Stord 1 - 1 Herd    
  2017 Treningskamper Besiktas 1 - 1 Kayserispor    
  2017 Privatlandskamper Mosambik 1 - 1 Kenya    
  2017 Treningskamper Gorica 0 - 0 Udinese    
  8. runde National League Tranmere 0 - 1 Dover    
  2. runde Lega Pro C Casertana 1 - 0 Catania    
  2. runde Lega Pro C Reggina 2 - 1 Catanzaro    
  3. runde Segunda División B, III Llagostera 1 - 2 Ebro    
  3. runde Segunda División B, III Atlético Baleares 0 - 0 Mallorca    
  3. runde Nederland: Jupiler League Waalwijk 0 - 0 De Graafschap    
  3. runde Segunda División B, IV Granada B 1 - 0 Mérida    
  4. runde Belgisk Eerste klasse B - periode 1 Cercle Brugge 2 - 0 Lierse    
  2. runde Lega Pro C Bisceglie 2 - 1 Virtus Francavilla    
  2. runde Lega Pro C Cosenza 0 - 2 Paganese    
  2. runde Lega Pro C Lecce 2 - 1 Trapani    
  Dag 7 Wales 1 - 0 Østerrike Eurosport Player  
  Dag 7 Spania 3 - 0 Italia Eurosport Norge  
  Dag 7 Israel 0 - 1 Makedonia Eurosport Player  
  Dag 7 Ukraina 2 - 0 Tyrkia Eurosport Player  
  2. runde Skotsk Challenge Cup Sligo 1 - 2 Falkirk    
  22. runde Brasil: Série A Grêmio 5 - 0 Sport    
  2017 Treningskamper River Plate 0 - 1 Boca Juniors    
  3. runde Senegal 0 - 0 Burkina Faso    
03.09.2017 2017 Privatlandskamper Canada 2 - 0 Jamaica    
  3. runde Segunda División B, IV Betis B 3 - 3 Écija    
  3. runde Segunda División B, I Celta B 3 - 1 AD Union Adarve    
  3. runde Segunda División B, I Rayo Majadahonda 1 - 2 Coruxo    
  3. runde Segunda División B, I SS Reyes 0 - 0 Talavera    
  3. runde Segunda División B, II Caudal 1 - 0 Lealtad    
  3. runde Segunda División B, III Atlético Saguntino 0 - 0 Formentera    
  3. runde Segunda División B, III Peralada 0 - 1 Lleida Esportiu    
  3. runde Segunda División B, III Santa Eulalia 1 - 0 Valencia Mestalla    
  3. runde Segunda División B, III Zaragoza B 0 - 4 Elche    
  3. runde Segunda División B, IV Cartagena 2 - 1 Melilla    
  3. runde Segunda División B, IV Las Palmas B 2 - 1 Villanovense    
  2017 Privatlandskamper Benin (0 - 0) Ekvatorial-Guinea    
  3. runde Nederland: Jupiler League Volendam 0 - 1 Cambuur    
  14. runde 1. divisjon KIL/Hemne 0 - 3 Bossekop    
  5. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Avarta 2 - 1 Greve    
  14. runde 1. divisjon Fløya 4 - 0 Fart    
  5. runde Danmark: 2. div., gr. 3 Ringkøbing 3 - 2 Sydvest 05    
  7. runde Danmark: 1. divisjon Fremad Amager 1 - 0 Esbjerg    
  7. runde Danmark: 1. divisjon Nykøbing 1 - 0 Brabrand    
  7. runde Danmark: 1. divisjon Thisted 2 - 0 Køge    
  6. runde Regionalliga Nord Havelse 0 - 0 Hildesheim    
  6. runde Regionalliga Nord St. Pauli II 1 - 1 Drochtersen/Assel    
  7. runde Regionalliga Südwest Mainz II 0 - 3 Saarbrücken    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Harstad 2 - 0 Sortland    
  Dag 7 Kroatia 1 - 0 Kosovo Eurosport Player  
  22. runde OBOS-ligaen Jerv 1 - 3 Start Eurosport Norge  
  22. runde OBOS-ligaen Florø 1 - 1 Tromsdalen Eurosport Player  
  22. runde OBOS-ligaen Strømmen 0 - 0 Elverum Eurosport Player  
  16. runde Toppserien Arna-Bjørnar 5 - 2 Grand Bodø Dagbladet.no  
  16. runde Toppserien Sandviken 2 - 0 Vålerenga Dagbladet.no  
  19. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Finnsnes 2 - 1 Follo    
  19. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Nardo 1 - 1 Hødd    
  22. runde Sverige: Superettan Syrianska 0 - 2 Trelleborg    
  6. runde Regionalliga Nord Hansa 0 - 1 Germania Egestorf-Langreder    
  6. runde Regionalliga Nord Oldenburg 2 - 2 Eintracht Norderstedt    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Haugesund 2 1 - 1 Spjelkavik    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Junkeren 0 - 2 Orkla    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Alta 2 0 - 2 Lørenskog    
  2017 Treningskamper Sonnenhof 1 - 0 Stuttgart    
  5. runde League One Portsmouth 0 - 1 Rotherham Viasat Fotball  
  2. runde Skotsk Challenge Cup TNS 1 - 1 Livingston    
  4. runde Belgisk Eerste klasse B - periode 1 Tubize 0 - 0 Union    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Korsvoll 3 - 2 Raufoss 2    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Funnefoss/Vormsund 3 - 4 FK Mjølner    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Skjetten 2 - 0 Salangen    
  2. runde Lega Pro A Arzachena 1 - 3 Viterbese    
  2. runde Lega Pro A Piacenza 0 - 1 Cuneo    
  2. runde Lega Pro A Pistoiese 1 - 0 Monza    
  2. runde Lega Pro B Triestina 1 - 1 Reggiana    
  19. runde PostNord-ligaen, avd. 2 Vard Haugesund 2 - 1 Byåsen    
  4. runde Portugal: Segunda Liga Oliveirense 2 - 2 Covilhã    
  3. runde Segunda División B, I Cerceda 1 - 0 Pontevedra    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 4 Lysekloster 2 - 0 Førde    
  2017 Privatlandskamper Ekvatorial-Guinea 0 - 0 Benin    
  2017 Treningskamper Altona 93 0 - 3 Huddersfield    
  2. runde Serie B Empoli 3 - 2 Bari    
  3. runde Segunda División B, II Izarra 2 - 2 Arenas    
  22. runde OBOS-ligaen Fredrikstad 2 - 1 Åsane Eurosport Player  
  22. runde OBOS-ligaen Ranheim 1 - 0 Kongsvinger Eurosport Player  
  22. runde OBOS-ligaen Ullensaker/Kisa 0 - 1 Mjøndalen Eurosport Player  
  Dag 8 Hviterussland 0 - 4 Sverige Eurosport Norge  
  Dag 8 Nederland 3 - 1 Bulgaria Eurosport 1  
  Dag 8 Færøyene 1 - 0 Andorra Eurosport Player  
  Dag 8 Estland 1 - 0 Kypros Eurosport Player  
  4. runde Portugal: Segunda Liga Guimarães B 4 - 3 Real SC    
  3. runde Segunda División Real Oviedo 3 - 0 Reus Deportiu    
  3. runde Segunda División B, II Barakaldo 0 - 0 UD Logroñés    
  3. runde Segunda División B, II Burgos 1 - 0 Osasuna B    
  3. runde Segunda División B, II Leioa 1 - 2 Sporting B    
  3. runde Segunda División B, II Peña Sport 0 - 1 Gernika    
  3. runde Segunda División B, II Racing Santander 0 - 1 Mirandés    
  3. runde Segunda División B, III Ontinyent 0 - 1 Villarreal B    
  3. runde Segunda División B, IV Jumilla 1 - 2 Murcia    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Lyn 6 - 2 Lokomotiv Oslo    
  2. runde Lega Pro A Prato 1 - 1 Livorno    
  2. runde Lega Pro B AlbinoLeffe 1 - 3 Mestre    
  2. runde Lega Pro B Bassano Virtus 2 - 1 Ravenna    
  2. runde Lega Pro B FeralpiSalò 0 - 1 Renate    
  2. runde Lega Pro B Gubbio 1 - 2 Santarcangelo    
  2. runde Lega Pro B Pordenone 3 - 1 Südtirol    
  3. runde Segunda División B, I Racing Ferrol 1 - 1 Deportivo B    
  3. runde Segunda División B, I Rapido de Bouzas 2 - 1 Gimnástica Segoviana    
  3. runde Segunda División B, III Badalona 1 - 0 Olot    
  3. runde Segunda División B, IV Badajoz 1 - 1 Recreativo    
  3. runde Segunda División B, IV Lorca Deportiva 0 - 2 Linense    
  2017 Treningskamper Sivasspor 1 - 1 Samsunspor    
  3. runde Segunda División B, I Toledo 1 - 1 Guijuelo    
  3. runde Segunda División B, III Alcoyano 1 - 2 Cornellà    
  3. runde Segunda División B, III Hércules 2 - 0 Sabadell    
  3. runde Segunda División Sevilla Atlético 1 - 2 Cultural Leonesa    
  3. runde Segunda División B, I Real Madrid Castilla 1 - 1 Ponferradina    
  3. runde Segunda División B, IV Extremadura 3 - 0 Marbella    
  3. runde Segunda División B, IV UCAM Murcia 4 - 1 Ejido    
  2. runde Serie B Ascoli 1 - 0 Pro Vercelli    
  2. runde Serie B Cesena 0 - 0 Venezia    
  2. runde Serie B Cremonese 3 - 1 Avellino    
  2. runde Serie B Foggia 1 - 1 Virtus Entella    
  2. runde Serie B Frosinone 2 - 1 Cittadella     
  2. runde Serie B Novara 0 - 1 Parma    
  2. runde Serie B Perugia 4 - 2 Pescara    
  2. runde Serie B Spezia 0 - 1 Carpi    
  2. runde Lega Pro A Carrarese 1 - 0 Pro Piacenza    
  2. runde Lega Pro A Gavorrano 1 - 2 Olbia    
  2. runde Lega Pro A Lucchese 1 - 0 Pontedera    
  2. runde Lega Pro A Pisa 0 - 0 Siena    
  2. runde Lega Pro B Padova 2 - 1 Fano    
  3. runde Segunda División Valladolid 2 - 0 Tenerife    
  3. runde Segunda División B, IV San Fernando 1 - 1 Córdoba B    
  Dag 8 Frankrike 0 - 0 Luxembourg Eurosport Player  
  Dag 8 Ungarn 0 - 1 Portugal Eurosport Norge  
  Dag 8 Latvia 0 - 3 Sveits Eurosport Player  
  Dag 8 Gibraltar 0 - 4 Bosnia-Hercegovina Eurosport Player  
  Dag 8 Hellas 1 - 2 Belgia Eurosport Player  
  3. runde Segunda División Córdoba 1 - 2 Zaragoza    
04.09.2017 2017 Privatlandskamper Kenya Avlyst Togo    
  2017 Treningskamper CSKA Moskva 4 - 2 Tosno    
  2017 Privatlandskamper Togo 0 - 1 Malawi    
  2. runde Lega Pro B Modena 1 - 2 Vicenza    
  1. runde Hellas U21 5 - 1 Moldova U21    
  22. runde OBOS-ligaen Levanger 3 - 2 Arendal Eurosport Player  
  Dag 8 Aserbajdsjan 5 - 1 San Marino Eurosport Player  
  Dag 8 Armenia 1 - 4 Danmark Eurosport Norge  
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 2 Gjøvik-Lyn 4 - 2 Stabæk 2    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 1 Sarpsborg 08 2 8 - 1 Odd 3    
  4. runde Kamerun 1 - 1 Nigeria    
  19. runde PostNord-ligaen, avd. 1 Vålerenga 2 0 - 0 NIL-Trysil    
  22. runde Sverige: Superettan GAIS 1 - 1 Örgryte    
  22. runde Sverige: Superettan Norrby 1 - 1 Varberg    
  22. runde Sverige: Superettan Åtvidaberg 1 - 3 Värnamo    
  1. runde Island U21 2 - 3 Albania U21    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 6 Tromsø 2 4 - 3 Fløya    
  19. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Sandnes Ulf 2 0 - 1 Bryne 2    
  2. runde Serie B Salernitana 3 - 3 Ternana    
  3. runde Segunda División Alcorcón 1 - 0 Albacete    
  Dag 8 Tyskland 6 - 0 Norge TVNorge  
  Dag 8 Nord-Irland 2 - 0 Tsjekkia Eurosport Player  
  Dag 8 Montenegro 1 - 0 Romania Eurosport Player  
  Dag 8 Polen 3 - 0 Kasakhstan Eurosport Player  
  Dag 8 England 2 - 1 Slovakia Eurosport Norge  
  Dag 8 Skottland 2 - 0 Malta Eurosport Player  
  Dag 8 Slovenia 4 - 0 Litauen Eurosport Player  
  7. runde Northern Premier League Premier Division Stourbridge 2 - 0 Hednesford    
  4. runde Libya 1 - 0 Guinea    
05.09.2017 10. runde Australia 2 - 1 Thailand    
  2017 Privatlandskamper Bhutan (0 - 0) Palestina    
  2017 Privatlandskamper Filippinene (0 - 0) Jemen    
  2017 Privatlandskamper Jordan Avlyst Albania    
  2017 Privatlandskamper Kambodsja (0 - 0) Vietnam    
  2017 Privatlandskamper Kirgisistan (0 - 0) Myanmar    
  2017 Privatlandskamper Macao (0 - 0) India    
  2017 Privatlandskamper Malaysia (0 - 0) Hongkong    
  2017 Privatlandskamper Nepal (0 - 0) Tadsjikistan    
  2017 Privatlandskamper Nord-Korea (0 - 0) Libanon    
  2017 Privatlandskamper Oman (0 - 0) Maldivene    
  10. runde Irak 1 - 0 De forente arabiske emirater    
  2017 Treningskamper Lokomotiv Moskva 4 - 1 Ankaran Hrvatini    
  4. runde Kongo 1 - 5 Ghana    
  1. runde Aserbajdsjan U21 1 - 3 Irland U21    
  1. runde Ungarn U21 2 - 1 Malta U21    
  1. runde Armenia U21 0 - 3 Makedonia U21    
  10. runde Iran 2 - 2 Syria    
  10. runde Qatar 1 - 2 Kina    
  10. runde Usbekistan 0 - 0 Sør-Korea    
  2017 Treningskamper Rosenborg 0 - 0 Strindheim    
  2. runde DBU Pokalen Fredensborg 1 - 2 Hellerup    
  1. runde Tsjekkia U21 1 - 1 Hviterussland U21    
  1. runde Danmark U21 6 - 0 Litauen U21    
  1. runde Finland U21 1 - 1 Færøyene U21    
  1. runde Andorra U21 0 - 6 Ukraina U21    
  1. runde Russland U21 3 - 0 Gibraltar U21    
  1. runde Romania U21 1 - 1 Sveits U21    
  1. runde Bulgaria U21 0 - 1 Luxembourg U21    
  1. runde Frankrike U21 4 - 1 Kasakhstan U21    
  2. runde DBU Pokalen Husum 0 - 3 Helsingør    
  1. runde Sverige U21 4 - 1 Kypros U21    
  1. runde Norge U21 0 - 0 Israel U21 TV 2 Sportskanalen
  1. runde Tyskland U21 1 - 0 Kosovo U21    
  22. runde Sverige: Superettan Helsingborg 2 - 2 Dalkurd    
  2017 Privatlandskamper Mauritania 0 - 2 Niger    
  2017 Treningskamper Djurgården 0 - 1 Molde    
  4. runde Sør-Afrika 1 - 2 Kapp Verde    
  1. runde Estland U21 0 - 1 Spania U21    
  4. runde DR Kongo 2 - 2 Tunisia    
  4. runde Elfenbenskysten 1 - 2 Gabon    
  10. runde Saudi-Arabia 1 - 0 Japan    
  1. runde Belgia U21 0 - 0 Tyrkia U21    
  4. runde Egypt 1 - 0 Uganda    
  4. runde Burkina Faso 2 - 2 Senegal    
  1. runde Portugal U21 2 - 0 Wales U21    
  1. runde Slovakia U21 1 - 0 Nord-Irland U21    
  1. runde Skottland U21 2 - 0 Nederland U21    
  Dag 8 Irland 0 - 1 Serbia Eurosport Player  
  Dag 8 Moldova 0 - 2 Wales Eurosport Player  
  Dag 8 Østerrike 1 - 1 Georgia Eurosport Player  
  Dag 8 Italia 1 - 0 Israel Eurosport 1  
  Dag 8 Liechtenstein 0 - 8 Spania Eurosport Player  
  Dag 8 Makedonia 1 - 1 Albania Eurosport Player  
  Dag 8 Island 2 - 0 Ukraina Eurosport Norge  
  Dag 8 Kosovo 0 - 1 Finland Eurosport Player  
  Dag 8 Tyrkia 1 - 0 Kroatia Eurosport Player  
  1. runde England U21 3 - 0 Latvia U21    
  1. runde National League Solihull Moors 2 - 0 Chester    
  9. runde National League North Boston United 2 - 1 North Ferriby    
  9. runde National League North Brackley 0 - 0 Tamworth    
  9. runde National League North Chorley 4 - 1 Darlington    
  9. runde National League North FC United 1 - 3 Blyth    
  9. runde National League North Gainsborough 0 - 3 Bradford Park    
  9. runde National League North Harrogate Town 1 - 2 Salford    
  9. runde National League North Kidderminster 2 - 2 Curzon Ashton    
  9. runde National League North Leamington 2 - 3 Alfreton    
  9. runde National League North Nuneaton 0 - 2 Telford    
  9. runde National League North Spennymoor 2 - 4 York    
  9. runde National League North Stockport 6 - 0 Southport    
  9. runde National League South Bath City 2 - 1 Oxford City    
  9. runde National League South Bognor 1 - 2 Hungerford    
  9. runde National League South Braintree 1 - 1 Welling United    
  9. runde National League South Chippenham 2 - 0 Gloucester City    
  9. runde National League South Eastbourne 3 - 1 Concord    
  9. runde National League South Hampton & Richmond 1 - 1 Chelmsford    
  9. runde National League South Havant & Waterlooville 1 - 2 Truro City    
  9. runde National League South Poole 2 - 4 Hemel Hempstead    
  9. runde National League South Weston-super-Mare 5 - 1 Wealdstone    
  9. runde National League South Whitehawk 0 - 4 Dartford    
  7. runde Northern Premier League Premier Division Coalville Town 2 - 1 Matlock    
  7. runde Northern Premier League Premier Division Farsley Celtic 5 - 4 Stalybridge    
  7. runde Northern Premier League Premier Division Halesowen 1 - 1 Stafford    
  7. runde Northern Premier League Premier Division Mickleover Sports 1 - 0 Grantham    
  7. runde Northern Premier League Premier Division Nantwich 1 - 3 Buxton    
  7. runde Northern Premier League Premier Division Sutton Coldfield Town 0 - 6 Barwell    
  7. runde Northern Premier League Premier Division Whitby 3 - 2 Ashton United    
  7. runde Northern Premier League Premier Division Witton 1 - 1 Marine    
  7. runde Northern Premier League Premier Division Workington 1 - 1 Warrington Town    
  5. runde Nord-Irland: NIFL Premiership Carrick 0 - 1 Ards    
  4. runde Mali 0 - 0 Marokko    
  4. runde Algerie 0 - 1 Zambia    
  16. runde VM-kvalifisering, CONMEBOL Bolivia 1 - 0 Chile Viasport 2  
  16. runde VM-kvalifisering, CONMEBOL Colombia 1 - 1 Brasil Viasport 1  
  16. runde VM-kvalifisering, CONMEBOL Ecuador 1 - 2 Peru Viasport 3  
  8. runde Honduras 1 - 1 USA    
06.09.2017 16. runde VM-kvalifisering, CONMEBOL Argentina 1 - 1 Venezuela Viasport 1  
  16. runde VM-kvalifisering, CONMEBOL Paraguay 1 - 2 Uruguay Viasport 2  
  8. runde Costa Rica 1 - 1 Mexico    
  8. runde Panama 3 - 0 Trinidad og Tobago    
  19. runde Toppserien Avaldsnes 4 - 1 Kolbotn Dagbladet.no  
  19. runde Toppserien LSK Kvinner 2 - 0 Arna-Bjørnar Dagbladet.no  
  22. runde OBOS-ligaen Bodø/Glimt 0 - 0 Sandnes Ulf Eurosport Norge  
  1. runde Bulgaria: A PFG Levski 0 - 0 Ludogorets    
  2. runde DBU Pokalen Vendsyssel 1 - 0 Brabrand    
  6. runde Ungarn: OTP Bank Liga Paks 1 - 4 Videoton    
07.09.2017 september Privatlandskamper J15 Norge J15 0 - 0 Sverige J15 TV 2 Sportskanalen
  25. runde Finland: Veikkausliiga Inter Turku 2 - 2 Ilves    
  25. runde Finland: Veikkausliiga JJK 2 - 4 Lahti    
  25. runde Finland: Veikkausliiga RoPS 0 - 1 Kemi    
  2. runde DBU Pokalen Viborg 1 - 5 AaB Viaplay  
  4. runde Wales: Premier League Llandudno 2 - 2 Prestatyn    
08.09.2017 25. runde Georgia: Erovnuli Liga Kolcheti 1 - 3 Samtredia    
  8. runde Serbia: Jelen SuperLiga Macva Sabac 0 - 2 Cukaricki    
  8. runde Bulgaria: A PFG Beroe 2 - 0 Cherno More    
  9. runde Russland: Premier League Amkar 0 - 1 CSKA Moskva    
  21. runde Latvia: LMT Virsliga Riga Avlyst SK Babite    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 3 Aarhus Fremad 2 - 2 Odder    
  25. runde Finland: Veikkausliiga HIFK 0 - 0 Mariehamn    
  25. runde Finland: Veikkausliiga KuPS 2 - 1 SJK    
  25. runde Finland: Veikkausliiga VPS 0 - 3 HJK    
  8. runde Superligaen Horsens 2 - 2 Nordsjælland Viaplay  
  28. runde Estland: Meistriliiga Tammeka 1 - 1 Paide    
  28. runde Estland: Meistriliiga Vaprus 2 - 3 Tulevik    
  25. runde Georgia: Erovnuli Liga Torpedo Kutaisi 0 - 2 Chikhura    
  21. runde Hviterussland: Vysshaya Liga Gomel 0 - 1 Dinamo Minsk    
  8. runde Kroatia: HT Prva Liga Istra 1961 1 - 0 Slaven Belupo    
  6. runde Montenegro: T-Com 1.CFL Petrovac 0 - 1 Zeta    
  8. runde Polen: Ekstraklasa Zaglebie 2 - 2 Wisla Plock    
  6. runde Portugal: Segunda Liga Benfica B 3 - 0 Real SC    
  8. runde Slovenia: PrvaLiga Rudar Velenje 0 - 0 Aluminij    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 1 Hvidovre 4 - 0 Brønshøj    
  28. runde Estland: Meistriliiga Kalju 1 - 1 Levadia    
  5. runde 2. Bundesliga Dresden 1 - 1 Greuther Fürth    
  5. runde 2. Bundesliga Heidenheim 1 - 3 Jahn Regensburg    
  10. runde Regionalliga Bayern FC Unterfoehring 2 - 3 1860 Rosenheim    
  5. runde Ligue 1 Lille 0 - 0 Bordeaux    
  8. runde Bulgaria: A PFG CSKA Sofia 3 - 0 Vereya    
  6. runde Danmark: 2. div., gr. 2 Marienlyst 0 - 2 Dalum    
  23. runde Sverige: Superettan Degerfors 1 - 1 Öster    
  7. runde 3. Liga Bremen II 1 - 2 Fortuna Köln    
  7. runde 3. Liga Münster 0 - 2 Zwickau    
  6. runde Regionalliga Nordost Dynamo 4 - 1 Neustrelitz    
  6. runde Regionalliga Nordost Hertha II 0 - 2 VSG Altglienicke    
  10. runde Regionalliga Bayern Ingolstadt II 0 - 1 Illertissen    
  10. runde Regionalliga Bayern Schweinfurt 1 - 0 Buchbach    
  20. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Fløy 4 - 0 Express    
  20. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 3 Lura 1 - 1 Sola    
  20. runde Norsk Tipping-ligaen, avd. 5 Tillerbyen 0 - 3 Stjørdals-Blink    
  9. runde Romania: Liga I Botosani 1 - 3 Astra    
  7. runde Regionalliga Nord Drochtersen/Assel 0 - 3 Hannover II    
  7. runde Regionalliga West Bonn 1 - 1 Wattenscheid    
  8. runde Regionalliga Südwest Waldhof 4 - 1 Worms    
  10. runde Regionalliga Bayern Augsburg II 4 - 1 Bayreuth    
  10. runde Regionalliga Bayern VfB Eichstatt 0 - 1 Burghausen    
  5. runde Primeira Liga Feirense 2 - 3 Sporting CP    
  6. runde Ligue 2 AC Ajaccio 1 - 4 Nîmes    
  6. runde Ligue 2 Auxerre 1 - 1 Tours    
  6. runde Ligue 2 Châteauroux 3 - 2 Quevilly    
  6. runde Ligue 2 Clermont 4 - 1 Bourg-Péronnas    
  6. runde Ligue 2 GFC Ajaccio 0 - 1 Sochaux    
  6. runde Ligue 2 Le Havre 1 - 1 Orléans    
  6. runde Ligue 2 Nancy 3 - 0 Valenciennes    
  6. runde Ligue 2 Niort 0 - 2 Paris    
  6. runde Frankrike: Championnat National 1 Avranches 2 - 3 Cholet    
  6. runde Frankrike: Championnat National 1 Bastia Avlyst Pau    
  6. runde Frankrike: Championnat National 1 Béziers 0 - 0 Dunkerque    
  6. runde Frankrike: Championnat National 1 Concarneau 1 - 1 Entente SSG    
  6. runde Frankrike: Championnat National 1 Laval 2 - 0 Créteil    
  6. runde Frankrike: Championnat National 1 Les Herbiers 2 - 3 Rodez    
  4. runde Nederland: Jupiler League Almere City 3 - 1 Helmond Sport    
  4. runde Nederland: Jupiler League De Graafschap 1 - 2 MVV    
  4. runde Nederland: Jupiler League Den Bosch 3 - 0 NEC    
  4. runde Nederland: Jupiler League Eindhoven 1 - 2 Jong PSV    
  4. runde Nederland: Jupiler League Emmen 0 - 0 Fortuna Sittard    
  4. runde Nederland: Jupiler League Go Ahead Eagles 1 - 1 Volendam    
  4. runde Nederland: Jupiler League Oss 3 - 1 Dordrecht    
  6. runde Frankrike: Championnat National 1 Chambly 2 - 2 Boulogne    
  6. runde Frankrike: Championnat National 1 Lyon la Duchere 1 - 1 Consolat    
  8. runde Slovenia: PrvaLiga Maribor 0 - 0 Celje    
  3. runde Bundesliga Hamburg 0 - 2 Leipzig    
  6. runde Jupiler Pro League Anderlecht 3 - 2 Lokeren    
Spillerstall

Ingen spillerstall er registrert.