Lukk liste
Du er her: altomfotball.no
 
Sesongen null  
01.12.2021 35. runde Brasil América-MG 3 - 0 Chapecoense    
  23. runde Argentina Banfield 4 - 1 Independiente    
  36. runde Brasil Cuiaba 1 - 3 Palmeiras    
  1. runde Privatlandskamp Costa Rica 0 - 0 Nigeria    
  6. runde Armenia 0 - 10 Norge    
  15. runde Armenia Noah 2 - 1 Noravank    
  17. runde Montenegro Jezero 1 - 2 Buducnost Podgorica    
  2021 Privatlandskamper Algerie (0 - 0) Sudan    
  17. runde Bulgaria Lokomotiv Plovdiv 1 - 1 Cherno More    
  17. runde Montenegro Zeta 2 - 0 Rudar    
  17. runde Montenegro Podgorica 0 - 0 Iskra    
  17. runde Montenegro Mornar 1 - 2 Decic    
  2021 Privatlandskamper Egypt (0 - 0) Libanon    
  17. runde Bulgaria Tsarsko Selo 0 - 1 Levski Sofia    
  17. runde Montenegro Petrovac 3 - 0 Sutjeska    
  2021 Privatlandskamper Marokko (0 - 0) Palestina    
  1. kamp Kvalifisering Eliteserien KFUM 1 - 0 Sogndal Eurosport Norge  
  11. runde Israel Hapoel Katamon Jerusalem 0 - 1 Hapoel Kiryat Shmona    
  15. runde Serie BKT Parma 0 - 1 Brescia    
  13. runde Tsjekkia Bohemians 1905 3 - 0 Karviná    
  15. runde Serie A TIM Bologna 1 - 0 Roma    
  15. runde Serie A TIM Inter 2 - 0 Spezia    
  21. runde Estland Levadia 1 - 5 Flora    
  11. runde Israel M. Tel Aviv 1 - 1 Hapoel Nof HaGalil    
  10. runde Serbia Røde Stjerne 1 - 0 Vozdovac    
  3. kamp Kvalifisering OBOS-ligaen Hødd 3 - 2 Stjørdals-Blink    
  16. runde Ligue 1 Uber Eats Angers 1 - 3 Monaco DIREKTESPORT  
  16. runde Ligue 1 Uber Eats Brest 1 - 0 Saint-Étienne DIREKTESPORT  
  16. runde Ligue 1 Uber Eats Metz 1 - 3 Montpellier DIREKTESPORT  
  16. runde Ligue 1 Uber Eats Strasbourg 5 - 2 Bordeaux DIREKTESPORT  
  16. runde Ligue 1 Uber Eats Troyes 2 - 0 Lorient DIREKTESPORT  
  14. runde Admiral Bundesliga Altach 0 - 1 Sturm Graz    
  11. runde Israel H. Be'er Sheva 2 - 1 Hapoel Tel Aviv    
  4. runde Eredivisie Feyenoord 2 - 1 Heracles    
  2021 Privatlandskamper Saudi-Arabia (0 - 0) Jordan    
  14. runde Premier League Watford 1 - 2 Chelsea TV 2 Sport Premium 2
  14. runde Premier League Southampton 2 - 2 Leicester TV 2 Sport 1
  14. runde Premier League West Ham 1 - 1 Brighton TV 2 Play
  14. runde Premier League Wolverhampton 0 - 0 Burnley TV 2 Play
  4. runde Sveits Young Boys 3 - 1 Lugano    
  15. runde Serie BKT Cittadella  2 - 2 Como    
  15. runde Serie A TIM Genoa 0 - 3 Milan    
  15. runde Serie A TIM Sassuolo 2 - 2 Napoli    
  16. runde cinch Premiership Hibernian 0 - 1 Rangers V sport1  
  16. runde cinch Premiership Aberdeen 2 - 0 Livingston    
  16. runde cinch Premiership Dundee 1 - 0 St. Johnstone    
  16. runde cinch Premiership St. Mirren 0 - 0 Ross County    
  13. runde Vanarama National League South Havant & Waterlooville 2 - 2 Dulwich Hamlet    
  9. runde LaLiga Santander Real Madrid 1 - 0 Athletic TV 2 Play
  16. runde Ligue 1 Uber Eats Clermont 2 - 2 Lens DIREKTESPORT  
  16. runde Ligue 1 Uber Eats Lyon 1 - 2 Reims DIREKTESPORT  
  16. runde Ligue 1 Uber Eats Nantes 0 - 1 Marseille DIREKTESPORT  
  16. runde Ligue 1 Uber Eats Rennes 1 - 2 Lille DIREKTESPORT  
  16. runde Ligue 1 Uber Eats PSG 0 - 0 Nice DIREKTESPORT  
  14. runde Premier League Everton 1 - 4 Liverpool TV 2 Sport Premium
  14. runde Premier League Aston Villa 1 - 2 Man. City TV 2 Play
02.12.2021 1. runde Privatlandskamp Brasil 0 - 0 Chile    
  17. runde Bulgaria CSKA 1948 Sofia 1 - 0 Pirin    
  2. runde Moldova Petrocub 0 - 0 Sheriff    
  17. runde Bulgaria Ludogorets 4 - 1 Arda    
  17. runde Bulgaria CSKA Sofia 2 - 0 Lokomotiv Sofia    
  15. runde Serie A TIM Torino 2 - 2 Empoli    
  18. runde Danmark Hvidovre 2 - 0 Esbjerg Viaplay  
  2. runde Eredivisie AZ Alkmaar 2 - 1 Fortuna Sittard    
  11. runde Israel Maccabi Haifa 5 - 1 Hapoel Haifa    
  14. runde Premier League Tottenham 2 - 0 Brentford TV 2 Sport Premium 2
  15. runde Serie A TIM Lazio 4 - 4 Udinese    
  16. runde cinch Premiership Celtic 1 - 0 Hearts V sport1  
  15. runde Eredivisie Ajax 5 - 0 Willem II V sport2  
  14. runde Premier League Man. United 3 - 2 Arsenal TV 2 Sport Premium
  13. runde Liga Portugal 2 SABSEG Casa Pia 1 - 0 Varzim    
  32. runde Brasil Bahia 2 - 3 Atlético-MG    
03.12.2021 35. runde Brasil Grêmio 3 - 0 São Paulo    
  3. runde Australia Wellington Phoenix 0 - 2 Western Sydney    
  16. runde Armenia Sevan Avlyst Pyunik    
  2021 Privatlandskamper Bahrain (0 - 0) Irak    
  2021 Treningskamper FC København Avlyst Silkeborg    
  11. runde Albania Laçi 5 - 0 Dinamo Tirana    
  2021 Privatlandskamper Oman (0 - 0) Qatar    
  16. runde Armenia Urartu 0 - 0 Ararat-Armenia    
  36. runde Georgia Dinamo Batumi 2 - 2 Dila Gori    
  17. runde Ukraina Shakhtar 6 - 1 Lviv    
  11. runde Albania Teuta 1 - 1 Vllaznia    
  17. runde Russland Zenit 2 - 2 Rostov    
  17. runde Slovakia Zlaté Moravce 1 - 2 Slovan Bratislava    
  2021 Privatlandskamper Mauritania (0 - 0) UAE    
  19. runde Bosnia-Hercegovina Zrinjski 6 - 2 Leotar    
  12. runde Kypros Aris 1 - 0 Olympiakos Nicosia    
  17. runde Polen Stal Mielec 2 - 1 Wisla Plock    
  15. runde Tyrkia Kasimpasa 1 - 1 Besiktas    
  10. runde Frauen-Bundesliga Frankfurt 3 - 3 Turbine Potsdam Viaplay  
  18. runde Danmark Fredericia 0 - 2 Horsens Viaplay  
  16. runde 2. Bundesliga Bremen 4 - 0 Aue    
  16. runde 2. Bundesliga Darmstadt 1 - 3 Düsseldorf    
  10. runde Division 1 Féminine Montpellier 0 - 0 Paris FC    
  15. runde Frankrike Bastia-Borgo 1 - 0 Le Mans    
  15. runde Frankrike Boulogne 1 - 2 Laval    
  15. runde Frankrike Chambly 2 - 2 Sedan    
  15. runde Frankrike Orléans 0 - 1 Sete    
  15. runde Frankrike Red Star 2 - 1 Bourg-Péronnas    
  15. runde Frankrike Villefranche 1 - 0 Créteil    
  18. runde 3. Liga Zwickau 1 - 2 Saarbrücken    
  18. runde Danmark Hobro 1 - 2 Helsingør Viaplay  
  15. runde Eredivisie Groningen 1 - 1 Zwolle    
  13. runde Liga Portugal Bwin Portimonense 0 - 3 Porto    
  14. runde Proximus League Deinze 3 - 0 Virton    
  18. runde Keuken Kampioen Divisie Almere City 2 - 0 Eindhoven    
  18. runde Keuken Kampioen Divisie Den Bosch 0 - 5 NAC    
  18. runde Keuken Kampioen Divisie Dordrecht 2 - 5 Roda    
  18. runde Keuken Kampioen Divisie Helmond Sport 1 - 1 Volendam    
  18. runde Keuken Kampioen Divisie MVV 1 - 1 TOP Oss    
  18. runde Keuken Kampioen Divisie Telstar 1 - 3 Venlo    
  18. runde Romania Academica Clinceni 1 - 0 Dinamo Bucuresti    
  15. runde Ungarn Paks 2 - 3 Honvéd    
  2021 Privatlandskamper Syria (0 - 0) Tunisia    
  14. runde Bundesliga Union Berlin 2 - 1 Leipzig V sport+  
  16. runde Serie BKT Perugia 1 - 0 LR Vicenza    
  16. runde Sveits Aarau 2 - 0 Winterthur    
  16. runde Sveits Lausanne-Ouchy 0 - 0 Xamax    
  16. runde Sveits Yverdon 2 - 1 Schaffhausen    
  17. runde Polen Górnik Zabrze 3 - 1 Slask    
  21. runde Sky Bet Championship Fulham 1 - 1 Bournemouth V sport2  
  2. runde The Emirates FA CUP Gateshead 0 - 2 Charlton V sport3  
  2. runde The Emirates FA CUP Rotherham 1 - 0 Stockport    
  17. runde Jupiler Pro League Sint-Truiden 1 - 2 Union SG    
  16. runde cinch Championship Inverness 1 - 0 Kilmarnock Viaplay  
  15. runde cinch League Two Edinburgh 0 - 1 Annan    
  15. runde Wales Bala 1 - 4 TNS    
  16. runde LaLiga Santander Granada 2 - 1 Alavés TV 2 Sport 1
  17. runde Ligue 2 BKT AC Ajaccio 0 - 0 Valenciennes    
  17. runde Ligue 2 BKT Amiens 3 - 0 Dunkerque    
  17. runde Ligue 2 BKT Grenoble 1 - 2 Havre    
  17. runde Ligue 2 BKT Guingamp 3 - 2 Dijon    
  17. runde Ligue 2 BKT Paris 1 - 0 Bastia    
  17. runde Ligue 2 BKT Quevilly-Rouen 2 - 1 Nancy    
  17. runde Ligue 2 BKT Rodez 1 - 0 Nîmes    
  17. runde Ligue 2 BKT Sochaux 2 - 1 Pau    
  19. runde LaLiga SmartBank Huesca 3 - 2 Real Valladolid TV 2 Sport 2
  15. runde Wales Aberystwyth 0 - 1 Connah's Quay    
  13. runde Liga Portugal Bwin Benfica 1 - 3 Sporting CP    
  35. runde Brasil Atlético-PR (0 - 0) Cuiaba    
  24. runde Argentina Central Córdoba (1 - 0) Unión    
  24. runde Argentina Colón (2 - 0) Atlético Tucumán    
04.12.2021 36. runde Brasil Chapecoense (0 - 0) Atlético-GO    
  35. runde Brasil Sport (0 - 0) Flamengo    
  36. runde Brasil Fortaleza 01.00 Juventude    
  2021 Privatlandskamper El Salvador Avlyst Venezuela    
  24. runde Argentina Vélez Sársfield 01.30 Patronato    
  38. runde Japan FC Tokyo 06.00 Avispa Fukuoka    
  38. runde Japan Gamba Osaka 06.00 Shonan Bellmare    
  38. runde Japan Kashiwa Reysol 06.00 Oita Trinita    
  38. runde Japan Nagoya Grampus 06.00 Urawa Red Diamonds    
  38. runde Japan Sagan Tosu 06.00 Vissel Kobe    
  38. runde Japan Shimizu S-Pulse 06.00 Cerezo Osaka    
  38. runde Japan Tokushima Vortis 06.00 Sanfrecce Hiroshima    
  38. runde Japan Vegalta Sendai 06.00 Kashima Antlers    
  38. runde Japan Yokohama F. Marinos 06.00 Kawasaki Frontale    
  38. runde Japan Yokohama FC 06.00 Consadole Sapporo    
  3. runde Australia Brisbane Roar 07.05 Adelaide    
  3. runde Australia Melbourne City 09.45 Western United    
  3. runde Australia Sydney 09.45 Newcastle Jets    
  36. runde Georgia Saburtalo 10.30 Samtredia    
  36. runde Georgia Telavi 10.30 Shukura    
  36. runde Georgia Torpedo Kutaisi 10.30 FC Samgurali Tskhaltubo    
  16. runde Armenia Noravank 11.00 Alashkert    
  2021 Privatlandskamper Jordan 11.00 Marokko    
  18. runde Bulgaria Botev Vratsa 11.30 Beroe    
  15. runde Tyrkia Alanyaspor 11.30 Sivasspor    
  13. runde Liga Portugal 2 SABSEG Vilafranquense 12.00 Feirense    
  17. runde Russland Krylya Sovetov 12.00 CSKA Moskva    
  13. runde Aserbajdsjan Keshla 13.00 Sabail    
  19. runde Bosnia-Hercegovina Sarajevo 13.00 Velez    
  18. runde Danmark Jammerbugt Utsatt Fremad Amager Viaplay  
  18. runde Danmark Køge 13.00 Lyngby Viaplay  
  17. runde Ukraina Veres Rivne 13.00 Dynamo Kiev    
  15. runde Ungarn Gyirmot 13.00 Mezokövesd    
  10. runde Frauen-Bundesliga Bayern 13.00 Leverkusen Viaplay  
  18. runde Kroatia Gorica 13.00 Osijek    
  15. runde Premier League West Ham 13.30 Chelsea TV 2 Sport Premium
  21. runde Sky Bet Championship Coventry 13.30 West Bromwich V sport2  
  16. runde 2. Bundesliga Nürnberg 13.30 Kiel Viaplay  
  16. runde 2. Bundesliga Rostock 13.30 Ingolstadt Viaplay  
  16. runde 2. Bundesliga Sandhausen 13.30 Paderborn Viaplay  
  2. runde The Emirates FA CUP Buxton 13.45 Morecambe Viaplay  
  11. runde Albania Egnatia 13.45 Tirana    
  11. runde Albania Kastrioti 13.45 Kukësi    
  16. runde LaLiga Santander Sevilla 14.00 Villarreal TV 2 Play
  16. runde Armenia Ararat 14.00 BKMA Jerevan    
  18. runde Bulgaria Levski Sofia 14.00 Botev Plovdiv    
  18. runde Danmark Nykøbing 14.00 Vendsyssel Viaplay  
  12. runde Israel Hapoel Hadera 14.00 Bnei Sakhnin    
  16. runde Serie BKT Benevento 14.00 Pordenone    
  16. runde Serie BKT Cosenza 14.00 Cremonese    
  16. runde Serie BKT Crotone 14.00 SPAL    
  16. runde Serie BKT Frosinone 14.00 Ternana    
  18. runde Romania Chindia Targoviste 14.00 CFR Cluj    
  15. runde Tyrkia Trabzonspor 14.00 Adana Demirspor    
  18. runde 3. Liga Braunschweig 14.00 Meppen    
  18. runde 3. Liga Hallescher 14.00 Würzburg    
  18. runde 3. Liga Kaiserslautern 14.00 Viktoria Köln    
  18. runde 3. Liga Verl 14.00 Dortmund II    
  18. runde 3. Liga Viktoria 14.00 Türkgücü    
  18. runde 3. Liga 1860 München 14.00 Magdeburg    
  10. runde Division 1 Féminine Reims 14.00 Soyaux    
  10. runde Division 1 Féminine Bordeaux 14.30 Dijon    
  16. runde Serie A TIM Milan 15.00 Salernitana    
  30. runde Allsvenskan AIK 15.00 Sirius discovery+  
  30. runde Allsvenskan Hammarby 15.00 Kalmar discovery+  
  30. runde Allsvenskan Häcken 15.00 Djurgården discovery+  
  30. runde Allsvenskan IFK Norrköping 15.00 IFK Göteborg discovery+  
  30. runde Allsvenskan Malmö 15.00 Halmstad discovery+  
  30. runde Allsvenskan Varberg 15.00 Mjällby discovery+  
  30. runde Allsvenskan Örebro 15.00 Elfsborg discovery+  
  30. runde Allsvenskan Östersund 15.00 Degerfors discovery+  
  19. runde Bosnia-Hercegovina Borac 15.00 Sloboda    
  17. runde Ligue 2 BKT Auxerre 15.00 Caen    
  17. runde Polen Nieciecza 15.00 Pogon    
  13. runde Liga Portugal 2 SABSEG Nacional 15.00 Estrela da Amadora    
  17. runde Russland Spartak Moskva 15.00 Akhmat    
  19. runde Serbia Proleter 15.00 Metalac    
  17. runde Slovakia Dunajská 15.00 FK Pohronie    
  17. runde Slovakia Michalovce 15.00 Ruzomberok    
  17. runde Slovakia Senica 15.00 Liptovsky Mikulas    
  17. runde Slovakia Sered 15.00 Trencín    
  19. runde Slovenia Aluminij 15.00 Koper    
  17. runde Tsjekkia Karviná 15.00 Sparta Praha    
  17. runde Tsjekkia Liberec 15.00 Hradec Králové    
  17. runde Tsjekkia Teplice 15.00 Zlín    
  13. runde Aserbajdsjan Qarabag 15.15 Sabah    
  14. runde Bundesliga Augsburg 15.30 Bochum Viaplay  
  14. runde Bundesliga Bielefeld 15.30 Köln Viaplay  
  14. runde Bundesliga Leverkusen 15.30 Fürth Viaplay  
  14. runde Bundesliga Mainz 15.30 Wolfsburg Viaplay  
  14. runde Bundesliga Hoffenheim 15.30 Frankfurt V sport3  
  36. runde Georgia Dinamo Tbilisi 15.30 Lokomotive Tbilisi    
  15. runde Ungarn Ferencváros 15.30 Puskás Akadémia    
  15. runde Wales Caernarfon 15.30 Pen-y-Bont     
  15. runde Wales Cefn Druids 15.30 Cardiff MU    
  15. runde Wales Flint Town United 15.30 Haverfordwest    
  15. runde Wales Newtown 15.30 Barry Town    
  15. runde Premier League Wolverhampton 16.00 Liverpool TV 2 Sport Premium
  15. runde Premier League Newcastle 16.00 Burnley TV 2 Sport Premium 2
  15. runde Premier League Southampton 16.00 Brighton TV 2 Play
  4. kamp Kvalifisering OBOS-ligaen Stjørdals-Blink 16.00 Hødd    
  21. runde Sky Bet Championship Millwall 16.00 Birmingham V sport2  
  21. runde Sky Bet Championship Barnsley 16.00 Huddersfield    
  21. runde Sky Bet Championship Blackburn 16.00 Preston    
  21. runde Sky Bet Championship Blackpool 16.00 Luton    
  21. runde Sky Bet Championship Bristol City 16.00 Derby    
  21. runde Sky Bet Championship Cardiff 16.00 Sheffield U.    
  21. runde Sky Bet Championship Middlesbrough 16.00 Swansea    
  21. runde Sky Bet Championship Nottingham 16.00 Peterborough    
  21. runde Sky Bet Championship Reading 16.00 Hull    
  2. runde The Emirates FA CUP Ipswich 16.00 Barrow Viaplay  
  2. runde The Emirates FA CUP AFC Wimbledon 16.00 Cheltenham    
  2. runde The Emirates FA CUP Bristol Rovers 16.00 Sutton United    
  2. runde The Emirates FA CUP Burton 16.00 Port Vale    
  2. runde The Emirates FA CUP Cambridge U. 16.00 Exeter    
  2. runde The Emirates FA CUP Carlisle 16.00 Shrewsbury    
  2. runde The Emirates FA CUP Doncaster 16.00 Mansfield    
  2. runde The Emirates FA CUP Leyton Orient 16.00 Tranmere    
  2. runde The Emirates FA CUP Lincoln City 16.00 Hartlepool United    
  2. runde The Emirates FA CUP Portsmouth 16.00 Harrogate Town    
  2. runde The Emirates FA CUP Walsall 16.00 Swindon    
  17. runde cinch Premiership Aberdeen 16.00 St. Mirren    
  17. runde cinch Premiership Hibernian 16.00 Motherwell    
  17. runde cinch Premiership Rangers 16.00 Dundee    
  17. runde cinch Premiership St. Johnstone 16.00 Ross County    
  3. runde Skotsk FA Cup Montrose 16.00 Kelty Hearts    
  12. runde Sky Bet League One Accrington 16.00 Fleetwood    
  12. runde Sky Bet League One Sunderland 16.00 Oxford U.    
  19. runde Vanarama National League Aldershot Town 16.00 Altrincham    
  19. runde Vanarama National League Barnet 16.00 Maidenhead United    
  19. runde Vanarama National League Bromley 16.00 Wealdstone    
  19. runde Vanarama National League Dagenham & Redbridge 16.00 Grimsby    
  19. runde Vanarama National League Dover Athletic 16.00 Wrexham    
  19. runde Vanarama National League Solihull Moors 16.00 Woking    
  19. runde Vanarama National League Weymouth 16.00 Torquay    
  16. runde Vanarama National League North Bradford Park 16.00 Brackley    
  16. runde Vanarama National League North Chester 16.00 Leamington    
  16. runde Vanarama National League North Curzon Ashton 16.00 Alfreton    
  16. runde Vanarama National League North Fylde 16.00 Blyth    
  16. runde Vanarama National League North Gateshead Utsatt Telford    
  16. runde Vanarama National League North Gloucester City 16.00 Spennymoor    
  16. runde Vanarama National League North Guiseley 16.00 York    
  16. runde Vanarama National League North Kettering 16.00 Boston United    
  16. runde Vanarama National League North Southport 16.00 Hereford    
  16. runde Vanarama National League South Chippenham 16.00 Dorking    
  16. runde Vanarama National League South Concord 16.00 Braintree Town    
  16. runde Vanarama National League South Dartford 16.00 Billericay    
  16. runde Vanarama National League South Dulwich Hamlet 16.00 Ebbsfleet United    
  16. runde Vanarama National League South Hampton & Richmond 16.00 Hemel Hempstead    
  16. runde Vanarama National League South Havant & Waterlooville 16.00 Bath City    
  16. runde Vanarama National League South Hungerford 16.00 Oxford City    
  16. runde Vanarama National League South Slough 16.00 Tonbridge    
  16. runde Vanarama National League South Welling United 16.00 Eastbourne    
  12. runde Kypros Doxa 16.00 AEK Larnaca    
  14. runde Luxembourg Wiltz 16.00 Hamm Benfica    
  17. runde Nord-Irland Carrick 16.00 Dungannon    
  17. runde Nord-Irland Cliftonville 16.00 Ballymena    
  17. runde Nord-Irland Coleraine 16.00 Linfield    
  17. runde Nord-Irland Glenavon 16.00 Crusaders    
  17. runde Nord-Irland Glentoran 16.00 Portadown    
  17. runde Nord-Irland Larne 16.00 Warrenpoint    
  16. runde cinch Championship Arbroath 16.00 Raith    
  16. runde cinch Championship Hamilton 16.00 Dunfermline    
  16. runde cinch Championship Morton 16.00 Ayr United    
  16. runde cinch Championship Queen of the South 16.00 Partick    
  16. runde cinch League One Clyde 16.00 Peterhead    
  16. runde cinch League One Cove 16.00 Dumbarton    
  16. runde cinch League One East Fife 16.00 Alloa    
  16. runde cinch League One Queen's Park 16.00 Falkirk    
  15. runde cinch League Two Albion 16.00 Forfar    
  15. runde cinch League Two Cowdenbeath 16.00 Stirling    
  15. runde cinch League Two Stenhousemuir 16.00 Stranraer    
  17. runde Ukraina Oleksandria Avlyst Olimpik Donetsk    
  17. runde Ukraina Rukh Lviv 16.00 Vorskla    
  2021 Privatlandskamper Libanon 16.00 Algerie    
  16. runde LaLiga Santander Barcelona 16.15 Betis TV 2 Play
  17. runde Jupiler Pro League Leuven 16.15 Gent    
  12. runde Hellas Atromitos 16.15 Apollon Smyrnis    
  12. runde Hellas Volos 16.15 Panetolikos    
  16. runde Serie BKT Lecce 16.15 Reggina    
  15. runde Eredivisie PSV 16.30 Utrecht    
  12. runde Israel Maccabi Petach Tikva 16.30 Ashdod    
  13. runde Liga Portugal 2 SABSEG FC Porto B 16.30 Leixões    
  10. runde Division 1 Féminine Issy 16.30 PSG    
  11. runde Albania Partizani 16.45 Skënderbeu    
  17. runde Ligue 1 Uber Eats Marseille 17.00 Brest DIREKTESPORT  
  17. runde Admiral Bundesliga Salzburg 17.00 Hartberg    
  17. runde Admiral Bundesliga Sturm Graz 17.00 Admira    
  17. runde Admiral Bundesliga Swarovski 17.00 Austria Klagenfurt    
  14. runde Luxembourg Dudelange 17.00 Rodange 91    
  14. runde Luxembourg Progrès Niederkorn 17.00 Etzella Ettelbrück    
  17. runde Russland Lokomotiv Moskva 17.00 Ural Yekaterinburg    
  19. runde Slovenia Mura 17.00 Tabor    
  15. runde Tyrkia Galatasaray 17.00 Altay    
  18. runde Kroatia Rijeka 17.05 Hrvatski Dragovoljac    
  14. runde Luxembourg Racing FC 17.30 Fola Esch    
  17. runde Polen Jagiellonia 17.30 Górnik Leczna    
  15. runde Ungarn ZTE 17.30 Debrecen    
  16. runde Serie A TIM Roma 18.00 Inter    
  16. runde Sveits Zürich 18.00 Luzern    
  Quarter Finals Sydbank Pokalen Vejle 18.00 Kolding    
  15. runde Frankrike Cholet 18.00 Avranches    
  12. runde Kypros Anorthosis 18.00 PAEEK    
  16. runde Sveits Kriens 18.00 Vaduz    
  16. runde Sveits Thun 18.00 Wil 1900    
  17. runde Tsjekkia Sigma 18.00 Slavia Praha    
  19. runde LaLiga SmartBank Fuenlabrada 18.15 Almería    
  15. runde Premier League Watford 18.30 Man. City TV 2 Sport Premium
  2. runde The Emirates FA CUP Yeovil Town 18.30 Stevenage Viaplay  
  16. runde LaLiga Santander Atlético 18.30 Mallorca TV 2 Sport Premium 2
  14. runde Bundesliga Dortmund 18.30 Bayern V sport2  
  17. runde Jupiler Pro League Kortrijk 18.30 Cercle Brugge    
  17. runde Jupiler Pro League Oostende 18.30 Eupen    
  12. runde Hellas OFI 18.30 Olympiakos    
  17. runde Ukraina Metalist 1925 18.30 Kolos    
  15. runde Eredivisie Cambuur 18.45 Vitesse    
  12. runde Israel Hapoel Kiryat Shmona 18.50 Maccabi Netanya    
  17. runde Ligue 1 Uber Eats Lille 19.00 Troyes DIREKTESPORT  
  13. runde Liga Portugal Bwin Boavista 19.00 Marítimo    
  13. runde Liga Portugal 2 SABSEG Benfica B 19.00 Rio Ave    
  2021 Privatlandskamper Sudan 19.00 Egypt    
  17. runde Polen Lechia 20.00 Raków    
  2021 Privatlandskamper Palestina 20.00 Saudi-Arabia    
  19. runde Slovenia Celje 20.15 Maribor    
  16. runde Sveits Young Boys 20.30 Servette    
  18. runde Romania Viitorul 20.30 Rapid Bucuresti    
  16. runde 2. Bundesliga St. Pauli 20.30 Schalke    
  16. runde Serie A TIM Napoli 20.45 Atalanta    
  17. runde Jupiler Pro League Club Brugge 20.45 Seraing    
  14. runde Proximus League Waasland-Beveren 20.45 Molenbeek    
  16. runde LaLiga Santander Real Sociedad 21.00 Real Madrid TV 2 Sport Premium 2
  17. runde Ligue 1 Uber Eats Lens 21.00 PSG DIREKTESPORT  
  15. runde Eredivisie Heracles 21.00 Heerenveen    
  24. runde Argentina Arsenal 21.00 Boca Juniors    
  13. runde Liga Portugal Bwin Paços de Ferreira 21.30 Vitória SC    
  24. runde Argentina Godoy Cruz 23.15 Platense    
  24. runde Argentina Sarmiento 23.15 Talleres    
05.12.2021 24. runde Argentina Huracán 01.30 Racing    
  24. runde Argentina Lanús 01.30 Rosario Central    
  2021 Privatlandskamper El Salvador 03.00 Ecuador    
  3. runde Australia Macarthur 06.05 Central Coast Mariners    
  3. runde Australia Melbourne Victory 08.45 Perth Glory    
  10. runde Andorra Atlètic Club d'Escaldes 11.00 Ordino    
  18. runde Bulgaria Slavia Sofia 11.15 Lokomotiv Plovdiv    
  15. runde Tyrkia Kayserispor 11.30 Antalyaspor    
  16. runde Armenia Van 12.00 Noah    
  32. runde Estland Paide 12.00 Kalju    
  36. runde Estland Tammeka Avlyst Levadia    
  36. runde Estland TJK Legion Avlyst Kuressaare    
  36. runde Estland Tulevik Avlyst Kalju    
  36. runde Estland Vaprus Avlyst Trans    
  13. runde Liga Portugal 2 SABSEG Penafiel 12.00 Académica    
  17. runde Russland Khimki 12.00 Arsenal Tula    
  15. runde Eredivisie Waalwijk 12.15 NEC    
  16. runde Serie A TIM Bologna 12.30 Fiorentina    
  Quarter Finals Sydbank Pokalen SønderjyskE 12.30 Hvidovre    
  18. runde Romania Mioveni 12.30 Sepsi    
  17. runde Ligue 1 Uber Eats Saint-Étienne 13.00 Rennes DIREKTESPORT  
  17. runde cinch Premiership Dundee United 13.00 Celtic V sport1  
  13. runde Aserbajdsjan Neftçi 13.00 Sumqayit    
  32. runde Estland Flora 13.00 Levadia    
  18. runde Montenegro Rudar 13.00 Jezero    
  18. runde Montenegro Sutjeska 13.00 Mornar    
  19. runde Slovenia Bravo 13.00 Radomlje    
  18. runde 3. Liga Freiburg II 13.00 Duisburg    
  17. runde Ukraina Zorya Luhansk 13.00 Inhulets Petrove    
  10. runde Frauen-Bundesliga Essen 13.00 Freiburg    
  10. runde Frauen-Bundesliga Wolfsburg 13.00 Jena    
  2. runde The Emirates FA CUP Rochdale 13.15 Plymouth V sport2  
  2. runde The Emirates FA CUP Colchester 13.30 Wigan    
  17. runde Jupiler Pro League Beerschot Wilrijk 13.30 Royal Antwerp    
  10. runde Andorra Inter Club d'Escaldes 13.30 UE Santa Coloma    
  18. runde Bulgaria Lokomotiv Sofia 13.30 Ludogorets    
  19. runde Serbia Napredak 13.30 Røde Stjerne    
  16. runde 2. Bundesliga Dresden 13.30 Karlsruhe    
  16. runde 2. Bundesliga Hannover 13.30 HSV    
  16. runde 2. Bundesliga Heidenheim 13.30 Regensburg    
  15. runde Ungarn Kisvárda 13.30 Fehérvár    
  16. runde LaLiga Santander Rayo Vallecano 14.00 Espanyol TV 2 Play
  16. runde Serie BKT Ascoli 14.00 Parma    
  16. runde Serie BKT Como 14.00 Pisa    
  18. runde Montenegro Buducnost Podgorica 14.00 Petrovac    
  19. runde LaLiga SmartBank Ponferradina 14.00 Mirandés    
  15. runde Tyrkia Giresunspor 14.00 Fatih Karagumruk    
  15. runde Tyrkia Hatayspor 14.00 Basaksehir    
  18. runde 3. Liga Osnabrück 14.00 Havelse    
  16. runde Sveits Basel 14.15 Lausanne    
  15. runde Eredivisie AZ Alkmaar 14.30 Sparta Rotterdam    
  15. runde Eredivisie Go Ahead Eagles 14.30 Twente    
  17. runde Admiral Bundesliga LASK 14.30 Ried    
  17. runde Admiral Bundesliga Wolfsberg 14.30 Altach    
  Quarter Finals Sydbank Pokalen Brøndby 14.30 Midtjylland    
  17. runde Russland Dinamo Moskva 14.30 Ufa    
  17. runde Russland Nizhny Novgorod 14.30 Rubin Kazan    
  10. runde Division 1 Féminine Lyon 14.45 Fleury    
  15. runde Premier League Man. United 15.00 Crystal Palace TV 2 Sport Premium
  15. runde Premier League Tottenham 15.00 Norwich TV 2 Sport Premium 2
  15. runde Premier League Leeds 15.00 Brentford TV 2 Sport 1
  16. runde Serie A TIM Spezia 15.00 Sassuolo    
  16. runde Serie A TIM Venezia 15.00 Hellas Verona    
  17. runde Ligue 1 Uber Eats Lorient 15.00 Nantes DIREKTESPORT  
  17. runde Ligue 1 Uber Eats Monaco 15.00 Metz DIREKTESPORT  
  17. runde Ligue 1 Uber Eats Montpellier 15.00 Clermont DIREKTESPORT  
  17. runde Ligue 1 Uber Eats Reims 15.00 Angers DIREKTESPORT  
  19. runde Bosnia-Hercegovina Tuzla 15.00 Radnik    
  19. runde Bosnia-Hercegovina Zeljeznicar 15.00 Siroki Brijeg    
  18. runde Montenegro Decic 15.00 Podgorica    
  13. runde Liga Portugal 2 SABSEG Covilhã 15.00 Chaves    
  17. runde Tsjekkia Baník 15.00 Ceské Budejovice    
  17. runde Tsjekkia Bohemians 1905 15.00 Jablonec    
  17. runde Tsjekkia Mladá Boleslav 15.00 Pardubice    
  18. runde Kroatia Lokomotiva Zagreb 15.00 Sibenik    
  13. runde Aserbajdsjan Zira 15.15 Gabala    
  15. runde Frankrike Concarneau 15.15 Stade Briochin    
  21. runde Sky Bet Championship QPR 15.30 Stoke V sport2  
  14. runde Bundesliga Stuttgart 15.30 Hertha V sport+  
  18. runde Bulgaria Pirin 15.45 CSKA Sofia    
  19. runde Serbia Partizan 15.45 Novi Pazar    
  17. runde cinch Premiership Livingston 16.00 Hearts    
  17. runde Jupiler Pro League Anderlecht 16.00 Zulte Waregem    
  10. runde Andorra FC Santa Coloma 16.00 Carroi    
  14. runde Proximus League Westerlo 16.00 Mouscron    
  32. runde Estland TJK Legion 16.00 Trans    
  12. runde Kypros APOEL 16.00 Pafos    
  14. runde Luxembourg Hostert 16.00 UNA Strassen    
  14. runde Luxembourg Jeunesse Esch 16.00 Swift Hesperange    
  14. runde Luxembourg Mondorf-les-Bains 16.00 Differdange 03    
  14. runde Luxembourg Union Titus Pétange 16.00 Victoria Rosport    
  18. runde Montenegro Iskra 16.00 Zeta    
  19. runde LaLiga SmartBank Málaga 16.00 Amorebieta    
  17. runde Ukraina Oleksandria 16.00 Minaj    
  15. runde Ungarn MTK 16.00 Újpest    
  10. runde Frauen-Bundesliga Hoffenheim 16.00 Bremen    
  10. runde Frauen-Bundesliga Köln 16.00 Sand    
  16. runde LaLiga Santander Elche 16.15 Cádiz TV 2 Play
  12. runde Hellas Ionikos 16.15 PAOK    
  16. runde Serie BKT Brescia 16.15 Monza    
  16. runde Sveits Lugano 16.30 Sion    
  16. runde Sveits St. Gallen 16.30 Grasshoppers    
  13. runde Liga Portugal Bwin Santa Clara 16.30 Arouca    
  13. runde Liga Portugal 2 SABSEG Trofense 16.30 Viseu    
  15. runde Eredivisie Feyenoord 16.45 Fortuna Sittard    
  29. runde Eliteserien Bodø/Glimt 17.00 Brann TVNorge  
  29. runde Eliteserien Molde 17.00 Lillestrøm discovery+  
  29. runde Eliteserien Sandefjord 17.00 Kristiansund BK discovery+  
  29. runde Eliteserien Sarpsborg 08 17.00 Tromsø discovery+  
  29. runde Eliteserien Stabæk 17.00 Rosenborg discovery+  
  29. runde Eliteserien Strømsgodset 17.00 Haugesund discovery+  
  29. runde Eliteserien Viking 17.00 Odd discovery+  
  29. runde Eliteserien Vålerenga 17.00 Mjøndalen discovery+  
  2. runde The Emirates FA CUP Kidderminster 17.00 Halifax Town    
  17. runde Ligue 1 Uber Eats Nice 17.00 Strasbourg DIREKTESPORT  
  17. runde Admiral Bundesliga Rapid Wien 17.00 Austria Wien    
  17. runde Russland Sochi 17.00 Krasnodar    
  19. runde Serbia Spartak Subotica 17.00 Mladost Lucani    
  17. runde Slovakia Zilina 17.00 Spartak Trnava    
  19. runde Slovenia Domzale 17.00 Olimpija Ljubljana    
  15. runde Tyrkia Fenerbahçe 17.00 Çaykur Rizespor    
  15. runde Premier League Aston Villa 17.30 Leicester TV 2 Sport Premium
  14. runde Bundesliga M'gladbach 17.30 Freiburg V sport2  
  17. runde Polen Zaglebie 17.30 Lech    
  18. runde Kroatia Dinamo Zagreb 17.30 Hajduk Split    
  16. runde Serie A TIM Sampdoria 18.00 Lazio    
  Quarter Finals Sydbank Pokalen Randers 18.00 OB    
  12. runde Kypros AEL 18.00 Omonia    
  17. runde Tsjekkia Slovácko 18.00 Plzen    
  2. runde The Emirates FA CUP Salford 18.15 Chesterfield    
  19. runde LaLiga SmartBank Lugo 18.15 UD Ibiza    
  19. runde LaLiga SmartBank Oviedo 18.15 Alcorcón    
  19. runde LaLiga SmartBank Real Sociedad B 18.15 Burgos    
  16. runde LaLiga Santander Levante 18.30 Osasuna TV 2 Sport Premium 2
  17. runde Jupiler Pro League Standard Liège 18.30 Charleroi    
  10. runde Andorra Sant Julià 18.30 Engordany    
  12. runde Hellas AEK 18.30 Panathinaikos    
  12. runde Hellas Aris 18.30 Asteras    
  12. runde Israel Hapoel Tel Aviv 18.30 Hapoel Katamon Jerusalem    
  17. runde Ukraina Desna 18.30 Mariupol    
  13. runde Liga Portugal Bwin Gil Vicente 19.00 Famalicão    
  12. runde Israel Hapoel Nof HaGalil 19.15 Maccabi Haifa    
  12. runde Israel Beitar Jerusalem 19.45 M. Tel Aviv    
  14. runde Proximus League Lierse Kempenzonen 20.00 Lommel    
  37. runde Brasil Atlético-MG 20.00 Bragantino    
  37. runde Brasil Bahia 20.00 Fluminense    
  37. runde Brasil Corinthians 20.00 Grêmio    
  17. runde Polen Cracovia 20.00 Legia    
  16. runde Serie BKT Alessandria 20.30 Cittadella     
  18. runde Romania Steaua 20.30 UTA Arad    
  19. runde LaLiga SmartBank Las Palmas 20.30 Real Sporting    
  16. runde Serie A TIM Juventus 20.45 Genoa    
  17. runde Ligue 1 Uber Eats Bordeaux 20.45 Lyon DIREKTESPORT  
  16. runde LaLiga Santander Celta 21.00 Valencia TV 2 Sport Premium 2
  17. runde Jupiler Pro League Mechelen 21.00 Genk    
  24. runde Argentina Gimnasia 21.00 Estudiantes    
  13. runde Liga Portugal Bwin Braga 21.30 Estoril    
  13. runde Liga Portugal 2 SABSEG Mafra 21.30 Farense    
  37. runde Brasil Ceará 23.00 América-MG    
  24. runde Argentina Independiente 23.15 San Lorenzo    
06.12.2021 24. runde Argentina River Plate 01.30 Defensa y Justicia    
  18. runde Bulgaria Cherno More 13.30 CSKA 1948 Sofia    
  19. runde Serbia Radnik Surdulica 14.00 Radnicki 1923    
  18. runde Bulgaria Arda 15.45 Tsarsko Selo    
  19. runde Serbia Cukaricki 16.00 Kolubara    
  19. runde LaLiga SmartBank Zaragoza 16.00 Eibar    
  2021 Privatlandskamper Syria 16.00 Mauritania    
  2021 Privatlandskamper Tunisia 16.00 UAE    
  18. runde Romania Arges Pitesti 16.30 Gaz Metan    
  2. kamp Kvalifisering Eliteserien Fredrikstad 18.00 KFUM    
  12. runde Kypros Ethnikos 18.00 Apollon    
  17. runde Polen Warta Poznan 18.00 Wisla Kraków    
  19. runde Serbia Backa Topola 18.00 Radnicki Nis    
  15. runde Tyrkia Göztepe 18.00 Gazisehir Gaziantep    
  15. runde Tyrkia Konyaspor 18.00 Yeni Malatyaspor    
  18. runde Kroatia Istra 1961 18.00 Slaven Belupo    
  19. runde LaLiga SmartBank Cartagena 18.15 Tenerife    
  16. runde Serie A TIM Empoli 18.30 Udinese    
  15. runde Frankrike Annecy FC 18.30 Châteauroux    
  12. runde Hellas Lamia 18.30 Giannina    
  17. runde Ukraina Dnipro-1 18.30 Chornomorets Odesa    
  18. runde 3. Liga Waldhof 19.00 Wehen    
  12. runde Israel Hapoel Haifa 19.15 H. Be'er Sheva    
  18. runde Romania Botosani 19.30 U Craiova    
  18. runde Keuken Kampioen Divisie Jong Ajax 20.00 Emmen    
  18. runde Keuken Kampioen Divisie Jong AZ 20.00 Excelsior    
  18. runde Keuken Kampioen Divisie Jong PSV 20.00 De Graafschap    
  18. runde Keuken Kampioen Divisie Jong Utrecht 20.00 Den Haag    
  2021 Privatlandskamper Oman 20.00 Bahrain    
  2021 Privatlandskamper Qatar 20.00 Irak    
  2. runde The Emirates FA CUP Boreham Wood 20.45 St Albans City    
  16. runde Serie A TIM Cagliari 20.45 Torino    
  17. runde Ligue 2 BKT Niort 20.45 Toulouse    
  15. runde Premier League Everton 21.00 Arsenal TV 2 Sport Premium
  16. runde LaLiga Santander Getafe 21.00 Athletic TV 2 Sport 1
  19. runde LaLiga SmartBank Girona 21.00 Leganés    
  37. runde Brasil Atlético-PR 23.00 Palmeiras    
  37. runde Brasil São Paulo 23.00 Juventude    
  24. runde Argentina Aldosivi 23.15 Argentinos Juniors    
07.12.2021 37. runde Brasil Cuiaba 00.00 Fortaleza    
  37. runde Brasil Flamengo 00.00 Santos    
  37. runde Brasil Internacional 00.00 Atlético-GO    
  37. runde Brasil Chapecoense 01.00 Sport    
  24. runde Argentina Newell's Old Boys 01.30 Banfield    
  6. runde Gruppe D Shakhtar 11.00 Sheriff    
  6. runde Leipzig 13.00 Man. City    
  6. runde PSG 14.00 Club Brugge TV 2 Play  
  19. runde Serbia Vozdovac 14.00 Vojvodina    
  6. runde Milan 14.30 Liverpool    
  6. runde Ajax 14.30 Sporting CP    
  6. runde Porto 15.30 Atlético    
  6. runde Dortmund  15.30 Besiktas    
  6. runde Gruppe D Real Madrid 16.00 Inter TV 2 Play  
  2021 Privatlandskamper Jordan 16.00 Palestina    
  2021 Privatlandskamper Marokko 16.00 Saudi-Arabia    
  12. runde Albania Dinamo Tirana 16.45 Teuta    
  12. runde Albania Tirana 16.45 Kastrioti    
  6. kamp Leipzig 18.45 Man. City TV 2 Sport Premium  
  6. kamp PSG 18.45 Club Brugge TV 2 Sport Premium 2  
  Finale Septemvri U19 20.30 Rangers U19    
Spillerstall

Ingen spillerstall er registrert.