Lukk liste
Terminliste
24.04.2014 1. runde NM, menn Kirkenes 16.30 Tromsdalen    
  1. runde NM, menn Orkla 17.30 Rosenborg TV 2 Sportskanalen
  1. runde NM, menn Nordstrand 18.00 Vålerenga TV 2 Sumo
  1. runde NM, menn Varegg 18.00 Brann TV 2 Sumo
  1. runde NM, menn Asker 18.00 Kvik Halden    
  1. runde NM, menn Aurskog-Høland 18.00 Ullensaker/Kisa    
  1. runde NM, menn Bergsøy 18.00 Aalesund    
  1. runde NM, menn Bjarg 18.00 Åsane    
  1. runde NM, menn Bossekop 18.00 Alta    
  1. runde NM, menn Brattvåg 18.00 Kristiansund BK    
  1. runde NM, menn Brodd 18.00 Viking    
  1. runde NM, menn Brumunddal 18.00 NIL-Trysil    
  1. runde NM, menn Drammen 18.00 Strømsgodset    
  1. runde NM, menn Drøbak-Frogn 18.00 Pors Grenland    
  1. runde NM, menn Fana 18.00 Stord    
  1. runde NM, menn Fet 18.00 Lillestrøm    
  1. runde NM, menn FK Mjølner 18.00 Tromsø    
  1. runde NM, menn Florø 18.00 Førde    
  1. runde NM, menn Fløya 18.00 Ranheim    
  1. runde NM, menn Fram 18.00 Larvik Turn    
  1. runde NM, menn Frigg 18.00 Sandefjord    
  1. runde NM, menn Gjøvik-Lyn 18.00 Eidsvold TF    
  1. runde NM, menn Grorud 18.00 Lokomotiv Oslo    
  1. runde NM, menn Grue 18.00 Kongsvinger    
  1. runde NM, menn Harstad 18.00 Medkila    
  1. runde NM, menn Hasle-Løren 18.00 Bærum    
  1. runde NM, menn Hauerseter 18.00 Strømmen    
  1. runde NM, menn Høllen 18.00 Start    
  1. runde NM, menn Jerv 18.00 Fløy    
  1. runde NM, menn Jevnaker 18.00 Stabæk    
  1. runde NM, menn KFUM Oslo 18.00 Notodden    
  1. runde NM, menn Kjapp 18.00 Odd    
  1. runde NM, menn Klepp 18.00 Bryne    
  1. runde NM, menn Kolstad 18.00 Rødde    
  1. runde NM, menn Kråkerøy 18.00 Moss    
  1. runde NM, menn Larsnes/Gursken 18.00 Hødd    
  1. runde NM, menn Lommedalen 18.00 Mjøndalen    
  1. runde NM, menn Lyn 18.00 Skeid    
  1. runde NM, menn Lyngbø 18.00 Nest-Sotra    
  1. runde NM, menn Lyngdal 18.00 Egersund    
  1. runde NM, menn Lørenskog 18.00 Birkebeineren    
  1. runde NM, menn Mo 18.00 Sandnessjøen    
  1. runde NM, menn Modum 18.00 Hønefoss    
  1. runde NM, menn Os 18.00 Vard Haugesund    
  1. runde NM, menn Oslojuvelene 18.00 Fredrikstad    
  1. runde NM, menn Ottestad 18.00 HamKam    
  1. runde NM, menn Raufoss 18.00 Holmen    
  1. runde NM, menn Sarpsborg 18.00 Sarpsborg 08    
  1. runde NM, menn Senja 18.00 Finnsnes    
  1. runde NM, menn Sola 18.00 Sandnes Ulf    
  1. runde NM, menn Strindheim 18.00 Nardo    
  1. runde NM, menn Surnadal 18.00 Molde    
  1. runde NM, menn Tverlandet 18.00 Bodø/Glimt    
  1. runde NM, menn Tynset 18.00 Elverum    
  1. runde NM, menn Vadmyra 18.00 FK Fyllingsdalen    
  1. runde NM, menn Valdres 18.00 Follo    
  1. runde NM, menn Verdal 18.00 Byåsen    
  1. runde NM, menn Ørn-Horten 18.00 Kjelsås    
  1. runde NM, menn Åkra 18.00 Haugesund    
  1. runde NM, menn Årdal 18.00 Sogndal    
25.04.2014 1. runde NM, menn Arendal 18.00 Vindbjart    
  1. runde NM, menn Herd 18.00 Træff    
  1. runde NM, menn Steinkjer 18.00 Levanger    
  1. runde NM, menn Ålgård 18.00 Vidar