Lukk liste
Terminliste Alle april mai
17.04.2018 1. runde NM, menn Moss 4 - 0 Kråkerøy    
18.04.2018 1. runde NM, menn Bjørnevatn 0 - 3 Alta    
  1. runde NM, menn Harstad 5 - 3 Mosjøen    
  1. runde NM, menn Eik Tønsberg 1 - 6 Sandefjord nrk.no  
  1. runde NM, menn Fjøra 2 - 3 Florø nrk.no  
  1. runde NM, menn Kløfta 0 - 3 Lillestrøm nrk.no  
  1. runde NM, menn Kvik 0 - 1 Ranheim TF nrk.no  
  1. runde NM, menn Madla 0 - 2 Viking nrk.no  
  1. runde NM, menn Pors Grenland 1 - 2 Notodden nrk.no  
  1. runde NM, menn Skarphedin 0 - 9 Odd nrk.no  
  1. runde NM, menn Skjervøy 1 - 3 Tromsø nrk.no  
  1. runde NM, menn Skjold 0 - 3 Haugesund nrk.no  
  1. runde NM, menn Sola 2 - 3 Sandnes Ulf nrk.no  
  1. runde NM, menn Sunndal 0 - 4 Kristiansund BK nrk.no  
  1. runde NM, menn Træff 1 - 6 Molde nrk.no  
  1. runde NM, menn Ullern 3 - 5 Stabæk nrk.no  
  1. runde NM, menn Vestfossen 1 - 4 Strømsgodset nrk.no  
  1. runde NM, menn Vigør 1 - 8 Start nrk.no  
  1. runde NM, menn Vindbjart 1 - 2 Jerv nrk.no  
  1. runde NM, menn Østsiden 2 - 9 Sarpsborg 08 nrk.no  
  1. runde NM, menn Øystese 1 - 4 Sogndal nrk.no  
  1. runde NM, menn Årvoll 0 - 8 Vålerenga nrk.no  
  1. runde NM, menn Arendal 2 - 0 Fløy    
  1. runde NM, menn Arna-Bjørnar 1 - 1 Lysekloster    
  1. runde NM, menn Asker 5 - 0 Follo    
  1. runde NM, menn Bergsøy 2 - 1 Aalesund    
  1. runde NM, menn Byåsen 0 - 3 Levanger    
  1. runde NM, menn Bærum 2 - 1 Drøbak-Frogn    
  1. runde NM, menn Eidsvold TF 1 - 3 Kjelsås    
  1. runde NM, menn Eiger 0 - 1 Egersund    
  1. runde NM, menn Fana 0 - 1 Nest-Sotra    
  1. runde NM, menn Flint 2 - 4 Mjøndalen    
  1. runde NM, menn Fløya 1 - 3 Tromsdalen    
  1. runde NM, menn Frigg 0 - 3 Strømmen    
  1. runde NM, menn Gjelleråsen 0 - 3 Ullensaker/Kisa    
  1. runde NM, menn Grorud 2 - 0 FK Tønsberg    
  1. runde NM, menn Halsen 0 - 4 Fram Larvik    
  1. runde NM, menn Herd 1 - 4 Brattvåg    
  1. runde NM, menn Korsvoll 0 - 1 Lørenskog    
  1. runde NM, menn Kvik Halden 0 - 4 Fredrikstad    
  1. runde NM, menn Lillehammer FK 0 - 2 Hønefoss    
  1. runde NM, menn Lommedalen 0 - 2 Skeid    
  1. runde NM, menn NIL-Trysil 0 - 1 Elverum    
  1. runde NM, menn Oppsal 0 - 4 Kongsvinger    
  1. runde NM, menn Orkla 2 - 1 Nardo    
  1. runde NM, menn Os 1 - 6 Åsane    
  1. runde NM, menn Raufoss 6 - 0 Skjetten    
  1. runde NM, menn Senja 2 - 1 Finnsnes    
  1. runde NM, menn Sortland 1 - 2 FK Mjølner    
  1. runde NM, menn Sotra 1 - 1 Vard Haugesund    
  1. runde NM, menn Staal Jørpeland 0 - 1 Bryne    
  1. runde NM, menn Steinkjer 4 - 2 Strindheim    
  1. runde NM, menn Stjørdals-Blink 6 - 0 Kolstad    
  1. runde NM, menn Tertnes 0 - 1 FK Fyllingsdalen    
  1. runde NM, menn Vidar 5 - 1 Vardeneset    
  1. runde NM, menn Volda 0 - 1 Hødd    
  1. runde NM, menn Ørn-Horten 3 - 1 Lyn    
  1. runde NM, menn Sandviken 1 - 6 Brann NRK2  
  1. runde NM, menn Junkeren 1 - 0 Mo    
  1. runde NM, menn Tynset 0 - 3 HamKam    
  1. runde NM, menn Valdres 2 - 1 Brumunddal    
19.04.2018 1. runde NM, menn Melbo 1 - 4 Bodø/Glimt nrk.no  
  1. runde NM, menn Trygg/Lade 2 - 4 Rosenborg nrk.no  
  1. runde NM, menn Lokomotiv Oslo 0 - 3 KFUM Oslo    
01.05.2018 2. runde NM, menn Grorud 18.00 Vålerenga    
  2. runde NM, menn Kongsvinger 18.00 Raufoss    
  2. runde NM, menn Orkla 18.00 Ranheim TF    
02.05.2018 2. runde NM, menn FK Mjølner 16.00 Stjørdals-Blink    
  2. runde NM, menn Junkeren 17.30 Levanger    
  2. runde NM, menn Alta 18.00 Tromsdalen    
  2. runde NM, menn Arendal 18.00 Start    
  2. runde NM, menn Bergsøy 18.00 Kristiansund BK    
  2. runde NM, menn Brattvåg 18.00 Molde    
  2. runde NM, menn Egersund 18.00 Jerv    
  2. runde NM, menn Elverum 18.00 KFUM Oslo    
  2. runde NM, menn FK Fyllingsdalen 18.00 Sogndal    
  2. runde NM, menn Fram Larvik 18.00 Mjøndalen    
  2. runde NM, menn Fredrikstad 18.00 Odd    
  2. runde NM, menn HamKam 18.00 Hønefoss    
  2. runde NM, menn Harstad 18.00 Bodø/Glimt    
  2. runde NM, menn Hødd 18.00 Florø    
  2. runde NM, menn Kjelsås 18.00 Ullensaker/Kisa    
  2. runde NM, menn Lysekloster 18.00 Haugesund    
  2. runde NM, menn Nest-Sotra 18.00 Åsane    
  2. runde NM, menn Notodden 18.00 Asker    
  2. runde NM, menn Sandnes Ulf 18.00 Vidar    
  2. runde NM, menn Skeid 18.00 Sandefjord    
  2. runde NM, menn Sotra 18.00 Brann    
  2. runde NM, menn Steinkjer 18.00 Rosenborg    
  2. runde NM, menn Strømmen 18.00 Bærum    
  2. runde NM, menn Valdres 18.00 Strømsgodset    
  2. runde NM, menn Ørn-Horten 18.00 Sarpsborg 08    
  2. runde NM, menn Senja 18.15 Tromsø    
  2. runde NM, menn Bryne 19.00 Viking    
03.05.2018 2. runde NM, menn Lørenskog 18.00 Lillestrøm    
  2. runde NM, menn Moss 18.00 Stabæk