Lukk liste
Terminliste Alle april mai juli august
22.04.2019 1. runde NM, kvinner Bryne 3 - 0 Gimletroll    
25.04.2019 1. runde NM, kvinner Raufoss 5 - 0 Lier    
30.04.2019 1. runde NM, kvinner Bossekop 5 - 0 Porsanger    
  1. runde NM, kvinner Hønefoss 10 - 2 Eik-Tønsberg    
01.05.2019 1. runde NM, kvinner Sunndal 0 - 0 Herd    
  1. runde NM, kvinner Haugar 6 - 1 Staal Jørpeland    
  1. runde NM, kvinner Amazon Grimstad 5 - 2 Snøgg    
  1. runde NM, kvinner Fortuna 2 - 1 Molde    
  1. runde NM, kvinner KIL/Hemne 4 - 4 Byåsen    
  1. runde NM, kvinner Nardo 1 - 8 Grand Bodø    
  1. runde NM, kvinner Vestsiden-Askøy 2 - 0 Kaupanger    
  1. runde NM, kvinner Sortland 1 - 4 Mjølner    
  1. runde NM, kvinner Øvrevoll Hosle 11 - 0 Hallingdal    
  1. runde NM, kvinner Fløya 6 - 0 Tromsdalen    
  1. runde NM, kvinner Grei 7 - 1 Kongsvinger    
  1. runde NM, kvinner Høybr/Stovn 4 - 0 Sarpsborg 08    
  1. runde NM, kvinner Innstranden 6 - 2 Bossmo & Ytteren    
  1. runde NM, kvinner Medkila 6 - 1 Tromsø    
  1. runde NM, kvinner Åsane 2 - 1 Fyllingsdalen    
  1. runde NM, kvinner Nanset 3 - 0 Urædd    
15.05.2019 2. runde NM, kvinner Raufoss 0 - 6 Vålerenga    
  2. runde NM, kvinner Amazon Grimstad 3 - 2 Lyn    
  2. runde NM, kvinner Bryne 0 - 2 Avaldsnes    
  2. runde NM, kvinner Fløya 4 - 0 Bossekop    
  2. runde NM, kvinner Grand Bodø 3 - 1 Innstranden    
  2. runde NM, kvinner Grei 4 - 1 Fart    
  2. runde NM, kvinner Haugar 1 - 5 Klepp    
  2. runde NM, kvinner Herd 0 - 7 Trondheims-Ørn    
  2. runde NM, kvinner Høybr/Stovn 0 - 5 LSK Kvinner    
  2. runde NM, kvinner Mjølner 0 - 5 Medkila    
  2. runde NM, kvinner Øvrevoll Hosle 1 - 3 Stabæk    
  2. runde NM, kvinner Åsane 1 - 6 Arna-Bjørnar    
  2. runde NM, kvinner Nanset 0 - 5 Røa    
  2. runde NM, kvinner Hønefoss 2 - 7 Kolbotn    
  2. runde NM, kvinner Fortuna 4 - 2 KIL/Hemne    
  2. runde NM, kvinner Vestsiden-Askøy 0 - 5 Sandviken    
31.07.2019 3. runde NM, kvinner Arna-Bjørnar 18.00 Stabæk    
  3. runde NM, kvinner Avaldsnes 18.00 Klepp    
  3. runde NM, kvinner Kolbotn 18.00 Grand Bodø    
  3. runde NM, kvinner LSK Kvinner 18.00 Amazon Grimstad    
  3. runde NM, kvinner Medkila 18.00 Røa    
  3. runde NM, kvinner Trondheims-Ørn 18.00 Fløya    
01.08.2019 3. runde NM, kvinner Sandviken 18.00 Grei    
07.08.2019 3. runde NM, kvinner Fortuna 18.30 Vålerenga