Lukk liste

UEFA Nations League 2018/19

Verdensdel: Europa
2018/19  
06.09.2018 1. runde Gruppe 1 Tyskland 0 - 0 Frankrike TV 2 Sport Premium
07.09.2018 1. runde Gruppe 3 Italia 1 - 1 Polen TV 2 Sportskanalen
08.09.2018 1. runde Gruppe 2 Sveits 6 - 0 Island TV 2 Zebra
  1. runde Gruppe 4 England 1 - 2 Spania TV 2 Sportskanalen
09.09.2018 2. runde Gruppe 1 Frankrike 2 - 1 Nederland TV 2 Zebra
10.09.2018 2. runde Gruppe 3 Portugal 1 - 0 Italia TV 2 Sport Premium
11.09.2018 2. runde Gruppe 4 Spania 6 - 0 Kroatia TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe 2 Island 0 - 3 Belgia TV 2 Sport Premium
11.10.2018 3. runde Gruppe 3 Polen 2 - 3 Portugal TV 2 Sport 1
12.10.2018 3. runde Gruppe 4 Kroatia 0 - 0 England TV 2 Sport 1
  3. runde Gruppe 2 Belgia 2 - 1 Sveits TV 2 Sumo
13.10.2018 3. runde Gruppe 1 Nederland 3 - 0 Tyskland TV 2 Sport 1
14.10.2018 4. runde Gruppe 3 Polen 0 - 1 Italia TV 2 Sport 1
15.10.2018 4. runde Gruppe 4 Spania 2 - 3 England TV 2 Zebra
  4. runde Gruppe 2 Island 1 - 2 Sveits TV 2 Sumo
16.10.2018 4. runde Gruppe 1 Frankrike 2 - 1 Tyskland TV 2 Sport 1
15.11.2018 5. runde Gruppe 4 Kroatia 20.45 Spania    
  5. runde Gruppe 2 Belgia 20.45 Island    
16.11.2018 5. runde Gruppe 1 Nederland 20.45 Frankrike    
17.11.2018 5. runde Gruppe 3 Italia 20.45 Portugal    
18.11.2018 6. runde Gruppe 4 England 15.00 Kroatia    
  6. runde Gruppe 2 Sveits 20.45 Belgia    
19.11.2018 6. runde Gruppe 1 Tyskland 20.45 Nederland    
20.11.2018 6. runde Gruppe 3 Portugal 20.45 Polen    
06.09.2018 1. runde Gruppe 4 Wales 4 - 1 Irland TV 2 Sport Premium 2
  1. runde Gruppe 1 Tsjekkia 1 - 2 Ukraina TV 2 Sumo
07.09.2018 1. runde Gruppe 2 Tyrkia 1 - 2 Russland TV 2 Sport Premium
08.09.2018 1. runde Gruppe 3 Nord-Irland 1 - 2 Bosnia-Hercegovina TV 2 Sport Premium
09.09.2018 2. runde Gruppe 1 Ukraina 1 - 0 Slovakia TV 2 Sport Premium
  2. runde Gruppe 4 Danmark 2 - 0 Wales TV 2 Sumo
10.09.2018 2. runde Gruppe 2 Sverige 2 - 3 Tyrkia TV 2 Sportskanalen
11.09.2018 2. runde Gruppe 3 Bosnia-Hercegovina 1 - 0 Østerrike TV 2 Sumo
11.10.2018 3. runde Gruppe 2 Russland 0 - 0 Sverige TV 2 Sumo
12.10.2018 3. runde Gruppe 3 Østerrike 1 - 0 Nord-Irland TV 2 Sumo
13.10.2018 3. runde Gruppe 1 Slovakia 1 - 2 Tsjekkia TV 2 Sport 1
  3. runde Gruppe 4 Irland 0 - 0 Danmark TV 2 Zebra
14.10.2018 4. runde Gruppe 2 Russland 2 - 0 Tyrkia TV 2 Sport 1
15.10.2018 4. runde Gruppe 3 Bosnia-Hercegovina 2 - 0 Nord-Irland TV 2 Sport 1
16.10.2018 4. runde Gruppe 4 Irland 0 - 1 Wales TV 2 Sumo
  4. runde Gruppe 1 Ukraina 1 - 0 Tsjekkia TV 2 Sumo
15.11.2018 5. runde Gruppe 3 Østerrike 20.45 Bosnia-Hercegovina    
16.11.2018 5. runde Gruppe 4 Wales 20.45 Danmark    
  5. runde Gruppe 1 Slovakia 20.45 Ukraina    
17.11.2018 5. runde Gruppe 2 Tyrkia 18.00 Sverige    
18.11.2018 6. runde Gruppe 3 Nord-Irland 18.00 Østerrike    
19.11.2018 6. runde Gruppe 4 Danmark 20.45 Irland    
  6. runde Gruppe 1 Tsjekkia 20.45 Slovakia    
20.11.2018 6. runde Gruppe 2 Sverige 20.45 Russland    
06.09.2018 1. runde Gruppe 3 Norge 2 - 0 Kypros TV 2
  1. runde Gruppe 3 Slovenia 1 - 2 Bulgaria TV 2 Sumo
07.09.2018 1. runde Gruppe 4 Romania 0 - 0 Montenegro TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe 1 Albania 1 - 0 Israel TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe 4 Litauen 0 - 1 Serbia TV 2 Sumo
08.09.2018 1. runde Gruppe 2 Finland 1 - 0 Ungarn TV 2 Sport Premium
  1. runde Gruppe 2 Estland 0 - 1 Hellas TV 2 Sport Premium
09.09.2018 2. runde Gruppe 3 Bulgaria 1 - 0 Norge TV 2
  2. runde Gruppe 3 Kypros 2 - 1 Slovenia TV 2 Sport Premium
10.09.2018 2. runde Gruppe 4 Serbia 2 - 2 Romania TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe 1 Skottland 2 - 0 Albania TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe 4 Montenegro 2 - 0 Litauen TV 2 Sumo
11.09.2018 2. runde Gruppe 2 Ungarn 2 - 1 Hellas TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe 2 Finland 1 - 0 Estland TV 2 Sumo
11.10.2018 3. runde Gruppe 4 Litauen 1 - 2 Romania TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe 1 Israel 2 - 1 Skottland TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe 4 Montenegro 0 - 2 Serbia TV 2 Sumo
12.10.2018 3. runde Gruppe 2 Estland 0 - 1 Finland TV 2 Sport Premium
  3. runde Gruppe 2 Hellas 1 - 0 Ungarn TV 2 Sumo
13.10.2018 3. runde Gruppe 3 Norge 1 - 0 Slovenia TV 2
  3. runde Gruppe 3 Bulgaria 2 - 1 Kypros TV 2 Sumo
14.10.2018 4. runde Gruppe 4 Romania 0 - 0 Serbia TV 2 Sport 1
  4. runde Gruppe 4 Litauen 1 - 4 Montenegro TV 2 Sport 2
  4. runde Gruppe 1 Israel 2 - 0 Albania TV 2 Sumo
15.10.2018 4. runde Gruppe 2 Estland 3 - 3 Ungarn TV 2 Sumo
  4. runde Gruppe 2 Finland 2 - 0 Hellas TV 2 Sumo
16.10.2018 4. runde Gruppe 3 Slovenia 1 - 1 Kypros TV 2 Sumo
  4. runde Gruppe 3 Norge 1 - 0 Bulgaria TV 2
15.11.2018 5. runde Gruppe 2 Ungarn 20.45 Estland    
  5. runde Gruppe 2 Hellas 20.45 Finland    
16.11.2018 5. runde Gruppe 3 Kypros 20.45 Bulgaria    
  5. runde Gruppe 3 Slovenia 20.45 Norge    
17.11.2018 5. runde Gruppe 4 Serbia 15.00 Montenegro    
  5. runde Gruppe 4 Romania 20.45 Litauen    
  5. runde Gruppe 1 Albania 20.45 Skottland    
18.11.2018 6. runde Gruppe 2 Ungarn 20.45 Finland    
  6. runde Gruppe 2 Hellas 20.45 Estland    
19.11.2018 6. runde Gruppe 3 Kypros 20.45 Norge    
  6. runde Gruppe 3 Bulgaria 20.45 Slovenia    
20.11.2018 6. runde Gruppe 4 Montenegro 20.45 Romania    
  6. runde Gruppe 4 Serbia 20.45 Litauen    
  6. runde Gruppe 1 Skottland 20.45 Israel    
06.09.2018 1. runde Gruppe 1 Kasakhstan 0 - 2 Georgia TV 2 Sport Premium
  1. runde Gruppe 4 Armenia 2 - 1 Liechtenstein TV 2 Sport Premium
  1. runde Gruppe 4 Gibraltar 0 - 2 Makedonia TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe 1 Latvia 0 - 0 Andorra TV 2 Sumo
07.09.2018 1. runde Gruppe 3 Aserbajdsjan 0 - 0 Kosovo TV 2 Sport Premium
  1. runde Gruppe 3 Færøyene 3 - 1 Malta TV 2 Sumo
08.09.2018 1. runde Gruppe 2 Hviterussland 5 - 0 San Marino TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe 2 Luxembourg 4 - 0 Moldova TV 2 Sumo
09.09.2018 2. runde Gruppe 4 Makedonia 2 - 0 Armenia TV 2 Sportskanalen
  2. runde Gruppe 1 Georgia 1 - 0 Latvia TV 2 Sport Premium
  2. runde Gruppe 4 Liechtenstein 2 - 0 Gibraltar TV 2 Sumo
10.09.2018 2. runde Gruppe 3 Malta 1 - 1 Aserbajdsjan TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe 1 Andorra 1 - 1 Kasakhstan TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe 3 Kosovo 2 - 0 Færøyene TV 2 Sumo
11.09.2018 2. runde Gruppe 2 San Marino 0 - 3 Luxembourg TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe 2 Moldova 0 - 0 Hviterussland TV 2 Sumo
11.10.2018 3. runde Gruppe 3 Færøyene 0 - 3 Aserbajdsjan TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe 3 Kosovo 3 - 1 Malta TV 2 Sumo
12.10.2018 3. runde Gruppe 2 Moldova 2 - 0 San Marino TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe 2 Hviterussland 1 - 0 Luxembourg TV 2 Sumo
13.10.2018 3. runde Gruppe 4 Armenia 0 - 1 Gibraltar TV 2 Sport 1
  3. runde Gruppe 1 Latvia 1 - 1 Kasakhstan TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe 1 Georgia 3 - 0 Andorra TV 2 Sport 2
  3. runde Gruppe 4 Makedonia 4 - 1 Liechtenstein TV 2 Sumo
14.10.2018 4. runde Gruppe 3 Aserbajdsjan 1 - 1 Malta TV 2 Sumo
  4. runde Gruppe 3 Færøyene 1 - 1 Kosovo TV 2 Sumo
15.10.2018 4. runde Gruppe 2 Hviterussland 0 - 0 Moldova TV 2 Sumo
  4. runde Gruppe 2 Luxembourg 3 - 0 San Marino TV 2 Sumo
16.10.2018 4. runde Gruppe 1 Kasakhstan 4 - 0 Andorra TV 2 Sport 1
  4. runde Gruppe 4 Armenia 4 - 0 Makedonia TV 2 Sport 1
  4. runde Gruppe 4 Gibraltar 2 - 1 Liechtenstein TV 2 Sumo
  4. runde Gruppe 1 Latvia 0 - 3 Georgia TV 2 Sumo
15.11.2018 5. runde Gruppe 1 Kasakhstan 16.00 Latvia    
  5. runde Gruppe 2 San Marino 20.45 Moldova    
  5. runde Gruppe 1 Andorra 20.45 Georgia    
  5. runde Gruppe 2 Luxembourg 20.45 Hviterussland    
16.11.2018 5. runde Gruppe 4 Gibraltar 20.45 Armenia    
  5. runde Gruppe 4 Liechtenstein 20.45 Makedonia    
17.11.2018 5. runde Gruppe 3 Malta 18.00 Kosovo    
  5. runde Gruppe 3 Aserbajdsjan 18.00 Færøyene    
18.11.2018 6. runde Gruppe 2 Moldova 18.00 Luxembourg    
  6. runde Gruppe 2 San Marino 18.00 Hviterussland    
19.11.2018 6. runde Gruppe 1 Georgia 18.00 Kasakhstan    
  6. runde Gruppe 1 Andorra 18.00 Latvia    
  6. runde Gruppe 4 Liechtenstein 20.45 Armenia    
  6. runde Gruppe 4 Makedonia 20.45 Gibraltar    
20.11.2018 6. runde Gruppe 3 Kosovo 20.45 Aserbajdsjan    
  6. runde Gruppe 3 Malta 20.45 Færøyene    
Finalespillet
Playoff