Lukk liste
Terminliste Alle februar mars
18.02.2021 16-delsfinale, 1. kamp Dynamo Kiev 1 - 1 Club Brugge TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 1. kamp Braga 0 - 2 Roma TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 1. kamp Krasnodar 2 - 3 Dinamo Zagreb TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 1. kamp Olympiakos 4 - 2 PSV TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 1. kamp Slavia Praha 0 - 0 Leicester TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 1. kamp Young Boys 4 - 3 Leverkusen TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 1. kamp Wolfsberg 1 - 4 Tottenham TV 2 Sport Premium
  16-delsfinale, 1. kamp Røde Stjerne 2 - 2 Milan TV 2 Sport Premium 2
  16-delsfinale, 1. kamp Real Sociedad 0 - 4 Man. United TV 2 Sport 1
  16-delsfinale, 1. kamp Molde 3 - 3 Hoffenheim TV 2 Zebra
  16-delsfinale, 1. kamp Granada 2 - 0 Napoli TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 1. kamp Lille 1 - 2 Ajax TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 1. kamp M. Tel Aviv 0 - 2 Shakhtar TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 1. kamp Salzburg 0 - 2 Villarreal TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 1. kamp Royal Antwerp 3 - 4 Rangers TV 2 Sport Premium
  16-delsfinale, 1. kamp Benfica 1 - 1 Arsenal TV 2 Sport 1
24.02.2021 16-delsfinale, 2. kamp Tottenham 4 - 0 Wolfsberg TV 2 Sport 1
25.02.2021 16-delsfinale, 2. kamp Hoffenheim 0 - 2 Molde TV 2 Zebra
  16-delsfinale, 2. kamp Ajax 2 - 1 Lille TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 2. kamp Napoli 2 - 1 Granada TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 2. kamp Shakhtar 1 - 0 M. Tel Aviv TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 2. kamp Villarreal 2 - 1 Salzburg TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 2. kamp Rangers 5 - 2 Royal Antwerp TV 2 Sport Premium
  16-delsfinale, 2. kamp Arsenal 3 - 2 Benfica TV 2 Sport 1
  16-delsfinale, 2. kamp Club Brugge 0 - 1 Dynamo Kiev TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 2. kamp Dinamo Zagreb 1 - 0 Krasnodar TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 2. kamp Leverkusen 0 - 2 Young Boys TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 2. kamp PSV 2 - 1 Olympiakos TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 2. kamp Roma 3 - 1 Braga TV 2 Sumo
  16-delsfinale, 2. kamp Milan 1 - 1 Røde Stjerne TV 2 Sport Premium
  16-delsfinale, 2. kamp Leicester 0 - 2 Slavia Praha TV 2 Sport Premium 2
  16-delsfinale, 2. kamp Man. United 0 - 0 Real Sociedad TV 2 Sport 1
11.03.2021 8-delsfinale, 1. kamp Ajax 18.55 Young Boys TV 2 Sumo  
  8-delsfinale, 1. kamp Dynamo Kiev 18.55 Villarreal TV 2 Sumo  
  8-delsfinale, 1. kamp Slavia Praha 18.55 Rangers TV 2 Sport Premium  
  8-delsfinale, 1. kamp Man. United 18.55 Milan TV 2 Sport 1  
  8-delsfinale, 1. kamp Granada 21.00 Molde TV 2 Zebra  
  8-delsfinale, 1. kamp Roma 21.00 Shakhtar TV 2 Sumo  
  8-delsfinale, 1. kamp Tottenham 21.00 Dinamo Zagreb TV 2 Sport Premium  
  8-delsfinale, 1. kamp Olympiakos 21.00 Arsenal TV 2 Sport 1  
18.03.2021 8-delsfinale, 2. kamp Molde 18.55 Granada TV 2 Zebra  
  8-delsfinale, 2. kamp Shakhtar 18.55 Roma TV 2 Sumo  
  8-delsfinale, 2. kamp Arsenal 18.55 Olympiakos TV 2 Sport Premium  
  8-delsfinale, 2. kamp Dinamo Zagreb 18.55 Tottenham TV 2 Sport Premium 2  
  8-delsfinale, 2. kamp Villarreal 21.00 Dynamo Kiev TV 2 Sumo  
  8-delsfinale, 2. kamp Young Boys 21.00 Ajax TV 2 Sumo  
  8-delsfinale, 2. kamp Rangers 21.00 Slavia Praha TV 2 Sport Premium  
  8-delsfinale, 2. kamp Milan 21.00 Man. United TV 2 Sport 1