Lukk liste

UEFA Europa Conference League 2021/22

Verdensdel: Europa
2021/22  
14.09.2021 1. runde Gruppe A M. Tel Aviv 4 - 1 Alashkert Viaplay  
  1. runde Gruppe E Maccabi Haifa 0 - 0 Feyenoord V sport2  
16.09.2021 1. runde Gruppe H Kairat 0 - 0 Omonia Viaplay  
  1. runde Gruppe A HJK 0 - 2 LASK Viaplay  
  1. runde Gruppe H Qarabag 0 - 0 Basel Viaplay  
  1. runde Gruppe G Mura 0 - 2 Vitesse Viaplay  
  1. runde Gruppe G Rennes 2 - 2 Tottenham V sport1  
  1. runde Gruppe F Lincoln 0 - 2 PAOK Viaplay  
  1. runde Gruppe F Slovan Bratislava 1 - 3 FC København V sport+  
  1. runde Gruppe E Slavia Praha 3 - 1 Union Berlin Viaplay  
  1. runde Gruppe B Flora 0 - 1 Gent Viaplay  
  1. runde Gruppe B Anorthosis 0 - 2 Partizan Viaplay  
  1. runde Gruppe D Randers 2 - 2 AZ Alkmaar Viaplay  
  1. runde Gruppe D Jablonec 1 - 0 CFR Cluj Viaplay  
  1. runde Gruppe C Roma 5 - 1 CSKA Sofia V sport+  
  1. runde Gruppe C Bodø/Glimt 3 - 1 Zorya Luhansk V4  
30.09.2021 2. runde Gruppe A Alashkert 2 - 4 HJK Viaplay  
  2. runde Gruppe D AZ Alkmaar 1 - 0 Jablonec Viaplay  
  2. runde Gruppe D CFR Cluj 1 - 1 Randers Viaplay  
  2. runde Gruppe C Zorya Luhansk 0 - 3 Roma V sport2  
  2. runde Gruppe C CSKA Sofia 0 - 0 Bodø/Glimt V4  
  2. runde Gruppe B Partizan 2 - 0 Flora Viaplay  
  2. runde Gruppe B Gent 2 - 0 Anorthosis Viaplay  
  2. runde Gruppe A LASK 1 - 1 M. Tel Aviv Viaplay  
  2. runde Gruppe E Union Berlin 3 - 0 Maccabi Haifa Viaplay  
  2. runde Gruppe H Basel 4 - 2 Kairat Viaplay  
  2. runde Gruppe H Omonia 1 - 4 Qarabag Viaplay  
  2. runde Gruppe G Vitesse 1 - 2 Rennes Viaplay  
  2. runde Gruppe G Tottenham 5 - 1 Mura V sport1  
  2. runde Gruppe F PAOK 1 - 1 Slovan Bratislava Viaplay  
  2. runde Gruppe F FC København 3 - 1 Lincoln Viaplay  
  2. runde Gruppe E Feyenoord 2 - 1 Slavia Praha Viaplay  
21.10.2021 3. runde Gruppe A HJK 0 - 5 M. Tel Aviv Viaplay  
  3. runde Gruppe A Alashkert 0 - 3 LASK Viaplay  
  3. runde Gruppe H Qarabag 2 - 1 Kairat Viaplay  
  3. runde Gruppe G Mura 1 - 2 Rennes Viaplay  
  3. runde Gruppe G Vitesse 1 - 0 Tottenham V sport1  
  3. runde Gruppe F FC København 1 - 2 PAOK Viaplay  
  3. runde Gruppe E Feyenoord 3 - 1 Union Berlin Viaplay  
  3. runde Gruppe E Maccabi Haifa 1 - 0 Slavia Praha Viaplay  
  3. runde Gruppe C Bodø/Glimt 6 - 1 Roma V4  
  3. runde Gruppe B Anorthosis 2 - 2 Flora Viaplay  
  3. runde Gruppe B Partizan 0 - 1 Gent Viaplay  
  3. runde Gruppe H Basel 3 - 1 Omonia Viaplay  
  3. runde Gruppe F Slovan Bratislava 2 - 0 Lincoln Viaplay  
  3. runde Gruppe D CFR Cluj 0 - 1 AZ Alkmaar Viaplay  
  3. runde Gruppe D Jablonec 2 - 2 Randers Viaplay  
  3. runde Gruppe C CSKA Sofia 0 - 1 Zorya Luhansk Viaplay  
04.11.2021 4. runde Gruppe B Flora 16.30 Anorthosis    
  4. runde Gruppe H Kairat 16.30 Qarabag    
  4. runde Gruppe A LASK 18.45 Alashkert    
  4. runde Gruppe H Omonia 18.45 Basel    
  4. runde Gruppe F Lincoln 18.45 Slovan Bratislava    
  4. runde Gruppe D Randers 18.45 Jablonec    
  4. runde Gruppe D AZ Alkmaar 18.45 CFR Cluj    
  4. runde Gruppe C Zorya Luhansk 18.45 CSKA Sofia    
  4. runde Gruppe B Gent 18.45 Partizan    
  4. runde Gruppe A M. Tel Aviv 18.45 HJK    
  4. runde Gruppe C Roma 21.00 Bodø/Glimt    
  4. runde Gruppe G Rennes 21.00 Mura    
  4. runde Gruppe G Tottenham 21.00 Vitesse    
  4. runde Gruppe F PAOK 21.00 FC København    
  4. runde Gruppe E Union Berlin 21.00 Feyenoord    
  4. runde Gruppe E Slavia Praha 21.00 Maccabi Haifa    
25.11.2021 5. runde Gruppe H Kairat 16.30 Basel    
  5. runde Gruppe A HJK 18.45 Alashkert    
  5. runde Gruppe H Qarabag 18.45 Omonia    
  5. runde Gruppe G Mura 18.45 Tottenham    
  5. runde Gruppe G Rennes 18.45 Vitesse    
  5. runde Gruppe F Lincoln 18.45 FC København    
  5. runde Gruppe F Slovan Bratislava 18.45 PAOK    
  5. runde Gruppe E Slavia Praha 18.45 Feyenoord    
  5. runde Gruppe E Maccabi Haifa 18.45 Union Berlin    
  5. runde Gruppe A M. Tel Aviv 21.00 LASK    
  5. runde Gruppe D Jablonec 21.00 AZ Alkmaar    
  5. runde Gruppe D Randers 21.00 CFR Cluj    
  5. runde Gruppe C Roma 21.00 Zorya Luhansk    
  5. runde Gruppe C Bodø/Glimt 21.00 CSKA Sofia    
  5. runde Gruppe B Anorthosis 21.00 Gent    
  5. runde Gruppe B Flora 21.00 Partizan    
09.12.2021 6. runde Gruppe A LASK 18.45 HJK    
  6. runde Gruppe A Alashkert 18.45 M. Tel Aviv    
  6. runde Gruppe B Partizan 18.45 Anorthosis    
  6. runde Gruppe B Gent 18.45 Flora    
  6. runde Gruppe C Zorya Luhansk 18.45 Bodø/Glimt    
  6. runde Gruppe C CSKA Sofia 18.45 Roma    
  6. runde Gruppe D CFR Cluj 18.45 Jablonec    
  6. runde Gruppe D AZ Alkmaar 18.45 Randers    
  6. runde Gruppe E Feyenoord 21.00 Maccabi Haifa    
  6. runde Gruppe E Union Berlin 21.00 Slavia Praha    
  6. runde Gruppe F FC København 21.00 Slovan Bratislava    
  6. runde Gruppe F PAOK 21.00 Lincoln    
  6. runde Gruppe G Vitesse 21.00 Mura    
  6. runde Gruppe G Tottenham 21.00 Rennes    
  6. runde Gruppe H Basel 21.00 Qarabag    
  6. runde Gruppe H Omonia 21.00 Kairat    
Finalespillet