Lukk liste
Terminliste
04.04.2020 42. runde Vanarama National League Chorley Utsatt Sutton United    
  42. runde Vanarama National League Dagenham & Redbridge Utsatt Halifax Town    
  42. runde Vanarama National League Eastleigh Utsatt Barrow    
  42. runde Vanarama National League Ebbsfleet United Utsatt Fylde    
  42. runde Vanarama National League Harrogate Town Utsatt Woking    
  42. runde Vanarama National League Hartlepool United Utsatt Maidenhead United    
  42. runde Vanarama National League Stockport Utsatt Yeovil Town    
  42. runde Vanarama National League Torquay Utsatt Bromley    
  42. runde Vanarama National League Wrexham Utsatt Dover Athletic    
  42. runde Vanarama National League Barnet Utsatt Notts County    
07.04.2020 31. runde Vanarama National League Barnet Utsatt Dagenham & Redbridge    
  41. runde Vanarama National League Notts County Utsatt Harrogate Town    
10.04.2020 43. runde Vanarama National League Bromley Utsatt Maidenhead United    
  43. runde Vanarama National League Chesterfield Utsatt Stockport    
  43. runde Vanarama National League Chorley Utsatt Notts County    
  43. runde Vanarama National League Eastleigh Utsatt Solihull Moors    
  43. runde Vanarama National League Ebbsfleet United Utsatt Boreham Wood    
  43. runde Vanarama National League Halifax Town Utsatt Barrow    
  43. runde Vanarama National League Harrogate Town Utsatt Fylde    
  43. runde Vanarama National League Sutton United Utsatt Aldershot Town    
  43. runde Vanarama National League Torquay Utsatt Barnet    
  43. runde Vanarama National League Woking Utsatt Dover Athletic    
  43. runde Vanarama National League Wrexham Utsatt Hartlepool United    
  43. runde Vanarama National League Yeovil Town Utsatt Dagenham & Redbridge    
» Hele listen
  Lag K V U T + - +/- P Siste Kamper
1. Barrow 37 21 7 9 68 39 +29 70
2. Harrogate Town 37 19 9 9 61 44 +17 66
3. Notts County 38 17 12 9 61 38 +23 63
4. Yeovil Town 37 17 9 11 61 44 +17 60
5. Boreham Wood 37 16 12 9 55 40 +15 60
6. Halifax Town 37 17 7 13 50 49 +1 58
7. Stockport 39 16 10 13 51 54 -3 58
8. Solihull Moors 38 15 10 13 48 37 +11 55
9. Hartlepool United 39 14 13 12 56 50 +6 55
10. Woking 38 15 10 13 50 55 -5 55
11. Barnet 35 14 12 9 52 42 +10 54
12. Dover Athletic 38 15 9 14 49 49 0 54
13. Bromley 38 14 10 14 57 52 +5 52
14. Sutton United 38 12 14 12 47 42 +5 50
15. Torquay 36 14 6 16 56 61 -5 48
16. Eastleigh 37 11 13 13 43 55 -12 46
17. Aldershot Town 39 12 10 17 43 55 -12 46
18. Dagenham & Redbridge 37 11 11 15 40 44 -4 44
19. Chesterfield 38 11 11 16 55 65 -10 44
20. Wrexham 37 11 10 16 46 49 -3 43
21. Ebbsfleet United 39 10 12 17 47 68 -21 42
22. Maidenhead United 38 12 5 21 44 58 -14 41
23. Fylde 37 9 12 16 44 60 -16 39
24. Chorley 38 4 14 20 31 65 -34 26
1: Opprykk
2-3: Semifinale playoff opprykk
4-7: Kvartfinale playoff opprykk

21-24: Nedrykk
Scott Quigley
Scott Quigley
Mål: 20
Kamper: 35
Snitt: 0,57
1
Kabongo Tshimanga
Kabongo Tshimanga
Mål: 19
Kamper: 37
Snitt: 0,51
2
Jamie Reid
Jamie Reid
Mål: 18
Kamper: 32
Snitt: 0,56
3
Rhys Murphy
Rhys Murphy
Mål: 17
Kamper: 31
Snitt: 0,55
4
John Rooney
John Rooney
Mål: 17
Kamper: 37
Snitt: 0,46
5
» Hele listen