Lukk liste

UEFA EM-kvalifisering 2019/20

Verdensdel: Europa
21.03.2019 Dag 1 Gruppe I Kasakhstan 3 - 0 Skottland TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe I Kypros 5 - 0 San Marino TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe C Nord-Irland 2 - 0 Estland TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe I Belgia 3 - 1 Russland TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe G Israel 1 - 1 Slovenia TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe G Nord-Makedonia 3 - 1 Latvia TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe G Østerrike 0 - 1 Polen TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe E Slovakia 2 - 0 Ungarn TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe E Kroatia 2 - 1 Aserbajdsjan TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe C Nederland 4 - 0 Hviterussland TV 2 Sport Premium
22.03.2019 Dag 1 Gruppe A Bulgaria 1 - 1 Montenegro TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe A England 5 - 0 Tsjekkia TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe H Moldova 1 - 4 Frankrike TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe H Andorra 0 - 2 Island TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe H Albania 0 - 2 Tyrkia TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe B Portugal 0 - 0 Ukraina TV 2 Sport Premium
  Dag 1 Gruppe B Luxembourg 2 - 1 Litauen TV 2 Sumo
23.03.2019 Dag 1 Gruppe D Georgia 0 - 2 Sveits TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe D Gibraltar 0 - 1 Irland TV 2 Sport Premium
  Dag 1 Gruppe F Sverige 2 - 1 Romania TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe F Malta 2 - 1 Færøyene TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe F Spania 2 - 1 Norge TV 2
  Dag 1 Gruppe J Italia 2 - 0 Finland TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe J Bosnia-Hercegovina 2 - 1 Armenia TV 2 Sport Premium
  Dag 1 Gruppe J Liechtenstein 0 - 2 Hellas TV 2 Sumo
24.03.2019 Dag 2 Gruppe E Wales 1 - 0 Slovakia TV 2 Sport 1
  Dag 2 Gruppe I Kasakhstan 0 - 4 Russland TV 2 Sport Premium
  Dag 2 Gruppe E Ungarn 2 - 1 Kroatia TV 2 Sport 1
  Dag 2 Gruppe I San Marino 0 - 2 Skottland TV 2 Sport Premium
  Dag 2 Gruppe G Israel 4 - 2 Østerrike TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe C Nord-Irland 2 - 1 Hviterussland TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe I Kypros 0 - 2 Belgia TV 2 Sport Premium
  Dag 2 Gruppe G Polen 2 - 0 Latvia TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe G Slovenia 1 - 1 Nord-Makedonia TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe C Nederland 2 - 3 Tyskland TV 2 Sport 1
25.03.2019 Dag 2 Gruppe H Tyrkia 4 - 0 Moldova TV 2 Sport 1
  Dag 2 Gruppe A Kosovo 1 - 1 Bulgaria TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe H Frankrike 4 - 0 Island TV 2 Sport Premium
  Dag 2 Gruppe H Andorra 0 - 3 Albania TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe B Portugal 1 - 1 Serbia TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe A Montenegro 1 - 5 England TV 2 Sport 1
  Dag 2 Gruppe B Luxembourg 1 - 2 Ukraina TV 2 Sumo
26.03.2019 Dag 2 Gruppe J Armenia 0 - 2 Finland TV 2 Sport 1
  Dag 2 Gruppe D Irland 1 - 0 Georgia TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe J Italia 6 - 0 Liechtenstein TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe J Bosnia-Hercegovina 2 - 2 Hellas TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe F Malta 0 - 2 Spania TV 2 Sport Premium
  Dag 2 Gruppe F Romania 4 - 1 Færøyene TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe F Norge 3 - 3 Sverige TV 2
  Dag 2 Gruppe D Sveits 3 - 3 Danmark TV 2 Sport 1
07.06.2019 Dag 3 Gruppe D Georgia 3 - 0 Gibraltar TV 2 Sport 1
  Dag 3 Gruppe A Tsjekkia 2 - 1 Bulgaria TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe G Latvia 0 - 3 Israel TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe G Østerrike 1 - 0 Slovenia TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe G Nord-Makedonia 0 - 1 Polen TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe F Sverige 3 - 0 Malta TV 2 Sport Premium
  Dag 3 Gruppe F Norge 2 - 2 Romania TV 2
  Dag 3 Gruppe F Færøyene 1 - 4 Spania TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe D Danmark 1 - 1 Irland TV 2 Sport 1
  Dag 3 Gruppe B Ukraina 5 - 0 Serbia TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe B Litauen 1 - 1 Luxembourg TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe A Montenegro 1 - 1 Kosovo TV 2 Sumo
08.06.2019 Dag 3 Gruppe E Kroatia 2 - 1 Wales TV 2 Sport 1
  Dag 3 Gruppe H Island 1 - 0 Albania TV 2 Sport Premium
  Dag 3 Gruppe C Estland 1 - 2 Nord-Irland TV 2 Sport 1
  Dag 3 Gruppe J Finland 2 - 0 Bosnia-Hercegovina TV 2 Sport Premium
  Dag 3 Gruppe J Armenia 3 - 0 Liechtenstein TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe H Moldova 1 - 0 Andorra TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe E Aserbajdsjan 1 - 3 Ungarn TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe I Russland 9 - 0 San Marino TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe C Hviterussland 0 - 2 Tyskland TV 2 Sport 1
  Dag 3 Gruppe J Hellas 0 - 3 Italia TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe I Belgia 3 - 0 Kasakhstan TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe I Skottland 2 - 1 Kypros TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe H Tyrkia 2 - 0 Frankrike TV 2 Sport Premium
10.06.2019 Dag 4 Gruppe A Bulgaria 2 - 3 Kosovo TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe G Nord-Makedonia 1 - 4 Østerrike TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe G Latvia 0 - 5 Slovenia TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe G Polen 4 - 0 Israel TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe F Færøyene 0 - 2 Norge TV 2
  Dag 4 Gruppe F Malta 0 - 4 Romania TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe F Spania 3 - 0 Sverige TV 2 Sport 1
  Dag 4 Gruppe D Irland 2 - 0 Gibraltar TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe D Danmark 5 - 1 Georgia TV 2 Sport Premium
  Dag 4 Gruppe B Serbia 4 - 1 Litauen TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe B Ukraina 1 - 0 Luxembourg TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe A Tsjekkia 3 - 0 Montenegro TV 2 Sumo
11.06.2019 Dag 4 Gruppe I Kasakhstan 4 - 0 San Marino TV 2 Sport 1
  Dag 4 Gruppe E Aserbajdsjan 1 - 5 Slovakia TV 2 Sport 1
  Dag 4 Gruppe C Tyskland 8 - 0 Estland TV 2 Sport Premium
  Dag 4 Gruppe J Italia 2 - 1 Bosnia-Hercegovina TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe J Liechtenstein 0 - 2 Finland TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe J Hellas 2 - 3 Armenia TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe I Russland 1 - 0 Kypros TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe I Belgia 3 - 0 Skottland TV 2 Sport 1
  Dag 4 Gruppe H Island 2 - 1 Tyrkia TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe H Albania 2 - 0 Moldova TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe H Andorra 0 - 4 Frankrike TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe E Ungarn 2 - 0 Wales TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe C Hviterussland 0 - 1 Nord-Irland TV 2 Sumo
05.09.2019 Dag 5 Gruppe J Armenia 1 - 3 Italia TV 2 Sport 1
  Dag 5 Gruppe D Irland 1 - 1 Sveits TV 2 Sumo
  Dag 5 Gruppe J Finland 1 - 0 Hellas TV 2 Sumo
  Dag 5 Gruppe J Bosnia-Hercegovina 5 - 0 Liechtenstein TV 2 Sumo
  Dag 5 Gruppe G Israel 1 - 1 Nord-Makedonia TV 2 Sumo
  Dag 5 Gruppe F Færøyene 0 - 4 Sverige TV 2 Sport 1
  Dag 5 Gruppe F Norge 2 - 0 Malta TV 2
  Dag 5 Gruppe F Romania 1 - 2 Spania TV 2 Sport Premium
  Dag 5 Gruppe D Gibraltar 0 - 6 Danmark TV 2 Sumo
06.09.2019 Dag 5 Gruppe C Estland 1 - 2 Hviterussland TV 2 Sport 1
  Dag 5 Gruppe I Kypros 1 - 1 Kasakhstan TV 2 Sport Premium
  Dag 5 Gruppe C Tyskland 2 - 4 Nederland TV 2 Sport 1
  Dag 5 Gruppe I Skottland 1 - 2 Russland TV 2 Sport Premium
  Dag 5 Gruppe I San Marino 0 - 4 Belgia TV 2 Sumo
  Dag 5 Gruppe G Østerrike 6 - 0 Latvia TV 2 Sumo
  Dag 5 Gruppe G Slovenia 2 - 0 Polen TV 2 Sumo
  Dag 5 Gruppe E Wales 2 - 1 Aserbajdsjan TV 2 Sumo
  Dag 5 Gruppe E Slovakia 0 - 4 Kroatia TV 2 Sumo
07.09.2019 Dag 5 Gruppe A Kosovo 2 - 1 Tsjekkia TV 2 Sport Premium
  Dag 5 Gruppe A England 4 - 0 Bulgaria TV 2 Sport 1
  Dag 5 Gruppe H Island 3 - 0 Moldova TV 2 Sport Premium
  Dag 5 Gruppe B Litauen 0 - 3 Ukraina TV 2 Sumo
  Dag 5 Gruppe B Serbia 2 - 4 Portugal TV 2 Sport 1
  Dag 5 Gruppe H Tyrkia 1 - 0 Andorra TV 2 Sumo
  Dag 5 Gruppe H Frankrike 4 - 1 Albania TV 2 Sport Premium
08.09.2019 Dag 6 Gruppe J Armenia 4 - 2 Bosnia-Hercegovina TV 2 Sport Premium
  Dag 6 Gruppe D Sveits 4 - 0 Gibraltar TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe F Romania 1 - 0 Malta TV 2 Sport Premium
  Dag 6 Gruppe D Georgia 0 - 0 Danmark TV 2 Sport 1
  Dag 6 Gruppe F Spania 4 - 0 Færøyene TV 2 Sport 1
  Dag 6 Gruppe J Hellas 1 - 1 Liechtenstein TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe J Finland 1 - 2 Italia TV 2 Sport Premium
  Dag 6 Gruppe F Sverige 1 - 1 Norge TV 2
09.09.2019 Dag 6 Gruppe E Aserbajdsjan 1 - 1 Kroatia TV 2 Sport 1
  Dag 6 Gruppe C Estland 0 - 4 Nederland TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe I San Marino 0 - 4 Kypros TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe I Skottland 0 - 4 Belgia TV 2 Sport Premium
  Dag 6 Gruppe I Russland 1 - 0 Kasakhstan TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe G Latvia 0 - 2 Nord-Makedonia TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe G Polen 0 - 0 Østerrike TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe G Slovenia 3 - 2 Israel TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe E Ungarn 1 - 2 Slovakia TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe C Nord-Irland 0 - 2 Tyskland TV 2 Sport 1
10.09.2019 Dag 6 Gruppe A Montenegro 0 - 3 Tsjekkia TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe H Moldova 0 - 4 Tyrkia TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe H Frankrike 3 - 0 Andorra TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe H Albania 4 - 2 Island TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe B Luxembourg 1 - 3 Serbia TV 2 Sumo
  Dag 6 Gruppe B Litauen 1 - 5 Portugal TV 2 Sport Premium
  Dag 6 Gruppe A England 5 - 3 Kosovo TV 2 Sport 1
10.10.2019 Dag 7 Gruppe I Kasakhstan 1 - 2 Kypros TV 2 Sport 1
  Dag 7 Gruppe C Hviterussland 0 - 0 Estland TV 2 Sport 1
  Dag 7 Gruppe C Nederland 3 - 1 Nord-Irland TV 2 Sport 1
  Dag 7 Gruppe I Belgia 9 - 0 San Marino TV 2 Sumo
  Dag 7 Gruppe I Russland 4 - 0 Skottland TV 2 Sumo
  Dag 7 Gruppe G Østerrike 3 - 1 Israel TV 2 Sumo
  Dag 7 Gruppe G Nord-Makedonia 2 - 1 Slovenia TV 2 Sumo
  Dag 7 Gruppe G Latvia 0 - 3 Polen TV 2 Sumo
  Dag 7 Gruppe E Kroatia 3 - 0 Ungarn TV 2 Sumo
  Dag 7 Gruppe E Slovakia 1 - 1 Wales TV 2 Sport Premium
11.10.2019 Dag 7 Gruppe A Montenegro 0 - 0 Bulgaria TV 2 Sumo
  Dag 7 Gruppe H Tyrkia 1 - 0 Albania TV 2 Sumo
  Dag 7 Gruppe H Island 0 - 1 Frankrike TV 2 Sport Premium
  Dag 7 Gruppe H Andorra 1 - 0 Moldova TV 2 Sumo
  Dag 7 Gruppe B Portugal 3 - 0 Luxembourg TV 2 Sumo
  Dag 7 Gruppe B Ukraina 2 - 0 Litauen TV 2 Sumo
  Dag 7 Gruppe A Tsjekkia 2 - 1 England TV 2 Sport 1
12.10.2019 Dag 7 Gruppe D Georgia 0 - 0 Irland TV 2 Sport 1
  Dag 7 Gruppe D Danmark 1 - 0 Sveits TV 2 Sport 1
  Dag 7 Gruppe J Bosnia-Hercegovina 4 - 1 Finland TV 2 Sport Premium
  Dag 7 Gruppe F Færøyene 0 - 3 Romania TV 2 Sumo
  Dag 7 Gruppe F Malta 0 - 4 Sverige TV 2 Sport 1
  Dag 7 Gruppe J Liechtenstein 1 - 1 Armenia TV 2 Sumo
  Dag 7 Gruppe J Italia 2 - 0 Hellas TV 2 Sport Premium
  Dag 7 Gruppe F Norge 1 - 1 Spania TV 2
13.10.2019 Dag 8 Gruppe I Kasakhstan 0 - 2 Belgia TV 2 Sport 1
  Dag 8 Gruppe C Hviterussland 1 - 2 Nederland TV 2 Sport 1
  Dag 8 Gruppe I Kypros 0 - 5 Russland TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe I Skottland 6 - 0 San Marino TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe E Ungarn 1 - 0 Aserbajdsjan TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe C Estland 0 - 3 Tyskland TV 2 Sport 1
  Dag 8 Gruppe G Slovenia 0 - 1 Østerrike TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe G Polen 2 - 0 Nord-Makedonia TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe E Wales 1 - 1 Kroatia TV 2 Sport Premium
14.10.2019 Dag 8 Gruppe A Kosovo 2 - 0 Montenegro TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe H Island 2 - 0 Andorra TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe H Moldova 0 - 4 Albania TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe H Frankrike 1 - 1 Tyrkia TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe B Ukraina 2 - 1 Portugal TV 2 Sport Premium
  Dag 8 Gruppe B Litauen 1 - 2 Serbia TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe A Bulgaria 0 - 6 England TV 2 Sport 1
15.10.2019 Dag 8 Gruppe J Finland 3 - 0 Armenia TV 2 Sport 1
  Dag 8 Gruppe D Sveits 2 - 0 Irland TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe J Hellas 2 - 1 Bosnia-Hercegovina TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe J Liechtenstein 0 - 5 Italia TV 2 Sport Premium
  Dag 8 Gruppe G Israel 3 - 1 Latvia TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe F Færøyene 1 - 0 Malta TV 2 Sumo
  Dag 8 Gruppe F Romania 1 - 1 Norge TV 2
  Dag 8 Gruppe F Sverige 1 - 1 Spania TV 2 Sport 1
  Dag 8 Gruppe D Gibraltar 2 - 3 Georgia TV 2 Sumo
14.11.2019 Dag 9 Gruppe H Tyrkia 0 - 0 Island TV 2 Sport 1
  Dag 9 Gruppe A Tsjekkia 2 - 1 Kosovo TV 2 Sumo
  Dag 9 Gruppe H Albania 2 - 2 Andorra TV 2 Sumo
  Dag 9 Gruppe H Frankrike 2 - 1 Moldova TV 2 Sumo
  Dag 9 Gruppe B Portugal 6 - 0 Litauen TV 2 Sport Premium
  Dag 9 Gruppe B Serbia 3 - 2 Luxembourg TV 2 Sumo
  Dag 9 Gruppe A England 7 - 0 Montenegro TV 2 Sport 1
15.11.2019 Dag 9 Gruppe F Norge 4 - 0 Færøyene TV 2
  Dag 9 Gruppe J Armenia 0 - 1 Hellas TV 2 Sport Premium
  Dag 9 Gruppe J Finland 3 - 0 Liechtenstein TV 2 Sport 1
  Dag 9 Gruppe D Danmark 6 - 0 Gibraltar TV 2 Sport Premium
  Dag 9 Gruppe J Bosnia-Hercegovina 0 - 3 Italia TV 2 Sumo
  Dag 9 Gruppe F Spania 7 - 0 Malta TV 2 Sumo
  Dag 9 Gruppe F Romania 0 - 2 Sverige TV 2 Sport 1
  Dag 9 Gruppe D Sveits 1 - 0 Georgia TV 2 Sumo
16.11.2019 Dag 9 Gruppe I Kypros 1 - 2 Skottland TV 2 Sport 1
  Dag 9 Gruppe E Aserbajdsjan 0 - 2 Wales TV 2 Sport 1
  Dag 9 Gruppe I Russland 1 - 4 Belgia TV 2 Sport Premium
  Dag 9 Gruppe I San Marino 1 - 3 Kasakhstan TV 2 Sumo
  Dag 9 Gruppe G Slovenia 1 - 0 Latvia TV 2 Sumo
  Dag 9 Gruppe C Nord-Irland 0 - 0 Nederland TV 2 Sport 1
  Dag 9 Gruppe G Israel 1 - 2 Polen TV 2 Sumo
  Dag 9 Gruppe G Østerrike 2 - 1 Nord-Makedonia TV 2 Sumo
  Dag 9 Gruppe E Kroatia 3 - 1 Slovakia TV 2 Sumo
  Dag 9 Gruppe C Tyskland 4 - 0 Hviterussland TV 2 Sport Premium
17.11.2019 Dag 10 Gruppe B Serbia 2 - 2 Ukraina TV 2 Sport Premium
  Dag 10 Gruppe B Luxembourg 0 - 2 Portugal TV 2 Sport 1
  Dag 10 Gruppe A Bulgaria 1 - 0 Tsjekkia TV 2 Sport Premium
  Dag 10 Gruppe A Kosovo 0 - 4 England TV 2 Sport 1
  Dag 10 Gruppe H Moldova 1 - 2 Island TV 2 Sumo
  Dag 10 Gruppe H Albania 0 - 2 Frankrike TV 2 Sport 1
  Dag 10 Gruppe H Andorra 0 - 2 Tyrkia TV 2 Sport Premium
18.11.2019 Dag 10 Gruppe D Irland 1 - 1 Danmark TV 2 Sport Premium
  Dag 10 Gruppe J Hellas 2 - 1 Finland TV 2 Sumo
  Dag 10 Gruppe J Liechtenstein 0 - 3 Bosnia-Hercegovina TV 2 Sumo
  Dag 10 Gruppe J Italia 9 - 1 Armenia TV 2 Sumo
  Dag 10 Gruppe F Sverige 3 - 0 Færøyene TV 2 Sport 1
  Dag 10 Gruppe F Spania 5 - 0 Romania TV 2 Sumo
  Dag 10 Gruppe F Malta 1 - 2 Norge TV 2
  Dag 10 Gruppe D Gibraltar 1 - 6 Sveits TV 2 Sumo
19.11.2019 Dag 10 Gruppe C Tyskland 6 - 1 Nord-Irland TV 2 Sumo
  Dag 10 Gruppe C Nederland 5 - 0 Estland TV 2 Sport Premium
  Dag 10 Gruppe E Slovakia 2 - 0 Aserbajdsjan TV 2 Sumo
  Dag 10 Gruppe E Wales 2 - 0 Ungarn TV 2 Sport 1
  Dag 10 Gruppe G Polen 3 - 2 Slovenia TV 2 Sumo
  Dag 10 Gruppe G Nord-Makedonia 1 - 0 Israel TV 2 Sumo
  Dag 10 Gruppe G Latvia 1 - 0 Østerrike TV 2 Sumo
  Dag 10 Gruppe I Belgia 6 - 1 Kypros TV 2 Sumo
  Dag 10 Gruppe I Skottland 3 - 1 Kasakhstan TV 2 Sumo
  Dag 10 Gruppe I San Marino 0 - 5 Russland TV 2 Sumo
08.10.2020 1. kamp Playoff C Norge 18.00 Serbia TV 2  
  1. kamp Playoff D Georgia 18.00 Hviterussland TV 2 Sport Premium  
  1. kamp Playoff A Island 20.45 Romania TV 2 Sport Premium  
  1. kamp Playoff A Bulgaria 20.45 Ungarn TV 2 Sumo  
  1. kamp Playoff B Slovakia 20.45 Irland TV 2 Sumo  
  1. kamp Playoff B Bosnia-Hercegovina 20.45 Nord-Irland TV 2 Sumo  
  1. kamp Playoff C Skottland 20.45 Israel TV 2 Sport 1  
  1. kamp Playoff D Nord-Makedonia 20.45 Kosovo TV 2 Sumo