Lukk liste

UEFA EM-kvalifisering 2019/20

Verdensdel: Europa
21.03.2019 Dag 1 Gruppe I Kasakhstan 3 - 0 Skottland TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe I Kypros 5 - 0 San Marino TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe I Belgia 3 - 1 Russland TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe C Nederland 4 - 0 Hviterussland TV 2 Sport Premium
  Dag 1 Gruppe C Nord-Irland 2 - 0 Estland TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe E Slovakia 2 - 0 Ungarn TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe E Kroatia 2 - 1 Aserbajdsjan TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe G Israel 1 - 1 Slovenia TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe G Nord-Makedonia 3 - 1 Latvia TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe G Østerrike 0 - 1 Polen TV 2 Sumo
22.03.2019 Dag 1 Gruppe A Bulgaria 1 - 1 Montenegro TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe H Albania 0 - 2 Tyrkia TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe A England 5 - 0 Tsjekkia TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe B Portugal 0 - 0 Ukraina TV 2 Sport Premium
  Dag 1 Gruppe B Luxembourg 2 - 1 Litauen TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe H Moldova 1 - 4 Frankrike TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe H Andorra 0 - 2 Island TV 2 Sumo
23.03.2019 Dag 1 Gruppe D Georgia 0 - 2 Sveits TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe F Malta 2 - 1 Færøyene TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe D Gibraltar 0 - 1 Irland TV 2 Sport Premium
  Dag 1 Gruppe F Sverige 2 - 1 Romania TV 2 Sport 1
  Dag 1 Gruppe J Liechtenstein 0 - 2 Hellas TV 2 Sumo
  Dag 1 Gruppe F Spania 2 - 1 Norge TV 2
  Dag 1 Gruppe J Bosnia-Hercegovina 2 - 1 Armenia TV 2 Sport Premium
  Dag 1 Gruppe J Italia 2 - 0 Finland TV 2 Sport 1
24.03.2019 Dag 2 Gruppe I Kasakhstan 0 - 4 Russland TV 2 Sport Premium
  Dag 2 Gruppe E Wales 1 - 0 Slovakia TV 2 Sport 1
  Dag 2 Gruppe I San Marino 0 - 2 Skottland TV 2 Sport Premium
  Dag 2 Gruppe E Ungarn 2 - 1 Kroatia TV 2 Sport 1
  Dag 2 Gruppe G Israel 4 - 2 Østerrike TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe I Kypros 0 - 2 Belgia TV 2 Sport Premium
  Dag 2 Gruppe C Nederland 2 - 3 Tyskland TV 2 Sport 1
  Dag 2 Gruppe C Nord-Irland 2 - 1 Hviterussland TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe G Polen 2 - 0 Latvia TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe G Slovenia 1 - 1 Nord-Makedonia TV 2 Sumo
25.03.2019 Dag 2 Gruppe H Tyrkia 4 - 0 Moldova TV 2 Sport 1
  Dag 2 Gruppe H Andorra 0 - 3 Albania TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe A Montenegro 1 - 5 England TV 2 Sport 1
  Dag 2 Gruppe A Kosovo 1 - 1 Bulgaria TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe B Portugal 1 - 1 Serbia TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe H Frankrike 4 - 0 Island TV 2 Sport Premium
  Dag 2 Gruppe B Luxembourg 1 - 2 Ukraina TV 2 Sumo
26.03.2019 Dag 2 Gruppe J Armenia 0 - 2 Finland TV 2 Sport 1
  Dag 2 Gruppe J Bosnia-Hercegovina 2 - 2 Hellas TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe D Sveits 3 - 3 Danmark TV 2 Sport 1
  Dag 2 Gruppe D Irland 1 - 0 Georgia TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe F Malta 0 - 2 Spania TV 2 Sport Premium
  Dag 2 Gruppe F Romania 4 - 1 Færøyene TV 2 Sumo
  Dag 2 Gruppe F Norge 3 - 3 Sverige TV 2
  Dag 2 Gruppe J Italia 6 - 0 Liechtenstein TV 2 Sumo
07.06.2019 Dag 3 Gruppe D Georgia 3 - 0 Gibraltar TV 2 Sport 1
  Dag 3 Gruppe G Nord-Makedonia 0 - 1 Polen TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe A Montenegro 1 - 1 Kosovo TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe A Tsjekkia 2 - 1 Bulgaria TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe B Ukraina 5 - 0 Serbia TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe B Litauen 1 - 1 Luxembourg TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe D Danmark 1 - 1 Irland TV 2 Sport 1
  Dag 3 Gruppe F Sverige 3 - 0 Malta TV 2 Sport Premium
  Dag 3 Gruppe F Norge 2 - 2 Romania TV 2
  Dag 3 Gruppe F Færøyene 1 - 4 Spania TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe G Latvia 0 - 3 Israel TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe G Østerrike 1 - 0 Slovenia TV 2 Sumo
08.06.2019 Dag 3 Gruppe H Island 1 - 0 Albania TV 2 Sport Premium
  Dag 3 Gruppe E Kroatia 2 - 1 Wales TV 2 Sport 1
  Dag 3 Gruppe J Armenia 3 - 0 Liechtenstein TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe C Estland 1 - 2 Nord-Irland TV 2 Sport 1
  Dag 3 Gruppe E Aserbajdsjan 1 - 3 Ungarn TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe H Moldova 1 - 0 Andorra TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe J Finland 2 - 0 Bosnia-Hercegovina TV 2 Sport Premium
  Dag 3 Gruppe I Russland 9 - 0 San Marino TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe J Hellas 0 - 3 Italia TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe C Hviterussland 0 - 2 Tyskland TV 2 Sport 1
  Dag 3 Gruppe H Tyrkia 2 - 0 Frankrike TV 2 Sport Premium
  Dag 3 Gruppe I Belgia 3 - 0 Kasakhstan TV 2 Sumo
  Dag 3 Gruppe I Skottland 2 - 1 Kypros TV 2 Sumo
10.06.2019 Dag 4 Gruppe G Polen 4 - 0 Israel TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe A Tsjekkia 3 - 0 Montenegro TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe A Bulgaria 2 - 3 Kosovo TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe B Serbia 4 - 1 Litauen TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe B Ukraina 1 - 0 Luxembourg TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe D Irland 2 - 0 Gibraltar TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe D Danmark 5 - 1 Georgia TV 2 Sport Premium
  Dag 4 Gruppe F Færøyene 0 - 2 Norge TV 2
  Dag 4 Gruppe F Malta 0 - 4 Romania TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe F Spania 3 - 0 Sverige TV 2 Sport 1
  Dag 4 Gruppe G Nord-Makedonia 1 - 4 Østerrike TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe G Latvia 0 - 5 Slovenia TV 2 Sumo
11.06.2019 Dag 4 Gruppe I Kasakhstan 4 - 0 San Marino TV 2 Sport 1
  Dag 4 Gruppe E Aserbajdsjan 1 - 5 Slovakia TV 2 Sport 1
  Dag 4 Gruppe J Hellas 2 - 3 Armenia TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe C Hviterussland 0 - 1 Nord-Irland TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe C Tyskland 8 - 0 Estland TV 2 Sport Premium
  Dag 4 Gruppe E Ungarn 2 - 0 Wales TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe H Island 2 - 1 Tyrkia TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe H Albania 2 - 0 Moldova TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe H Andorra 0 - 4 Frankrike TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe I Russland 1 - 0 Kypros TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe I Belgia 3 - 0 Skottland TV 2 Sport 1
  Dag 4 Gruppe J Liechtenstein 0 - 2 Finland TV 2 Sumo
  Dag 4 Gruppe J Italia 2 - 1 Bosnia-Hercegovina TV 2 Sumo
05.09.2019 Dag 5 Gruppe J Armenia 18.00 Italia    
  Dag 5 Gruppe J Bosnia-Hercegovina 20.45 Liechtenstein    
  Dag 5 Gruppe D Gibraltar 20.45 Danmark    
  Dag 5 Gruppe D Irland 20.45 Sveits    
  Dag 5 Gruppe F Færøyene 20.45 Sverige    
  Dag 5 Gruppe F Norge 20.45 Malta    
  Dag 5 Gruppe F Romania 20.45 Spania    
  Dag 5 Gruppe G Israel 20.45 Nord-Makedonia    
  Dag 5 Gruppe J Finland 20.45 Hellas    
06.09.2019 Dag 5 Gruppe I Kypros 18.00 Kasakhstan    
  Dag 5 Gruppe C Estland 18.00 Hviterussland    
  Dag 5 Gruppe I San Marino 20.45 Belgia    
  Dag 5 Gruppe C Tyskland 20.45 Nederland    
  Dag 5 Gruppe E Wales 20.45 Aserbajdsjan    
  Dag 5 Gruppe E Slovakia 20.45 Kroatia    
  Dag 5 Gruppe G Østerrike 20.45 Latvia    
  Dag 5 Gruppe G Slovenia 20.45 Polen    
  Dag 5 Gruppe I Skottland 20.45 Russland    
07.09.2019 Dag 5 Gruppe A Kosovo 15.00 Tsjekkia    
  Dag 5 Gruppe H Island 18.00 Moldova    
  Dag 5 Gruppe A England 18.00 Bulgaria    
  Dag 5 Gruppe B Serbia 18.00 Portugal    
  Dag 5 Gruppe B Litauen 18.00 Ukraina    
  Dag 5 Gruppe H Tyrkia 20.45 Andorra    
  Dag 5 Gruppe H Frankrike 20.45 Albania    
08.09.2019 Dag 6 Gruppe J Armenia 15.00 Bosnia-Hercegovina    
  Dag 6 Gruppe F Romania 18.00 Malta    
  Dag 6 Gruppe D Georgia 18.00 Danmark    
  Dag 6 Gruppe D Sveits 18.00 Gibraltar    
  Dag 6 Gruppe J Finland 20.45 Italia    
  Dag 6 Gruppe F Sverige 20.45 Norge    
  Dag 6 Gruppe F Spania 20.45 Færøyene    
  Dag 6 Gruppe J Hellas 20.45 Liechtenstein    
09.09.2019 Dag 6 Gruppe E Aserbajdsjan 18.00 Kroatia    
  Dag 6 Gruppe I Russland 20.45 Kasakhstan    
  Dag 6 Gruppe C Nord-Irland 20.45 Tyskland    
  Dag 6 Gruppe C Estland 20.45 Nederland    
  Dag 6 Gruppe E Ungarn 20.45 Slovakia    
  Dag 6 Gruppe G Latvia 20.45 Nord-Makedonia    
  Dag 6 Gruppe G Polen 20.45 Østerrike    
  Dag 6 Gruppe G Slovenia 20.45 Israel    
  Dag 6 Gruppe I San Marino 20.45 Kypros    
  Dag 6 Gruppe I Skottland 20.45 Belgia    
10.09.2019 Dag 6 Gruppe H Albania 20.45 Island    
  Dag 6 Gruppe A England 20.45 Kosovo    
  Dag 6 Gruppe A Montenegro 20.45 Tsjekkia    
  Dag 6 Gruppe B Luxembourg 20.45 Serbia    
  Dag 6 Gruppe B Litauen 20.45 Portugal    
  Dag 6 Gruppe H Moldova 20.45 Tyrkia    
  Dag 6 Gruppe H Frankrike 20.45 Andorra    
10.10.2019 Dag 7 Gruppe I Kasakhstan 16.00 Kypros    
  Dag 7 Gruppe C Hviterussland 18.00 Estland    
  Dag 7 Gruppe I Russland 20.45 Skottland    
  Dag 7 Gruppe C Nederland 20.45 Nord-Irland    
  Dag 7 Gruppe E Kroatia 20.45 Ungarn    
  Dag 7 Gruppe E Slovakia 20.45 Wales    
  Dag 7 Gruppe G Østerrike 20.45 Israel    
  Dag 7 Gruppe G Nord-Makedonia 20.45 Slovenia    
  Dag 7 Gruppe G Latvia 20.45 Polen    
  Dag 7 Gruppe I Belgia 20.45 San Marino    
11.10.2019 Dag 7 Gruppe H Andorra 20.45 Moldova    
  Dag 7 Gruppe A Tsjekkia 20.45 England    
  Dag 7 Gruppe A Montenegro 20.45 Bulgaria    
  Dag 7 Gruppe B Portugal 20.45 Luxembourg    
  Dag 7 Gruppe B Ukraina 20.45 Litauen    
  Dag 7 Gruppe H Tyrkia 20.45 Albania    
  Dag 7 Gruppe H Island 20.45 Frankrike    
12.10.2019 Dag 7 Gruppe D Georgia 15.00 Irland    
  Dag 7 Gruppe J Bosnia-Hercegovina 18.00 Finland    
  Dag 7 Gruppe D Danmark 18.00 Sveits    
  Dag 7 Gruppe F Færøyene 18.00 Romania    
  Dag 7 Gruppe J Italia 20.45 Hellas    
  Dag 7 Gruppe F Norge 20.45 Spania    
  Dag 7 Gruppe F Malta 20.45 Sverige    
  Dag 7 Gruppe J Liechtenstein 20.45 Armenia    
13.10.2019 Dag 8 Gruppe I Kasakhstan 15.00 Belgia    
  Dag 8 Gruppe I Skottland 18.00 San Marino    
  Dag 8 Gruppe C Hviterussland 18.00 Nederland    
  Dag 8 Gruppe E Ungarn 18.00 Aserbajdsjan    
  Dag 8 Gruppe I Kypros 18.00 Russland    
  Dag 8 Gruppe G Polen 20.45 Nord-Makedonia    
  Dag 8 Gruppe C Estland 20.45 Tyskland    
  Dag 8 Gruppe E Wales 20.45 Kroatia    
  Dag 8 Gruppe G Slovenia 20.45 Østerrike    
14.10.2019 Dag 8 Gruppe H Frankrike 20.45 Tyrkia    
  Dag 8 Gruppe A Bulgaria 20.45 England    
  Dag 8 Gruppe A Kosovo 20.45 Montenegro    
  Dag 8 Gruppe B Ukraina 20.45 Portugal    
  Dag 8 Gruppe B Litauen 20.45 Serbia    
  Dag 8 Gruppe H Island 20.45 Andorra    
  Dag 8 Gruppe H Moldova 20.45 Albania    
15.10.2019 Dag 8 Gruppe J Finland 18.00 Armenia    
  Dag 8 Gruppe J Liechtenstein 20.45 Italia    
  Dag 8 Gruppe D Gibraltar 20.45 Georgia    
  Dag 8 Gruppe D Sveits 20.45 Irland    
  Dag 8 Gruppe F Færøyene 20.45 Malta    
  Dag 8 Gruppe F Romania 20.45 Norge    
  Dag 8 Gruppe F Sverige 20.45 Spania    
  Dag 8 Gruppe G Israel 20.45 Latvia    
  Dag 8 Gruppe J Hellas 20.45 Bosnia-Hercegovina    
14.11.2019 Dag 9 Gruppe H Tyrkia 18.00 Island    
  Dag 9 Gruppe H Frankrike 20.45 Moldova    
  Dag 9 Gruppe A England 20.45 Montenegro    
  Dag 9 Gruppe A Tsjekkia 20.45 Kosovo    
  Dag 9 Gruppe B Portugal 20.45 Litauen    
  Dag 9 Gruppe B Serbia 20.45 Luxembourg    
  Dag 9 Gruppe H Albania 20.45 Andorra    
15.11.2019 Dag 9 Gruppe J Finland 18.00 Liechtenstein    
  Dag 9 Gruppe J Armenia 18.00 Hellas    
  Dag 9 Gruppe J Bosnia-Hercegovina 20.45 Italia    
  Dag 9 Gruppe D Sveits 20.45 Georgia    
  Dag 9 Gruppe D Danmark 20.45 Gibraltar    
  Dag 9 Gruppe F Spania 20.45 Malta    
  Dag 9 Gruppe F Norge 20.45 Færøyene    
  Dag 9 Gruppe F Romania 20.45 Sverige    
16.11.2019 Dag 9 Gruppe I Kypros 15.00 Skottland    
  Dag 9 Gruppe I San Marino 18.00 Kasakhstan    
  Dag 9 Gruppe E Aserbajdsjan 18.00 Wales    
  Dag 9 Gruppe G Slovenia 18.00 Latvia    
  Dag 9 Gruppe I Russland 18.00 Belgia    
  Dag 9 Gruppe G Østerrike 20.45 Nord-Makedonia    
  Dag 9 Gruppe C Tyskland 20.45 Hviterussland    
  Dag 9 Gruppe C Nord-Irland 20.45 Nederland    
  Dag 9 Gruppe E Kroatia 20.45 Slovakia    
  Dag 9 Gruppe G Israel 20.45 Polen    
17.11.2019 Dag 10 Gruppe B Serbia 15.00 Ukraina    
  Dag 10 Gruppe B Luxembourg 15.00 Portugal    
  Dag 10 Gruppe A Bulgaria 18.00 Tsjekkia    
  Dag 10 Gruppe A Kosovo 18.00 England    
  Dag 10 Gruppe H Moldova 20.45 Island    
  Dag 10 Gruppe H Albania 20.45 Frankrike    
  Dag 10 Gruppe H Andorra 20.45 Tyrkia    
18.11.2019 Dag 10 Gruppe J Italia 20.45 Armenia    
  Dag 10 Gruppe D Gibraltar 20.45 Sveits    
  Dag 10 Gruppe D Irland 20.45 Danmark    
  Dag 10 Gruppe F Sverige 20.45 Færøyene    
  Dag 10 Gruppe F Spania 20.45 Romania    
  Dag 10 Gruppe F Malta 20.45 Norge    
  Dag 10 Gruppe J Liechtenstein 20.45 Bosnia-Hercegovina    
  Dag 10 Gruppe J Hellas 20.45 Finland    
19.11.2019 Dag 10 Gruppe I Belgia 20.45 Kypros    
  Dag 10 Gruppe I Skottland 20.45 Kasakhstan    
  Dag 10 Gruppe I San Marino 20.45 Russland    
  Dag 10 Gruppe G Polen 20.45 Slovenia    
  Dag 10 Gruppe G Nord-Makedonia 20.45 Israel    
  Dag 10 Gruppe G Latvia 20.45 Østerrike    
  Dag 10 Gruppe E Slovakia 20.45 Aserbajdsjan    
  Dag 10 Gruppe E Wales 20.45 Ungarn    
  Dag 10 Gruppe C Tyskland 20.45 Nord-Irland    
  Dag 10 Gruppe C Nederland 20.45 Estland    
Playoff