Lukk liste

VM-kvalifisering UEFA 2016/17

Verdensdel: Europa
04.09.2016 Dag 1 Gruppe F Litauen 2 - 2 Slovenia    
  Dag 1 Gruppe C San Marino 0 - 1 Aserbajdsjan    
  Dag 1 Gruppe E Kasakhstan 2 - 2 Polen    
  Dag 1 Gruppe E Danmark 1 - 0 Armenia TVNorge  
  Dag 1 Gruppe F Slovakia 0 - 1 England Eurosport Norge  
  Dag 1 Gruppe E Romania 1 - 1 Montenegro    
  Dag 1 Gruppe C Norge 0 - 3 Tyskland TVNorge  
  Dag 1 Gruppe C Tsjekkia 0 - 0 Nord-Irland    
  Dag 1 Gruppe F Malta 1 - 5 Skottland    
05.09.2016 Dag 1 Gruppe D Georgia 1 - 2 Østerrike    
  Dag 1 Gruppe I Finland 1 - 1 Kosovo    
  Dag 1 Gruppe D Wales 4 - 0 Moldova    
  Dag 1 Gruppe D Serbia 2 - 2 Irland    
  Dag 1 Gruppe G Spania 8 - 0 Liechtenstein    
  Dag 1 Gruppe G Israel 1 - 3 Italia    
  Dag 1 Gruppe I Ukraina 1 - 1 Island MAX  
  Dag 1 Gruppe I Kroatia 1 - 1 Tyrkia    
06.09.2016 Dag 1 Gruppe G Albania 2 - 1 Makedonia    
  Dag 1 Gruppe H Gibraltar 1 - 4 Hellas    
  Dag 1 Gruppe A Sverige 1 - 1 Nederland MAX  
  Dag 1 Gruppe A Bulgaria 4 - 3 Luxembourg    
  Dag 1 Gruppe A Hviterussland 0 - 0 Frankrike    
  Dag 1 Gruppe B Andorra 0 - 1 Latvia    
  Dag 1 Gruppe B Sveits 2 - 0 Portugal Eurosport Norge  
  Dag 1 Gruppe B Færøyene 0 - 0 Ungarn    
  Dag 1 Gruppe H Kypros 0 - 3 Belgia    
  Dag 1 Gruppe H Bosnia-Hercegovina 5 - 0 Estland    
06.10.2016 Dag 2 Gruppe I Kosovo 0 - 6 Kroatia    
  Dag 2 Gruppe D Østerrike 2 - 2 Wales    
  Dag 2 Gruppe D Irland 1 - 0 Georgia    
  Dag 2 Gruppe D Moldova 0 - 3 Serbia    
  Dag 2 Gruppe G Italia 1 - 1 Spania MAX  
  Dag 2 Gruppe G Liechtenstein 0 - 2 Albania    
  Dag 2 Gruppe G Makedonia 1 - 2 Israel    
  Dag 2 Gruppe I Tyrkia 2 - 2 Ukraina    
  Dag 2 Gruppe I Island 3 - 2 Finland Eurosport Norge  
07.10.2016 Dag 2 Gruppe H Estland 4 - 0 Gibraltar    
  Dag 2 Gruppe A Luxembourg 0 - 1 Sverige    
  Dag 2 Gruppe A Nederland 4 - 1 Hviterussland Eurosport Norge  
  Dag 2 Gruppe A Frankrike 4 - 1 Bulgaria MAX  
  Dag 2 Gruppe B Ungarn 2 - 3 Sveits    
  Dag 2 Gruppe B Portugal 6 - 0 Andorra    
  Dag 2 Gruppe B Latvia 0 - 2 Færøyene    
  Dag 2 Gruppe H Hellas 2 - 0 Kypros    
  Dag 2 Gruppe H Belgia 4 - 0 Bosnia-Hercegovina    
08.10.2016 Dag 2 Gruppe F England 2 - 0 Malta Eurosport Norge  
  Dag 2 Gruppe C Aserbajdsjan 1 - 0 Norge MAX  
  Dag 2 Gruppe E Montenegro 5 - 0 Kasakhstan    
  Dag 2 Gruppe E Armenia 0 - 5 Romania    
  Dag 2 Gruppe F Skottland 1 - 1 Litauen    
  Dag 2 Gruppe C Nord-Irland 4 - 0 San Marino    
  Dag 2 Gruppe C Tyskland 3 - 0 Tsjekkia MAX  
  Dag 2 Gruppe E Polen 3 - 2 Danmark Eurosport Norge  
  Dag 2 Gruppe F Slovenia 1 - 0 Slovakia    
09.10.2016 Dag 3 Gruppe I Ukraina 3 - 0 Kosovo    
  Dag 3 Gruppe D Wales 1 - 1 Georgia MAX  
  Dag 3 Gruppe G Israel 2 - 1 Liechtenstein    
  Dag 3 Gruppe I Finland 0 - 1 Kroatia Eurosport Norge  
  Dag 3 Gruppe I Island 2 - 0 Tyrkia MAX  
  Dag 3 Gruppe D Serbia 3 - 2 Østerrike    
  Dag 3 Gruppe D Moldova 1 - 3 Irland    
  Dag 3 Gruppe G Albania 0 - 2 Spania Eurosport Norge  
  Dag 3 Gruppe G Makedonia 2 - 3 Italia    
10.10.2016 Dag 3 Gruppe H Gibraltar 0 - 6 Belgia    
  Dag 3 Gruppe A Nederland 0 - 1 Frankrike Eurosport Norge  
  Dag 3 Gruppe A Hviterussland 1 - 1 Luxembourg    
  Dag 3 Gruppe A Sverige 3 - 0 Bulgaria MAX  
  Dag 3 Gruppe B Færøyene 0 - 6 Portugal    
  Dag 3 Gruppe B Andorra 1 - 2 Sveits    
  Dag 3 Gruppe B Latvia 0 - 2 Ungarn    
  Dag 3 Gruppe H Bosnia-Hercegovina 2 - 0 Kypros    
  Dag 3 Gruppe H Estland 0 - 2 Hellas    
11.10.2016 Dag 3 Gruppe E Kasakhstan 0 - 0 Romania    
  Dag 3 Gruppe F Litauen 2 - 0 Malta    
  Dag 3 Gruppe C Tyskland 2 - 0 Nord-Irland    
  Dag 3 Gruppe C Norge 4 - 1 San Marino MAX  
  Dag 3 Gruppe C Tsjekkia 0 - 0 Aserbajdsjan    
  Dag 3 Gruppe E Polen 2 - 1 Armenia    
  Dag 3 Gruppe E Danmark 0 - 1 Montenegro    
  Dag 3 Gruppe F Slovakia 3 - 0 Skottland    
  Dag 3 Gruppe F Slovenia 0 - 0 England Eurosport Norge  
11.11.2016 Dag 4 Gruppe E Armenia 3 - 2 Montenegro Dplay  
  Dag 4 Gruppe F Malta 0 - 1 Slovenia Dplay  
  Dag 4 Gruppe A Frankrike 2 - 1 Sverige Dplay  
  Dag 4 Gruppe C Tsjekkia 2 - 1 Norge MAX  
  Dag 4 Gruppe C San Marino 0 - 8 Tyskland Dplay  
  Dag 4 Gruppe C Nord-Irland 4 - 0 Aserbajdsjan Dplay  
  Dag 4 Gruppe E Danmark 4 - 1 Kasakhstan Dplay  
  Dag 4 Gruppe E Romania 0 - 3 Polen Dplay  
  Dag 4 Gruppe F England 3 - 0 Skottland Eurosport Norge  
  Dag 4 Gruppe F Slovakia 4 - 0 Litauen Dplay  
12.11.2016 Dag 4 Gruppe I Tyrkia 2 - 0 Kosovo Dplay  
  Dag 4 Gruppe D Georgia 1 - 1 Moldova Dplay  
  Dag 4 Gruppe D Østerrike 0 - 1 Irland Eurosport Norge  
  Dag 4 Gruppe I Kroatia 2 - 0 Island MAX  
  Dag 4 Gruppe I Ukraina 1 - 0 Finland Dplay  
  Dag 4 Gruppe D Wales 1 - 1 Serbia Eurosport Norge  
  Dag 4 Gruppe G Spania 4 - 0 Makedonia MAX  
  Dag 4 Gruppe G Albania 0 - 3 Israel Dplay  
  Dag 4 Gruppe G Liechtenstein 0 - 4 Italia Dplay  
13.11.2016 Dag 4 Gruppe H Kypros 3 - 1 Gibraltar Dplay  
  Dag 4 Gruppe A Bulgaria 1 - 0 Hviterussland Dplay  
  Dag 4 Gruppe A Luxembourg 1 - 3 Nederland Eurosport Norge  
  Dag 4 Gruppe B Sveits 2 - 0 Færøyene Dplay  
  Dag 4 Gruppe B Ungarn 4 - 0 Andorra Dplay  
  Dag 4 Gruppe H Belgia 8 - 1 Estland Eurosport Norge  
  Dag 4 Gruppe B Portugal 4 - 1 Latvia MAX  
  Dag 4 Gruppe H Hellas 1 - 1 Bosnia-Hercegovina Dplay  
24.03.2017 Dag 5 Gruppe I Tyrkia 2 - 0 Finland Eurosport Norge  
  Dag 5 Gruppe D Georgia 1 - 3 Serbia Eurosport Player  
  Dag 5 Gruppe I Kosovo 1 - 2 Island Eurosport Player  
  Dag 5 Gruppe D Irland 0 - 0 Wales Eurosport 1  
  Dag 5 Gruppe D Østerrike 2 - 0 Moldova    
  Dag 5 Gruppe G Spania 4 - 1 Israel Eurosport Norge  
  Dag 5 Gruppe G Liechtenstein 0 - 3 Makedonia Eurosport Player  
  Dag 5 Gruppe G Italia 2 - 0 Albania Eurosport Player  
  Dag 5 Gruppe I Kroatia 1 - 0 Ukraina Eurosport Player  
25.03.2017 Dag 5 Gruppe H Bosnia-Hercegovina 5 - 0 Gibraltar Eurosport 1  
  Dag 5 Gruppe A Sverige 4 - 0 Hviterussland Eurosport Norge  
  Dag 5 Gruppe B Andorra 0 - 0 Færøyene Eurosport Player  
  Dag 5 Gruppe B Sveits 1 - 0 Latvia Eurosport Player  
  Dag 5 Gruppe H Kypros 0 - 0 Estland Eurosport Player  
  Dag 5 Gruppe H Belgia 1 - 1 Hellas Eurosport 1  
  Dag 5 Gruppe A Bulgaria 2 - 0 Nederland Eurosport Player  
  Dag 5 Gruppe A Luxembourg 1 - 3 Frankrike Eurosport Player  
  Dag 5 Gruppe B Portugal 3 - 0 Ungarn Eurosport Norge  
26.03.2017 Dag 5 Gruppe F England 2 - 0 Litauen Eurosport Norge  
  Dag 5 Gruppe C Aserbajdsjan 1 - 4 Tyskland Eurosport 1  
  Dag 5 Gruppe C San Marino 0 - 6 Tsjekkia Eurosport Player  
  Dag 5 Gruppe E Armenia 2 - 0 Kasakhstan Eurosport Player  
  Dag 5 Gruppe F Malta 1 - 3 Slovakia Eurosport Player  
  Dag 5 Gruppe C Nord-Irland 2 - 0 Norge Eurosport Norge  
  Dag 5 Gruppe E Montenegro 1 - 2 Polen Eurosport Player  
  Dag 5 Gruppe E Romania 0 - 0 Danmark Eurosport 1  
  Dag 5 Gruppe F Skottland 1 - 0 Slovenia Eurosport Player  
09.06.2017 Dag 6 Gruppe H Gibraltar 20.45 Kypros    
  Dag 6 Gruppe A Nederland 20.45 Luxembourg    
  Dag 6 Gruppe A Hviterussland 20.45 Bulgaria    
  Dag 6 Gruppe A Sverige 20.45 Frankrike    
  Dag 6 Gruppe B Latvia 20.45 Portugal    
  Dag 6 Gruppe B Andorra 20.45 Ungarn    
  Dag 6 Gruppe B Færøyene 20.45 Sveits    
  Dag 6 Gruppe H Estland 20.45 Belgia    
  Dag 6 Gruppe H Bosnia-Hercegovina 20.45 Hellas    
10.06.2017 Dag 6 Gruppe F Skottland 18.00 England    
  Dag 6 Gruppe C Aserbajdsjan 18.00 Nord-Irland    
  Dag 6 Gruppe E Kasakhstan 18.00 Danmark    
  Dag 6 Gruppe F Slovenia 18.00 Malta    
  Dag 6 Gruppe F Litauen 20.45 Slovakia    
  Dag 6 Gruppe C Tyskland 20.45 San Marino    
  Dag 6 Gruppe C Norge 20.45 Tsjekkia    
  Dag 6 Gruppe E Polen 20.45 Romania    
  Dag 6 Gruppe E Montenegro 20.45 Armenia    
11.06.2017 Dag 6 Gruppe I Finland 18.00 Ukraina    
  Dag 6 Gruppe D Moldova 18.00 Georgia    
  Dag 6 Gruppe D Irland 18.00 Østerrike    
  Dag 6 Gruppe I Kosovo 20.45 Tyrkia    
  Dag 6 Gruppe D Serbia 20.45 Wales    
  Dag 6 Gruppe G Makedonia 20.45 Spania    
  Dag 6 Gruppe G Israel 20.45 Albania    
  Dag 6 Gruppe G Italia 20.45 Liechtenstein    
  Dag 6 Gruppe I Island 20.45 Kroatia    
31.08.2017 Dag 7 Gruppe H Belgia 20.45 Gibraltar    
  Dag 7 Gruppe A Frankrike 20.45 Nederland    
  Dag 7 Gruppe A Luxembourg 20.45 Hviterussland    
  Dag 7 Gruppe A Bulgaria 20.45 Sverige    
  Dag 7 Gruppe B Ungarn 20.45 Latvia    
  Dag 7 Gruppe B Portugal 20.45 Færøyene    
  Dag 7 Gruppe B Sveits 20.45 Andorra    
  Dag 7 Gruppe H Hellas 20.45 Estland    
  Dag 7 Gruppe H Kypros 20.45 Bosnia-Hercegovina    
01.09.2017 Dag 7 Gruppe E Kasakhstan 18.00 Montenegro    
  Dag 7 Gruppe F Slovakia 20.45 Slovenia    
  Dag 7 Gruppe C San Marino 20.45 Nord-Irland    
  Dag 7 Gruppe C Norge 20.45 Aserbajdsjan    
  Dag 7 Gruppe C Tsjekkia 20.45 Tyskland    
  Dag 7 Gruppe E Danmark 20.45 Polen    
  Dag 7 Gruppe E Romania 20.45 Armenia    
  Dag 7 Gruppe F Litauen 20.45 Skottland    
  Dag 7 Gruppe F Malta 20.45 England    
02.09.2017 Dag 7 Gruppe I Finland 18.00 Island    
  Dag 7 Gruppe D Georgia 18.00 Irland    
  Dag 7 Gruppe D Serbia 18.00 Moldova    
  Dag 7 Gruppe G Albania 18.00 Liechtenstein    
  Dag 7 Gruppe I Kroatia 20.45 Kosovo    
  Dag 7 Gruppe D Wales 20.45 Østerrike    
  Dag 7 Gruppe G Spania 20.45 Italia    
  Dag 7 Gruppe G Israel 20.45 Makedonia    
  Dag 7 Gruppe I Ukraina 20.45 Tyrkia    
03.09.2017 Dag 8 Gruppe H Estland 18.00 Kypros    
  Dag 8 Gruppe A Hviterussland 18.00 Sverige    
  Dag 8 Gruppe A Nederland 18.00 Bulgaria    
  Dag 8 Gruppe B Færøyene 18.00 Andorra    
  Dag 8 Gruppe H Gibraltar 20.45 Bosnia-Hercegovina    
  Dag 8 Gruppe A Frankrike 20.45 Luxembourg    
  Dag 8 Gruppe B Ungarn 20.45 Portugal    
  Dag 8 Gruppe B Latvia 20.45 Sveits    
  Dag 8 Gruppe H Hellas 20.45 Belgia    
04.09.2017 Dag 8 Gruppe E Armenia 18.00 Danmark    
  Dag 8 Gruppe C Aserbajdsjan 18.00 San Marino    
  Dag 8 Gruppe F England 20.45 Slovakia    
  Dag 8 Gruppe C Tyskland 20.45 Norge    
  Dag 8 Gruppe C Nord-Irland 20.45 Tsjekkia    
  Dag 8 Gruppe E Montenegro 20.45 Romania    
  Dag 8 Gruppe E Polen 20.45 Kasakhstan    
  Dag 8 Gruppe F Slovenia 20.45 Litauen    
  Dag 8 Gruppe F Skottland 20.45 Malta    
05.09.2017 Dag 8 Gruppe I Kosovo 20.45 Finland    
  Dag 8 Gruppe D Irland 20.45 Serbia    
  Dag 8 Gruppe D Østerrike 20.45 Georgia    
  Dag 8 Gruppe D Moldova 20.45 Wales    
  Dag 8 Gruppe G Makedonia 20.45 Albania    
  Dag 8 Gruppe G Liechtenstein 20.45 Spania    
  Dag 8 Gruppe G Italia 20.45 Israel    
  Dag 8 Gruppe I Island 20.45 Ukraina    
  Dag 8 Gruppe I Tyrkia 20.45 Kroatia    
05.10.2017 Dag 9 Gruppe E Armenia 18.00 Polen    
  Dag 9 Gruppe C Aserbajdsjan 18.00 Tsjekkia    
  Dag 9 Gruppe F Malta 20.45 Litauen    
  Dag 9 Gruppe C Nord-Irland 20.45 Tyskland    
  Dag 9 Gruppe C San Marino 20.45 Norge    
  Dag 9 Gruppe E Montenegro 20.45 Danmark    
  Dag 9 Gruppe E Romania 20.45 Kasakhstan    
  Dag 9 Gruppe F Skottland 20.45 Slovakia    
  Dag 9 Gruppe F England 20.45 Slovenia    
06.10.2017 Dag 9 Gruppe D Georgia 18.00 Wales    
  Dag 9 Gruppe I Kosovo 20.45 Ukraina    
  Dag 9 Gruppe D Irland 20.45 Moldova    
  Dag 9 Gruppe D Østerrike 20.45 Serbia    
  Dag 9 Gruppe G Spania 20.45 Albania    
  Dag 9 Gruppe G Liechtenstein 20.45 Israel    
  Dag 9 Gruppe G Italia 20.45 Makedonia    
  Dag 9 Gruppe I Kroatia 20.45 Finland    
  Dag 9 Gruppe I Tyrkia 20.45 Island    
07.10.2017 Dag 9 Gruppe H Gibraltar 18.00 Estland    
  Dag 9 Gruppe A Sverige 18.00 Luxembourg    
  Dag 9 Gruppe B Færøyene 18.00 Latvia    
  Dag 9 Gruppe H Bosnia-Hercegovina 18.00 Belgia    
  Dag 9 Gruppe H Kypros 20.45 Hellas    
  Dag 9 Gruppe A Bulgaria 20.45 Frankrike    
  Dag 9 Gruppe A Hviterussland 20.45 Nederland    
  Dag 9 Gruppe B Sveits 20.45 Ungarn    
  Dag 9 Gruppe B Andorra 20.45 Portugal    
08.10.2017 Dag 10 Gruppe F Litauen 18.00 England    
  Dag 10 Gruppe E Danmark 18.00 Romania    
  Dag 10 Gruppe E Polen 18.00 Montenegro    
  Dag 10 Gruppe E Kasakhstan 18.00 Armenia    
  Dag 10 Gruppe F Slovenia 18.00 Skottland    
  Dag 10 Gruppe F Slovakia 18.00 Malta    
  Dag 10 Gruppe C Norge 20.45 Nord-Irland    
  Dag 10 Gruppe C Tyskland 20.45 Aserbajdsjan    
  Dag 10 Gruppe C Tsjekkia 20.45 San Marino    
09.10.2017 Dag 10 Gruppe I Island 20.45 Kosovo    
  Dag 10 Gruppe D Moldova 20.45 Østerrike    
  Dag 10 Gruppe D Serbia 20.45 Georgia    
  Dag 10 Gruppe D Wales 20.45 Irland    
  Dag 10 Gruppe G Makedonia 20.45 Liechtenstein    
  Dag 10 Gruppe G Israel 20.45 Spania    
  Dag 10 Gruppe G Albania 20.45 Italia    
  Dag 10 Gruppe I Ukraina 20.45 Kroatia    
  Dag 10 Gruppe I Finland 20.45 Tyrkia    
10.10.2017 Dag 10 Gruppe H Hellas 20.45 Gibraltar    
  Dag 10 Gruppe H Belgia 20.45 Kypros    
  Dag 10 Gruppe H Estland 20.45 Bosnia-Hercegovina    
  Dag 10 Gruppe B Portugal 20.45 Sveits    
  Dag 10 Gruppe B Latvia 20.45 Andorra    
  Dag 10 Gruppe B Ungarn 20.45 Færøyene    
  Dag 10 Gruppe A Luxembourg 20.45 Bulgaria    
  Dag 10 Gruppe A Frankrike 20.45 Hviterussland    
  Dag 10 Gruppe A Nederland 20.45 Sverige    
Playoff