Lukk liste
Finale
11.09.2000 1. runde, 1. kamp 1. runde Bohemians 1 - 3 Kaiserslautern    
12.09.2000 1. runde, 1. kamp 1. runde Gent 0 - 6 Ajax    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Kosice 2 - 3 GAK    
  1. runde, 1. kamp 1. runde IFK Norrköping 2 - 2 Liberec    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Vasas 2 - 2 AEK    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Lierse 0 - 0 Bordeaux    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Basel 3 - 2 Brann    
  1. runde, 1. kamp 1. runde FK Drnovice 0 - 0 1860 München    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Rapid Wien 3 - 0 Örgryte    
14.09.2000 1. runde, 1. kamp 1. runde Nova Gorica 1 - 4 Roma    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Napredak 0 - 0 OFI    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Zimbru 1 - 2 Hertha    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Lokomotiv 4 - 2 FC Neftochimik    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Alania Vladikavkaz 0 - 3 Amica    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Lillestrøm 3 - 1 Dinamo Moskva    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Olimpija Ljubljana 2 - 1 Espanyol    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Gueugnon 0 - 0 Iraklis    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Vorskla 1 - 2 Boavista    
  1. runde, 1. kamp 1. runde CSKA Moskva 0 - 0 Viborg    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Slovan Bratislava 0 - 3 Dinamo Zagreb    
  1. runde, 1. kamp 1. runde CSKA Sofia 1 - 2 MTK    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Polonia Warszawa 0 - 1 Udinese    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Lausanne 3 - 2 Torpedo Moskva    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Antalyaspor 2 - 0 Bremen    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Roda 0 - 2 Inter Bratislava    
  1. runde, 1. kamp 1. runde AIK 0 - 1 Herfølge    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Vitesse 3 - 0 Maccabi Haifa    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Molde 0 - 1 Rayo Vallecano    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Zürich 1 - 2 Genk    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Halmstad 2 - 1 Benfica    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Kryvbas Kryvyi 0 - 1 Nantes    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Rapid Bucuresti 0 - 1 Liverpool    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Club Brugge 2 - 0 Brisbane International    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Brøndby 1 - 2 Osijek    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Wacker 3 - 1 Fiorentina    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Alavés 0 - 0 Gaziantepspor    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Pobeda 0 - 2 Parma    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Chelsea 1 - 0 St. Gallen    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Celtic 2 - 0 HJK    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Leicester 1 - 1 Røde Stjerne    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Dunaferr 0 - 1 Feyenoord    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Partizan 1 - 1 Porto    
  1. runde, 1. kamp 1. runde PAOK 3 - 1 Beitar Jerusalem    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Stuttgart 1 - 0 Hearts    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Slavia Praha 3 - 0 AB    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Ruch 0 - 3 Inter    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Celta Vigo 0 - 0 Rijeka    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Zaragoza 4 - 1 Wisla Kraków    
21.09.2000 1. runde, 2. kamp 1. runde Hertha 2 - 0 Zimbru    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Kaiserslautern 0 - 1 Bohemians    
26.09.2000 1. runde, 2. kamp 1. runde GAK 0 - 0 Kosice    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Udinese 2 - 0 Polonia Warszawa    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Viborg 1 - 0 CSKA Moskva    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Inter Bratislava 2 - 1 Roda    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Bordeaux 5 - 1 Lierse    
  1. runde, 2. kamp 1. runde 1860 München 1 - 0 FK Drnovice    
28.09.2000 1. runde, 2. kamp 1. runde Wisla Kraków 4 - 1 Zaragoza    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Liberec 2 - 1 IFK Norrköping    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Dinamo Moskva 2 - 1 Lillestrøm    
  1. runde, 2. kamp 1. runde MTK 0 - 1 CSKA Sofia    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Torpedo Moskva 0 - 2 Lausanne    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Maccabi Haifa 2 - 1 Vitesse    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Örgryte 1 - 1 Rapid Wien    
  1. runde, 2. kamp 1. runde FC Neftochimik 0 - 0 Lokomotiv    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Brisbane International 0 - 1 Club Brugge    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Roma 7 - 0 Nova Gorica    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Amica 2 - 0 Alania Vladikavkaz    
  1. runde, 2. kamp 1. runde AB 0 - 2 Slavia Praha    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Gaziantepspor 3 - 4 Alavés    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Dinamo Zagreb 1 - 1 Slovan Bratislava    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Boavista 2 - 1 Vorskla    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Nantes 5 - 0 Kryvbas Kryvyi    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Beitar Jerusalem 3 - 3 PAOK    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Røde Stjerne 3 - 1 Leicester    
  1. runde, 2. kamp 1. runde HJK 2 - 1 Celtic    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Iraklis 1 - 0 Gueugnon    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Brann 4 - 4 Basel    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Bremen 6 - 0 Antalyaspor    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Osijek 0 - 0 Brøndby    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Feyenoord 3 - 1 Dunaferr    
  1. runde, 2. kamp 1. runde AEK 2 - 0 Vasas    
  1. runde, 2. kamp 1. runde OFI 6 - 0 Napredak    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Ajax 3 - 0 Gent    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Fiorentina 2 - 2 Wacker    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Genk 2 - 0 Zürich    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Herfølge 1 - 1 AIK    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Parma 4 - 0 Pobeda    
  1. runde, 2. kamp 1. runde St. Gallen 2 - 0 Chelsea    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Rijeka 0 - 1 Celta Vigo    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Rayo Vallecano 1 - 1 Molde    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Liverpool 0 - 0 Rapid Bucuresti    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Inter 4 - 1 Ruch    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Espanyol 2 - 0 Olimpija Ljubljana    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Benfica 2 - 2 Halmstad    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Hearts 3 - 2 Stuttgart    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Porto 1 - 0 Partizan    
23.10.2000 2. runde, 1. kamp 1. runde Iraklis 1 - 3 Kaiserslautern    
24.10.2000 2. runde, 1. kamp 1. runde Udinese 1 - 0 PAOK    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Bremen 4 - 1 Genk    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Osijek 2 - 1 Rapid Wien    
26.10.2000 2. runde, 1. kamp 1. runde Wisla Kraków 0 - 0 Porto    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Wacker 1 - 0 Stuttgart    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Lokomotiv 1 - 0 Inter Bratislava    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Lillestrøm 1 - 3 Alavés    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Hertha 3 - 1 Amica    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Nantes 2 - 1 MTK    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Parma 2 - 0 Dinamo Zagreb    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Lausanne 1 - 0 Ajax    
  2. runde, 1. kamp 1. runde AEK 5 - 0 Herfølge    
  2. runde, 1. kamp 1. runde OFI 2 - 2 Slavia Praha    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Halmstad 3 - 2 1860 München    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Røde Stjerne 1 - 0 Celta Vigo    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Club Brugge 2 - 1 St. Gallen    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Bordeaux 1 - 1 Celtic    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Inter 0 - 0 Vitesse    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Basel 1 - 2 Feyenoord    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Rayo Vallecano 1 - 0 Viborg    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Liverpool 1 - 0 Liberec    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Espanyol 4 - 0 GAK    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Boavista 0 - 1 Roma    
07.11.2000 2. runde, 2. kamp 1. runde Amica 1 - 1 Hertha    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Rapid Wien 0 - 2 Osijek    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Herfølge 2 - 1 AEK    
  2. runde, 2. kamp 1. runde 1860 München 3 - 1 Halmstad    
09.11.2000 2. runde, 2. kamp 1. runde Genk 2 - 5 Bremen    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Slavia Praha 4 - 1 OFI    
  2. runde, 2. kamp 1. runde PAOK 3 - 0 Udinese    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Inter Bratislava 1 - 2 Lokomotiv    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Stuttgart 3 - 1 Wacker    
  2. runde, 2. kamp 1. runde MTK 0 - 1 Nantes    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Roma 1 - 1 Boavista    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Dinamo Zagreb 1 - 0 Parma    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Viborg 2 - 1 Rayo Vallecano    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Feyenoord 1 - 0 Basel    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Liberec 2 - 3 Liverpool    
  2. runde, 2. kamp 1. runde St. Gallen 1 - 1 Club Brugge    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Kaiserslautern 2 - 3 Iraklis    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Alavés 2 - 2 Lillestrøm    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Vitesse 1 - 1 Inter    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Celtic 1 - 2 Bordeaux    
  2. runde, 2. kamp 1. runde GAK 1 - 0 Espanyol    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Ajax 2 - 2 Lausanne    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Celta Vigo 5 - 3 Røde Stjerne    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Porto 3 - 0 Wisla Kraków    
21.11.2000 3. runde, 1. kamp 1. runde Hertha 0 - 0 Inter    
23.11.2000 3. runde, 1. kamp 1. runde Lokomotiv 0 - 0 Rayo Vallecano    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Osijek 2 - 0 Slavia Praha    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Parma 2 - 2 1860 München    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Shakhtar 0 - 0 Celta Vigo    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Leverkusen 4 - 4 AEK    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Nantes 4 - 3 Lausanne    
  3. runde, 1. kamp 1. runde PSV 3 - 0 PAOK    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Feyenoord 2 - 2 Stuttgart    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Olympiakos 2 - 2 Liverpool    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Alavés 1 - 1 Rosenborg    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Club Brugge 0 - 2 Barcelona    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Roma 1 - 0 Hamburg    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Bordeaux 4 - 1 Bremen    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Espanyol 0 - 2 Porto    
30.11.2000 3. runde, 1. kamp 1. runde Rangers 1 - 0 Kaiserslautern    
05.12.2000 3. runde, 2. kamp 1. runde Stuttgart 2 - 1 Feyenoord    
  3. runde, 2. kamp 1. runde 1860 München 0 - 2 Parma    
07.12.2000 3. runde, 2. kamp 1. runde AEK 2 - 0 Leverkusen    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Kaiserslautern 3 - 0 Rangers    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Bremen 0 - 0 Bordeaux    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Slavia Praha 5 - 1 Osijek    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Rosenborg 1 - 3 Alavés    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Hamburg 0 - 3 Roma    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Lausanne 1 - 3 Nantes    
  3. runde, 2. kamp 1. runde PAOK 0 - 1 PSV    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Rayo Vallecano 2 - 0 Lokomotiv    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Inter 2 - 1 Hertha    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Barcelona 1 - 1 Club Brugge    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Celta Vigo 1 - 0 Shakhtar    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Liverpool 2 - 0 Olympiakos    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Porto 0 - 0 Espanyol    
15.02.2001 4. runde, 1. kamp 1. runde Slavia Praha 0 - 0 Kaiserslautern    
  4. runde, 1. kamp 1. runde Alavés 3 - 3 Inter    
  4. runde, 1. kamp 1. runde PSV 2 - 1 Parma    
  4. runde, 1. kamp 1. runde AEK 0 - 1 Barcelona    
  4. runde, 1. kamp 1. runde Stuttgart 0 - 0 Celta Vigo    
  4. runde, 1. kamp 1. runde Rayo Vallecano 4 - 1 Bordeaux    
  4. runde, 1. kamp 1. runde Roma 0 - 2 Liverpool    
  4. runde, 1. kamp 1. runde Porto 3 - 1 Nantes    
22.02.2001 4. runde, 2. kamp 1. runde Bordeaux 1 - 2 Rayo Vallecano    
  4. runde, 2. kamp 1. runde Parma 3 - 2 PSV    
  4. runde, 2. kamp 1. runde Kaiserslautern 1 - 0 Slavia Praha    
  4. runde, 2. kamp 1. runde Nantes 2 - 1 Porto    
  4. runde, 2. kamp 1. runde Inter 0 - 2 Alavés    
  4. runde, 2. kamp 1. runde Barcelona 5 - 0 AEK    
  4. runde, 2. kamp 1. runde Liverpool 0 - 1 Roma    
  4. runde, 2. kamp 1. runde Celta Vigo 2 - 1 Stuttgart    
08.03.2001 Kvartfinaler, 1. kamp 1. runde Kaiserslautern 1 - 0 PSV    
  Kvartfinaler, 1. kamp 1. runde Alavés 3 - 0 Rayo Vallecano    
  Kvartfinaler, 1. kamp 1. runde Barcelona 2 - 1 Celta Vigo    
  Kvartfinaler, 1. kamp 1. runde Porto 0 - 0 Liverpool    
15.03.2001 Kvartfinaler, 2. kamp 1. runde PSV 0 - 1 Kaiserslautern    
  Kvartfinaler, 2. kamp 1. runde Celta Vigo 3 - 2 Barcelona    
  Kvartfinaler, 2. kamp 1. runde Rayo Vallecano 2 - 1 Alavés    
  Kvartfinaler, 2. kamp 1. runde Liverpool 2 - 0 Porto    
05.04.2001 Semifinaler, 1. kamp 1. runde Alavés 5 - 1 Kaiserslautern    
  Semifinaler, 1. kamp 1. runde Barcelona 0 - 0 Liverpool    
19.04.2001 Semifinaler, 2. kamp 1. runde Kaiserslautern 1 - 4 Alavés    
  Semifinaler, 2. kamp 1. runde Liverpool 1 - 0 Barcelona    
16.05.2001 Finale 1. runde Liverpool 5 - 4 Alavés