Lukk liste
Finale
11.09.2001 1. runde, 1. kamp 1. runde Gorica 1 - 2 Osijek    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Viktoria Zizkov 0 - 0 Wacker    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Púchov 0 - 0 Freiburg    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Troyes 6 - 1 Ruzomberok    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Roda 3 - 0 Fylkir    
18.09.2001 1. runde, 1. kamp 1. runde PSG 0 - 0 Rapid Bucuresti    
19.09.2001 1. runde, 1. kamp 1. runde Tsjernomorets 0 - 1 Valencia    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Westerlo 0 - 2 Hertha    
20.09.2001 1. runde, 1. kamp 1. runde Legia 4 - 1 Elfsborg    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Dinamo Bucuresti 1 - 3 Grasshoppers    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Pribram 4 - 0 Sedan    
  1. runde, 1. kamp 1. runde BATE 0 - 2 Milan    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Liberec 2 - 0 Slovan Bratislava    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Haka 1 - 1 Union Berlin    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Gençlerbirligi 1 - 1 Halmstad    
  1. runde, 1. kamp 1. runde CSKA Kiev 3 - 2 Røde Stjerne    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Dnipro 0 - 0 Fiorentina    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Dinamo Moskva 1 - 0 Birkirkara    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Dinamo Zagreb 2 - 2 Maccabi Tel Aviv    
  1. runde, 1. kamp 1. runde CSKA Sofia 3 - 0 Shakhtar    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Partizan 1 - 0 Rapid Wien    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Polonia Warszawa 1 - 2 Twente    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Parma 1 - 0 HJK    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Inter Bratislava 1 - 0 Litex    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Midtjylland 0 - 3 Sporting CP    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Olympiakos Nicosia 2 - 2 Club Brugge    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Hapoel Tel Aviv 1 - 0 Gaziantepspor    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Odd 2 - 2 Helsingborg    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Standard Liège 2 - 0 Strasbourg    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Olimpija Ljubljana 2 - 4 Brøndby    
  1. runde, 1. kamp 1. runde St. Gallen 2 - 1 Steaua    
  1. runde, 1. kamp 1. runde AEK 2 - 0 Hibernian    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Servette 1 - 0 Slavia Praha    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Utrecht 3 - 0 GAK    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Kärnten 0 - 0 PAOK    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Hajduk Split 2 - 2 Wisla Kraków    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Ajax 2 - 0 Apollon    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Aston Villa 2 - 3 Varazdin    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Kilmarnock 1 - 1 Viking    
  1. runde, 1. kamp 1. runde FC København 2 - 0 FK Obilic    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Chelsea 3 - 0 Levski    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Zaragoza 3 - 0 Silkeborg    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Bordeaux 5 - 1 Debrecen    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Inter 3 - 0 Brasov    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Ipswich 1 - 1 Torpedo Moskva    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Celta Vigo 4 - 0 Sigma    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Marítimo 1 - 0 Leeds    
25.09.2001 1. runde, 2. kamp 1. runde Hertha 1 - 0 Westerlo    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Fylkir 1 - 3 Roda    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Maccabi Tel Aviv 1 - 1 Dinamo Zagreb    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Wacker 1 - 0 Viktoria Zizkov    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Rapid Bucuresti 0 - 1 PSG    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Gaziantepspor 1 - 1 Hapoel Tel Aviv    
27.09.2001 1. runde, 2. kamp 1. runde Ruzomberok 1 - 0 Troyes    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Wisla Kraków 1 - 0 Hajduk Split    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Brasov 0 - 3 Inter    
  1. runde, 2. kamp 1. runde FK Obilic 2 - 2 FC København    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Osijek 1 - 0 Gorica    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Union Berlin 3 - 0 Haka    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Debrecen 3 - 1 Bordeaux    
  1. runde, 2. kamp 1. runde HJK 0 - 2 Parma    
  1. runde, 2. kamp 1. runde GAK 3 - 3 Utrecht    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Litex 3 - 0 Inter Bratislava    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Slovan Bratislava 1 - 0 Liberec    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Shakhtar 2 - 1 CSKA Sofia    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Birkirkara 0 - 0 Dinamo Moskva    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Silkeborg 1 - 2 Zaragoza    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Røde Stjerne 0 - 0 CSKA Kiev    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Torpedo Moskva 1 - 2 Ipswich    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Grasshoppers 3 - 1 Dinamo Bucuresti    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Viking 2 - 0 Kilmarnock    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Helsingborg 1 - 1 Odd    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Halmstad 1 - 0 Gençlerbirligi    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Sedan 3 - 1 Pribram    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Levski 0 - 2 Chelsea    
  1. runde, 2. kamp 1. runde PAOK 4 - 0 Kärnten    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Steaua 1 - 1 St. Gallen    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Anzhi Makatsjkala 0 - 1 Rangers    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Twente 2 - 0 Polonia Warszawa    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Slavia Praha 1 - 1 Servette    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Hibernian 3 - 2 AEK    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Club Brugge 7 - 1 Olympiakos Nicosia    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Freiburg 2 - 1 Púchov    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Rapid Wien 5 - 1 Partizan    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Apollon 0 - 3 Ajax    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Brøndby 0 - 0 Olimpija Ljubljana    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Milan 4 - 0 BATE    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Sigma 4 - 3 Celta Vigo    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Elfsborg 1 - 6 Legia    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Strasbourg 2 - 2 Standard Liège    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Leeds 3 - 0 Marítimo    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Fiorentina 2 - 1 Dnipro    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Varazdin 0 - 1 Aston Villa    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Valencia 5 - 0 Tsjernomorets    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Sporting CP 3 - 2 Midtjylland    
16.10.2001 2. runde, 1. kamp 1. runde Viking 0 - 1 Hertha    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Roda 4 - 1 Maccabi Tel Aviv    
18.10.2001 2. runde, 1. kamp 1. runde CSKA Kiev 0 - 2 Club Brugge    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Union Berlin 0 - 2 Litex    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Osijek 1 - 2 AEK    
  2. runde, 1. kamp 1. runde FC København 0 - 0 Ajax    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Legia 1 - 1 Valencia    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Bordeaux 2 - 0 Standard Liège    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Grasshoppers 4 - 1 Twente    
  2. runde, 1. kamp 1. runde PAOK 6 - 1 Pribram    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Halmstad 0 - 1 Sporting CP    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Hapoel Tel Aviv 2 - 0 Chelsea    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Freiburg 0 - 1 St. Gallen    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Varazdin 3 - 1 Brøndby    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Rangers 3 - 1 Dinamo Moskva    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Milan 2 - 0 CSKA Sofia    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Fiorentina 2 - 0 Wacker    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Utrecht 1 - 3 Parma    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Leeds 4 - 2 Troyes    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Zaragoza 0 - 0 Servette    
  2. runde, 1. kamp 1. runde PSG 4 - 0 Rapid Wien    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Inter 2 - 0 Wisla Kraków    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Ipswich 0 - 0 Helsingborg    
  2. runde, 1. kamp 1. runde Celta Vigo 3 - 1 Liberec    
30.10.2001 2. runde, 2. kamp 1. runde Wisla Kraków 1 - 0 Inter    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Litex 0 - 0 Union Berlin    
  2. runde, 2. kamp 1. runde AEK 3 - 2 Osijek    
01.11.2001 2. runde, 2. kamp 1. runde Pribram 2 - 2 PAOK    
  2. runde, 2. kamp 1. runde St. Gallen 1 - 4 Freiburg    
  2. runde, 2. kamp 1. runde CSKA Sofia 0 - 1 Milan    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Dinamo Moskva 1 - 4 Rangers    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Rapid Wien 2 - 2 PSG    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Maccabi Tel Aviv 2 - 1 Roda    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Hertha 2 - 0 Viking    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Twente 4 - 2 Grasshoppers    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Liberec 3 - 0 Celta Vigo    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Brøndby 5 - 0 Varazdin    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Standard Liège 0 - 2 Bordeaux    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Troyes 3 - 2 Leeds    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Club Brugge 5 - 0 CSKA Kiev    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Servette 1 - 0 Zaragoza    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Wacker 2 - 2 Fiorentina    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Parma 0 - 0 Utrecht    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Helsingborg 1 - 3 Ipswich    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Ajax 0 - 1 FC København    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Sporting CP 6 - 1 Halmstad    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Chelsea 1 - 1 Hapoel Tel Aviv    
  2. runde, 2. kamp 1. runde Valencia 6 - 1 Legia    
20.11.2001 3. runde, 1. kamp 1. runde Bordeaux 1 - 0 Roda    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Hapoel Tel Aviv 2 - 1 Lokomotiv    
22.11.2001 3. runde, 1. kamp 1. runde Servette 0 - 0 Hertha    
  3. runde, 1. kamp 1. runde FC København 0 - 1 Dortmund    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Parma 1 - 1 Brøndby    
  3. runde, 1. kamp 1. runde PAOK 3 - 2 PSV    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Liberec 3 - 1 Mallorca    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Club Brugge 4 - 1 Lyon    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Grasshoppers 1 - 2 Leeds    
  3. runde, 1. kamp 1. runde AEK 3 - 2 Litex    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Feyenoord 1 - 0 Freiburg    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Ipswich 1 - 0 Inter    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Fiorentina 0 - 1 Lille    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Milan 2 - 0 Sporting CP    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Rangers 0 - 0 PSG    
  3. runde, 1. kamp 1. runde Valencia 1 - 0 Celtic    
04.12.2001 3. runde, 2. kamp 1. runde Lokomotiv 0 - 1 Hapoel Tel Aviv    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Dortmund 1 - 0 FC København    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Roda 2 - 0 Bordeaux    
06.12.2001 3. runde, 2. kamp 1. runde Brøndby 0 - 3 Parma    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Litex 1 - 1 AEK    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Hertha 0 - 3 Servette    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Lille 2 - 0 Fiorentina    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Lyon 3 - 0 Club Brugge    
  3. runde, 2. kamp 1. runde PSV 4 - 1 PAOK    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Freiburg 2 - 2 Feyenoord    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Celtic 1 - 0 Valencia    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Mallorca 1 - 2 Liberec    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Sporting CP 1 - 1 Milan    
  3. runde, 2. kamp 1. runde PSG 0 - 0 Rangers    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Leeds 2 - 2 Grasshoppers    
  3. runde, 2. kamp 1. runde Inter 4 - 1 Ipswich    
19.02.2002 4. runde, 1. kamp 1. runde Valencia 3 - 0 Servette    
  4. runde, 1. kamp 1. runde Roda 0 - 1 Milan    
21.02.2002 4. runde, 1. kamp 1. runde Hapoel Tel Aviv 0 - 0 Parma    
  4. runde, 1. kamp 1. runde PSV 0 - 0 Leeds    
  4. runde, 1. kamp 1. runde Lyon 1 - 1 Liberec    
  4. runde, 1. kamp 1. runde Lille 1 - 1 Dortmund    
  4. runde, 1. kamp 1. runde Inter 3 - 1 AEK    
  4. runde, 1. kamp 1. runde Rangers 1 - 1 Feyenoord    
28.02.2002 4. runde, 2. kamp 1. runde Liberec 4 - 1 Lyon    
  4. runde, 2. kamp 1. runde Parma 1 - 2 Hapoel Tel Aviv    
  4. runde, 2. kamp 1. runde Feyenoord 3 - 2 Rangers    
  4. runde, 2. kamp 1. runde Servette 2 - 2 Valencia    
  4. runde, 2. kamp 1. runde Dortmund 0 - 0 Lille    
  4. runde, 2. kamp 1. runde AEK 2 - 2 Inter    
  4. runde, 2. kamp 1. runde Milan 0 - 1 Roda    
  4. runde, 2. kamp 1. runde Leeds 0 - 1 PSV    
14.03.2002 Kvartfinaler, 1. kamp 1. runde Hapoel Tel Aviv 1 - 0 Milan    
  Kvartfinaler, 1. kamp 1. runde PSV 1 - 1 Feyenoord    
  Kvartfinaler, 1. kamp 1. runde Liberec 0 - 0 Dortmund    
  Kvartfinaler, 1. kamp 1. runde Inter 1 - 1 Valencia    
21.03.2002 Kvartfinaler, 2. kamp 1. runde Feyenoord 1 - 1 PSV    
  Kvartfinaler, 2. kamp 1. runde Milan 2 - 0 Hapoel Tel Aviv    
  Kvartfinaler, 2. kamp 1. runde Dortmund 4 - 0 Liberec    
  Kvartfinaler, 2. kamp 1. runde Valencia 0 - 1 Inter    
04.04.2002 Semifinaler, 1. kamp 1. runde Dortmund 4 - 0 Milan    
  Semifinaler, 1. kamp 1. runde Inter 0 - 1 Feyenoord    
11.04.2002 Semifinaler, 2. kamp 1. runde Feyenoord 2 - 2 Inter    
  Semifinaler, 2. kamp 1. runde Milan 3 - 1 Dortmund    
08.05.2002 Finale 1. runde Feyenoord 3 - 2 Dortmund