Lukk liste
Kvalifisering
16.09.2004 1. runde, 1. kamp 1. runde Ventspils 1 - 1 Amica    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Akhmat 1 - 1 Basel    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Maccabi Haifa 1 - 0 Dnipro    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Wisla Kraków 4 - 3 Dinamo Tbilisi    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Zenit 4 - 0 Røde Stjerne    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Schalke 5 - 1 Liepaja    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Levski 1 - 1 Beveren    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Gorica 1 - 1 AEK    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Metalurh Donetsk 0 - 3 Lazio    
  1. runde, 1. kamp 1. runde AaB 1 - 1 Auxerre    
  1. runde, 1. kamp 1. runde GAK 5 - 0 Litex    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Steaua 2 - 1 CSKA Sofia    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Trabzonspor 3 - 2 Athletic    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Odd 0 - 1 Feyenoord    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Utrecht 4 - 0 Djurgården    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Egaleo 1 - 0 Gençlerbirligi    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Panionios 3 - 1 Udinese    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Partizan 3 - 1 Dinamo Bucuresti    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Shelbourne 2 - 2 Lille    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Hammarby 1 - 2 Villarreal    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Dinamo Zagreb 2 - 0 Elfsborg    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Újpest 1 - 3 Stuttgart    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Dukla 0 - 3 Benfica    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Sochaux 4 - 0 Stabæk    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Standard Liège 0 - 0 Bochum    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Club Brugge 4 - 0 Châteauroux    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Austria Wien 1 - 0 Legia    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Hearts 3 - 1 Braga    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Millwall 1 - 1 Ferencváros    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Newcastle 2 - 0 Bnei Sakhnin    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Middlesbrough 3 - 0 Baník    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Zaragoza 1 - 0 Sigma    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Parma 3 - 2 Maribor    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Sevilla 2 - 0 Nacional    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Bodø/Glimt 1 - 1 Besiktas    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Marítimo 1 - 0 Rangers    
  1. runde, 1. kamp 1. runde PAOK 2 - 3 AZ Alkmaar    
  1. runde, 1. kamp 1. runde FH 1 - 5 Aachen    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Sporting CP 2 - 0 Rapid Wien    
30.09.2004 1. runde, 2. kamp 1. runde Liepaja 0 - 4 Schalke    
  1. runde, 2. kamp 1. runde CSKA Sofia 2 - 2 Steaua    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Dinamo Tbilisi 2 - 1 Wisla Kraków    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Gençlerbirligi 1 - 1 Egaleo    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Stuttgart 4 - 0 Újpest    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Dnipro 2 - 0 Maccabi Haifa    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Heerenveen 5 - 0 Maccabi Petach Tikva    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Amica 1 - 0 Ventspils    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Litex 1 - 0 GAK    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Stabæk 0 - 5 Sochaux    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Sigma 2 - 3 Zaragoza    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Dinamo Bucuresti 0 - 0 Partizan    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Røde Stjerne 1 - 2 Zenit    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Besiktas 1 - 0 Bodø/Glimt    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Braga 2 - 2 Hearts    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Lille 2 - 0 Shelbourne    
  1. runde, 2. kamp 1. runde AZ Alkmaar 2 - 1 PAOK    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Aachen 0 - 0 FH    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Djurgården 3 - 0 Utrecht    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Basel 2 - 0 Akhmat    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Maribor 0 - 0 Parma    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Elfsborg 0 - 0 Dinamo Zagreb    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Beveren 1 - 0 Levski    
  1. runde, 2. kamp 1. runde AEK 1 - 0 Gorica    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Bochum 1 - 1 Standard Liège    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Châteauroux 1 - 2 Club Brugge    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Feyenoord 4 - 1 Odd    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Bnei Sakhnin 1 - 5 Newcastle    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Baník 1 - 1 Middlesbrough    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Legia 1 - 3 Austria Wien    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Auxerre 2 - 0 AaB    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Rapid Wien 0 - 0 Sporting CP    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Udinese 1 - 0 Panionios    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Rangers 1 - 0 Marítimo    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Benfica 2 - 0 Dukla    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Nacional 1 - 2 Sevilla    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Lazio 3 - 0 Metalurh Donetsk    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Ferencváros 3 - 1 Millwall    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Athletic 2 - 0 Trabzonspor    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Villarreal 3 - 0 Hammarby    
21.10.2004 Dag 1 Gruppe H Zenit 5 - 1 AEK    
  Dag 1 Gruppe D Dinamo Tbilisi 0 - 2 Sochaux    
  Dag 1 Gruppe E Egaleo 0 - 1 Middlesbrough    
  Dag 1 Gruppe H Aachen 1 - 0 Lille    
  Dag 1 Gruppe C Dnipro 3 - 2 Club Brugge    
  Dag 1 Gruppe B Steaua 2 - 0 Standard Liège    
  Dag 1 Gruppe A Feyenoord 3 - 0 Hearts    
  Dag 1 Gruppe F Amica 0 - 5 Rangers    
  Dag 1 Gruppe D Panionios 0 - 1 Newcastle    
  Dag 1 Gruppe A Schalke 1 - 1 Basel    
  Dag 1 Gruppe F Auxerre 0 - 0 GAK    
  Dag 1 Gruppe C Zaragoza 2 - 0 Utrecht    
  Dag 1 Gruppe G Beveren 1 - 5 Stuttgart    
  Dag 1 Gruppe E Lazio 1 - 1 Villarreal    
  Dag 1 Gruppe B Athletic 2 - 0 Parma    
  Dag 1 Gruppe G Benfica 4 - 2 Heerenveen    
04.11.2004 Dag 2 Gruppe G Stuttgart 3 - 0 Benfica    
  Dag 2 Gruppe G Dinamo Zagreb 6 - 1 Beveren    
  Dag 2 Gruppe F GAK 3 - 1 Amica    
  Dag 2 Gruppe E Partizan 4 - 0 Egaleo    
  Dag 2 Gruppe B Parma 1 - 0 Steaua    
  Dag 2 Gruppe C Utrecht 1 - 2 Dnipro    
  Dag 2 Gruppe B Besiktas 3 - 1 Athletic    
  Dag 2 Gruppe A Hearts 0 - 1 Schalke    
  Dag 2 Gruppe D Newcastle 2 - 0 Dinamo Tbilisi    
  Dag 2 Gruppe H Lille 2 - 1 Zenit    
  Dag 2 Gruppe C Austria Wien 1 - 0 Zaragoza    
  Dag 2 Gruppe A Ferencváros 1 - 1 Feyenoord    
  Dag 2 Gruppe E Middlesbrough 2 - 0 Lazio    
  Dag 2 Gruppe F AZ Alkmaar 2 - 0 Auxerre    
  Dag 2 Gruppe H Sevilla 2 - 0 Aachen    
  Dag 2 Gruppe D Sporting CP 4 - 1 Panionios    
25.11.2004 Dag 3 Gruppe F Amica 1 - 3 AZ Alkmaar    
  Dag 3 Gruppe H Zenit 1 - 1 Sevilla    
  Dag 3 Gruppe D Dinamo Tbilisi 0 - 4 Sporting CP    
  Dag 3 Gruppe A Schalke 2 - 0 Ferencváros    
  Dag 3 Gruppe C Dnipro 1 - 0 Austria Wien    
  Dag 3 Gruppe B Steaua 2 - 1 Besiktas    
  Dag 3 Gruppe B Standard Liège 2 - 1 Parma    
  Dag 3 Gruppe C Club Brugge 1 - 0 Utrecht    
  Dag 3 Gruppe H AEK 1 - 2 Lille    
  Dag 3 Gruppe A Basel 1 - 2 Hearts    
  Dag 3 Gruppe F Rangers 3 - 0 GAK    
  Dag 3 Gruppe D Sochaux 0 - 4 Newcastle    
  Dag 3 Gruppe E Lazio 2 - 2 Partizan    
  Dag 3 Gruppe G Benfica 2 - 0 Dinamo Zagreb    
  Dag 3 Gruppe E Villarreal 2 - 0 Middlesbrough    
  Dag 3 Gruppe G Heerenveen 1 - 0 Stuttgart    
01.12.2004 Dag 4 Gruppe A Ferencváros 1 - 2 Basel    
  Dag 4 Gruppe D Panionios 5 - 2 Dinamo Tbilisi    
  Dag 4 Gruppe D Sporting CP 0 - 1 Sochaux    
  Dag 4 Gruppe C Austria Wien 1 - 1 Club Brugge    
  Dag 4 Gruppe C Zaragoza 2 - 1 Dnipro    
  Dag 4 Gruppe B Athletic 1 - 0 Steaua    
  Dag 4 Gruppe B Besiktas 1 - 1 Standard Liège    
  Dag 4 Gruppe A Feyenoord 2 - 1 Schalke    
02.12.2004 Dag 4 Gruppe E Egaleo 2 - 2 Lazio    
  Dag 4 Gruppe H Aachen 2 - 2 Zenit    
  Dag 4 Gruppe H Sevilla 3 - 2 AEK    
  Dag 4 Gruppe G Beveren 0 - 3 Benfica    
  Dag 4 Gruppe G Dinamo Zagreb 2 - 2 Heerenveen    
  Dag 4 Gruppe F AZ Alkmaar 1 - 0 Rangers    
  Dag 4 Gruppe F Auxerre 5 - 1 Amica    
  Dag 4 Gruppe E Partizan 1 - 1 Villarreal    
15.12.2004 Dag 5 Gruppe E Middlesbrough 3 - 0 Partizan    
  Dag 5 Gruppe E Villarreal 4 - 0 Egaleo    
  Dag 5 Gruppe F GAK 2 - 0 AZ Alkmaar    
  Dag 5 Gruppe F Rangers 0 - 2 Auxerre    
  Dag 5 Gruppe G Stuttgart 2 - 1 Dinamo Zagreb    
  Dag 5 Gruppe G Heerenveen 1 - 0 Beveren    
  Dag 5 Gruppe H Lille 1 - 0 Sevilla    
  Dag 5 Gruppe H AEK 0 - 2 Aachen    
16.12.2004 Dag 5 Gruppe A Basel 1 - 0 Feyenoord    
  Dag 5 Gruppe A Hearts 0 - 1 Ferencváros    
  Dag 5 Gruppe B Standard Liège 1 - 7 Athletic    
  Dag 5 Gruppe B Parma 3 - 2 Besiktas    
  Dag 5 Gruppe C Club Brugge 1 - 1 Zaragoza    
  Dag 5 Gruppe C Utrecht 1 - 2 Austria Wien    
  Dag 5 Gruppe D Newcastle 1 - 1 Sporting CP    
  Dag 5 Gruppe D Sochaux 1 - 0 Panionios    
Finalespillet
16.02.2005 16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Partizan 2 - 2 Dnipro    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Shakhtar 1 - 1 Schalke    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Panathinaikos 1 - 0 Sevilla    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Ajax 1 - 0 Auxerre    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Parma 0 - 0 Stuttgart    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Valencia 2 - 0 Steaua    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Sporting CP 2 - 1 Feyenoord    
17.02.2005 16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Dynamo Kiev 0 - 0 Villarreal    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet GAK 2 - 2 Middlesbrough    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet CSKA Moskva 2 - 0 Benfica    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Fenerbahçe 0 - 1 Zaragoza    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Basel 0 - 0 Lille    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Aachen 0 - 0 AZ Alkmaar    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Olympiakos 1 - 0 Sochaux    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Heerenveen 1 - 2 Newcastle    
24.02.2005 16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Dnipro 0 - 1 Partizan    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Schalke 0 - 1 Shakhtar    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet AZ Alkmaar 2 - 1 Aachen    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Sochaux 0 - 1 Olympiakos    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Steaua 2 - 0 Valencia    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Austria Wien 0 - 0 Athletic    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Stuttgart 0 - 2 Parma    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Newcastle 2 - 1 Heerenveen    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Middlesbrough 2 - 1 GAK    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Zaragoza 2 - 1 Fenerbahçe    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Auxerre 3 - 1 Ajax    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Feyenoord 1 - 2 Sporting CP    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Lille 2 - 0 Basel    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Benfica 1 - 1 CSKA Moskva    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Sevilla 2 - 0 Panathinaikos    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Villarreal 2 - 0 Dynamo Kiev    
27.02.2005 16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Athletic 1 - 2 Austria Wien    
10.03.2005 8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Partizan 1 - 1 CSKA Moskva    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Olympiakos 1 - 3 Newcastle    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Shakhtar 1 - 3 AZ Alkmaar    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Austria Wien 1 - 1 Zaragoza    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Lille 0 - 1 Auxerre    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Middlesbrough 2 - 3 Sporting CP    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Sevilla 0 - 0 Parma    
16.03.2005 8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Steaua 0 - 0 Villarreal    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet AZ Alkmaar 2 - 1 Shakhtar    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Newcastle 4 - 0 Olympiakos    
17.03.2005 8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet CSKA Moskva 2 - 0 Partizan    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Auxerre 0 - 0 Lille    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Parma 1 - 0 Sevilla    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Sporting CP 1 - 0 Middlesbrough    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Zaragoza 2 - 2 Austria Wien    
20.03.2005 8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Villarreal 2 - 0 Steaua    
07.04.2005 Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet CSKA Moskva 4 - 0 Auxerre    
  Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Newcastle 1 - 0 Sporting CP    
  Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Villarreal 1 - 2 AZ Alkmaar    
  Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Austria Wien 1 - 1 Parma    
14.04.2005 Kvartfinale, 2. kamp Finalespillet AZ Alkmaar 1 - 1 Villarreal    
  Kvartfinale, 2. kamp Finalespillet Auxerre 2 - 0 CSKA Moskva    
  Kvartfinale, 2. kamp Finalespillet Parma 0 - 0 Austria Wien    
  Kvartfinale, 2. kamp Finalespillet Sporting CP 4 - 1 Newcastle    
28.04.2005 Semifinale, 1. kamp Finalespillet Parma 0 - 0 CSKA Moskva    
  Semifinale, 1. kamp Finalespillet Sporting CP 2 - 1 AZ Alkmaar    
05.05.2005 Semifinale, 2. kamp Finalespillet CSKA Moskva 3 - 0 Parma    
  Semifinale, 2. kamp Finalespillet AZ Alkmaar 3 - 2 Sporting CP    
18.05.2005 Finale Finalespillet Sporting CP 1 - 3 CSKA Moskva