Lukk liste
Kvalifisering
18.09.2007 1. runde, 1. kamp 1. runde Litex 0 - 1 Hamburg    
19.09.2007 1. runde, 1. kamp 1. runde Lens 1 - 1 FC København    
20.09.2007 1. runde, 1. kamp 1. runde Spartak 5 - 0 Häcken    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Larissa 2 - 0 Blackburn    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Leverkusen 3 - 1 Leiria    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Groclin 0 - 1 Røde Stjerne    
  1. runde, 1. kamp 1. runde AEK 3 - 0 Salzburg    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Zenit 3 - 0 Standard Liège    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Tampere 2 - 3 Bordeaux    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Mladá Boleslav 0 - 1 Palermo    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Sochaux 0 - 2 Panionios    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Dinamo Zagreb 0 - 1 Ajax    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Brann 0 - 1 Club Brugge  
  1. runde, 1. kamp 1. runde Bayern 1 - 0 Belenenses    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Hammarby 2 - 1 Braga    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Lokomotiv Sofia 1 - 3 Rennes    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Dinamo Bucuresti 1 - 2 Elfsborg    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Midtjylland 1 - 3 Lokomotiv    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Rabotnicki 1 - 1 Bolton    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Sarajevo 1 - 2 Basel    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Sion 3 - 2 Galatasaray    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Sparta Praha 0 - 0 OB    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Artmedia 1 - 2 Panathinaikos    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Groningen 1 - 1 Fiorentina    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Aris 1 - 0 Zaragoza    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Toulouse 0 - 0 CSKA Sofia    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Anderlecht 1 - 1 Rapid Wien    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Austria Wien 2 - 0 Vålerenga    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Heerenveen 5 - 3 Helsingborg    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Atlético 4 - 0 Erciyesspor    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Nürnberg 0 - 0 Rapid Bucuresti    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Sampdoria 2 - 2 AaB    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Hapoel Tel Aviv 0 - 0 AIK    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Tottenham 6 - 1 Anorthosis    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Empoli 2 - 1 Zürich    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Getafe 1 - 0 Twente    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Aberdeen 0 - 0 Dnipro    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Everton 1 - 1 Metalist    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Villarreal 4 - 1 BATE    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Paços de Ferreira 0 - 1 AZ Alkmaar    
02.10.2007 1. runde, 2. kamp 1. runde Panathinaikos 3 - 0 Artmedia    
04.10.2007 1. runde, 2. kamp 1. runde Rapid Bucuresti 2 - 2 Nürnberg    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Anorthosis 1 - 1 Tottenham    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Lokomotiv 2 - 0 Midtjylland    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Erciyesspor 0 - 5 Atlético    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Helsingborg 5 - 1 Heerenveen    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Hamburg 3 - 1 Litex    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Zürich 3 - 0 Empoli    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Vålerenga 2 - 2 Austria Wien  
  1. runde, 2. kamp 1. runde AaB 0 - 0 Sampdoria    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Dnipro 1 - 1 Aberdeen    
  1. runde, 2. kamp 1. runde CSKA Sofia 1 - 1 Toulouse    
  1. runde, 2. kamp 1. runde OB 0 - 0 Sparta Praha    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Elfsborg 0 - 1 Dinamo Bucuresti    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Häcken 1 - 3 Spartak    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Ajax 2 - 3 Dinamo Zagreb    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Basel 6 - 0 Sarajevo    
  1. runde, 2. kamp 1. runde BATE 0 - 2 Villarreal    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Standard Liège 1 - 1 Zenit    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Panionios 0 - 1 Sochaux    
  1. runde, 2. kamp 1. runde FC København 2 - 1 Lens    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Club Brugge 1 - 2 Brann  
  1. runde, 2. kamp 1. runde AIK 0 - 1 Hapoel Tel Aviv    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Galatasaray 5 - 1 Sion    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Belenenses 0 - 2 Bayern    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Salzburg 1 - 0 AEK    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Røde Stjerne 1 - 0 Groclin    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Twente 3 - 2 Getafe    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Rennes 1 - 2 Lokomotiv Sofia    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Metalist 2 - 3 Everton    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Rapid Wien 0 - 1 Anderlecht    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Palermo 0 - 1 Mladá Boleslav    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Bolton 1 - 0 Rabotnicki    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Zaragoza 2 - 1 Aris    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Bordeaux 1 - 1 Tampere    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Blackburn 2 - 1 Larissa    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Fiorentina 1 - 1 Groningen    
  1. runde, 2. kamp 1. runde AZ Alkmaar 0 - 0 Paços de Ferreira    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Braga 4 - 0 Hammarby    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Leiria 3 - 2 Leverkusen    
25.10.2007 Dag 1 Gruppe A Zenit 1 - 1 AZ Alkmaar    
  Dag 1 Gruppe H Helsingborg 1 - 1 Panionios    
  Dag 1 Gruppe B Panathinaikos 3 - 0 Aberdeen    
  Dag 1 Gruppe E Sparta Praha 1 - 2 Zürich    
  Dag 1 Gruppe B Lokomotiv 3 - 3 Atlético    
  Dag 1 Gruppe D Brann 0 - 1 Hamburg  
  Dag 1 Gruppe H Bordeaux 2 - 1 Galatasaray    
  Dag 1 Gruppe E Leverkusen 1 - 0 Toulouse    
  Dag 1 Gruppe C Elfsborg 1 - 1 AEK    
  Dag 1 Gruppe D Basel 1 - 0 Rennes    
  Dag 1 Gruppe G Anderlecht 2 - 0 Hapoel Tel Aviv    
  Dag 1 Gruppe C Villarreal 1 - 1 Fiorentina    
  Dag 1 Gruppe F Bolton 1 - 1 Braga    
  Dag 1 Gruppe G Tottenham 1 - 2 Getafe    
  Dag 1 Gruppe A Everton 3 - 1 Larissa    
  Dag 1 Gruppe F Røde Stjerne 2 - 3 Bayern    
08.11.2007 Dag 2 Gruppe A Larissa 2 - 3 Zenit    
  Dag 2 Gruppe E Spartak 2 - 1 Leverkusen    
  Dag 2 Gruppe G Hapoel Tel Aviv 0 - 2 Tottenham    
  Dag 2 Gruppe D Rennes 1 - 1 Brann  
  Dag 2 Gruppe H Galatasaray 2 - 3 Helsingborg    
  Dag 2 Gruppe F Bayern 2 - 2 Bolton    
  Dag 2 Gruppe G AaB 1 - 1 Anderlecht    
  Dag 2 Gruppe D Dinamo Zagreb 0 - 0 Basel    
  Dag 2 Gruppe B FC København 0 - 1 Panathinaikos    
  Dag 2 Gruppe H Austria Wien 1 - 2 Bordeaux    
  Dag 2 Gruppe E Toulouse 2 - 3 Sparta Praha    
  Dag 2 Gruppe C Mladá Boleslav 1 - 2 Villarreal    
  Dag 2 Gruppe F Aris 3 - 0 Røde Stjerne    
  Dag 2 Gruppe C Fiorentina 6 - 1 Elfsborg    
  Dag 2 Gruppe B Aberdeen 1 - 1 Lokomotiv    
  Dag 2 Gruppe A Nürnberg 0 - 2 Everton    
29.11.2007 Dag 3 Gruppe A Zenit 2 - 2 Nürnberg    
  Dag 3 Gruppe C Elfsborg 1 - 3 Mladá Boleslav    
  Dag 3 Gruppe E Sparta Praha 0 - 0 Spartak    
  Dag 3 Gruppe B Lokomotiv 0 - 1 FC København    
  Dag 3 Gruppe D Hamburg 3 - 0 Rennes    
  Dag 3 Gruppe C AEK 1 - 1 Fiorentina    
  Dag 3 Gruppe H Panionios 0 - 3 Galatasaray    
  Dag 3 Gruppe D Brann 2 - 1 Dinamo Zagreb  
  Dag 3 Gruppe H Helsingborg 3 - 0 Austria Wien    
  Dag 3 Gruppe E Zürich 2 - 0 Toulouse    
  Dag 3 Gruppe A AZ Alkmaar 1 - 0 Larissa    
  Dag 3 Gruppe G Getafe 1 - 2 Hapoel Tel Aviv    
  Dag 3 Gruppe G Tottenham 3 - 2 AaB    
  Dag 3 Gruppe B Atlético 2 - 0 Aberdeen    
  Dag 3 Gruppe F Bolton 1 - 1 Aris    
  Dag 3 Gruppe F Braga 1 - 1 Bayern    
05.12.2007 Dag 4 Gruppe D Dinamo Zagreb 0 - 2 Hamburg    
  Dag 4 Gruppe B Panathinaikos 2 - 0 Lokomotiv    
  Dag 4 Gruppe B FC København 0 - 2 Atlético    
  Dag 4 Gruppe C Mladá Boleslav 0 - 1 AEK    
  Dag 4 Gruppe C Villarreal 2 - 0 Elfsborg    
  Dag 4 Gruppe A Nürnberg 2 - 1 AZ Alkmaar    
  Dag 4 Gruppe A Everton 1 - 0 Zenit    
  Dag 4 Gruppe D Basel 1 - 0 Brann  
06.12.2007 Dag 4 Gruppe E Leverkusen 1 - 0 Sparta Praha    
  Dag 4 Gruppe E Spartak 1 - 0 Zürich    
  Dag 4 Gruppe F Røde Stjerne 0 - 1 Bolton    
  Dag 4 Gruppe G AaB 1 - 2 Getafe    
  Dag 4 Gruppe G Anderlecht 1 - 1 Tottenham    
  Dag 4 Gruppe H Bordeaux 2 - 1 Helsingborg    
  Dag 4 Gruppe H Austria Wien 0 - 1 Panionios    
  Dag 4 Gruppe F Aris 1 - 1 Braga    
19.12.2007 Dag 5 Gruppe F Bayern 6 - 0 Aris    
  Dag 5 Gruppe G Getafe 2 - 1 Anderlecht    
  Dag 5 Gruppe G Hapoel Tel Aviv 1 - 3 AaB    
  Dag 5 Gruppe H Galatasaray 0 - 0 Austria Wien    
  Dag 5 Gruppe H Panionios 2 - 3 Bordeaux    
  Dag 5 Gruppe E Zürich 0 - 5 Leverkusen    
  Dag 5 Gruppe E Toulouse 2 - 1 Spartak    
  Dag 5 Gruppe F Braga 2 - 0 Røde Stjerne    
20.12.2007 Dag 5 Gruppe D Rennes 1 - 1 Dinamo Zagreb  
  Dag 5 Gruppe D Hamburg 1 - 1 Basel    
  Dag 5 Gruppe A AZ Alkmaar 2 - 3 Everton    
  Dag 5 Gruppe A Larissa 1 - 3 Nürnberg    
  Dag 5 Gruppe C Fiorentina 2 - 1 Mladá Boleslav    
  Dag 5 Gruppe C AEK 1 - 2 Villarreal    
  Dag 5 Gruppe B Aberdeen 4 - 0 FC København    
  Dag 5 Gruppe B Atlético 2 - 1 Panathinaikos    
Finalespillet
13.02.2008 16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Zenit 1 - 0 Villarreal  
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Galatasaray 0 - 0 Leverkusen    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet AEK 1 - 1 Getafe    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Brann 0 - 2 Everton  
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Bremen 3 - 0 Braga    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Marseille 3 - 0 Spartak    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Anderlecht 2 - 1 Bordeaux    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet PSV 2 - 0 Helsingborg    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Rangers 0 - 0 Panathinaikos    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Sporting CP 2 - 0 Basel  
14.02.2008 16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Aberdeen 2 - 2 Bayern    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Zürich 1 - 3 Hamburg    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Rosenborg 0 - 1 Fiorentina    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Slavia Praha 1 - 2 Tottenham    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Bolton 1 - 0 Atlético  
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Benfica 1 - 0 Nürnberg    
21.02.2008 16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Leverkusen 5 - 1 Galatasaray    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Hamburg 0 - 0 Zürich  
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Spartak 2 - 0 Marseille    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Panathinaikos 1 - 1 Rangers    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Bayern 5 - 1 Aberdeen    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Villarreal 2 - 1 Zenit    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Atlético 0 - 0 Bolton    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Fiorentina 2 - 1 Rosenborg    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Tottenham 1 - 1 Slavia Praha    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Helsingborg 1 - 2 PSV    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Getafe 3 - 0 AEK    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Bordeaux 1 - 1 Anderlecht    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Nürnberg 2 - 2 Benfica    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Basel 0 - 3 Sporting CP    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Everton 6 - 1 Brann  
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Braga 0 - 1 Bremen    
06.03.2008 8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Anderlecht 0 - 5 Bayern  
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Fiorentina 2 - 0 Everton    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Marseille 3 - 1 Zenit    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Rangers 2 - 0 Bremen    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Bolton 1 - 1 Sporting CP    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Leverkusen 1 - 0 Hamburg    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Tottenham 0 - 1 PSV  
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Benfica 1 - 2 Getafe    
12.03.2008 8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Zenit 2 - 0 Marseille    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Hamburg 3 - 2 Leverkusen  
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Everton 2 - 0 Fiorentina    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet PSV 0 - 1 Tottenham    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Bayern 1 - 2 Anderlecht    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Getafe 1 - 0 Benfica    
13.03.2008 8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Bremen 1 - 0 Rangers  
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Sporting CP 1 - 0 Bolton    
03.04.2008 Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Leverkusen 1 - 4 Zenit    
  Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Bayern 1 - 1 Getafe    
  Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Rangers 0 - 0 Sporting CP    
  Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Fiorentina 1 - 1 PSV    
10.04.2008 Kvartfinale, 2. kamp Finalespillet Zenit 0 - 1 Leverkusen    
  Kvartfinale, 2. kamp Finalespillet Sporting CP 0 - 2 Rangers    
  Kvartfinale, 2. kamp Finalespillet Getafe 3 - 3 Bayern    
  Kvartfinale, 2. kamp Finalespillet PSV 0 - 2 Fiorentina    
24.04.2008 Semifinale, 1. kamp Finalespillet Rangers 0 - 0 Fiorentina    
  Semifinale, 1. kamp Finalespillet Bayern 1 - 1 Zenit    
01.05.2008 Semifinale, 2. kamp Finalespillet Zenit 4 - 0 Bayern    
  Semifinale, 2. kamp Finalespillet Fiorentina 0 - 0 Rangers    
14.05.2008 Finale Finalespillet Zenit 2 - 0 Rangers