Lukk liste
Kvalifisering
16.09.2008 1. runde, 1. kamp 1. runde APOEL 1 - 4 Schalke    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Hertha 2 - 0 St Patrick's    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Nordsjælland 0 - 2 Olympiakos    
18.09.2008 1. runde, 1. kamp 1. runde FC Moskva 1 - 2 FC København    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Litex 1 - 3 Aston Villa    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Cherno More 1 - 2 Stuttgart    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Hapoel Tel Aviv 1 - 2 St-Étienne    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Slaven Belupo 1 - 2 CSKA Moskva    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Baník 0 - 1 Spartak    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Feyenoord 0 - 1 Kalmar    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Omonia 1 - 2 Manchester City    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Hamburg 0 - 0 Unirea Urziceni    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Nancy 1 - 0 Motherwell    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Wolfsburg 1 - 0 Rapid Bucuresti    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Portsmouth 2 - 0 Vitória SC    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Brann 2 - 0 Deportivo La Coruña TV 2 Zebra
  1. runde, 1. kamp 1. runde Slavia Praha 0 - 0 Vaslui    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Besiktas 1 - 0 Metalist    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Austria Wien 2 - 1 Lech    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Zilina 1 - 1 Levski    
  1. runde, 1. kamp 1. runde NEC 1 - 0 Dinamo Bucuresti    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Timisoara 1 - 2 Partizan    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Kayserispor 1 - 2 PSG    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Bellinzona 3 - 4 Galatasaray    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Young Boys 2 - 2 Club Brugge    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Racing Santander 1 - 0 Honka    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Milan 3 - 1 Zürich    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Dinamo Zagreb 0 - 0 Sparta Praha    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Brøndby 1 - 2 Rosenborg TV 2 Zebra
  1. runde, 1. kamp 1. runde Dortmund 0 - 2 Udinese    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Sampdoria 5 - 0 Kaunas    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Sevilla 2 - 0 Salzburg    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Rennes 2 - 1 Twente    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Borac Cacak 1 - 4 Ajax    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Napoli 3 - 2 Benfica    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Everton 2 - 2 Standard Liège    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Tottenham 2 - 1 Wisla Kraków    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Braga 4 - 0 Artmedia    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Marítimo 0 - 1 Valencia    
  1. runde, 1. kamp 1. runde Setúbal 1 - 1 Heerenveen    
30.09.2008 1. runde, 2. kamp 1. runde St Patrick's 0 - 0 Hertha    
  1. runde, 2. kamp 1. runde CSKA Moskva 1 - 0 Slaven Belupo    
02.10.2008 1. runde, 2. kamp 1. runde Wisla Kraków 1 - 1 Tottenham    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Rapid Bucuresti 1 - 1 Wolfsburg    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Unirea Urziceni 0 - 2 Hamburg    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Spartak 1 - 1 Baník    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Kaunas 1 - 2 Sampdoria    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Stuttgart 2 - 2 Cherno More    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Lech 4 - 2 Austria Wien    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Schalke 1 - 1 APOEL    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Kalmar 1 - 2 Feyenoord    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Honka 0 - 1 Racing Santander    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Levski 0 - 1 Zilina    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Rosenborg 3 - 2 Brøndby TV 2 Zebra
  1. runde, 2. kamp 1. runde Metalist 4 - 1 Besiktas    
  1. runde, 2. kamp 1. runde St-Étienne 2 - 1 Hapoel Tel Aviv    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Galatasaray 2 - 1 Bellinzona    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Partizan 1 - 0 Timisoara    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Dinamo Bucuresti 0 - 0 NEC    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Vaslui 1 - 1 Slavia Praha    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Standard Liège 2 - 1 Everton    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Twente 1 - 0 Rennes    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Heerenveen 5 - 2 Setúbal    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Zürich 0 - 1 Milan    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Artmedia 0 - 2 Braga    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Sparta Praha 3 - 3 Dinamo Zagreb    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Salzburg 0 - 2 Sevilla    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Ajax 2 - 0 Borac Cacak    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Motherwell 0 - 2 Nancy    
  1. runde, 2. kamp 1. runde FC København 1 - 1 FC Moskva    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Olympiakos 5 - 0 Nordsjælland    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Udinese 0 - 2 Dortmund    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Club Brugge 2 - 0 Young Boys    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Manchester City 2 - 1 Omonia    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Aston Villa 1 - 1 Litex    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Deportivo La Coruña 2 - 0 Brann TV 2 Zebra
  1. runde, 2. kamp 1. runde PSG 0 - 0 Kayserispor    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Benfica 2 - 0 Napoli    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Valencia 2 - 1 Marítimo    
  1. runde, 2. kamp 1. runde Vitória SC 2 - 2 Portsmouth    
23.10.2008 1. kamp Gruppe H CSKA Moskva 3 - 0 Deportivo La Coruña    
  1. kamp Gruppe A Schalke 3 - 1 PSG    
  1. kamp Gruppe F Zilina 1 - 2 Hamburg    
  1. kamp Gruppe D Udinese 2 - 0 Tottenham    
  1. kamp Gruppe A Twente 1 - 0 Racing Santander    
  1. kamp Gruppe B Galatasaray 1 - 0 Olympiakos    
  1. kamp Gruppe B Hertha 1 - 1 Benfica    
  1. kamp Gruppe C Sevilla 2 - 0 Stuttgart    
  1. kamp Gruppe G FC København 1 - 3 St-Étienne    
  1. kamp Gruppe G Rosenborg 0 - 0 Club Brugge TV 2 Zebra
  1. kamp Gruppe H Nancy 3 - 0 Feyenoord    
  1. kamp Gruppe D Dinamo Zagreb 3 - 2 NEC    
  1. kamp Gruppe E Heerenveen 1 - 3 Milan TV 2 Sumo
  1. kamp Gruppe C Partizan 1 - 2 Sampdoria    
  1. kamp Gruppe F Aston Villa 2 - 1 Ajax    
  1. kamp Gruppe E Braga 3 - 0 Portsmouth    
06.11.2008 2. kamp Gruppe C Stuttgart 2 - 0 Partizan    
  2. kamp Gruppe B Metalist 0 - 0 Hertha    
  2. kamp Gruppe D Spartak 1 - 2 Udinese    
  2. kamp Gruppe H Lech 2 - 2 Nancy    
  2. kamp Gruppe H Feyenoord 1 - 3 CSKA Moskva    
  2. kamp Gruppe E Wolfsburg 5 - 1 Heerenveen    
  2. kamp Gruppe B Benfica 0 - 2 Galatasaray    
  2. kamp Gruppe F Ajax 1 - 0 Zilina    
  2. kamp Gruppe G St-Étienne 3 - 0 Rosenborg TV 2 Zebra
  2. kamp Gruppe A Racing Santander 1 - 1 Schalke    
  2. kamp Gruppe A Manchester City 3 - 2 Twente    
  2. kamp Gruppe E Milan 1 - 0 Braga    
  2. kamp Gruppe C Standard Liège 1 - 0 Sevilla    
  2. kamp Gruppe F Slavia Praha 0 - 1 Aston Villa    
  2. kamp Gruppe D Tottenham 4 - 0 Dinamo Zagreb TV 2 SPORT 1
  2. kamp Gruppe G Valencia 1 - 1 FC København    
27.11.2008 3. kamp Gruppe H CSKA Moskva 2 - 1 Lech    
  3. kamp Gruppe F Zilina 0 - 0 Slavia Praha    
  3. kamp Gruppe A Schalke 0 - 2 Manchester City TV 2 SPORT 1
  3. kamp Gruppe B Galatasaray 0 - 1 Metalist    
  3. kamp Gruppe D NEC 0 - 1 Tottenham    
  3. kamp Gruppe C Sampdoria 1 - 1 Stuttgart    
  3. kamp Gruppe G Club Brugge 1 - 1 St-Étienne    
  3. kamp Gruppe G Rosenborg 0 - 4 Valencia TV 2 Zebra
  3. kamp Gruppe B Olympiakos 5 - 1 Benfica    
  3. kamp Gruppe D Dinamo Zagreb 0 - 1 Spartak    
  3. kamp Gruppe A PSG 2 - 2 Racing Santander    
  3. kamp Gruppe C Partizan 0 - 1 Standard Liège    
  3. kamp Gruppe F Hamburg 0 - 1 Ajax    
  3. kamp Gruppe H Deportivo La Coruña 3 - 0 Feyenoord    
  3. kamp Gruppe E Portsmouth 2 - 2 Milan    
  3. kamp Gruppe E Braga 2 - 3 Wolfsburg    
03.12.2008 4. kamp Gruppe D Udinese 2 - 1 Dinamo Zagreb    
  4. kamp Gruppe D Spartak 1 - 2 NEC    
  4. kamp Gruppe C Sevilla 3 - 0 Partizan    
  4. kamp Gruppe B Hertha 0 - 1 Galatasaray    
  4. kamp Gruppe B Metalist 1 - 0 Olympiakos    
  4. kamp Gruppe A Manchester City 0 - 0 PSG    
  4. kamp Gruppe A Twente 2 - 1 Schalke    
  4. kamp Gruppe C Standard Liège 3 - 0 Sampdoria    
04.12.2008 4. kamp Gruppe F Slavia Praha 0 - 2 Hamburg    
  4. kamp Gruppe G FC København 1 - 1 Rosenborg TV 2 Zebra
  4. kamp Gruppe G Valencia 1 - 1 Club Brugge    
  4. kamp Gruppe H Lech 1 - 1 Deportivo La Coruña    
  4. kamp Gruppe H Nancy 3 - 4 CSKA Moskva    
  4. kamp Gruppe E Wolfsburg 3 - 2 Portsmouth    
  4. kamp Gruppe E Heerenveen 1 - 2 Braga    
  4. kamp Gruppe F Aston Villa 1 - 2 Zilina    
17.12.2008 5. kamp Gruppe F Ajax 2 - 2 Slavia Praha    
  5. kamp Gruppe G Club Brugge 0 - 1 FC København TV 2 SPORT 2
  5. kamp Gruppe G St-Étienne 2 - 2 Valencia    
  5. kamp Gruppe H Feyenoord 0 - 1 Lech    
  5. kamp Gruppe H Deportivo La Coruña 1 - 0 Nancy    
  5. kamp Gruppe E Portsmouth 3 - 0 Heerenveen    
  5. kamp Gruppe E Milan 2 - 2 Wolfsburg    
  5. kamp Gruppe F Hamburg 3 - 1 Aston Villa TV 2 SPORT 1
18.12.2008 5. kamp Gruppe C Sampdoria 1 - 0 Sevilla TV 2 SPORT 2
  5. kamp Gruppe C Stuttgart 3 - 0 Standard Liège    
  5. kamp Gruppe A Racing Santander 3 - 1 Manchester City    
  5. kamp Gruppe A PSG 4 - 0 Twente    
  5. kamp Gruppe D Tottenham 2 - 2 Spartak TV 2 SPORT 1
  5. kamp Gruppe D NEC 2 - 0 Udinese    
  5. kamp Gruppe B Benfica 0 - 1 Metalist    
  5. kamp Gruppe B Olympiakos 4 - 0 Hertha    
Finalespillet
18.02.2009 16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Dynamo Kiev 1 - 1 Valencia    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Zenit 2 - 1 Stuttgart    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Olympiakos 1 - 3 St-Étienne    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Aston Villa 1 - 1 CSKA Moskva    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Bremen 1 - 1 Milan    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet PSG 2 - 0 Wolfsburg    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Bordeaux 0 - 0 Galatasaray    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Sampdoria 0 - 1 Metalist    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet NEC 0 - 3 Hamburg    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet AaB 3 - 0 Deportivo La Coruña    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Braga 3 - 0 Standard Liège    
19.02.2009 16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Lech 2 - 2 Udinese    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Shakhtar 2 - 0 Tottenham    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet FC København 2 - 2 Manchester City    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Fiorentina 0 - 1 Ajax    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Marseille 0 - 1 Twente    
26.02.2009 16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Metalist 2 - 0 Sampdoria    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet CSKA Moskva 2 - 0 Aston Villa    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Hamburg 1 - 0 NEC    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Twente 0 - 1 Marseille    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Wolfsburg 1 - 3 PSG    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Galatasaray 4 - 3 Bordeaux    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Manchester City 2 - 1 FC København    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Udinese 2 - 1 Lech    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Stuttgart 1 - 1 Zenit    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Milan 2 - 2 Bremen TV 2 SPORT 1
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Ajax 1 - 1 Fiorentina    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Standard Liège 1 - 1 Braga    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet St-Étienne 2 - 1 Olympiakos    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Deportivo La Coruña 1 - 3 AaB    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Tottenham 1 - 1 Shakhtar    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Valencia 2 - 2 Dynamo Kiev    
12.03.2009 8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet CSKA Moskva 1 - 0 Shakhtar    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Hamburg 1 - 1 Galatasaray    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Dynamo Kiev 1 - 0 Metalist    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet PSG 0 - 0 Braga    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Bremen 1 - 0 St-Étienne    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Manchester City 2 - 0 AaB    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Marseille 2 - 1 Ajax    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Udinese 2 - 0 Zenit    
18.03.2009 8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet St-Étienne 2 - 2 Bremen    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Ajax 2 - 2 Marseille    
19.03.2009 8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Metalist 3 - 2 Dynamo Kiev    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Shakhtar 2 - 0 CSKA Moskva    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Zenit 1 - 0 Udinese    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Galatasaray 2 - 3 Hamburg    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet AaB 2 - 0 Manchester City TV 2 SPORT 1
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Braga 0 - 1 PSG    
09.04.2009 Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Shakhtar 2 - 0 Marseille Viasat Sport  
  Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Hamburg 3 - 1 Manchester City Viasat Sport  
  Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Bremen 3 - 1 Udinese    
  Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet PSG 0 - 0 Dynamo Kiev    
16.04.2009 Kvartfinale, 2 kamp Finalespillet Dynamo Kiev 3 - 0 PSG Viasat Sport  
  Kvartfinale, 2 kamp Finalespillet Manchester City 2 - 1 Hamburg Viasat Sport  
  Kvartfinale, 2 kamp Finalespillet Marseille 1 - 2 Shakhtar    
  Kvartfinale, 2 kamp Finalespillet Udinese 3 - 3 Bremen    
30.04.2009 Semifinale, 1. kamp Finalespillet Dynamo Kiev 1 - 1 Shakhtar Viasat Sport  
  Semifinale, 1. kamp Finalespillet Bremen 0 - 1 Hamburg Viasat Sport  
07.05.2009 Semifinale, 2. kamp Finalespillet Shakhtar 2 - 1 Dynamo Kiev Viasat Sport  
  Semifinale, 2. kamp Finalespillet Hamburg 2 - 3 Bremen Viasat Sport  
20.05.2009 Finale Finalespillet Shakhtar 2 - 1 Bremen Viasat Sport