Lukk liste
18.09.2014 1. runde Gruppe F Qarabag 0 - 0 St-Étienne    
  1. runde Gruppe A Mönchengladbach 1 - 1 Villarreal    
  1. runde Gruppe F Dnipro 0 - 1 Inter    
  1. runde Gruppe E Panathinaikos 1 - 2 Dinamo Moskva    
  1. runde Gruppe E PSV 1 - 0 Estoril    
  1. runde Gruppe D Dinamo Zagreb 5 - 1 Astra    
  1. runde Gruppe D Salzburg 2 - 2 Celtic C More Live  
  1. runde Gruppe C Besiktas 1 - 1 Asteras    
  1. runde Gruppe C Partizan 0 - 0 Tottenham C More Fotball  
  1. runde Gruppe B FC København 2 - 0 HJK    
  1. runde Gruppe B Club Brugge 0 - 0 Torino    
  1. runde Gruppe A Apollon 3 - 2 Zürich    
  1. runde Gruppe G Standard Liège 2 - 0 Rijeka    
  1. runde Gruppe L Legia 1 - 0 Lokeren    
  1. runde Gruppe L Metalist 1 - 2 Trabzonspor    
  1. runde Gruppe K Fiorentina 3 - 0 Guingamp    
  1. runde Gruppe K PAOK 6 - 1 Dinamo Minsk    
  1. runde Gruppe J Rio Ave 0 - 3 Dynamo Kiev    
  1. runde Gruppe J Steaua 6 - 0 AaB    
  1. runde Gruppe I Napoli 3 - 1 Sparta Praha C More Live  
  1. runde Gruppe I Young Boys 5 - 0 Slovan Bratislava    
  1. runde Gruppe H Everton 4 - 1 Wolfsburg MAX  
  1. runde Gruppe H Lille 1 - 1 Krasnodar    
  1. runde Gruppe G Sevilla 2 - 0 Feyenoord C More Fotball  
02.10.2014 2. runde Gruppe E Dinamo Moskva 1 - 0 PSV    
  2. runde Gruppe H Krasnodar 1 - 1 Everton C More Live  
  2. runde Gruppe G Rijeka 2 - 2 Sevilla    
  2. runde Gruppe L Trabzonspor 0 - 1 Legia C More Fotball  
  2. runde Gruppe L Lokeren 1 - 0 Metalist    
  2. runde Gruppe K Guingamp 2 - 0 PAOK    
  2. runde Gruppe K Dinamo Minsk 0 - 3 Fiorentina    
  2. runde Gruppe J Dynamo Kiev 3 - 1 Steaua    
  2. runde Gruppe J AaB 1 - 0 Rio Ave    
  2. runde Gruppe I Sparta Praha 3 - 1 Young Boys    
  2. runde Gruppe I Slovan Bratislava 0 - 2 Napoli    
  2. runde Gruppe H Wolfsburg 1 - 1 Lille    
  2. runde Gruppe G Feyenoord 2 - 1 Standard Liège    
  2. runde Gruppe A Villarreal 4 - 0 Apollon    
  2. runde Gruppe F Inter 2 - 0 Qarabag    
  2. runde Gruppe F St-Étienne 0 - 0 Dnipro    
  2. runde Gruppe E Estoril 2 - 0 Panathinaikos    
  2. runde Gruppe D Astra 1 - 2 Salzburg    
  2. runde Gruppe D Celtic 1 - 0 Dinamo Zagreb C More Fotball  
  2. runde Gruppe C Asteras 2 - 0 Partizan    
  2. runde Gruppe C Tottenham 1 - 1 Besiktas MAX  
  2. runde Gruppe B HJK 0 - 3 Club Brugge    
  2. runde Gruppe B Torino 1 - 0 FC København C More Live  
  2. runde Gruppe A Zürich 1 - 1 Mönchengladbach    
22.10.2014 3. runde Gruppe L Metalist 0 - 1 Legia    
23.10.2014 3. runde Gruppe H Krasnodar 2 - 4 Wolfsburg    
  3. runde Gruppe G Rijeka 3 - 1 Feyenoord    
  3. runde Gruppe L Trabzonspor 2 - 0 Lokeren    
  3. runde Gruppe K PAOK 0 - 1 Fiorentina C More Live  
  3. runde Gruppe K Dinamo Minsk 0 - 0 Guingamp    
  3. runde Gruppe J AaB 3 - 0 Dynamo Kiev    
  3. runde Gruppe J Steaua 2 - 1 Rio Ave    
  3. runde Gruppe I Slovan Bratislava 0 - 3 Sparta Praha    
  3. runde Gruppe I Young Boys 2 - 0 Napoli    
  3. runde Gruppe H Lille 0 - 0 Everton C More Fotball  
  3. runde Gruppe G Standard Liège 0 - 0 Sevilla    
  3. runde Gruppe A Villarreal 4 - 1 Zürich    
  3. runde Gruppe F Inter 0 - 0 St-Étienne C More Live  
  3. runde Gruppe F Dnipro 0 - 1 Qarabag    
  3. runde Gruppe E Estoril 1 - 2 Dinamo Moskva    
  3. runde Gruppe E PSV 1 - 1 Panathinaikos    
  3. runde Gruppe D Celtic 2 - 1 Astra C More Fotball  
  3. runde Gruppe D Salzburg 4 - 2 Dinamo Zagreb    
  3. runde Gruppe C Tottenham 5 - 1 Asteras MAX  
  3. runde Gruppe C Partizan 0 - 4 Besiktas    
  3. runde Gruppe B Club Brugge 1 - 1 FC København    
  3. runde Gruppe B Torino 2 - 0 HJK    
  3. runde Gruppe A Mönchengladbach 5 - 0 Apollon    
06.11.2014 4. runde Gruppe E Dinamo Moskva 1 - 0 Estoril    
  4. runde Gruppe F Qarabag 1 - 2 Dnipro    
  4. runde Gruppe A Zürich 3 - 2 Villarreal    
  4. runde Gruppe F St-Étienne 1 - 1 Inter C More Live  
  4. runde Gruppe E Panathinaikos 2 - 3 PSV    
  4. runde Gruppe D Astra 1 - 1 Celtic C More Fotball  
  4. runde Gruppe D Dinamo Zagreb 1 - 5 Salzburg    
  4. runde Gruppe C Asteras 1 - 2 Tottenham MAX  
  4. runde Gruppe C Besiktas 2 - 1 Partizan    
  4. runde Gruppe B FC København 0 - 4 Club Brugge    
  4. runde Gruppe B HJK 2 - 1 Torino    
  4. runde Gruppe A Apollon 0 - 2 Mönchengladbach    
  4. runde Gruppe G Feyenoord 2 - 0 Rijeka    
  4. runde Gruppe L Lokeren 1 - 1 Trabzonspor    
  4. runde Gruppe L Legia 2 - 1 Metalist    
  4. runde Gruppe K Guingamp 2 - 0 Dinamo Minsk    
  4. runde Gruppe K Fiorentina 1 - 1 PAOK    
  4. runde Gruppe J Dynamo Kiev 2 - 0 AaB    
  4. runde Gruppe J Rio Ave 2 - 2 Steaua    
  4. runde Gruppe I Sparta Praha 4 - 0 Slovan Bratislava    
  4. runde Gruppe I Napoli 3 - 0 Young Boys C More Live  
  4. runde Gruppe H Wolfsburg 5 - 1 Krasnodar    
  4. runde Gruppe H Everton 3 - 0 Lille C More Fotball  
  4. runde Gruppe G Sevilla 3 - 1 Standard Liège    
27.11.2014 5. runde Gruppe E Dinamo Moskva 2 - 1 Panathinaikos    
  5. runde Gruppe H Krasnodar 1 - 1 Lille    
  5. runde Gruppe G Rijeka 2 - 0 Standard Liège    
  5. runde Gruppe L Lokeren 1 - 0 Legia    
  5. runde Gruppe L Trabzonspor 3 - 1 Metalist    
  5. runde Gruppe K Guingamp 1 - 2 Fiorentina    
  5. runde Gruppe K Dinamo Minsk 0 - 2 PAOK    
  5. runde Gruppe J AaB 1 - 0 Steaua    
  5. runde Gruppe J Dynamo Kiev 2 - 0 Rio Ave    
  5. runde Gruppe I Slovan Bratislava 1 - 3 Young Boys    
  5. runde Gruppe I Sparta Praha 0 - 0 Napoli C More Live  
  5. runde Gruppe H Wolfsburg 0 - 2 Everton C More Fotball  
  5. runde Gruppe G Feyenoord 2 - 0 Sevilla    
  5. runde Gruppe A Zürich 3 - 1 Apollon    
  5. runde Gruppe F Inter 2 - 1 Dnipro    
  5. runde Gruppe F St-Étienne 1 - 1 Qarabag    
  5. runde Gruppe D Celtic 1 - 3 Salzburg    
  5. runde Gruppe D Astra 1 - 0 Dinamo Zagreb    
  5. runde Gruppe C Tottenham 1 - 0 Partizan C More Live  
  5. runde Gruppe C Asteras 2 - 2 Besiktas    
  5. runde Gruppe B HJK 2 - 1 FC København    
  5. runde Gruppe B Torino 0 - 0 Club Brugge    
  5. runde Gruppe A Villarreal 2 - 2 Mönchengladbach C More Fotball  
28.11.2014 5. runde Gruppe E Estoril 3 - 3 PSV    
11.12.2014 6. runde Gruppe F Dnipro 1 - 0 St-Étienne    
  6. runde Gruppe F Qarabag 0 - 0 Inter    
  6. runde Gruppe A Mönchengladbach 3 - 0 Zürich C More Fotball  
  6. runde Gruppe A Apollon 0 - 2 Villarreal C More Live  
  6. runde Gruppe B Club Brugge 2 - 1 HJK    
  6. runde Gruppe B FC København 1 - 5 Torino    
  6. runde Gruppe C Partizan 0 - 0 Asteras    
  6. runde Gruppe C Besiktas 1 - 0 Tottenham MAX  
  6. runde Gruppe D Salzburg 5 - 1 Astra    
  6. runde Gruppe D Dinamo Zagreb 4 - 3 Celtic    
  6. runde Gruppe E PSV 0 - 1 Dinamo Moskva    
  6. runde Gruppe E Panathinaikos 1 - 1 Estoril    
  6. runde Gruppe G Standard Liège 0 - 3 Feyenoord    
  6. runde Gruppe G Sevilla 1 - 0 Rijeka C More Live  
  6. runde Gruppe H Lille 0 - 3 Wolfsburg C More Fotball  
  6. runde Gruppe H Everton 0 - 1 Krasnodar    
  6. runde Gruppe I Young Boys 2 - 0 Sparta Praha    
  6. runde Gruppe I Napoli 3 - 0 Slovan Bratislava    
  6. runde Gruppe J Steaua 0 - 2 Dynamo Kiev    
  6. runde Gruppe J Rio Ave 2 - 0 AaB    
  6. runde Gruppe K PAOK 1 - 2 Guingamp    
  6. runde Gruppe K Fiorentina 1 - 2 Dinamo Minsk    
  6. runde Gruppe L Metalist 0 - 1 Lokeren    
  6. runde Gruppe L Legia 2 - 0 Trabzonspor    
Finalespillet
19.02.2015 16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Dnipro 2 - 0 Olympiakos    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet AaB 1 - 3 Club Brugge    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Wolfsburg 2 - 0 Sporting CP    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Torino 2 - 2 Athletic C More Live  
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Young Boys 1 - 4 Everton C More Fotball  
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet PSV 0 - 1 Zenit    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Roma 1 - 1 Feyenoord    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Trabzonspor 0 - 4 Napoli    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Anderlecht 0 - 0 Dinamo Moskva    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Ajax 1 - 0 Legia    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Sevilla 1 - 0 Mönchengladbach    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Celtic 3 - 3 Inter C More Fotball  
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Tottenham 1 - 1 Fiorentina C More Live  
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Liverpool 1 - 0 Besiktas MAX  
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Villarreal 2 - 1 Salzburg    
  16-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Guingamp 2 - 1 Dynamo Kiev    
26.02.2015 16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Dinamo Moskva 3 - 1 Anderlecht    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Zenit 3 - 0 PSV    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Dynamo Kiev 3 - 1 Guingamp    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Legia 0 - 3 Ajax    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Mönchengladbach 2 - 3 Sevilla    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Inter 1 - 0 Celtic C More Fotball  
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Fiorentina 2 - 0 Tottenham C More Live  
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Besiktas 1 - 0 Liverpool MAX  
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Salzburg 1 - 3 Villarreal    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Olympiakos 2 - 2 Dnipro    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Club Brugge 3 - 0 AaB    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Sporting CP 0 - 0 Wolfsburg    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Athletic 2 - 3 Torino C More Live  
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Everton 3 - 1 Young Boys    
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Feyenoord 1 - 2 Roma C More Fotball  
  16-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Napoli 1 - 0 Trabzonspor    
12.03.2015 8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Zenit 2 - 0 Torino    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Dnipro 1 - 0 Ajax C More Live  
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Club Brugge 2 - 1 Besiktas    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Wolfsburg 3 - 1 Inter C More Fotball  
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Everton 2 - 1 Dynamo Kiev MAX  
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Fiorentina 1 - 1 Roma C More Live  
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Napoli 3 - 1 Dinamo Moskva    
  8-delsfinale, 1. kamp Finalespillet Villarreal 1 - 3 Sevilla C More Fotball  
19.03.2015 8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Dinamo Moskva 0 - 0 Napoli C More Live  
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Dynamo Kiev 5 - 2 Everton MAX  
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Roma 0 - 3 Fiorentina C More Fotball  
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Ajax 2 - 1 Dnipro C More Live  
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Besiktas 1 - 3 Club Brugge    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Sevilla 2 - 1 Villarreal    
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Inter 1 - 2 Wolfsburg C More Fotball  
  8-delsfinale, 2. kamp Finalespillet Torino 1 - 0 Zenit    
16.04.2015 Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Sevilla 2 - 1 Zenit C More Fotball  
  Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Wolfsburg 1 - 4 Napoli MAX  
  Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Dynamo Kiev 1 - 1 Fiorentina C More Live  
  Kvartfinale, 1. kamp Finalespillet Club Brugge 0 - 0 Dnipro    
23.04.2015 Kvartfinale, 2. kamp Finalespillet Zenit 2 - 2 Sevilla C More Fotball  
  Kvartfinale, 2. kamp Finalespillet Napoli 2 - 2 Wolfsburg MAX  
  Kvartfinale, 2. kamp Finalespillet Fiorentina 2 - 0 Dynamo Kiev C More Live  
  Kvartfinale, 2. kamp Finalespillet Dnipro 1 - 0 Club Brugge    
07.05.2015 Semifinale, 1. kamp Finalespillet Napoli 1 - 1 Dnipro C More Fotball  
  Semifinale, 1. kamp Finalespillet Sevilla 3 - 0 Fiorentina MAX  
14.05.2015 Semifinale, 2. kamp Finalespillet Dnipro 1 - 0 Napoli C More Fotball  
  Semifinale, 2. kamp Finalespillet Fiorentina 0 - 2 Sevilla VOX  
27.05.2015 Finale Finalespillet Dnipro 2 - 3 Sevilla TV 2 Sportskanalen