Lukk liste
20.09.2018 1. runde Gruppe L PAOK 0 - 1 Chelsea TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe G Villarreal 2 - 2 Rangers TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe G Rapid Wien 2 - 0 Spartak TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe H Marseille 1 - 2 Frankfurt TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe H Lazio 2 - 1 Apollon TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe I Genk 2 - 0 Malmö TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe I Besiktas 3 - 1 Sarpsborg 08 TV 2 Sport 1
  1. runde Gruppe J Sevilla 5 - 1 Standard Liège TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe J Akhisar 0 - 1 Krasnodar TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe K Dynamo Kiev 2 - 2 Astana TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe K Rennes 2 - 1 Jablonec TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe L Vidi 0 - 2 BATE TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe F Dudelange 0 - 1 Milan TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe A AEK Larnaca 0 - 1 Zürich TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe A Ludogorets 2 - 3 Leverkusen TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe B Celtic 1 - 0 Rosenborg TV 2
  1. runde Gruppe B Leipzig 2 - 3 Salzburg TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe C Slavia Praha 1 - 0 Bordeaux TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe C FC København 1 - 1 Zenit TV 2 Sport 1
  1. runde Gruppe D Spartak Trnava 1 - 0 Anderlecht TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe D Dinamo Zagreb 4 - 1 Fenerbahçe TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe E Arsenal 4 - 2 Vorskla TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe E Sporting CP 2 - 0 Qarabag TV 2 Sumo
  1. runde Gruppe F Olympiakos 0 - 0 Betis TV 2 Sumo
04.10.2018 2. runde Gruppe K Astana 2 - 0 Rennes TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe F Milan 3 - 1 Olympiakos TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe A Zürich 1 - 0 Ludogorets TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe A Leverkusen 4 - 2 AEK Larnaca TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe B Salzburg 3 - 1 Celtic TV 2 Sport 1
  2. runde Gruppe B Rosenborg 1 - 3 Leipzig TV 2 Zebra
  2. runde Gruppe C Bordeaux 1 - 2 FC København TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe C Zenit 1 - 0 Slavia Praha TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe D Anderlecht 0 - 2 Dinamo Zagreb TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe D Fenerbahçe 2 - 0 Spartak Trnava TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe E Vorskla 1 - 2 Sporting CP TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe E Qarabag 0 - 3 Arsenal TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe F Betis 3 - 0 Dudelange TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe L Chelsea 1 - 0 Vidi TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe G Spartak 3 - 3 Villarreal TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe G Rangers 3 - 1 Rapid Wien TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe H Frankfurt 4 - 1 Lazio TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe H Apollon 2 - 2 Marseille TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe I Sarpsborg 08 3 - 1 Genk TV 2 Sport 1
  2. runde Gruppe I Malmö 2 - 0 Besiktas TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe J Krasnodar 2 - 1 Sevilla TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe J Standard Liège 2 - 1 Akhisar TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe K Jablonec 2 - 2 Dynamo Kiev TV 2 Sumo
  2. runde Gruppe L BATE 1 - 4 PAOK TV 2 Sumo
25.10.2018 3. runde Gruppe F Milan 18.55 Betis TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe A Zürich 18.55 Leverkusen TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe A AEK Larnaca 18.55 Ludogorets TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe B Leipzig 18.55 Celtic TV 2 Sport 1
  3. runde Gruppe B Salzburg 18.55 Rosenborg TV 2 Zebra
  3. runde Gruppe C Zenit 18.55 Bordeaux TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe C FC København 18.55 Slavia Praha TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe D Anderlecht 18.55 Fenerbahçe TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe D Spartak Trnava 18.55 Dinamo Zagreb TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe E Sporting CP 18.55 Arsenal TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe E Qarabag 18.55 Vorskla TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe F Dudelange 18.55 Olympiakos TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe L Chelsea 21.00 BATE TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe G Rangers 21.00 Spartak TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe G Villarreal 21.00 Rapid Wien TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe H Frankfurt 21.00 Apollon TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe H Marseille 21.00 Lazio TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe I Sarpsborg 08 21.00 Malmö TV 2 Sport 1
  3. runde Gruppe I Besiktas 21.00 Genk TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe J Sevilla 21.00 Akhisar TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe J Standard Liège 21.00 Krasnodar TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe K Rennes 21.00 Dynamo Kiev TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe K Jablonec 21.00 Astana TV 2 Sumo
  3. runde Gruppe L PAOK 21.00 Vidi TV 2 Sumo
08.11.2018 4. runde Gruppe K Astana 16.50 Jablonec    
  4. runde Gruppe D Fenerbahçe 16.50 Anderlecht    
  4. runde Gruppe L BATE 18.55 Chelsea    
  4. runde Gruppe G Spartak 18.55 Rangers    
  4. runde Gruppe G Rapid Wien 18.55 Villarreal    
  4. runde Gruppe H Lazio 18.55 Marseille    
  4. runde Gruppe H Apollon 18.55 Frankfurt    
  4. runde Gruppe I Malmö 18.55 Sarpsborg 08 TV 2 Zebra  
  4. runde Gruppe I Genk 18.55 Besiktas    
  4. runde Gruppe J Akhisar 18.55 Sevilla    
  4. runde Gruppe J Krasnodar 18.55 Standard Liège    
  4. runde Gruppe K Dynamo Kiev 18.55 Rennes    
  4. runde Gruppe L Vidi 18.55 PAOK    
  4. runde Gruppe F Olympiakos 21.00 Dudelange    
  4. runde Gruppe A Leverkusen 21.00 Zürich    
  4. runde Gruppe A Ludogorets 21.00 AEK Larnaca    
  4. runde Gruppe B Celtic 21.00 Leipzig    
  4. runde Gruppe B Rosenborg 21.00 Salzburg TV 2 Sport 1  
  4. runde Gruppe C Slavia Praha 21.00 FC København    
  4. runde Gruppe C Bordeaux 21.00 Zenit    
  4. runde Gruppe D Dinamo Zagreb 21.00 Spartak Trnava    
  4. runde Gruppe E Vorskla 21.00 Qarabag    
  4. runde Gruppe E Arsenal 21.00 Sporting CP    
  4. runde Gruppe F Betis 21.00 Milan    
29.11.2018 5. runde Gruppe K Astana 16.50 Dynamo Kiev    
  5. runde Gruppe G Spartak 16.50 Rapid Wien    
  5. runde Gruppe L BATE 18.55 Vidi    
  5. runde Gruppe A Zürich 18.55 AEK Larnaca    
  5. runde Gruppe A Leverkusen 18.55 Ludogorets    
  5. runde Gruppe B Rosenborg 18.55 Celtic    
  5. runde Gruppe B Salzburg 18.55 Leipzig    
  5. runde Gruppe C Bordeaux 18.55 Slavia Praha    
  5. runde Gruppe C Zenit 18.55 FC København    
  5. runde Gruppe D Anderlecht 18.55 Spartak Trnava    
  5. runde Gruppe D Fenerbahçe 18.55 Dinamo Zagreb    
  5. runde Gruppe E Vorskla 18.55 Arsenal    
  5. runde Gruppe E Qarabag 18.55 Sporting CP    
  5. runde Gruppe F Betis 18.55 Olympiakos    
  5. runde Gruppe F Milan 18.55 Dudelange    
  5. runde Gruppe J Krasnodar 18.55 Akhisar    
  5. runde Gruppe L Chelsea 21.00 PAOK    
  5. runde Gruppe G Rangers 21.00 Villarreal    
  5. runde Gruppe H Frankfurt 21.00 Marseille    
  5. runde Gruppe H Apollon 21.00 Lazio    
  5. runde Gruppe I Sarpsborg 08 21.00 Besiktas    
  5. runde Gruppe I Malmö 21.00 Genk    
  5. runde Gruppe J Standard Liège 21.00 Sevilla    
  5. runde Gruppe K Jablonec 21.00 Rennes    
13.12.2018 6. runde Gruppe L Vidi 18.55 Chelsea    
  6. runde Gruppe L PAOK 18.55 BATE    
  6. runde Gruppe K Dynamo Kiev 18.55 Jablonec    
  6. runde Gruppe K Rennes 18.55 Astana    
  6. runde Gruppe J Akhisar 18.55 Standard Liège    
  6. runde Gruppe J Sevilla 18.55 Krasnodar    
  6. runde Gruppe I Genk 18.55 Sarpsborg 08    
  6. runde Gruppe I Besiktas 18.55 Malmö    
  6. runde Gruppe H Lazio 18.55 Frankfurt    
  6. runde Gruppe H Marseille 18.55 Apollon    
  6. runde Gruppe G Rapid Wien 18.55 Rangers    
  6. runde Gruppe G Villarreal 18.55 Spartak    
  6. runde Gruppe F Olympiakos 21.00 Milan    
  6. runde Gruppe F Dudelange 21.00 Betis    
  6. runde Gruppe E Arsenal 21.00 Qarabag    
  6. runde Gruppe E Sporting CP 21.00 Vorskla    
  6. runde Gruppe D Spartak Trnava 21.00 Fenerbahçe    
  6. runde Gruppe D Dinamo Zagreb 21.00 Anderlecht    
  6. runde Gruppe C Slavia Praha 21.00 Zenit    
  6. runde Gruppe C FC København 21.00 Bordeaux    
  6. runde Gruppe B Celtic 21.00 Salzburg    
  6. runde Gruppe B Leipzig 21.00 Rosenborg    
  6. runde Gruppe A AEK Larnaca 21.00 Leverkusen    
  6. runde Gruppe A Ludogorets 21.00 Zürich    
Finalespillet