Lukk liste
Terminliste Alle juli august
17.07.2002 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Torpedo Kutaisi 5 - 2 B36    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Skonto 5 - 0 Barry Town    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Tampere 0 - 4 Pyunik    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Kaunas 2 - 3 Dinamo Tirana    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Hibernians 2 - 2 Shelbourne    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 2 - 1 Astana    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dudelange 1 - 1 Vardar    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zeljeznicar 3 - 0 ÍA    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Flora 0 - 0 APOEL    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Portadown 0 - 0 Belshina    
24.07.2002 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Astana 3 - 2 Sheriff    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Pyunik 2 - 0 Tampere    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Belshina 3 - 2 Portadown    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering APOEL 1 - 0 Flora    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering B36 0 - 1 Torpedo Kutaisi    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Tirana 0 - 0 Kaunas    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Vardar 3 - 0 Dudelange    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Barry Town 0 - 1 Skonto    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Shelbourne 0 - 1 Hibernians    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering ÍA 0 - 1 Zeljeznicar    
31.07.2002 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sparta Praha 3 - 0 Torpedo Kutaisi    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Skonto 0 - 0 Levski    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 4 - 0 Pyunik    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zilina 1 - 1 Basel    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Hammarby 1 - 1 Partizan    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Lillestrøm 0 - 1 Zeljeznicar    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Maccabi Haifa 4 - 0 Belshina    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 1 - 4 GAK    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Club Brugge 3 - 1 Dinamo Bucuresti    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Vardar 1 - 3 Legia    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Brøndby 1 - 0 Dinamo Tirana    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Maribor 2 - 1 APOEL    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering ZTE 1 - 0 NK Zagreb    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Boavista 4 - 0 Hibernians    
07.08.2002 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Belshina 0 - 1 Maccabi Haifa    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Pyunik 2 - 2 Dynamo Kiev    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Torpedo Kutaisi 1 - 2 Sparta Praha    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering GAK 2 - 0 Sheriff    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering APOEL 4 - 2 Maribor    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Basel 3 - 0 Zilina    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Levski 2 - 0 Skonto    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Bucuresti 0 - 1 Club Brugge    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Tirana 0 - 4 Brøndby    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Hibernians 3 - 3 Boavista    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Legia 1 - 1 Vardar    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Zeljeznicar 1 - 0 Lillestrøm    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering NK Zagreb 2 - 1 ZTE    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Partizan 4 - 0 Hammarby    
13.08.2002 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Maccabi Haifa 2 - 0 Sturm    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering APOEL 2 - 3 AEK    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Genk 2 - 0 Sparta Praha    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Feyenoord 1 - 0 Fenerbahçe    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Boavista 0 - 1 Auxerre    
14.08.2002 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Shakhtar 1 - 1 Club Brugge    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Levski 0 - 1 Dynamo Kiev    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zeljeznicar 0 - 1 Newcastle    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering AC Milan 1 - 0 Liberec    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering GAK 0 - 2 Lokomotiv    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Partizan 0 - 3 Bayern    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Celtic 3 - 1 Basel    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 1 - 0 Brøndby    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering ZTE 1 - 0 Manchester United    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Barcelona 3 - 0 Legia    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sporting CP 0 - 0 Inter    
27.08.2002 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Fenerbahçe 0 - 2 Feyenoord    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Bayern 3 - 1 Partizan    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sparta Praha 4 - 2 Genk    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Inter 2 - 0 Sporting CP    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Manchester United 5 - 0 ZTE    
28.08.2002 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 1 - 0 Levski    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Lokomotiv 3 - 3 GAK    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Legia 0 - 1 Barcelona    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering AEK 2 - 0 APOEL    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Auxerre 0 - 0 Boavista    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Basel 2 - 0 Celtic    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Club Brugge 1 - 1 Shakhtar    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sturm 3 - 3 Maccabi Haifa    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Brøndby 2 - 3 Rosenborg    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Liberec 2 - 1 AC Milan    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Newcastle 4 - 0 Zeljeznicar