Lukk liste
Terminliste Alle juli august
16.07.2003 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 1 - 0 Bohemians    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 3 - 0 Tirana    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Pyunik 1 - 0 KR    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sliema 2 - 0 Skonto    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Omonia 0 - 0 Irtysh    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 1 - 0 Flora    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Grevenmacher 0 - 0 Leotar    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering HB 0 - 1 Kaunas    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Vardar 3 - 0 Barry Town    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Glentoran 0 - 0 HJK    
23.07.2003 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Irtysh 1 - 2 Omonia    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Leotar 2 - 0 Grevenmacher    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Kaunas 4 - 1 HB    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Skonto 3 - 1 Sliema    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Flora 1 - 1 Sheriff    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HJK 1 - 0 Glentoran    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Tirana 4 - 2 Dinamo Tbilisi    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Bohemians 3 - 0 BATE    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Barry Town 2 - 1 Vardar    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering KR 1 - 1 Pyunik    
30.07.2003 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering CSKA Moskva 1 - 2 Vardar    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Leotar 1 - 2 Slavia Praha    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Pyunik 0 - 2 CSKA Sofia    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Tirana 1 - 5 GAK    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 0 - 0 Shakhtar    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Wisla Kraków 5 - 2 Omonia    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering FC København 4 - 1 Sliema    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Hungária 3 - 1 HJK    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Kaunas 0 - 4 Celtic    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Partizan 1 - 1 Djurgården    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Rapid Bucuresti 0 - 0 Anderlecht    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Maribor 1 - 1 Dinamo Zagreb    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zilina 1 - 0 Maccabi Tel Aviv    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Bohemians 0 - 1 Rosenborg    
06.08.2003 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 1 - 1 Zilina    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HJK 1 - 0 Hungária    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Shakhtar 2 - 0 Sheriff    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Vardar 1 - 1 CSKA Moskva    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Omonia 2 - 2 Wisla Kraków    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Slavia Praha 2 - 0 Leotar    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering CSKA Sofia 1 - 0 Pyunik    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Anderlecht 3 - 2 Rapid Bucuresti    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering GAK 2 - 1 Tirana    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Celtic 1 - 0 Kaunas    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 2 - 1 Maribor    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Djurgården 2 - 2 Partizan    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 4 - 0 Bohemians    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sliema 0 - 6 FC København    
12.08.2003 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 3 - 1 Dinamo Zagreb    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering GAK 1 - 1 Ajax    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Celta Vigo 3 - 0 Slavia Praha    
13.08.2003 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Shakhtar 1 - 0 Lokomotiv    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Galatasaray 3 - 0 CSKA Sofia    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Vardar 2 - 3 Sparta Praha    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Hungária 0 - 4 Celtic    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zilina 0 - 2 Chelsea    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Anderlecht 3 - 1 Wisla Kraków    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Austria Wien 0 - 1 Marseille    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Club Brugge 2 - 1 Dortmund    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Grasshoppers 1 - 0 AEK    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Partizan 0 - 1 Newcastle    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Rangers 1 - 1 FC København    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 0 - 0 Deportivo La Coruña    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Lazio 3 - 1 Benfica    
26.08.2003 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sparta Praha 2 - 2 Vardar    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Chelsea 3 - 0 Zilina    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Wisla Kraków 0 - 1 Anderlecht    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Deportivo La Coruña 1 - 0 Rosenborg    
27.08.2003 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Lokomotiv 3 - 1 Shakhtar    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering CSKA Sofia 0 - 3 Galatasaray    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FC København 1 - 2 Rangers    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering AEK 3 - 1 Grasshoppers    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ajax 2 - 1 GAK    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dortmund 2 - 1 Club Brugge    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Celtic 1 - 0 Hungária    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 0 - 2 Dynamo Kiev    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Newcastle 0 - 1 Partizan    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Slavia Praha 2 - 0 Celta Vigo    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Marseille 0 - 0 Austria Wien    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Benfica 0 - 1 Lazio