Lukk liste
Terminliste Alle juli august
13.07.2004 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sliema 0 - 2 Kaunas    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Pobeda 1 - 3 Pyunik    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Siroki Brijeg 2 - 1 Neftçi    
14.07.2004 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering WIT Georgia 5 - 0 HB    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Gomel 0 - 2 Tirana    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Skonto 4 - 0 Rhyl    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Flora 2 - 4 Gorica    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 2 - 0 Jeunesse Esch    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Linfield 0 - 1 HJK    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering KR 2 - 2 Shelbourne    
21.07.2004 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Neftçi 1 - 0 Siroki Brijeg    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HJK 1 - 0 Linfield    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Jeunesse Esch 1 - 0 Sheriff    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Kaunas 4 - 1 Sliema    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Pyunik 1 - 1 Pobeda    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Tirana 1 - 0 Gomel    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HB 3 - 2 WIT Georgia    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rhyl 1 - 3 Skonto    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Gorica 3 - 1 Flora    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Shelbourne 0 - 0 KR    
27.07.2004 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering HJK 0 - 0 Maccabi Tel Aviv    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Neftçi 0 - 0 CSKA Moskva    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Pyunik 1 - 3 Shakhtar    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Tirana 2 - 3 Ferencváros    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering WIT Georgia 2 - 8 Wisla Kraków    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Gorica 1 - 2 FC København    
28.07.2004 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering APOEL 2 - 2 Sparta Praha    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Skonto 1 - 1 Trabzonspor    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zilina 0 - 1 Dinamo Bucuresti    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Young Boys 2 - 2 Røde Stjerne    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Club Brugge 2 - 0 Lokomotiv Plovdiv    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Hajduk Split 3 - 2 Shelbourne    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Djurgården 0 - 0 Kaunas    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 2 - 1 Sheriff    
04.08.2004 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering CSKA Moskva 2 - 0 Neftçi    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 1 - 0 HJK    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Shakhtar 1 - 0 Pyunik    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Trabzonspor 3 - 0 Skonto    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sheriff 0 - 2 Rosenborg    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Bucuresti 1 - 0 Zilina    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FC København 0 - 5 Gorica    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ferencváros 0 - 1 Tirana    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Lokomotiv Plovdiv 0 - 4 Club Brugge    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Shelbourne 2 - 0 Hajduk Split    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sparta Praha 2 - 1 APOEL    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Kaunas 0 - 2 Djurgården    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 3 - 0 Young Boys    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Wisla Kraków 3 - 0 WIT Georgia    
10.08.2004 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering CSKA Moskva 2 - 1 Rangers    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 1 - 2 Trabzonspor    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering PAOK 1 - 2 Maccabi Tel Aviv    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering GAK 0 - 2 Liverpool    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Benfica 1 - 0 Anderlecht    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Juventus 2 - 2 Djurgården    
11.08.2004 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Shakhtar 4 - 1 Club Brugge    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ferencváros 1 - 0 Sparta Praha    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Leverkusen 5 - 0 Baník    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 3 - 2 PSV    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Basel 1 - 1 Inter    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Bucuresti 1 - 2 Manchester United    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Gorica 0 - 3 Monaco    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 2 - 1 Maccabi Haifa    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Shelbourne 0 - 0 Deportivo La Coruña    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Wisla Kraków 0 - 2 Real Madrid    
24.08.2004 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Maccabi Haifa 2 - 3 Rosenborg    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Anderlecht 3 - 0 Benfica    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Monaco 6 - 0 Gorica    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Deportivo La Coruña 3 - 0 Shelbourne    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Inter 4 - 1 Basel    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Liverpool 0 - 1 GAK    
25.08.2004 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 1 - 0 PAOK    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Trabzonspor 0 - 2 Dynamo Kiev    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sparta Praha 2 - 0 Ferencváros    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Club Brugge 2 - 2 Shakhtar    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering PSV 5 - 0 Røde Stjerne    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Baník 2 - 1 Leverkusen    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Djurgården 1 - 4 Juventus    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rangers 1 - 1 CSKA Moskva    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Manchester United 3 - 0 Dinamo Bucuresti    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Real Madrid 3 - 1 Wisla Kraków