Lukk liste
Terminliste Alle juli august
15.07.2008 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 2 - 0 Valur    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Keshla 0 - 0 Rabotnicki    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Tampere 2 - 1 Buducnost Podgorica    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Anorthosis 1 - 0 Pyunik    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dudelange 0 - 1 Domzale    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Llanelli 1 - 0 Ventspils    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Tirana 0 - 2 Modrica    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Valletta 0 - 2 Artmedia    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering FC Santa Coloma 1 - 4 Kaunas    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Murata 0 - 5 IFK Göteborg    
16.07.2008 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 3 - 0 NSÍ    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Aktobe 1 - 0 Sheriff    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Drogheda 2 - 1 Levadia    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Linfield 0 - 2 Dinamo Zagreb    
22.07.2008 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rabotnicki 1 - 1 Keshla    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ventspils 4 - 0 Llanelli    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Kaunas 3 - 1 FC Santa Coloma    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sheriff 4 - 0 Aktobe    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering NSÍ 1 - 0 Dinamo Tbilisi    
23.07.2008 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Pyunik 0 - 2 Anorthosis    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Levadia 0 - 1 Drogheda    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Buducnost Podgorica 1 - 1 Tampere    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering IFK Göteborg 4 - 0 Murata    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Modrica 2 - 1 Dinamo Tirana    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Artmedia 1 - 0 Valletta    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 1 - 1 Linfield    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Domzale 2 - 0 Dudelange    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Valur 0 - 1 BATE    
29.07.2008 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Keshla 1 - 1 Partizan    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Brann 1 - 0 Ventspils    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Drogheda 1 - 2 Dynamo Kiev    
30.07.2008 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Tampere 1 - 3 Artmedia    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 0 - 1 Sparta Praha    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering AaB 5 - 0 Modrica    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Beitar Jerusalem 2 - 1 Wisla Kraków    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Fenerbahçe 2 - 0 MTK    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering IFK Göteborg 1 - 1 Basel    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Anderlecht 1 - 2 BATE    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Anorthosis 3 - 0 Rapid Wien    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Domzale 0 - 3 Dinamo Zagreb    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Panathinaikos 3 - 0 Dinamo Tbilisi    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Rangers 0 - 0 Kaunas    
05.08.2008 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ventspils 2 - 1 Brann    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Kaunas 2 - 1 Rangers    
06.08.2008 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering BATE 2 - 2 Anderlecht    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 0 - 0 Panathinaikos    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 2 - 2 Drogheda    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rapid Wien 3 - 1 Anorthosis    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Modrica 1 - 2 AaB    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Artmedia 4 - 2 Tampere    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Basel 4 - 2 IFK Göteborg    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sparta Praha 2 - 0 Sheriff    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 3 - 2 Domzale    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering MTK 0 - 5 Fenerbahçe    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Partizan 2 - 0 Keshla    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Wisla Kraków 5 - 0 Beitar Jerusalem    
12.08.2008 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Fiorentina 2 - 0 Slavia Praha    
13.08.2008 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Spartak 1 - 4 Dynamo Kiev    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Levski 0 - 1 BATE    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Shakhtar 2 - 0 Dinamo Zagreb    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Anorthosis 3 - 0 Olympiakos    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering AaB 2 - 0 Kaunas    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Galatasaray 2 - 2 Steaua    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Brann 0 - 1 Marseille    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Juventus 4 - 0 Artmedia    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Schalke 1 - 0 Atlético Madrid    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sparta Praha 1 - 2 Panathinaikos    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Twente 0 - 2 Arsenal    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Partizan 2 - 2 Fenerbahçe    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Standard Liège 0 - 0 Liverpool    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Vitória 0 - 0 Basel    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Barcelona 4 - 0 Wisla Kraków    
26.08.2008 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Artmedia 1 - 1 Juventus    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Panathinaikos 1 - 0 Sparta Praha    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Wisla Kraków 1 - 0 Barcelona    
27.08.2008 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering BATE 1 - 1 Levski    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Kaunas 0 - 2 AaB    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 4 - 1 Spartak    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Steaua 1 - 0 Galatasaray    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Fenerbahçe 2 - 1 Partizan    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Basel 2 - 1 Vitória    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Atlético Madrid 4 - 0 Schalke    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 1 - 3 Shakhtar    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Marseille 2 - 1 Brann    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Olympiakos 1 - 0 Anorthosis    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Slavia Praha 0 - 0 Fiorentina    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Arsenal 4 - 0 Twente    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Liverpool 1 - 0 Standard Liège