Lukk liste
Terminliste Alle juni juli august
30.06.2009 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Hibernians 0 - 2 Mogren    
01.07.2009 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Tre Fiori 1 - 1 Sant Julià    
07.07.2009 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sant Julià 1 - 1 Tre Fiori    
08.07.2009 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Mogren 4 - 0 Hibernians    
14.07.2009 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Makedonija 0 - 2 BATE    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Pyunik 0 - 0 Dinamo Zagreb    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering EB/Streymur 0 - 2 APOEL    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ekranas 2 - 2 Baku    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Rhyl 0 - 4 Partizan    
15.07.2009 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ventspils 3 - 0 Dudelange    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Inter Turku 0 - 1 Sheriff    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering WIT Georgia 0 - 0 Maribor    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Levski 4 - 0 Sant Julià    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Maccabi Haifa 6 - 0 Glentoran    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Debrecen 2 - 0 Kalmar    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Tirana 1 - 1 Stabæk    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering FC København 6 - 0 Mogren    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Salzburg 1 - 1 Bohemians    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Wisla Kraków 1 - 1 Levadia    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zrinjski 1 - 0 Slovan Bratislava    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering FH 0 - 4 Aktobe    
21.07.2009 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Baku 4 - 2 Ekranas    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering BATE 2 - 0 Makedonija    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sant Julià 0 - 5 Levski    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering APOEL 3 - 0 EB/Streymur    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sheriff 1 - 0 Inter Turku    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Slovan Bratislava 4 - 0 Zrinjski    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 3 - 0 Pyunik    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Stabæk 4 - 0 Tirana Viasat 4  
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Partizan 8 - 0 Rhyl    
22.07.2009 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Aktobe 2 - 0 FH    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dudelange 1 - 3 Ventspils    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Levadia 1 - 0 Wisla Kraków    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Kalmar 3 - 1 Debrecen    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Glentoran 0 - 4 Maccabi Haifa    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Bohemians 0 - 1 Salzburg    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Mogren 0 - 6 FC København    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Maribor 3 - 1 WIT Georgia    
28.07.2009 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Baku 0 - 0 Levski    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Aktobe 0 - 0 Maccabi Haifa    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sparta Praha 3 - 1 Panathinaikos    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Anderlecht 5 - 0 Sivasspor    
29.07.2009 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ventspils 1 - 0 BATE    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Levadia 0 - 1 Debrecen    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering APOEL 2 - 0 Partizan    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Shakhtar 2 - 2 Timisoara    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 0 - 0 Slavia Praha    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Slovan Bratislava 0 - 2 Olympiakos    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering FC København 3 - 1 Stabæk Viasat 4  
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zürich 2 - 3 Maribor    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Salzburg 1 - 1 Dinamo Zagreb    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Celtic 0 - 1 Dinamo Moskva    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sporting CP 0 - 0 Twente    
04.08.2009 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Maccabi Haifa 4 - 3 Aktobe    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sivasspor 3 - 1 Anderlecht    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 1 - 2 Salzburg    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Panathinaikos 3 - 0 Sparta Praha    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Twente 1 - 1 Sporting CP    
05.08.2009 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering BATE 2 - 1 Ventspils    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Moskva 0 - 2 Celtic    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Levski 2 - 0 Baku    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Timisoara 0 - 0 Shakhtar    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Debrecen 1 - 0 Levadia    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Slavia Praha 1 - 1 Sheriff    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Maribor 0 - 3 Zürich    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Stabæk 0 - 0 FC København Viasat 4  
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Olympiakos 2 - 0 Slovan Bratislava    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Partizan 1 - 0 APOEL    
18.08.2009 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Celtic 0 - 2 Arsenal Viasat Sport  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering FC København 1 - 0 APOEL Viasat Sport N  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 0 - 2 Olympiakos    
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Sporting CP 2 - 2 Fiorentina    
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Timisoara 0 - 2 Stuttgart    
19.08.2009 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Lyon 5 - 1 Anderlecht Viasat Sport  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Panathinaikos 2 - 3 Atlético Madrid Viasat 4  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Levski 1 - 2 Debrecen    
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Salzburg 1 - 2 Maccabi Haifa    
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Ventspils 0 - 3 Zürich    
25.08.2009 Playoff, 2.kamp CL-kvalifisering Atlético Madrid 2 - 0 Panathinaikos Viasat Sport  
  Playoff, 2.kamp CL-kvalifisering Anderlecht 1 - 3 Lyon Viasat Sport N  
  Playoff, 2.kamp CL-kvalifisering Debrecen 2 - 0 Levski    
  Playoff, 2.kamp CL-kvalifisering Maccabi Haifa 3 - 0 Salzburg    
  Playoff, 2.kamp CL-kvalifisering Zürich 2 - 1 Ventspils    
26.08.2009 Playoff, 2.kamp CL-kvalifisering APOEL 3 - 1 FC København Viasat Sport  
  Playoff, 2.kamp CL-kvalifisering Arsenal 3 - 1 Celtic Viasat 4  
  Playoff, 2.kamp CL-kvalifisering Fiorentina 1 - 1 Sporting CP    
  Playoff, 2.kamp CL-kvalifisering Olympiakos 1 - 0 Sheriff    
  Playoff, 2.kamp CL-kvalifisering Stuttgart 0 - 0 Timisoara