Lukk liste
Terminliste Alle juni juli august
29.06.2010 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering FC Santa Coloma 0 - 3 Birkirkara    
30.06.2010 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Tre Fiori 0 - 3 Rudar    
06.07.2010 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Birkirkara 3 - 0 FC Santa Coloma    
07.07.2010 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rudar 4 - 1 Tre Fiori    
13.07.2010 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Keshla 0 - 1 Lech    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Birkirkara 1 - 0 Zilina    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Levadia 1 - 1 Debrecen    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Liepaja 0 - 3 Sparta Praha    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Salzburg 5 - 0 HB    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering AIK 1 - 0 Jeunesse Esch    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Litex 1 - 0 Rudar    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Omonia 3 - 0 Renova    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 5 - 0 Zeljeznicar    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 5 - 1 Koper    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Bohemians 1 - 0 TNS    
14.07.2010 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Aktobe 0 - 0 Metalurgi Rustavi    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Aktobe 2 - 0 Metalurgi Rustavi    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 5 - 1 FH    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ekranas 1 - 0 HJK    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 3 - 1 Dinamo Tirana    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Linfield 0 - 0 Rosenborg Viasat 4  
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Partizan 3 - 1 Pyunik    
20.07.2010 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Renova 0 - 2 Omonia    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Tirana 1 - 0 Sheriff    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HB 1 - 0 Salzburg    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering TNS 4 - 0 Bohemians    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Koper 3 - 0 Dinamo Zagreb    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rudar 0 - 4 Litex    
21.07.2010 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Metalurgi Rustavi 1 - 1 Aktobe    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Jeunesse Esch 0 - 0 AIK    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Pyunik 0 - 1 Partizan    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HJK 2 - 0 Ekranas    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Zilina 3 - 0 Birkirkara    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Debrecen 3 - 2 Levadia    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Lech 0 - 1 Keshla    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sparta Praha 2 - 0 Liepaja    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Zeljeznicar 0 - 1 Hapoel Tel Aviv    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 2 - 0 Linfield Viasat 4  
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FH 0 - 1 BATE    
27.07.2010 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Omonia 1 - 1 Salzburg    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 3 - 0 Gent    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Litex 1 - 1 Zilina    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Unirea Urziceni 0 - 0 Zenit    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sparta Praha 1 - 0 Lech    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering TNS 1 - 3 Anderlecht    
28.07.2010 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Aktobe 1 - 0 Hapoel Tel Aviv    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 0 - 0 FC København    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 1 - 1 Dinamo Zagreb    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Debrecen 0 - 2 Basel    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Young Boys 2 - 2 Fenerbahçe    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering AIK 0 - 1 Rosenborg Viasat 4  
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ajax 1 - 1 PAOK    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Partizan 3 - 0 HJK    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Braga 3 - 0 Celtic    
03.08.2010 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 3 - 1 Aktobe    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Anderlecht 3 - 0 TNS    
04.08.2010 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HJK 1 - 2 Partizan    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Zenit 1 - 0 Unirea Urziceni    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FC København 3 - 2 BATE    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Zilina 3 - 1 Litex    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Basel 3 - 1 Debrecen    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 1 - 1 Sheriff    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Lech 0 - 1 Sparta Praha    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Fenerbahçe 0 - 1 Young Boys    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Gent 1 - 3 Dynamo Kiev    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Salzburg 4 - 1 Omonia    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 3 - 0 AIK Viasat 4  
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Celtic 2 - 1 Braga    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering PAOK 3 - 3 Ajax    
17.08.2010 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Zenit 1 - 0 Auxerre Viasat Fotball  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 2 - 1 FC København Viasat 4  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Young Boys 3 - 2 Tottenham Viasat Fotball  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 1 - 1 Ajax    
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Sparta Praha 0 - 2 Zilina    
18.08.2010 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Bremen 3 - 1 Sampdoria Viasat Fotball  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Basel 1 - 0 Sheriff    
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Braga 1 - 0 Sevilla    
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Partizan 2 - 2 Anderlecht    
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Salzburg 2 - 3 Hapoel Tel Aviv    
24.08.2010 Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Sampdoria 3 - 2 Bremen Viasat Fotball  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Anderlecht 2 - 2 Partizan    
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 1 - 1 Salzburg    
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Sevilla 3 - 4 Braga    
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Sheriff 0 - 3 Basel    
25.08.2010 Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering FC København 1 - 0 Rosenborg Viasat 4  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Tottenham 4 - 0 Young Boys Viasat Fotball  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Ajax 2 - 1 Dynamo Kiev    
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Auxerre 2 - 0 Zenit    
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Zilina 1 - 0 Sparta Praha