Lukk liste
Terminliste Alle juli august
03.07.2012 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dudelange 7 - 0 Tre Penne    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Valletta 4 - 0 Lusitans    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Linfield 0 - 0 B36    
10.07.2012 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering B36 0 - 0 Linfield    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Lusitans 0 - 1 Valletta    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Tre Penne 0 - 4 Dudelange    
17.07.2012 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ulisses 0 - 1 Sheriff    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Flora 0 - 2 Basel    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering HJK 7 - 0 KR    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Neftçi 3 - 0 Zestafoni    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dudelange 1 - 0 Salzburg    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Liberec 1 - 0 Shakhter    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zilina 1 - 0 Hapoel Kiryat Shmona    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering TNS 0 - 0 Helsingborg    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Skënderbeu 1 - 0 Debrecen    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Valletta 1 - 4 Partizan    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Shamrock Rovers 0 - 0 Ekranas    
18.07.2012 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 3 - 2 Vardar    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering AEL 3 - 0 Linfield    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ludogorets 1 - 1 Dinamo Zagreb    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Maribor 4 - 1 Zeljeznicar    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Molde 3 - 0 Ventspils TV 2 Sumo
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Buducnost Podgorica 0 - 2 Slask    
24.07.2012 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Shakhter 1 - 1 Liberec    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ventspils 1 - 1 Molde    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Salzburg 4 - 3 Dudelange    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Hapoel Kiryat Shmona 2 - 0 Zilina    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ekranas 2 - 1 Shamrock Rovers    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sheriff 1 - 0 Ulisses    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Zestafoni 2 - 2 Neftçi    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Basel 3 - 0 Flora    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Debrecen 3 - 0 Skënderbeu    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Partizan 3 - 1 Valletta    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Zeljeznicar 1 - 2 Maribor    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering KR 1 - 2 HJK    
25.07.2012 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Helsingborg 3 - 0 TNS    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Vardar 0 - 0 BATE    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 3 - 2 Ludogorets    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Slask 0 - 1 Buducnost Podgorica    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Linfield 0 - 0 AEL    
31.07.2012 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 2 - 1 Feyenoord    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Motherwell 0 - 2 Panathinaikos    
01.08.2012 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 1 - 1 Debrecen    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Hapoel Kiryat Shmona 4 - 0 Neftçi    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Molde 0 - 1 Basel TV 2 Zebra
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 0 - 1 Dinamo Zagreb    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering AEL 1 - 0 Partizan    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Anderlecht 5 - 0 Ekranas    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering FC København 0 - 0 Club Brugge    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Maribor 4 - 1 Dudelange    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Celtic 2 - 1 HJK    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering CFR Cluj 1 - 0 Liberec    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Fenerbahçe 1 - 1 Vaslui    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Slask 0 - 3 Helsingborg    
07.08.2012 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Feyenoord 0 - 1 Dynamo Kiev    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Debrecen 0 - 2 BATE    
08.08.2012 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dudelange 0 - 1 Maribor    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Helsingborg 3 - 1 Slask    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Neftçi 2 - 2 Hapoel Kiryat Shmona    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ekranas 0 - 6 Anderlecht    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HJK 0 - 2 Celtic    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Liberec 1 - 2 CFR Cluj    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Basel 1 - 1 Molde    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Vaslui 1 - 4 Fenerbahçe    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Club Brugge 2 - 3 FC København    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 4 - 0 Sheriff    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Panathinaikos 3 - 0 Motherwell    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Partizan 0 - 1 AEL    
21.08.2012 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Spartak 2 - 1 Fenerbahçe Viasat Fotball  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Mönchengladbach 1 - 3 Dynamo Kiev Viasat Sport  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Helsingborg 0 - 2 Celtic Viasat 4  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering FC København 1 - 0 Lille Viasat Fotball  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Basel 1 - 2 CFR Cluj    
22.08.2012 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering AEL 2 - 1 Anderlecht Viasat Sport  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Málaga 2 - 0 Panathinaikos Viasat 4  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Braga 1 - 1 Udinese Viasat Fotball  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 2 - 0 Hapoel Kiryat Shmona    
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 2 - 1 Maribor    
28.08.2012 Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Anderlecht 2 - 0 AEL Viasat Sport  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Panathinaikos 0 - 0 Málaga Viasat Fotball  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Udinese 1 - 1 Braga Viasat Sport HD  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Hapoel Kiryat Shmona 1 - 1 BATE    
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Maribor 0 - 1 Dinamo Zagreb    
29.08.2012 Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 1 - 2 Mönchengladbach Viasat Sport  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Celtic 2 - 0 Helsingborg Viasat 4  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Lille 2 - 0 FC København Viasat Fotball  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering CFR Cluj 1 - 0 Basel    
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Fenerbahçe 1 - 1 Spartak