Lukk liste
Terminliste Alle juni juli august
28.06.2016 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Flora 2 - 1 Lincoln    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Valletta 1 - 0 B36    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering FC Santa Coloma 0 - 0 Alashkert    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering TNS 2 - 1 Tre Penne    
05.07.2016 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Alashkert 3 - 0 FC Santa Coloma    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering B36 2 - 1 Valletta    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Tre Penne 0 - 3 TNS    
06.07.2016 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Lincoln 2 - 0 Flora    
12.07.2016 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zrinjski 1 - 1 Legia    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 2 - 0 Alashkert    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Qarabag 2 - 0 Dudelange    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 3 - 2 Sheriff    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 2 - 0 SJK    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Lincoln 1 - 0 Celtic    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering TNS 0 - 0 APOEL    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Valletta 1 - 2 Røde Stjerne    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Salzburg 1 - 0 Liepaja    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Vardar 1 - 2 Dinamo Zagreb    
13.07.2016 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 3 - 1 IFK Norrköping Viasat 4  
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zalgiris 0 - 0 Astana    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ludogorets 2 - 0 Podgorica    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Crusaders 0 - 3 FC København    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Partizani 1 - 1 Ferencváros    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Olimpija Ljubljana 3 - 4 Trencín    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dundalk 1 - 1 FH    
19.07.2016 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Alashkert 1 - 1 Dinamo Tbilisi    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Liepaja 0 - 2 Salzburg    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering APOEL 3 - 0 TNS    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sheriff 0 - 0 Hapoel Be'er Sheva    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering SJK 2 - 2 BATE    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FC København 6 - 0 Crusaders    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 2 - 1 Valletta    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Legia 2 - 0 Zrinjski    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Podgorica 0 - 3 Ludogorets    
20.07.2016 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Astana 2 - 1 Zalgiris    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dudelange 1 - 1 Qarabag    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering IFK Norrköping 3 - 2 Rosenborg Viasat 4  
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ferencváros 1 - 1 Partizani    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Trencín 2 - 3 Olimpija Ljubljana    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Celtic 3 - 0 Lincoln    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 3 - 2 Vardar    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FH 2 - 2 Dundalk    
26.07.2016 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 1 - 0 Dundalk    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ludogorets 2 - 2 Røde Stjerne    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sparta Praha 1 - 1 Steaua    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Partizani 0 - 1 Salzburg    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Plzen 0 - 0 Qarabag    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Rostov 2 - 2 Anderlecht    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ajax 1 - 1 PAOK    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 2 - 0 Dinamo Tbilisi    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Shakhtar 2 - 0 Young Boys    
27.07.2016 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Astana 1 - 1 Celtic    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 2 - 1 APOEL Viasat 4  
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Astra 1 - 1 FC København    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Fenerbahçe 2 - 1 Monaco    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Trencín 0 - 1 Legia    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Olympiakos 0 - 0 Hapoel Be'er Sheva    
02.08.2016 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Qarabag 1 - 1 Plzen    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering APOEL 3 - 0 Rosenborg Viasat 4  
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 0 - 1 Dinamo Zagreb    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 2 - 4 Ludogorets    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dundalk 3 - 0 BATE    
03.08.2016 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FC København 3 - 0 Astra Viasat Fotball  
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Steaua 2 - 0 Sparta Praha    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 1 - 0 Olympiakos    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Young Boys 2 - 0 Shakhtar    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering PAOK 1 - 2 Ajax    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Salzburg 2 - 0 Partizani    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Anderlecht 0 - 2 Rostov    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Celtic 2 - 1 Astana    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Legia 0 - 0 Trencín    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Monaco 3 - 1 Fenerbahçe    
16.08.2016 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Ajax 1 - 1 Rostov Viasat Sport  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering FC København 1 - 0 APOEL Viasat 4  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Steaua 0 - 5 Manchester City Viasat Fotball  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 1 - 1 Salzburg    
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Young Boys 1 - 3 Mönchengladbach    
17.08.2016 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering FC Porto 1 - 1 Roma Viasat Sport  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Celtic 5 - 2 Hapoel Be'er Sheva Viasat Fotball  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Villarreal 1 - 2 Monaco Viaplay  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Dundalk 0 - 2 Legia    
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Ludogorets 2 - 0 Plzen    
23.08.2016 Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Monaco 1 - 0 Villarreal Viasat Sport  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Roma 0 - 3 FC Porto Viasat 4  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 2 - 0 Celtic Viasat Fotball  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Legia 1 - 1 Dundalk    
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Plzen 2 - 2 Ludogorets    
24.08.2016 Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Manchester City 1 - 0 Steaua Viasat Sport  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering APOEL 1 - 1 FC København Viasat Fotball  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Rostov 4 - 1 Ajax Viaplay  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Mönchengladbach 6 - 1 Young Boys    
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Salzburg 1 - 2 Dinamo Zagreb