Lukk liste
Terminliste Alle juni juli august
25.06.2019 Semifinale CL-kvalifisering Tre Penne 0 - 1 FC Santa Coloma    
  Semifinale CL-kvalifisering Feronikeli 1 - 0 Lincoln    
28.06.2019 Finale CL-kvalifisering Feronikeli 2 - 1 FC Santa Coloma    
09.07.2019 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Astana 1 - 0 CFR Cluj Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ararat 0 - 3 AIK Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering HJK 3 - 0 HB Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Kalju 0 - 1 Shkëndija Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sarajevo 1 - 3 Celtic Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dudelange 2 - 2 Valletta Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Suduva 0 - 0 Røde Stjerne Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering TNS 2 - 2 Feronikeli Viaplay  
10.07.2019 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Partizani 0 - 0 Qarabag    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 1 - 1 Piast    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 0 - 3 Saburtalo    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ferencváros 2 - 1 Ludogorets    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Slovan Bratislava 1 - 1 Sutjeska    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Linfield 0 - 2 Rosenborg TV 2 Sport 1
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dundalk 0 - 0 Riga    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Valur 0 - 3 Maribor    
16.07.2019 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Shkëndija 1 - 2 Kalju    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Saburtalo 1 - 3 Sheriff    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HB 2 - 2 HJK    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Valletta 1 - 1 Dudelange    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Feronikeli 0 - 1 TNS    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 2 - 1 Suduva    
17.07.2019 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Riga 0 - 0 Dundalk    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering AIK 3 - 1 Ararat Viaplay  
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 4 - 0 Linfield TV 2 Sport 1
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Qarabag 2 - 0 Partizani    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ludogorets 2 - 3 Ferencváros    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering CFR Cluj 3 - 1 Astana    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Piast 1 - 2 BATE    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Maribor 2 - 0 Valur    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sutjeska 1 - 1 Slovan Bratislava    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Celtic 2 - 1 Sarajevo    
23.07.2019 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Plzen 0 - 0 Olympiakos    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Saburtalo 0 - 2 Dinamo Zagreb    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering TNS 0 - 2 FC København Viaplay  
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering PSV 3 - 2 Basel    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sutjeska 0 - 1 APOEL    
24.07.2019 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 2 - 1 Rosenborg TV 2 Sport 1
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering CFR Cluj 1 - 0 Maccabi Tel Aviv    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ferencváros 3 - 1 Valletta    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Maribor 2 - 1 AIK    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Celtic 5 - 0 Kalju    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dundalk 1 - 1 Qarabag    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 2 - 0 HJK    
30.07.2019 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering APOEL 3 - 0 Sutjeska    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Kalju 0 - 2 Celtic    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 2 - 2 CFR Cluj    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Basel 2 - 1 PSV Viaplay  
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 3 - 0 Saburtalo    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Valletta 1 - 1 Ferencváros    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Olympiakos 4 - 0 Plzen Viaplay  
31.07.2019 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HJK 2 - 1 Røde Stjerne    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering AIK 3 - 2 Maribor Viaplay  
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 2 - 0 BATE TV 2 Sport 1
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Qarabag 3 - 0 Dundalk    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FC København 1 - 0 TNS    
06.08.2019 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering APOEL 1 - 2 Qarabag    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering PAOK 2 - 2 Ajax    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 1 - 1 Ferencváros    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Club Brugge 1 - 0 Dynamo Kiev    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 1 - 1 FC København Viaplay  
07.08.2019 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Krasnodar 0 - 1 FC Porto    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Basaksehir 0 - 1 Olympiakos    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Basel 1 - 2 LASK Linz    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering CFR Cluj 1 - 1 Celtic    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Maribor 1 - 3 Rosenborg TV 2 Sport 1
13.08.2019 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Qarabag 0 - 2 APOEL    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 3 - 1 Maribor TV 2 Sport 1
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 3 - 3 Club Brugge    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FC København 1 - 1 Røde Stjerne    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ferencváros 0 - 4 Dinamo Zagreb    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ajax 3 - 2 PAOK    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering LASK Linz 3 - 1 Basel    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Olympiakos 2 - 0 Basaksehir    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Celtic 3 - 4 CFR Cluj    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FC Porto 2 - 3 Krasnodar    
20.08.2019 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering CFR Cluj 21.00 Slavia Praha Viasport +  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering LASK Linz 21.00 Club Brugge Viasport 1  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering APOEL 21.00 Ajax TV 2 Sport 1
21.08.2019 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 21.00 Rosenborg Viasat 4  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Young Boys 21.00 Røde Stjerne Viasport 1  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Olympiakos 21.00 Krasnodar TV 2 Sport 1
27.08.2019 Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 21.00 Dinamo Zagreb TV 2 Sumo  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Krasnodar 21.00 Olympiakos    
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 21.00 Young Boys    
28.08.2019 Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Slavia Praha 21.00 CFR Cluj TV 2 Sport 1  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Ajax 21.00 APOEL    
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Club Brugge 21.00 LASK Linz