Lukk liste
Terminliste Alle juni juli august
27.06.2017 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Alashkert 1 - 0 FC Santa Coloma    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Hibernians 2 - 0 FCI    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering TNS 1 - 2 Europa    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Víkingur 2 - 1 Trepca 89    
28.06.2017 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Linfield 1 - 0 La Fiorita    
04.07.2017 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FCI 0 - 1 Hibernians    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Trepca 89 1 - 4 Víkingur    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Europa 1 - 3 TNS    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FC Santa Coloma 1 - 1 Alashkert    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering La Fiorita 0 - 0 Linfield    
11.07.2017 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Qarabag 5 - 0 Samtredia    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Hibernians 0 - 3 Salzburg    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Partizan 2 - 0 Buducnost Podgorica    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Rijeka 2 - 0 TNS    
12.07.2017 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Spartaks Jurmala 0 - 1 Astana    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering APOEL 1 - 0 F91 Dudelange    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 2 - 1 Honvéd    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Malmö 1 - 1 Vardar    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 1 - 0 Kukës    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zrinjski 1 - 2 Maribor    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 1 - 1 Alashkert    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Mariehamn 0 - 3 Legia    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zalgiris 2 - 1 Ludogorets    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Zilina 1 - 3 København    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dundalk 1 - 1 Rosenborg Viasat 4  
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering FH 1 - 1 Víkingur    
14.07.2017 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Linfield 0 - 2 Celtic    
18.07.2017 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Astana 1 - 1 Spartaks Jurmala    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Vardar 3 - 1 Malmö Viaplay  
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Alashkert 1 - 3 BATE    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Samtredia 0 - 1 Qarabag    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering TNS 1 - 5 Rijeka    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Víkingur 0 - 2 FH    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Buducnost Podgorica 0 - 0 Partizan    
19.07.2017 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering F91 Dudelange 0 - 1 APOEL    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 2 - 1 Dundalk Viasat 4  
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Kukës 2 - 1 Sheriff    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering København 1 - 2 Zilina    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ludogorets 4 - 1 Zalgiris    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Maribor 1 - 1 Zrinjski    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Salzburg 3 - 0 Hibernians    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Celtic 4 - 0 Linfield    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Legia 6 - 0 Mariehamn    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Honvéd 2 - 3 Hapoel Be'er Sheva    
25.07.2017 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Qarabag 19.00 Sheriff    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Slavia Praha 19.00 BATE    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering AEK 19.30 CSKA Moskva    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Steaua 19.30 Plzen    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Vardar 20.00 København    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Partizan 20.45 Olympiakos    
26.07.2017 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Astana 16.00 Legia    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 18.30 Young Boys    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Salzburg 18.45 Rijeka    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 19.00 Ludogorets    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Viitorul 20.00 APOEL    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Maribor 20.20 FH    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Celtic 20.45 Rosenborg    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Nice 20.45 Ajax    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Club Brugge 21.00 Basaksehir    
01.08.2017 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sheriff 19.00 Qarabag    
02.08.2017 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering APOEL 19.00 Viitorul    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering BATE 19.00 Slavia Praha    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering CSKA Moskva 19.00 AEK    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Basaksehir 19.45 Club Brugge    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering København 20.00 Vardar    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Plzen 20.15 Steaua    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Young Boys 20.15 Dynamo Kiev    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FH 20.30 Maribor    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ludogorets 20.30 Hapoel Be'er Sheva    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ajax 20.45 Nice    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Legia 20.45 Astana    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Olympiakos 20.45 Partizan    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rijeka 20.45 Salzburg    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 20.45 Celtic