Lukk liste
Terminliste Alle august september
08.08.2020 Semifinale, innledende CL-kvalifisering Tre Fiori 0 - 2 Linfield    
  Semifinale, innledende CL-kvalifisering Drita 2 - 1 Inter Club d'Escaldes    
11.08.2020 Finale, innledende CL-kvalifisering Drita 0 - 3 Linfield    
18.08.2020 1. runde CL-kvalifisering Qarabag 4 - 0 Sileks    
  1. runde CL-kvalifisering Legia 1 - 0 Linfield    
  1. runde CL-kvalifisering Dinamo Brest 6 - 3 Astana    
  1. runde CL-kvalifisering Celtic 6 - 0 KR    
  1. runde CL-kvalifisering Røde Stjerne 5 - 0 Europa    
19.08.2020 1. runde CL-kvalifisering Ararat-Armenia 0 - 1 Omonia    
  1. runde CL-kvalifisering Molde 5 - 0 KuPS VG+  
  1. runde CL-kvalifisering Flora 1 - 1 Suduva    
  1. runde CL-kvalifisering Ferencváros 2 - 0 Djurgården Viaplay  
  1. runde CL-kvalifisering Celje 3 - 0 Dundalk    
  1. runde CL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 0 - 2 Tirana    
  1. runde CL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 2 - 0 Riga    
  1. runde CL-kvalifisering Buducnost Podgorica 1 - 3 Ludogorets    
  1. runde CL-kvalifisering Connah's Quay 0 - 2 Sarajevo    
  1. runde CL-kvalifisering Sheriff 2 - 0 Fola Esch    
  1. runde CL-kvalifisering Floriana 0 - 2 CFR Cluj    
21.08.2020 1. runde CL-kvalifisering KÍ Klaksvík 3 - 0 Slovan Bratislava    
25.08.2020 2. runde CL-kvalifisering PAOK 3 - 1 Besiktas    
  2. runde CL-kvalifisering Tirana 0 - 1 Røde Stjerne    
26.08.2020 2. runde CL-kvalifisering AZ Alkmaar 3 - 1 Plzen    
  2. runde CL-kvalifisering Celje 1 - 2 Molde    
  2. runde CL-kvalifisering Qarabag 2 - 1 Sheriff    
  2. runde CL-kvalifisering Suduva 0 - 3 Maccabi Tel Aviv    
  2. runde CL-kvalifisering Lokomotiva Zagreb 0 - 1 Rapid Wien    
  2. runde CL-kvalifisering Ludogorets 0 - 1 Midtjylland    
  2. runde CL-kvalifisering CFR Cluj 2 - 2 Dinamo Zagreb    
  2. runde CL-kvalifisering Dinamo Brest 2 - 1 Sarajevo    
  2. runde CL-kvalifisering Legia 0 - 2 Omonia    
  2. runde CL-kvalifisering Young Boys 3 - 1 KÍ Klaksvík    
  2. runde CL-kvalifisering Celtic 1 - 2 Ferencváros    
15.09.2020 3. runde CL-kvalifisering Dynamo Kiev 2 - 0 AZ Alkmaar    
  3. runde CL-kvalifisering PAOK 2 - 1 Benfica    
  3. runde CL-kvalifisering Gent 2 - 1 Rapid Wien    
16.09.2020 3. runde CL-kvalifisering Omonia 1 - 1 Røde Stjerne    
  3. runde CL-kvalifisering Qarabag 0 - 0 Molde VG+  
  3. runde CL-kvalifisering Ferencváros 2 - 1 Dinamo Zagreb    
  3. runde CL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 1 - 0 Dinamo Brest    
  3. runde CL-kvalifisering Midtjylland 3 - 0 Young Boys    
22.09.2020 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Krasnodar 2 - 1 PAOK V sport+  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 1 - 2 Salzburg V sport2  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Slavia Praha 0 - 0 Midtjylland TV 2 Sport 1
23.09.2020 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Molde 3 - 3 Ferencváros V4  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Gent 1 - 2 Dynamo Kiev V sport2  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Olympiakos 2 - 0 Omonia TV 2 Sport 1
29.09.2020 Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Ferencváros 21.00 Molde TV 2
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 21.00 Gent    
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Omonia 21.00 Olympiakos    
30.09.2020 Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering PAOK 21.00 Krasnodar TV 2 Sport 2
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Midtjylland 21.00 Slavia Praha    
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Salzburg 21.00 Maccabi Tel Aviv