Lukk liste
Terminliste Alle juni juli august
26.06.2018 Semifinale CL-kvalifisering FC Santa Coloma 0 - 2 Drita    
  Semifinale CL-kvalifisering La Fiorita 0 - 2 Lincoln    
29.06.2018 Finale CL-kvalifisering Lincoln 1 - 4 Drita    
10.07.2018 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Flora 1 - 4 Hapoel Be'er Sheva    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Torpedo Kutaisi 2 - 1 Sheriff    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Alashkert 0 - 3 Celtic    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dudelange 1 - 1 Vidi    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Víkingur 1 - 2 HJK    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Shkëndija 5 - 0 TNS    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Cork 0 - 1 Legia    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Drita 0 - 3 Malmö    
11.07.2018 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Astana 1 - 0 Sutjeska    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Spartak Trnava 1 - 0 Zrinjski    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Spartaks Jurmala 0 - 0 Røde Stjerne    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Suduva 3 - 1 APOEL    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Kukës 0 - 0 Valletta    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ludogorets 7 - 0 Crusaders    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Olimpija Ljubljana 0 - 1 Qarabag    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Valur 1 - 0 Rosenborg Viasat 4  
17.07.2018 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HJK 3 - 1 Víkingur    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Valletta 1 - 1 Kukës    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Malmö 2 - 0 Drita Viaplay  
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering APOEL 1 - 0 Suduva    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 3 - 1 Flora    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering TNS 4 - 0 Shkëndija    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Vidi 2 - 1 Dudelange    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 2 - 0 Spartaks Jurmala    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Crusaders 0 - 2 Ludogorets    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Legia 3 - 0 Cork    
18.07.2018 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Qarabag 0 - 0 Olimpija Ljubljana    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sheriff 3 - 0 Torpedo Kutaisi    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Zrinjski 1 - 1 Spartak Trnava    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 3 - 1 Valur Eurosport Player  
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sutjeska 0 - 2 Astana    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Celtic 3 - 0 Alashkert    
24.07.2018 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Astana 2 - 1 Midtjylland    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering CFR Cluj 0 - 1 Malmö    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering PAOK 2 - 1 Basel    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 5 - 0 Hapoel Be'er Sheva    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Shkëndija 1 - 0 Sheriff    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 3 - 0 Suduva    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Legia 0 - 2 Spartak Trnava    
25.07.2018 2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 0 - 0 HJK    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Kukës 0 - 0 Qarabag    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ludogorets 0 - 0 Vidi    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ajax 2 - 0 Sturm    
  2. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Celtic 3 - 1 Rosenborg Eurosport Player  
31.07.2018 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 2 - 2 Dinamo Zagreb    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sheriff 0 - 0 Shkëndija    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Spartak Trnava 0 - 1 Legia    
01.08.2018 2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HJK 1 - 2 BATE    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Midtjylland 0 - 0 Astana    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Qarabag 3 - 0 Kukës    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Malmö 1 - 1 CFR Cluj Viaplay  
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Suduva 0 - 2 Røde Stjerne    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Basel 0 - 3 PAOK    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Vidi 1 - 0 Ludogorets    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sturm 1 - 3 Ajax    
  2. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 0 - 0 Celtic Eurosport Player  
07.08.2018 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Astana 0 - 2 Dinamo Zagreb    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Qarabag 0 - 1 BATE    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Malmö 1 - 1 Vidi Viasport 2  
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Slavia Praha 1 - 1 Dynamo Kiev    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Standard Liège 2 - 2 Ajax    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 1 - 1 Spartak Trnava    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Benfica 1 - 0 Fenerbahçe    
08.08.2018 3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering PAOK 3 - 2 Spartak    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Salzburg 3 - 0 Shkëndija    
  3. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Celtic 1 - 1 AEK    
14.08.2018 3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 2 - 0 Slavia Praha    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering BATE 1 - 1 Qarabag    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Spartak 0 - 0 PAOK    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering AEK 2 - 1 Celtic    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 1 - 0 Astana    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Fenerbahçe 1 - 1 Benfica    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Vidi 0 - 0 Malmö    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Shkëndija 0 - 1 Salzburg    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ajax 3 - 0 Standard Liège    
  3. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Spartak Trnava 1 - 2 Røde Stjerne    
21.08.2018 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Benfica 1 - 1 PAOK TV 2 Sportskanalen
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 0 - 0 Salzburg Viasport 1  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 2 - 3 PSV Viasport 2  
22.08.2018 Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Young Boys 1 - 1 Dinamo Zagreb TV 2 Sportskanalen
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Ajax 3 - 1 Dynamo Kiev Viasport 1  
  Playoff, 1. kamp CL-kvalifisering Vidi 1 - 2 AEK Viasport 2  
28.08.2018 Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Dynamo Kiev 0 - 0 Ajax TV 2 Sportskanalen
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 1 - 2 Young Boys Viasport 1  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering AEK 1 - 1 Vidi Viasport 2  
29.08.2018 Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering Salzburg 2 - 2 Røde Stjerne TV 2 Sportskanalen
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering PAOK 1 - 4 Benfica Viasport 1  
  Playoff, 2. kamp CL-kvalifisering PSV 3 - 0 BATE Viasport 2