Lukk liste
Terminliste Alle juni juli
25.06.2019 Semifinale CL-kvalifisering Tre Penne 0 - 1 FC Santa Coloma    
  Semifinale CL-kvalifisering Feronikeli 1 - 0 Lincoln    
28.06.2019 Finale CL-kvalifisering Feronikeli 2 - 1 FC Santa Coloma    
09.07.2019 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Astana 1 - 0 CFR Cluj Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ararat 0 - 3 AIK Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering HJK 3 - 0 HB Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Kalju 0 - 1 Shkëndija Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sarajevo 1 - 3 Celtic Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dudelange 2 - 2 Valletta Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Suduva 0 - 0 Røde Stjerne Viaplay  
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering TNS 2 - 2 Feronikeli Viaplay  
10.07.2019 1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Partizani 0 - 0 Qarabag    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering BATE 1 - 1 Piast    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Sheriff 0 - 3 Saburtalo    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Ferencváros 2 - 1 Ludogorets    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Slovan Bratislava 1 - 1 Sutjeska    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Linfield 0 - 2 Rosenborg TV 2 Sport 1
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Dundalk 0 - 0 Riga    
  1. runde, 1. kamp CL-kvalifisering Valur 0 - 3 Maribor    
16.07.2019 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Shkëndija 1 - 2 Kalju    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Saburtalo 1 - 3 Sheriff    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HB 2 - 2 HJK    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Valletta 1 - 1 Dudelange    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Feronikeli 0 - 1 TNS    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 2 - 1 Suduva    
17.07.2019 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Riga 0 - 0 Dundalk    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering AIK 3 - 1 Ararat Viaplay  
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 4 - 0 Linfield TV 2 Sport 1
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Qarabag 2 - 0 Partizani    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ludogorets 2 - 3 Ferencváros    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering CFR Cluj 3 - 1 Astana    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Piast 1 - 2 BATE    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Maribor 2 - 0 Valur    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sutjeska 1 - 1 Slovan Bratislava    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Celtic 2 - 1 Sarajevo    
23.07.2019 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Plzen 19.00 Olympiakos    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Saburtalo 19.30 Dinamo Zagreb    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering PSV 20.00 Basel    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering TNS 20.00 FC København    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Sutjeska 20.15 APOEL    
24.07.2019 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering BATE 19.00 Rosenborg    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering CFR Cluj 20.00 Maccabi Tel Aviv    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Ferencváros 20.00 Valletta    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Maribor 20.15 AIK    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Celtic 20.45 Kalju    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dundalk 20.45 Qarabag    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Røde Stjerne 20.45 HJK    
30.07.2019 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Kalju 18.00 Celtic    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering APOEL 19.00 Sutjeska    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 19.00 CFR Cluj    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Basel 20.00 PSV    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Dinamo Zagreb 20.00 Saburtalo    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Valletta 20.00 Ferencváros    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Olympiakos 20.30 Plzen    
31.07.2019 1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering HJK 18.00 Røde Stjerne    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering AIK 19.00 Maribor    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Qarabag 19.00 Dundalk    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering Rosenborg 19.00 BATE    
  1. runde, 2. kamp CL-kvalifisering FC København 19.45 TNS