Lukk liste
Terminliste Alle juli august
01.07.2014 1. runde, 1. kamp Europa League Jeunesse Esch 0 - 2 Dundalk    
  1. runde, 1. kamp Europa League Sliema Wanderers 1 - 1 Ferencváros    
  1. runde, 1. kamp Europa League Shkëndija 2 - 1 Zimbru Chisinau    
03.07.2014 1. runde, 1. kamp Europa League Kairat 1 - 0 Kukësi    
  1. runde, 1. kamp Europa League Pyunik 1 - 4 Astana    
  1. runde, 1. kamp Europa League Shirak 1 - 2 Shakhter    
  1. runde, 1. kamp Europa League Veris 0 - 0 Litex    
  1. runde, 1. kamp Europa League Banga 0 - 0 Sligo    
  1. runde, 1. kamp Europa League Qäbälä 0 - 2 Siroki Brijeg    
  1. runde, 1. kamp Europa League Santos Tartu 0 - 7 Tromsø    
  1. runde, 1. kamp Europa League Celik Niksic 0 - 5 Koper    
  1. runde, 1. kamp Europa League MYPA 1 - 0 ÍF    
  1. runde, 1. kamp Europa League Sillamäe Kalev 2 - 1 Honka    
  1. runde, 1. kamp Europa League Turnovo 0 - 1 Chikhura Sachkhere    
  1. runde, 1. kamp Europa League UE Santa Coloma 0 - 3 Metalurg    
  1. runde, 1. kamp Europa League VPS 2 - 1 Brommapojkarna    
  1. runde, 1. kamp Europa League Botev Plovdiv 4 - 0 Libertas    
  1. runde, 1. kamp Europa League IFK Göteborg 0 - 0 Fola Esch    
  1. runde, 1. kamp Europa League Rosenborg 4 - 0 Jelgava    
  1. runde, 1. kamp Europa League Sioni 2 - 3 Flamurtari Vlorë    
  1. runde, 1. kamp Europa League Tiraspol 2 - 3 Inter Baku    
  1. runde, 1. kamp Europa League Differdange 1 - 0 Atlantas    
  1. runde, 1. kamp Europa League Airbus 1 - 1 Haugesund    
  1. runde, 1. kamp Europa League B36 1 - 2 Linfield    
  1. runde, 1. kamp Europa League Cukaricki 4 - 0 UE Sant Julià    
  1. runde, 1. kamp Europa League Hibernians 2 - 4 Spartak Trnava    
  1. runde, 1. kamp Europa League Rudar 1 - 1 Laci    
  1. runde, 1. kamp Europa League Split 2 - 0 Mika    
  1. runde, 1. kamp Europa League Víkingur 2 - 1 FC Daugava    
  1. runde, 1. kamp Europa League Diósgyör 2 - 1 Birkirkara    
  1. runde, 1. kamp Europa League Folgore 1 - 2 Buducnost Podgorica    
  1. runde, 1. kamp Europa League Aberdeen 5 - 0 FK Daugava    
  1. runde, 1. kamp Europa League Crusaders 3 - 1 Ekranas    
  1. runde, 1. kamp Europa League Derry 4 - 0 Aberystwyth    
  1. runde, 1. kamp Europa League FH 3 - 0 Glenavon    
  1. runde, 1. kamp Europa League Fram 0 - 1 Kalju    
  1. runde, 1. kamp Europa League Stjarnan 4 - 0 Bangor City    
  1. runde, 1. kamp Europa League Zeljeznicar 0 - 0 Lovcen    
08.07.2014 1. runde, 2. kamp Europa League Linfield 1 - 1 B36    
10.07.2014 1. runde, 2. kamp Europa League Shakhter 4 - 0 Shirak    
  1. runde, 2. kamp Europa League Astana 2 - 0 Pyunik    
  1. runde, 2. kamp Europa League Mika 1 - 1 Split    
  1. runde, 2. kamp Europa League FC Daugava 1 - 1 Víkingur    
  1. runde, 2. kamp Europa League Laci 1 - 1 Rudar    
  1. runde, 2. kamp Europa League Buducnost Podgorica 3 - 0 Folgore    
  1. runde, 2. kamp Europa League Ekranas 1 - 2 Crusaders    
  1. runde, 2. kamp Europa League Honka 3 - 2 Sillamäe Kalev    
  1. runde, 2. kamp Europa League Lovcen 0 - 1 Zeljeznicar    
  1. runde, 2. kamp Europa League Atlantas 3 - 1 Differdange    
  1. runde, 2. kamp Europa League Chikhura Sachkhere 3 - 1 Turnovo    
  1. runde, 2. kamp Europa League Haugesund 2 - 1 Airbus    
  1. runde, 2. kamp Europa League Inter Baku 3 - 1 Tiraspol    
  1. runde, 2. kamp Europa League Jelgava 0 - 2 Rosenborg    
  1. runde, 2. kamp Europa League Kalju 2 - 2 Fram    
  1. runde, 2. kamp Europa League UE Sant Julià 0 - 0 Cukaricki    
  1. runde, 2. kamp Europa League FK Daugava 0 - 3 Aberdeen    
  1. runde, 2. kamp Europa League Flamurtari Vlorë 1 - 2 Sioni    
  1. runde, 2. kamp Europa League Brommapojkarna 2 - 0 VPS    
  1. runde, 2. kamp Europa League Fola Esch 0 - 2 IFK Göteborg    
  1. runde, 2. kamp Europa League Tromsø 6 - 1 Santos Tartu    
  1. runde, 2. kamp Europa League Zimbru Chisinau 2 - 0 Shkëndija    
  1. runde, 2. kamp Europa League Birkirkara 1 - 4 Diósgyör    
  1. runde, 2. kamp Europa League Kukësi 0 - 0 Kairat    
  1. runde, 2. kamp Europa League Spartak Trnava 5 - 0 Hibernians    
  1. runde, 2. kamp Europa League Aberystwyth 0 - 5 Derry    
  1. runde, 2. kamp Europa League Bangor City 0 - 4 Stjarnan    
  1. runde, 2. kamp Europa League ÍF 0 - 0 MYPA    
  1. runde, 2. kamp Europa League Sligo 4 - 0 Banga    
  1. runde, 2. kamp Europa League Ferencváros 2 - 1 Sliema Wanderers    
  1. runde, 2. kamp Europa League Koper 4 - 0 Celik Niksic    
  1. runde, 2. kamp Europa League Libertas 0 - 2 Botev Plovdiv    
  1. runde, 2. kamp Europa League Siroki Brijeg 3 - 0 Qäbälä    
  1. runde, 2. kamp Europa League Dundalk 3 - 1 Jeunesse Esch    
  1. runde, 2. kamp Europa League Glenavon 2 - 3 FH    
  1. runde, 2. kamp Europa League Metalurg 2 - 0 UE Santa Coloma    
11.07.2014 1. runde, 2. kamp Europa League Litex 3 - 0 Veris    
17.07.2014 2. runde, 1. kamp Europa League Astana 3 - 0 Hapoel Tel Aviv    
  2. runde, 1. kamp Europa League Kairat 1 - 1 Esbjerg    
  2. runde, 1. kamp Europa League Kosice 0 - 1 Slovan Liberec    
  2. runde, 1. kamp Europa League Laci 0 - 3 Zorya    
  2. runde, 1. kamp Europa League Neftchi 1 - 2 Koper    
  2. runde, 1. kamp Europa League Buducnost Podgorica 0 - 2 Omonia    
  2. runde, 1. kamp Europa League Dinamo Minsk 3 - 0 MYPA    
  2. runde, 1. kamp Europa League Trencín 4 - 0 Vojvodina    
  2. runde, 1. kamp Europa League Atlantas 0 - 0 Shakhter    
  2. runde, 1. kamp Europa League Elfsborg 0 - 1 Inter Baku    
  2. runde, 1. kamp Europa League Kalju 1 - 0 Lech Poznan    
  2. runde, 1. kamp Europa League RoPS 1 - 1 Asteras    
  2. runde, 1. kamp Europa League Ruch Chorzów 3 - 2 Vaduz    
  2. runde, 1. kamp Europa League Zestafoni 0 - 0 Spartak Trnava    
  2. runde, 1. kamp Europa League Petrolul 2 - 0 Flamurtari Vlorë    
  2. runde, 1. kamp Europa League Botev Plovdiv 2 - 1 St. Pölten    
  2. runde, 1. kamp Europa League Brommapojkarna 4 - 0 Crusaders    
  2. runde, 1. kamp Europa League Mladá Boleslav 2 - 1 Siroki Brijeg    
  2. runde, 1. kamp Europa League Neman 1 - 1 FH    
  2. runde, 1. kamp Europa League Rosenborg 1 - 2 Sligo    
  2. runde, 1. kamp Europa League CFR Cluj 0 - 0 Jagodina    
  2. runde, 1. kamp Europa League CSKA Sofia 1 - 1 Zimbru Chisinau    
  2. runde, 1. kamp Europa League Luzern 1 - 1 St. Johnstone    
  2. runde, 1. kamp Europa League Litex 0 - 2 Diósgyör    
  2. runde, 1. kamp Europa League Györ 0 - 3 IFK Göteborg    
  2. runde, 1. kamp Europa League Víkingur 0 - 0 Tromsø    
  2. runde, 1. kamp Europa League Zulte-Waregem 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz    
  2. runde, 1. kamp Europa League Molde 4 - 1 Gorica TV 2 Sportskanalen
  2. runde, 1. kamp Europa League Bursaspor 0 - 0 Chikhura Sachkhere    
  2. runde, 1. kamp Europa League Metalurg 0 - 0 Zeljeznicar    
  2. runde, 1. kamp Europa League Rijeka 1 - 0 Ferencváros    
  2. runde, 1. kamp Europa League Sillamäe Kalev 0 - 4 Krasnodar    
  2. runde, 1. kamp Europa League Split 2 - 1 Hapoel Be'er Sheva    
  2. runde, 1. kamp Europa League Aberdeen 0 - 0 Groningen    
  2. runde, 1. kamp Europa League Derry 0 - 1 Shakhtyor    
  2. runde, 1. kamp Europa League Dundalk 0 - 2 Hajduk Split    
  2. runde, 1. kamp Europa League Linfield 1 - 0 AIK    
  2. runde, 1. kamp Europa League Motherwell 2 - 2 Stjarnan    
  2. runde, 1. kamp Europa League Sarajevo 0 - 1 Haugesund    
  2. runde, 1. kamp Europa League Cukaricki 0 - 4 Grödig    
22.07.2014 2. runde, 2. kamp Europa League Zeljeznicar 2 - 2 Metalurg    
24.07.2014 2. runde, 2. kamp Europa League Shakhter 3 - 0 Atlantas    
  2. runde, 2. kamp Europa League Hapoel Be'er Sheva 0 - 0 Split    
  2. runde, 2. kamp Europa League MYPA 0 - 0 Dinamo Minsk    
  2. runde, 2. kamp Europa League Haugesund 1 - 3 Sarajevo    
  2. runde, 2. kamp Europa League Inter Baku 0 - 1 Elfsborg    
  2. runde, 2. kamp Europa League Krasnodar 5 - 0 Sillamäe Kalev    
  2. runde, 2. kamp Europa League Omonia 0 - 0 Buducnost Podgorica    
  2. runde, 2. kamp Europa League AIK 2 - 0 Linfield    
  2. runde, 2. kamp Europa League Chikhura Sachkhere 0 - 0 Bursaspor    
  2. runde, 2. kamp Europa League Esbjerg 1 - 0 Kairat    
  2. runde, 2. kamp Europa League Flamurtari Vlorë 1 - 3 Petrolul    
  2. runde, 2. kamp Europa League Grödig 1 - 2 Cukaricki    
  2. runde, 2. kamp Europa League IFK Göteborg 0 - 1 Györ    
  2. runde, 2. kamp Europa League Lech Poznan 3 - 0 Kalju    
  2. runde, 2. kamp Europa League Shakhtyor 5 - 1 Derry    
  2. runde, 2. kamp Europa League Slovan Liberec 3 - 0 Kosice    
  2. runde, 2. kamp Europa League Tromsø 1 - 2 Víkingur    
  2. runde, 2. kamp Europa League Vaduz 0 - 0 Ruch Chorzów    
  2. runde, 2. kamp Europa League Zimbru Chisinau 0 - 0 CSKA Sofia    
  2. runde, 2. kamp Europa League Groningen 1 - 2 Aberdeen    
  2. runde, 2. kamp Europa League Hapoel Tel Aviv 1 - 0 Astana    
  2. runde, 2. kamp Europa League Spartak Trnava 3 - 0 Zestafoni    
  2. runde, 2. kamp Europa League Zorya 2 - 1 Laci    
  2. runde, 2. kamp Europa League Asteras 4 - 2 RoPS    
  2. runde, 2. kamp Europa League Sligo 1 - 3 Rosenborg    
  2. runde, 2. kamp Europa League Vojvodina 3 - 0 Trencín    
  2. runde, 2. kamp Europa League Zawisza Bydgoszcz 1 - 3 Zulte-Waregem    
  2. runde, 2. kamp Europa League Hajduk Split 1 - 2 Dundalk    
  2. runde, 2. kamp Europa League Diósgyör 1 - 2 Litex    
  2. runde, 2. kamp Europa League Ferencváros 1 - 2 Rijeka    
  2. runde, 2. kamp Europa League Gorica 1 - 1 Molde    
  2. runde, 2. kamp Europa League Jagodina 0 - 1 CFR Cluj    
  2. runde, 2. kamp Europa League Koper 0 - 2 Neftchi    
  2. runde, 2. kamp Europa League Siroki Brijeg 0 - 4 Mladá Boleslav    
  2. runde, 2. kamp Europa League Crusaders 1 - 1 Brommapojkarna    
  2. runde, 2. kamp Europa League St. Johnstone 1 - 1 Luzern    
  2. runde, 2. kamp Europa League St. Pölten 2 - 0 Botev Plovdiv    
  2. runde, 2. kamp Europa League FH 2 - 0 Neman    
  2. runde, 2. kamp Europa League Stjarnan 3 - 2 Motherwell    
31.07.2014 3. runde, 1. kamp Europa League Shakhter 4 - 2 Hajduk Split    
  3. runde, 1. kamp Europa League Astana 1 - 1 AIK    
  3. runde, 1. kamp Europa League Neftchi 0 - 0 Chikhura Sachkhere    
  3. runde, 1. kamp Europa League Astra Giurgiu 3 - 0 Slovan Liberec    
  3. runde, 1. kamp Europa League Dynamo Moskva 1 - 1 Hapoel Kiryat Shmona    
  3. runde, 1. kamp Europa League Elfsborg 4 - 1 FH    
  3. runde, 1. kamp Europa League Omonia 3 - 0 Metalurg    
  3. runde, 1. kamp Europa League Ruch Chorzów 0 - 0 Esbjerg    
  3. runde, 1. kamp Europa League Brommapojkarna 0 - 3 Torino    
  3. runde, 1. kamp Europa League Dinamo Minsk 1 - 0 CFR Cluj    
  3. runde, 1. kamp Europa League IFK Göteborg 0 - 1 Rio Ave    
  3. runde, 1. kamp Europa League Karabükspor 0 - 0 Rosenborg    
  3. runde, 1. kamp Europa League Mladá Boleslav 1 - 4 Lyon    
  3. runde, 1. kamp Europa League PSV Eindhoven 1 - 0 St. Pölten    
  3. runde, 1. kamp Europa League Trencín 0 - 0 Hull    
  3. runde, 1. kamp Europa League Young Boys 1 - 0 Ermis    
  3. runde, 1. kamp Europa League Zorya 1 - 1 Molde    
  3. runde, 1. kamp Europa League Petrolul 1 - 1 Plzen    
  3. runde, 1. kamp Europa League Split 2 - 0 Chornomorets Odessa    
  3. runde, 1. kamp Europa League Víkingur 1 - 5 Rijeka    
  3. runde, 1. kamp Europa League Zulte-Waregem 2 - 5 Shakhtyor    
  3. runde, 1. kamp Europa League Club Brugge 2 - 0 Brøndby    
  3. runde, 1. kamp Europa League Diósgyör 1 - 5 Krasnodar    
  3. runde, 1. kamp Europa League Mainz 1 - 0 Asteras    
  3. runde, 1. kamp Europa League Real Sociedad 2 - 0 Aberdeen    
  3. runde, 1. kamp Europa League Sarajevo 1 - 2 Atromitos    
  3. runde, 1. kamp Europa League Stjarnan 1 - 0 Lech Poznan    
  3. runde, 1. kamp Europa League St. Johnstone 1 - 2 Spartak Trnava    
  3. runde, 1. kamp Europa League Grödig 1 - 2 Zimbru Chisinau    
07.08.2014 3. runde, 2. kamp Europa League Ermis 0 - 2 Young Boys    
  3. runde, 2. kamp Europa League Molde 1 - 2 Zorya TV 2 Sportskanalen
  3. runde, 2. kamp Europa League Chornomorets Odessa 0 - 0 Split    
  3. runde, 2. kamp Europa League Esbjerg 2 - 2 Ruch Chorzów    
  3. runde, 2. kamp Europa League Krasnodar 3 - 0 Diósgyör    
  3. runde, 2. kamp Europa League Slovan Liberec 2 - 3 Astra Giurgiu    
  3. runde, 2. kamp Europa League AIK 0 - 3 Astana    
  3. runde, 2. kamp Europa League Chikhura Sachkhere 2 - 3 Neftchi    
  3. runde, 2. kamp Europa League Hapoel Kiryat Shmona 1 - 2 Dynamo Moskva    
  3. runde, 2. kamp Europa League Lech Poznan 0 - 0 Stjarnan    
  3. runde, 2. kamp Europa League Rosenborg 1 - 1 Karabükspor    
  3. runde, 2. kamp Europa League Shakhtyor 2 - 2 Zulte-Waregem    
  3. runde, 2. kamp Europa League St. Pölten 2 - 3 PSV Eindhoven    
  3. runde, 2. kamp Europa League CFR Cluj 0 - 2 Dinamo Minsk    
  3. runde, 2. kamp Europa League Hajduk Split 3 - 0 Shakhter    
  3. runde, 2. kamp Europa League Spartak Trnava 1 - 1 St. Johnstone    
  3. runde, 2. kamp Europa League Atromitos 1 - 3 Sarajevo    
  3. runde, 2. kamp Europa League Brøndby 0 - 2 Club Brugge    
  3. runde, 2. kamp Europa League Plzen 1 - 4 Petrolul    
  3. runde, 2. kamp Europa League Asteras 3 - 1 Mainz    
  3. runde, 2. kamp Europa League FH 2 - 1 Elfsborg    
  3. runde, 2. kamp Europa League Hull 2 - 1 Trencín    
  3. runde, 2. kamp Europa League Lyon 2 - 1 Mladá Boleslav    
  3. runde, 2. kamp Europa League Torino 4 - 0 Brommapojkarna    
  3. runde, 2. kamp Europa League Aberdeen 2 - 3 Real Sociedad    
  3. runde, 2. kamp Europa League Metalurg 0 - 1 Omonia    
  3. runde, 2. kamp Europa League Rio Ave 0 - 0 IFK Göteborg    
  3. runde, 2. kamp Europa League Zimbru Chisinau 0 - 1 Grödig    
  3. runde, 2. kamp Europa League Rijeka 4 - 0 Víkingur    
20.08.2014 Playoff, 1. kamp Europa League Dnipro 2 - 1 Hajduk Split    
  Playoff, 1. kamp Europa League Stjarnan 0 - 3 Inter    
21.08.2014 Playoff, 1. kamp Europa League Aktobe 0 - 1 Legia Warszawa    
  Playoff, 1. kamp Europa League Astana 0 - 3 Villarreal    
  Playoff, 1. kamp Europa League Dynamo Moskva 2 - 2 Omonia    
  Playoff, 1. kamp Europa League AEL 1 - 2 Tottenham    
  Playoff, 1. kamp Europa League HJK 2 - 1 Rapid Wien    
  Playoff, 1. kamp Europa League Qarabag 0 - 0 Twente    
  Playoff, 1. kamp Europa League Ruch Chorzów 0 - 0 Metalist    
  Playoff, 1. kamp Europa League PSV Eindhoven 1 - 0 Shakhtyor    
  Playoff, 1. kamp Europa League Dinamo Minsk 2 - 0 Nacional    
  Playoff, 1. kamp Europa League Elfsborg 2 - 1 Rio Ave    
  Playoff, 1. kamp Europa League Karabükspor 1 - 0 Saint-Étienne    
  Playoff, 1. kamp Europa League Petrolul 1 - 3 Dinamo    
  Playoff, 1. kamp Europa League Apollon 1 - 1 Lokomotiv Moskva    
  Playoff, 1. kamp Europa League Young Boys 3 - 1 Debrecen    
  Playoff, 1. kamp Europa League Zorya 1 - 1 Feyenoord    
  Playoff, 1. kamp Europa League Panathinaikos 4 - 1 Midtjylland    
  Playoff, 1. kamp Europa League Trabzonspor 2 - 0 Rostov    
  Playoff, 1. kamp Europa League Zwolle 1 - 1 Sparta Praha    
  Playoff, 1. kamp Europa League Zimbru Chisinau 1 - 0 PAOK    
  Playoff, 1. kamp Europa League Asteras 2 - 0 Maccabi Tel Aviv    
  Playoff, 1. kamp Europa League Grasshoppers 1 - 2 Club Brugge    
  Playoff, 1. kamp Europa League Partizan 3 - 2 Neftchi    
  Playoff, 1. kamp Europa League Spartak Trnava 1 - 3 Zürich    
  Playoff, 1. kamp Europa League Lokeren 1 - 0 Hull    
  Playoff, 1. kamp Europa League Lyon 1 - 2 Astra Giurgiu    
  Playoff, 1. kamp Europa League Real Sociedad 1 - 0 Krasnodar    
  Playoff, 1. kamp Europa League Split 0 - 0 Torino    
  Playoff, 1. kamp Europa League Sarajevo 2 - 3 Mönchengladbach    
  Playoff, 1. kamp Europa League Rijeka 1 - 0 Sheriff    
28.08.2014 Playoff, 2. kamp Europa League Lokomotiv Moskva 1 - 4 Apollon    
  Playoff, 2. kamp Europa League Krasnodar 3 - 0 Real Sociedad    
  Playoff, 2. kamp Europa League Metalist 1 - 0 Ruch Chorzów    
  Playoff, 2. kamp Europa League Neftchi 1 - 2 Partizan    
  Playoff, 2. kamp Europa League Omonia 1 - 2 Dynamo Moskva    
  Playoff, 2. kamp Europa League PAOK 4 - 0 Zimbru Chisinau    
  Playoff, 2. kamp Europa League Astra Giurgiu 0 - 1 Lyon    
  Playoff, 2. kamp Europa League Hajduk Split 0 - 0 Dnipro    
  Playoff, 2. kamp Europa League Rostov 0 - 0 Trabzonspor    
  Playoff, 2. kamp Europa League Shakhtyor 0 - 2 PSV Eindhoven    
  Playoff, 2. kamp Europa League Sheriff 0 - 3 Rijeka    
  Playoff, 2. kamp Europa League Maccabi Tel Aviv 3 - 1 Asteras    
  Playoff, 2. kamp Europa League Twente 1 - 1 Qarabag    
  Playoff, 2. kamp Europa League Feyenoord 4 - 3 Zorya    
  Playoff, 2. kamp Europa League Midtjylland 1 - 2 Panathinaikos    
  Playoff, 2. kamp Europa League Debrecen 0 - 0 Young Boys    
  Playoff, 2. kamp Europa League Rapid Wien 3 - 3 HJK    
  Playoff, 2. kamp Europa League Saint-Étienne 1 - 0 Karabükspor    
  Playoff, 2. kamp Europa League Sparta Praha 3 - 1 Zwolle    
  Playoff, 2. kamp Europa League Torino 1 - 0 Split    
  Playoff, 2. kamp Europa League Zürich 1 - 1 Spartak Trnava    
  Playoff, 2. kamp Europa League Tottenham 3 - 0 AEL Viasat Fotball  
  Playoff, 2. kamp Europa League Hull 2 - 1 Lokeren    
  Playoff, 2. kamp Europa League Inter 6 - 0 Stjarnan    
  Playoff, 2. kamp Europa League Mönchengladbach 7 - 0 Sarajevo    
  Playoff, 2. kamp Europa League Nacional 2 - 3 Dinamo Minsk    
  Playoff, 2. kamp Europa League Villarreal 4 - 0 Astana    
  Playoff, 2. kamp Europa League Club Brugge 1 - 0 Grasshoppers    
  Playoff, 2. kamp Europa League Dinamo 2 - 1 Petrolul    
  Playoff, 2. kamp Europa League Legia Warszawa 2 - 0 Aktobe    
  Playoff, 2. kamp Europa League Rio Ave 1 - 0 Elfsborg