Lukk liste
Terminliste Alle juni juli august
28.06.2016 1. runde, 1. kamp Europa League Käpäz 0 - 0 Dacia    
  1. runde, 1. kamp Europa League Partizani Tirana 0 - 0 Slovan Bratislava    
  1. runde, 1. kamp Europa League Rabotnicki 1 - 1 Buducnost    
  1. runde, 1. kamp Europa League St Patrick's 1 - 0 Jeunesse Esch    
30.06.2016 1. runde, 1. kamp Europa League Aktobe 1 - 1 MTK    
  1. runde, 1. kamp Europa League Dila 1 - 0 Shirak    
  1. runde, 1. kamp Europa League Admira 1 - 1 Spartak Myjava    
  1. runde, 1. kamp Europa League UE Santa Coloma 1 - 3 Lokomotiva    
  1. runde, 1. kamp Europa League Ventspils 2 - 0 Víkingur    
  1. runde, 1. kamp Europa League Bokelj 1 - 1 Vojvodina    
  1. runde, 1. kamp Europa League Atlantas 0 - 2 HJK    
  1. runde, 1. kamp Europa League Balzan 0 - 2 Neftçi    
  1. runde, 1. kamp Europa League Banants 0 - 1 Omonia    
  1. runde, 1. kamp Europa League Dinamo Minsk 2 - 1 Spartaks    
  1. runde, 1. kamp Europa League Levadia 1 - 1 HB    
  1. runde, 1. kamp Europa League Sloboda 0 - 0 Beitar Jerusalem    
  1. runde, 1. kamp Europa League Trakai 2 - 1 Kalju    
  1. runde, 1. kamp Europa League Videoton 3 - 0 Zaria    
  1. runde, 1. kamp Europa League AIK 2 - 0 Bala    
  1. runde, 1. kamp Europa League Europa 2 - 0 Pyunik    
  1. runde, 1. kamp Europa League IFK Göteborg 6 - 0 Llandudno    
  1. runde, 1. kamp Europa League Slavia Sofia 1 - 0 Zaglebie Lubin    
  1. runde, 1. kamp Europa League AEK Larnaca 3 - 0 Folgore    
  1. runde, 1. kamp Europa League Differdange 1 - 1 Cliftonville    
  1. runde, 1. kamp Europa League Kukësi 1 - 1 Rudar    
  1. runde, 1. kamp Europa League Midtjylland 1 - 0 Suduva    
  1. runde, 1. kamp Europa League Odd 2 - 0 IFK Mariehamn    
  1. runde, 1. kamp Europa League Qäbälä 5 - 1 Samtredia    
  1. runde, 1. kamp Europa League Siroki Brijeg 1 - 1 Birkirkara    
  1. runde, 1. kamp Europa League Vaduz 3 - 1 Sileks    
  1. runde, 1. kamp Europa League Zimbru Chisinau 0 - 1 Chikhura    
  1. runde, 1. kamp Europa League Maccabi Tel Aviv 3 - 0 Gorica    
  1. runde, 1. kamp Europa League Beroe Stara Zagora 0 - 0 Radnik    
  1. runde, 1. kamp Europa League Domzale 3 - 1 Lusitans    
  1. runde, 1. kamp Europa League NSÍ 0 - 2 Shakhtyor    
  1. runde, 1. kamp Europa League Teuta Durrës 0 - 1 Kairat    
  1. runde, 1. kamp Europa League Connah's Quay 0 - 0 Stabæk    
  1. runde, 1. kamp Europa League Spartak Trnava 3 - 0 Hibernians    
  1. runde, 1. kamp Europa League Cukaricki 3 - 0 Ordabasy    
  1. runde, 1. kamp Europa League La Fiorita 0 - 5 Debrecen    
  1. runde, 1. kamp Europa League Aberdeen 3 - 1 Fola Esch    
  1. runde, 1. kamp Europa League Linfield 0 - 1 Cork City    
  1. runde, 1. kamp Europa League Hearts 2 - 1 Infonet    
  1. runde, 1. kamp Europa League Shamrock Rovers 0 - 2 RoPS    
  1. runde, 1. kamp Europa League Shkëndija 2 - 0 Cracovia    
  1. runde, 1. kamp Europa League Breidablik 2 - 3 Jelgava    
  1. runde, 1. kamp Europa League KR 2 - 1 Glenavon    
  1. runde, 1. kamp Europa League Valur 1 - 4 Brøndby    
05.07.2016 1. runde, 2. kamp Europa League Birkirkara 2 - 0 Siroki Brijeg    
  1. runde, 2. kamp Europa League Chikhura 2 - 3 Zimbru Chisinau    
  1. runde, 2. kamp Europa League Jeunesse Esch 2 - 1 St Patrick's    
06.07.2016 1. runde, 2. kamp Europa League Infonet 2 - 4 Hearts    
07.07.2016 1. runde, 2. kamp Europa League Ordabasy 3 - 3 Cukaricki    
  1. runde, 2. kamp Europa League Shirak 1 - 0 Dila    
  1. runde, 2. kamp Europa League Kairat 5 - 0 Teuta Durrës    
  1. runde, 2. kamp Europa League Dacia 0 - 1 Käpäz    
  1. runde, 2. kamp Europa League Pyunik 2 - 1 Europa    
  1. runde, 2. kamp Europa League Samtredia 2 - 1 Qäbälä    
  1. runde, 2. kamp Europa League Spartak Myjava 2 - 3 Admira    
  1. runde, 2. kamp Europa League Jelgava 2 - 2 Breidablik    
  1. runde, 2. kamp Europa League Rudar 0 - 1 Kukësi    
  1. runde, 2. kamp Europa League RoPS 1 - 1 Shamrock Rovers    
  1. runde, 2. kamp Europa League IFK Mariehamn 1 - 1 Odd TV 2 Sportskanalen
  1. runde, 2. kamp Europa League Debrecen 2 - 0 La Fiorita    
  1. runde, 2. kamp Europa League HJK 1 - 1 Atlantas    
  1. runde, 2. kamp Europa League Kalju 4 - 1 Trakai    
  1. runde, 2. kamp Europa League Lokomotiva 4 - 1 UE Santa Coloma    
  1. runde, 2. kamp Europa League MTK 2 - 0 Aktobe    
  1. runde, 2. kamp Europa League Neftçi 1 - 2 Balzan    
  1. runde, 2. kamp Europa League Radnik 0 - 2 Beroe Stara Zagora    
  1. runde, 2. kamp Europa League Spartaks 0 - 2 Dinamo Minsk    
  1. runde, 2. kamp Europa League Zaglebie Lubin 3 - 0 Slavia Sofia    
  1. runde, 2. kamp Europa League Brøndby 6 - 0 Valur    
  1. runde, 2. kamp Europa League Fola Esch 1 - 0 Aberdeen    
  1. runde, 2. kamp Europa League Gorica 0 - 1 Maccabi Tel Aviv    
  1. runde, 2. kamp Europa League Omonia 4 - 1 Banants    
  1. runde, 2. kamp Europa League Beitar Jerusalem 1 - 0 Sloboda    
  1. runde, 2. kamp Europa League Buducnost 1 - 0 Rabotnicki    
  1. runde, 2. kamp Europa League HB 0 - 2 Levadia    
  1. runde, 2. kamp Europa League Slovan Bratislava Avlyst Partizani Tirana    
  1. runde, 2. kamp Europa League Stabæk 0 - 1 Connah's Quay    
  1. runde, 2. kamp Europa League Suduva 0 - 1 Midtjylland    
  1. runde, 2. kamp Europa League Zaria 2 - 0 Videoton    
  1. runde, 2. kamp Europa League Bala 0 - 2 AIK    
  1. runde, 2. kamp Europa League Shakhtyor 5 - 0 NSÍ    
  1. runde, 2. kamp Europa League Cracovia 1 - 2 Shkëndija    
  1. runde, 2. kamp Europa League Hibernians 0 - 3 Spartak Trnava    
  1. runde, 2. kamp Europa League Llandudno 1 - 2 IFK Göteborg    
  1. runde, 2. kamp Europa League Sileks 1 - 2 Vaduz    
  1. runde, 2. kamp Europa League Víkingur 0 - 2 Ventspils    
  1. runde, 2. kamp Europa League Vojvodina 5 - 0 Bokelj    
  1. runde, 2. kamp Europa League Folgore 1 - 3 AEK Larnaca    
  1. runde, 2. kamp Europa League Lusitans 1 - 2 Domzale    
  1. runde, 2. kamp Europa League Cliftonville 2 - 0 Differdange    
  1. runde, 2. kamp Europa League Cork City 1 - 1 Linfield    
  1. runde, 2. kamp Europa League Glenavon 0 - 6 KR    
14.07.2016 2. runde, 1. kamp Europa League Shirak 1 - 1 Spartak Trnava    
  2. runde, 1. kamp Europa League Kairat 1 - 1 Maccabi Tel Aviv    
  2. runde, 1. kamp Europa League Dinamo Minsk 1 - 1 St Patrick's    
  2. runde, 1. kamp Europa League Neftçi 0 - 0 Shkëndija    
  2. runde, 1. kamp Europa League Levadia 3 - 1 Slavia Praha    
  2. runde, 1. kamp Europa League RoPS 1 - 1 Lokomotiva    
  2. runde, 1. kamp Europa League Debrecen 1 - 2 Torpedo Zhodino    
  2. runde, 1. kamp Europa League Midtjylland 3 - 0 Vaduz    
  2. runde, 1. kamp Europa League SønderjyskE 2 - 1 Strømsgodset TV 2 Sportskanalen
  2. runde, 1. kamp Europa League Admira 1 - 0 Käpäz    
  2. runde, 1. kamp Europa League AIK 1 - 0 Europa    
  2. runde, 1. kamp Europa League Beitar Jerusalem 1 - 0 Omonia    
  2. runde, 1. kamp Europa League Häcken 1 - 1 Cork City    
  2. runde, 1. kamp Europa League Maccabi Haifa 1 - 1 Kalju    
  2. runde, 1. kamp Europa League Zimbru Chisinau 2 - 2 Osmanlispor    
  2. runde, 1. kamp Europa League Beroe Stara Zagora 1 - 1 HJK    
  2. runde, 1. kamp Europa League Shakhtyor 1 - 1 Domzale    
  2. runde, 1. kamp Europa League CSMS Iasi 2 - 2 Hajduk Split    
  2. runde, 1. kamp Europa League Genk 2 - 0 Buducnost    
  2. runde, 1. kamp Europa League Maribor 0 - 0 Levski Sofia    
  2. runde, 1. kamp Europa League PAS Giannina 3 - 0 Odd    
  2. runde, 1. kamp Europa League Vojvodina 1 - 0 Connah's Quay    
  2. runde, 1. kamp Europa League Partizan 0 - 0 Zaglebie Lubin    
  2. runde, 1. kamp Europa League Slovan Bratislava 0 - 0 Jelgava    
  2. runde, 1. kamp Europa League Birkirkara 0 - 0 Hearts    
  2. runde, 1. kamp Europa League MTK 1 - 2 Qäbälä    
  2. runde, 1. kamp Europa League Videoton 2 - 0 Cukaricki    
  2. runde, 1. kamp Europa League Aberdeen 3 - 0 Ventspils    
  2. runde, 1. kamp Europa League Cliftonville 2 - 3 AEK Larnaca    
  2. runde, 1. kamp Europa League Hibernian 0 - 1 Brøndby    
  2. runde, 1. kamp Europa League Piast Gliwice 0 - 3 IFK Göteborg    
  2. runde, 1. kamp Europa League Austria Wien 1 - 0 Kukësi    
  2. runde, 1. kamp Europa League KR 3 - 3 Grasshoppers    
20.07.2016 2. runde, 2. kamp Europa League Käpäz 0 - 2 Admira    
21.07.2016 2. runde, 2. kamp Europa League Ventspils 0 - 1 Aberdeen    
  2. runde, 2. kamp Europa League Jelgava 3 - 0 Slovan Bratislava    
  2. runde, 2. kamp Europa League HJK 1 - 0 Beroe Stara Zagora    
  2. runde, 2. kamp Europa League Kalju 1 - 1 Maccabi Haifa    
  2. runde, 2. kamp Europa League Lokomotiva 3 - 0 RoPS    
  2. runde, 2. kamp Europa League Torpedo Zhodino 1 - 0 Debrecen    
  2. runde, 2. kamp Europa League Omonia 3 - 2 Beitar Jerusalem    
  2. runde, 2. kamp Europa League Odd 3 - 1 PAS Giannina TV 2 Sportskanalen
  2. runde, 2. kamp Europa League AEK Larnaca 2 - 0 Cliftonville    
  2. runde, 2. kamp Europa League Europa 0 - 1 AIK    
  2. runde, 2. kamp Europa League Grasshoppers 2 - 1 KR    
  2. runde, 2. kamp Europa League IFK Göteborg 0 - 0 Piast Gliwice    
  2. runde, 2. kamp Europa League Levski Sofia 1 - 1 Maribor    
  2. runde, 2. kamp Europa League Maccabi Tel Aviv 2 - 1 Kairat    
  2. runde, 2. kamp Europa League Qäbälä 2 - 0 MTK    
  2. runde, 2. kamp Europa League Slavia Praha 2 - 0 Levadia    
  2. runde, 2. kamp Europa League Strømsgodset 2 - 2 SønderjyskE    
  2. runde, 2. kamp Europa League Vaduz 2 - 2 Midtjylland    
  2. runde, 2. kamp Europa League Kukësi 1 - 4 Austria Wien    
  2. runde, 2. kamp Europa League Connah's Quay 1 - 2 Vojvodina    
  2. runde, 2. kamp Europa League Brøndby 0 - 1 Hibernian    
  2. runde, 2. kamp Europa League Osmanlispor 5 - 0 Zimbru Chisinau    
  2. runde, 2. kamp Europa League Shkëndija 1 - 0 Neftçi    
  2. runde, 2. kamp Europa League Spartak Trnava 2 - 0 Shirak    
  2. runde, 2. kamp Europa League Cukaricki 1 - 1 Videoton    
  2. runde, 2. kamp Europa League Domzale 2 - 1 Shakhtyor    
  2. runde, 2. kamp Europa League Hajduk Split 2 - 1 CSMS Iasi    
  2. runde, 2. kamp Europa League Buducnost 2 - 0 Genk    
  2. runde, 2. kamp Europa League Cork City 1 - 0 Häcken    
  2. runde, 2. kamp Europa League St Patrick's 0 - 1 Dinamo Minsk    
  2. runde, 2. kamp Europa League Hearts 1 - 2 Birkirkara    
  2. runde, 2. kamp Europa League Zaglebie Lubin 0 - 0 Partizan    
28.07.2016 3. runde, 1. kamp Europa League AEK Larnaca 17.00 Spartak Moskva    
  3. runde, 1. kamp Europa League Olexandria 18.30 Hajduk Split    
  3. runde, 1. kamp Europa League Heracles 18.45 Arouca    
  3. runde, 1. kamp Europa League Austria Wien 19.00 Spartak Trnava    
  3. runde, 1. kamp Europa League IFK Göteborg 19.00 HJK    
  3. runde, 1. kamp Europa League Jelgava 19.00 Beitar Jerusalem    
  3. runde, 1. kamp Europa League Lille 19.00 Qäbälä    
  3. runde, 1. kamp Europa League Lokomotiva 19.00 Vorskla    
  3. runde, 1. kamp Europa League Slavia Praha 19.00 Rio Ave    
  3. runde, 1. kamp Europa League Torpedo Zhodino 19.00 Rapid Wien    
  3. runde, 1. kamp Europa League Zaglebie Lubin 19.00 SønderjyskE    
  3. runde, 1. kamp Europa League Basaksehir 19.30 Rijeka    
  3. runde, 1. kamp Europa League Birkirkara 19.30 Krasnodar    
  3. runde, 1. kamp Europa League Grasshoppers 19.45 Apollon    
  3. runde, 1. kamp Europa League Luzern 19.45 Sassuolo    
  3. runde, 1. kamp Europa League Genk 20.00 Cork City    
  3. runde, 1. kamp Europa League Osmanlispor 20.00 Kalju    
  3. runde, 1. kamp Europa League Panathinaikos 20.00 AIK    
  3. runde, 1. kamp Europa League Pandurii 20.00 Maccabi Tel Aviv    
  3. runde, 1. kamp Europa League Shkëndija 20.00 Mladá Boleslav    
  3. runde, 1. kamp Europa League Vojvodina 20.00 Dinamo Minsk    
  3. runde, 1. kamp Europa League Hertha 20.15 Brøndby    
  3. runde, 1. kamp Europa League Gent 20.30 Viitorul    
  3. runde, 1. kamp Europa League Videoton 20.30 Midtjylland    
  3. runde, 1. kamp Europa League Aberdeen 20.45 Maribor    
  3. runde, 1. kamp Europa League AZ 20.45 PAS Giannina    
  3. runde, 1. kamp Europa League Domzale 20.45 West Ham    
  3. runde, 1. kamp Europa League Saint-Étienne 21.00 AEK    
  3. runde, 1. kamp Europa League Admira 21.05 Liberec    
04.08.2016 3. runde, 2. kamp Europa League HJK 18.00 IFK Göteborg    
  3. runde, 2. kamp Europa League Kalju 18.00 Osmanlispor    
  3. runde, 2. kamp Europa League Midtjylland 18.00 Videoton    
  3. runde, 2. kamp Europa League Spartak Trnava 18.00 Austria Wien    
  3. runde, 2. kamp Europa League Krasnodar 18.30 Birkirkara    
  3. runde, 2. kamp Europa League Spartak Moskva 18.30 AEK Larnaca    
  3. runde, 2. kamp Europa League AIK 19.00 Panathinaikos    
  3. runde, 2. kamp Europa League Apollon 19.00 Grasshoppers    
  3. runde, 2. kamp Europa League Mladá Boleslav 19.00 Shkëndija    
  3. runde, 2. kamp Europa League Qäbälä 19.00 Lille    
  3. runde, 2. kamp Europa League Vorskla 19.00 Lokomotiva    
  3. runde, 2. kamp Europa League SønderjyskE 19.15 Zaglebie Lubin    
  3. runde, 2. kamp Europa League Maccabi Tel Aviv 19.30 Pandurii    
  3. runde, 2. kamp Europa League Dinamo Minsk 19.45 Vojvodina    
  3. runde, 2. kamp Europa League AEK 20.00 Saint-Étienne    
  3. runde, 2. kamp Europa League Arouca 20.00 Heracles    
  3. runde, 2. kamp Europa League Beitar Jerusalem 20.00 Jelgava    
  3. runde, 2. kamp Europa League Hajduk Split 20.00 Olexandria    
  3. runde, 2. kamp Europa League Liberec 20.00 Admira    
  3. runde, 2. kamp Europa League PAS Giannina 20.00 AZ    
  3. runde, 2. kamp Europa League Rijeka 20.00 Basaksehir    
  3. runde, 2. kamp Europa League Viitorul 20.00 Gent    
  3. runde, 2. kamp Europa League Brøndby 20.15 Hertha    
  3. runde, 2. kamp Europa League Maribor 20.15 Aberdeen    
  3. runde, 2. kamp Europa League Sassuolo 20.30 Luzern    
  3. runde, 2. kamp Europa League Cork City 20.45 Genk    
  3. runde, 2. kamp Europa League West Ham 20.45 Domzale    
  3. runde, 2. kamp Europa League Rio Ave 21.00 Slavia Praha    
  3. runde, 2. kamp Europa League Rapid Wien 21.05 Torpedo Zhodino