Lukk liste
Terminliste Alle juni juli
30.06.2015 1. runde, 1. kamp Europa League Balzan Youths 0 - 2 Zeljeznicar    
  1. runde, 1. kamp Europa League Progrès Niedercorn 0 - 0 Shamrock Rovers    
  1. runde, 1. kamp Europa League Renova 0 - 1 Dacia Chisinau    
02.07.2015 1. runde, 1. kamp Europa League Ordabasy 0 - 0 Beitar Jerusalem    
  1. runde, 1. kamp Europa League Shirak 2 - 0 Zrinjski    
  1. runde, 1. kamp Europa League Alashkert 1 - 0 St. Johnstone    
  1. runde, 1. kamp Europa League Kruoja 0 - 1 Jagiellonia-Bialystok    
  1. runde, 1. kamp Europa League Laci 1 - 1 Inter Baku    
  1. runde, 1. kamp Europa League Aktobe 0 - 1 Kalju    
  1. runde, 1. kamp Europa League Atlantas 0 - 2 Beroe Stara Zagora    
  1. runde, 1. kamp Europa League Dinamo Batumi 1 - 0 Omonia    
  1. runde, 1. kamp Europa League Dinamo Tbilisi 2 - 1 Qäbälä    
  1. runde, 1. kamp Europa League Flora 1 - 0 Rabotnicki    
  1. runde, 1. kamp Europa League Jelgava 1 - 1 Litex    
  1. runde, 1. kamp Europa League Kukësi 2 - 0 Torpedo    
  1. runde, 1. kamp Europa League Lahti 2 - 2 Elfsborg    
  1. runde, 1. kamp Europa League Neftchi 2 - 2 Mladost Podgorica    
  1. runde, 1. kamp Europa League Olimpic 1 - 1 Spartak Trnava    
  1. runde, 1. kamp Europa League SJK 0 - 1 FH    
  1. runde, 1. kamp Europa League Skonto 2 - 1 St Patrick's    
  1. runde, 1. kamp Europa League UE Sant Julià 0 - 1 Randers    
  1. runde, 1. kamp Europa League VPS 2 - 2 AIK    
  1. runde, 1. kamp Europa League Debrecen 3 - 0 Sutjeska    
  1. runde, 1. kamp Europa League Sillamäe Kalev 1 - 1 Hajduk Split    
  1. runde, 1. kamp Europa League Botosani 1 - 1 Spartaki-Tskhinvali    
  1. runde, 1. kamp Europa League Brøndby 9 - 0 Juvenes/Dogana    
  1. runde, 1. kamp Europa League Differdange 3 - 1 Bala    
  1. runde, 1. kamp Europa League Saxan Gagauz Yeri 0 - 2 Apollon    
  1. runde, 1. kamp Europa League Sheriff 0 - 3 Odd    
  1. runde, 1. kamp Europa League Strømsgodset 3 - 1 Partizani Tirana    
  1. runde, 1. kamp Europa League Trakai 3 - 0 HB    
  1. runde, 1. kamp Europa League Airbus 1 - 3 Lokomotiva    
  1. runde, 1. kamp Europa League Celje 0 - 1 Slask Wroclaw    
  1. runde, 1. kamp Europa League Domzale 0 - 1 Cukaricki    
  1. runde, 1. kamp Europa League Go Ahead Eagles 1 - 1 Ferencváros    
  1. runde, 1. kamp Europa League Víkingur 0 - 2 Rosenborg    
  1. runde, 1. kamp Europa League Newtown 2 - 1 Valletta    
  1. runde, 1. kamp Europa League Buducnost Podgorica 1 - 3 Spartaks    
  1. runde, 1. kamp Europa League La Fiorita 0 - 5 Vaduz    
  1. runde, 1. kamp Europa League MTK Budapest 0 - 0 Vojvodina    
  1. runde, 1. kamp Europa League Birkirkara 0 - 0 Ulisses    
  1. runde, 1. kamp Europa League Cork City 1 - 1 KR    
  1. runde, 1. kamp Europa League Glenavon 1 - 2 Shakhtyor    
  1. runde, 1. kamp Europa League NSÍ 2 - 0 Linfield    
  1. runde, 1. kamp Europa League Røde Stjerne 0 - 2 Kairat    
  1. runde, 1. kamp Europa League UC Dublin 1 - 0 Dudelange    
  1. runde, 1. kamp Europa League West Ham 3 - 0 Lusitans    
  1. runde, 1. kamp Europa League Glentoran 1 - 4 Zilina    
  1. runde, 1. kamp Europa League Shkëndija 1 - 1 Aberdeen    
  1. runde, 1. kamp Europa League Víkingur R. 0 - 1 Koper    
07.07.2015 1. runde, 2. kamp Europa League Shamrock Rovers 21.00 Progrès Niedercorn    
09.07.2015 1. runde, 2. kamp Europa League Kairat 16.00 Røde Stjerne    
  1. runde, 2. kamp Europa League Mladost Podgorica 17.00 Neftchi    
  1. runde, 2. kamp Europa League Renova 17.00 Dacia Chisinau    
  1. runde, 2. kamp Europa League Debrecen 17.30 Sutjeska    
  1. runde, 2. kamp Europa League Dudelange 18.00 UC Dublin    
  1. runde, 2. kamp Europa League Elfsborg 18.00 Lahti    
  1. runde, 2. kamp Europa League Inter Baku 18.00 Laci    
  1. runde, 2. kamp Europa League Kalju 18.00 Aktobe    
  1. runde, 2. kamp Europa League Omonia 18.00 Dinamo Batumi    
  1. runde, 2. kamp Europa League Qäbälä 18.00 Dinamo Tbilisi    
  1. runde, 2. kamp Europa League Spartaki-Tskhinvali 18.00 Botosani    
  1. runde, 2. kamp Europa League Spartaks 18.00 Buducnost Podgorica    
  1. runde, 2. kamp Europa League Torpedo 18.00 Kukësi    
  1. runde, 2. kamp Europa League Ulisses 18.00 Birkirkara    
  1. runde, 2. kamp Europa League Shakhtyor 18.30 Glenavon    
  1. runde, 2. kamp Europa League AIK 19.00 VPS    
  1. runde, 2. kamp Europa League Apollon 19.00 Saxan Gagauz Yeri    
  1. runde, 2. kamp Europa League Beitar Jerusalem 19.00 Ordabasy    
  1. runde, 2. kamp Europa League Beroe Stara Zagora 19.00 Atlantas    
  1. runde, 2. kamp Europa League Hajduk Split 19.00 Sillamäe Kalev    
  1. runde, 2. kamp Europa League Odd 19.00 Sheriff    
  1. runde, 2. kamp Europa League Rosenborg 19.00 Víkingur    
  1. runde, 2. kamp Europa League Randers 19.05 UE Sant Julià    
  1. runde, 2. kamp Europa League Glentoran 19.30 Zilina    
  1. runde, 2. kamp Europa League Lusitans 19.30 West Ham    
  1. runde, 2. kamp Europa League Shirak 19.30 Zrinjski    
  1. runde, 2. kamp Europa League HB 19.45 Trakai    
  1. runde, 2. kamp Europa League La Fiorita 19.45 Vaduz    
  1. runde, 2. kamp Europa League Litex 19.45 Jelgava    
  1. runde, 2. kamp Europa League Bala 20.00 Differdange    
  1. runde, 2. kamp Europa League Celje 20.00 Slask Wroclaw    
  1. runde, 2. kamp Europa League Lokomotiva 20.00 Airbus    
  1. runde, 2. kamp Europa League NSÍ 20.00 Linfield    
  1. runde, 2. kamp Europa League Partizani Tirana 20.00 Strømsgodset    
  1. runde, 2. kamp Europa League Rabotnicki 20.00 Flora    
  1. runde, 2. kamp Europa League Spartak Trnava 20.05 Olimpic    
  1. runde, 2. kamp Europa League Cukaricki 20.30 Domzale    
  1. runde, 2. kamp Europa League Ferencváros 20.30 Go Ahead Eagles    
  1. runde, 2. kamp Europa League Jagiellonia-Bialystok 20.30 Kruoja    
  1. runde, 2. kamp Europa League Juvenes/Dogana 20.30 Brøndby    
  1. runde, 2. kamp Europa League Koper 20.30 Víkingur R.    
  1. runde, 2. kamp Europa League MTK Budapest 20.30 Vojvodina    
  1. runde, 2. kamp Europa League Aberdeen 20.45 Shkëndija    
  1. runde, 2. kamp Europa League St. Johnstone 20.45 Alashkert    
  1. runde, 2. kamp Europa League St Patrick's 20.45 Skonto    
  1. runde, 2. kamp Europa League Valletta 20.45 Newtown    
  1. runde, 2. kamp Europa League Jurmala 21.00 Buducnost Podgorica    
  1. runde, 2. kamp Europa League Balzan Youths 21.15 Zeljeznicar    
  1. runde, 2. kamp Europa League FH 21.15 SJK    
  1. runde, 2. kamp Europa League KR 21.15 Cork City    
16.07.2015 2. runde, 1. kamp Europa League Cherno More 19.00 Dinamo Minsk    
  2. runde, 1. kamp Europa League Hapoel Be'er Sheva 19.00 Thun    
  2. runde, 1. kamp Europa League Inverness 20.45 Astra Giurgiu    
23.07.2015 2. runde, 2. kamp Europa League Astra Giurgiu 21.00 Inverness    
  2. runde, 2. kamp Europa League Dinamo Minsk 21.00 Cherno More    
  2. runde, 2. kamp Europa League Thun 21.00 Hapoel Be'er Sheva