Lukk liste
Terminliste Alle juni juli
29.06.2017 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shirak 14.00 Gorica    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Irtysh 16.00 Dunav    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kairat 16.45 Atlantas    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Partizani 17.00 Botev Plovdiv    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Pyunik 17.00 Slovan Bratislava    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ventspils 17.00 Valur    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Trencín 17.20 Torpedo Kutaisi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 17.30 NSÍ    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Levadia 17.30 Cork    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Chikhura 18.00 Altach    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Batumi 18.00 Jagiellonia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor 18.00 Suduva    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shkëndija 18.00 Dacia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering VPS 18.00 Olimpija Ljubljana    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kalju 18.30 B36    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lyngby 18.30 Bangor    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Beitar Jerusalem 18.45 Vasas    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ferencváros 18.45 Jelgava    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AEK Larnaca 19.00 Lincoln    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Haugesund 19.00 Coleraine    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Levski 19.00 Sutjeska    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Odd 19.00 Ballymena    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering UE Santa Coloma 19.00 Osijek    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zaria 19.00 Sarajevo    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zira FK 19.00 Differdange 03    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fola 19.30 Milsami    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Bala 20.00 Vaduz    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Connah's Quay 20.00 HJK    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering IFK Norrköping 20.00 Prishtina    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering 20.00 AIK    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 20.00 Tirana    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 20.00 Derry    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Skënderbeu 20.00 Sant Julià    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vojvodina 20.00 Ruzomberok    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Domzale 20.30 Flora    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mladost Lucani 20.30 Inter Baku    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mladost Podgorica 20.30 Gandzasar    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Røde Stjerne 20.30 Floriana    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 20.30 Ordabasy    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tre Penne 20.30 Rabotnicki    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Crusaders 20.45 Liepaja    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lech 20.45 Pelister    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rangers 20.45 Progrès    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering St. Johnstone 20.45 Trakai    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering St Joseph's 20.45 AEL    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Valletta 20.45 Folgore    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Videoton 20.45 Balzan    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zeljeznicar 20.45 Zeta    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering KR 21.15 SJK    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Stjarnan 21.15 Shamrock Rovers