Lukk liste
Terminliste
09.08.2001 1. kamp EL-kvalifisering Neftçi 0 - 0 Gorica    
  1. kamp EL-kvalifisering Púchov 3 - 0 Sliema    
  1. kamp EL-kvalifisering Ruzomberok 3 - 1 Belshina    
  1. kamp EL-kvalifisering Ararat 0 - 2 Hapoel Tel Aviv    
  1. kamp EL-kvalifisering Brasov 5 - 1 Mika    
  1. kamp EL-kvalifisering CSKA Kiev 2 - 0 FC Jokerit    
  1. kamp EL-kvalifisering Dinaburg 2 - 1 Osijek    
  1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Bucuresti 1 - 0 Dinamo Tirana    
  1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 2 - 1 BATE    
  1. kamp EL-kvalifisering Polonia Warszawa 4 - 0 TNS    
  1. kamp EL-kvalifisering FK Obilic 4 - 0 GI    
  1. kamp EL-kvalifisering Pelister 0 - 2 St. Gallen    
  1. kamp EL-kvalifisering Atlantas 0 - 4 Rapid Bucuresti    
  1. kamp EL-kvalifisering HJK 2 - 1 Ventspils    
  1. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 1 - 2 CSKA Sofia    
  1. kamp EL-kvalifisering Trans 3 - 0 Elfsborg    
  1. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 1 - 1 Glentoran    
  1. kamp EL-kvalifisering Etzella Ettelbrück 0 - 4 Legia    
  1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 6 - 0 Zalgiris    
  1. kamp EL-kvalifisering MYPA 1 - 3 Helsingborg    
  1. kamp EL-kvalifisering Olympiakos Nicosia 2 - 2 Dunaferr    
  1. kamp EL-kvalifisering Tirana 3 - 2 Apollon    
  1. kamp EL-kvalifisering Viking 1 - 0 NK Brotnjo    
  1. kamp EL-kvalifisering Birkirkara 0 - 0 Lokomotive Tbilisi    
  1. kamp EL-kvalifisering HB 2 - 2 GAK    
  1. kamp EL-kvalifisering Vaduz 3 - 3 Varazdin    
  1. kamp EL-kvalifisering Zimbru 0 - 0 Gaziantepspor    
  1. kamp EL-kvalifisering Glenavon 0 - 1 Kilmarnock    
  1. kamp EL-kvalifisering Cwmbran 0 - 4 Slovan Bratislava    
  1. kamp EL-kvalifisering Club Brugge 4 - 0 ÍA    
  1. kamp EL-kvalifisering Debrecen 3 - 0 Nistru Otaci    
  1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Zagreb 1 - 0 Flora    
  1. kamp EL-kvalifisering Olimpija Ljubljana 4 - 0 FC Shafa    
  1. kamp EL-kvalifisering Vardar 0 - 3 Standard Liège    
  1. kamp EL-kvalifisering AEK 6 - 0 Grevenmacher    
  1. kamp EL-kvalifisering Brøndby 2 - 0 Shelbourne    
  1. kamp EL-kvalifisering Cosmos 0 - 1 Rapid Wien    
  1. kamp EL-kvalifisering FC Santa Coloma 0 - 1 Partizan    
  1. kamp EL-kvalifisering Longford Town 1 - 1 Litex    
  1. kamp EL-kvalifisering Fylkir 2 - 1 Pogon    
  1. kamp EL-kvalifisering Marítimo 1 - 0 Sarajevo    
23.08.2001 2. kamp EL-kvalifisering BATE 4 - 0 Dinamo Tbilisi    
  2. kamp EL-kvalifisering FC Shafa 0 - 3 Olimpija Ljubljana    
  2. kamp EL-kvalifisering Ventspils 0 - 1 HJK    
  2. kamp EL-kvalifisering NK Brotnjo 1 - 1 Viking    
  2. kamp EL-kvalifisering Gorica 1 - 0 Neftçi    
  2. kamp EL-kvalifisering Lokomotive Tbilisi 1 - 1 Birkirkara    
  2. kamp EL-kvalifisering Mika 0 - 2 Brasov    
  2. kamp EL-kvalifisering Pogon 1 - 1 Fylkir    
  2. kamp EL-kvalifisering Belshina 0 - 0 Ruzomberok    
  2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tirana 1 - 3 Dinamo Bucuresti    
  2. kamp EL-kvalifisering FC Jokerit 0 - 2 CSKA Kiev    
  2. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 2 - 0 Cosmos    
  2. kamp EL-kvalifisering Slovan Bratislava 1 - 0 Cwmbran    
  2. kamp EL-kvalifisering Zalgiris 0 - 1 Maccabi Tel Aviv    
  2. kamp EL-kvalifisering Apollon 3 - 1 Tirana    
  2. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 3 - 1 Shakhtyor Soligorsk    
  2. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 5 - 0 Trans    
  2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 2 - 0 Ararat    
  2. kamp EL-kvalifisering Helsingborg 1 - 1 MYPA    
  2. kamp EL-kvalifisering Litex 0 - 0 Longford Town    
  2. kamp EL-kvalifisering Nistru Otaci 1 - 0 Debrecen    
  2. kamp EL-kvalifisering Gaziantepspor 4 - 1 Zimbru    
  2. kamp EL-kvalifisering Partizan 6 - 1 FC Santa Coloma    
  2. kamp EL-kvalifisering Sliema 2 - 1 Púchov    
  2. kamp EL-kvalifisering Rapid Bucuresti 8 - 0 Atlantas    
  2. kamp EL-kvalifisering Shelbourne 0 - 3 Brøndby    
  2. kamp EL-kvalifisering Dunaferr 2 - 4 Olympiakos Nicosia    
  2. kamp EL-kvalifisering GI 1 - 1 FK Obilic    
  2. kamp EL-kvalifisering Grevenmacher 0 - 2 AEK    
  2. kamp EL-kvalifisering Legia 2 - 1 Etzella Ettelbrück    
  2. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 0 - 1 Marítimo    
  2. kamp EL-kvalifisering St. Gallen 2 - 3 Pelister    
  2. kamp EL-kvalifisering Standard Liège 3 - 1 Vardar    
  2. kamp EL-kvalifisering Varazdin 6 - 1 Vaduz    
  2. kamp EL-kvalifisering Flora 0 - 1 Dinamo Zagreb    
  2. kamp EL-kvalifisering GAK 4 - 0 HB    
  2. kamp EL-kvalifisering Osijek 1 - 0 Dinaburg    
  2. kamp EL-kvalifisering Glentoran 0 - 4 Midtjylland    
  2. kamp EL-kvalifisering ÍA 1 - 6 Club Brugge    
  2. kamp EL-kvalifisering Kilmarnock 1 - 0 Glenavon    
  2. kamp EL-kvalifisering TNS 0 - 2 Polonia Warszawa