Lukk liste
Terminliste
13.08.2002 1. kamp EL-kvalifisering Vaduz 1 - 1 Livingston    
15.08.2002 1. kamp EL-kvalifisering Kairat Almaty 0 - 2 Røde Stjerne    
  1. kamp EL-kvalifisering Spartak Yerevan 0 - 2 Servette    
  1. kamp EL-kvalifisering Amica 5 - 0 TNS    
  1. kamp EL-kvalifisering FK Atyrau 0 - 0 Púchov    
  1. kamp EL-kvalifisering Gomel 1 - 0 HJK    
  1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 4 - 1 TVMK Tallinn    
  1. kamp EL-kvalifisering Encamp 0 - 5 Zenit    
  1. kamp EL-kvalifisering Liepaja 0 - 2 Kärnten    
  1. kamp EL-kvalifisering Pobeda 2 - 0 Midtjylland    
  1. kamp EL-kvalifisering Primorje 6 - 1 FC Zvartnots    
  1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 1 - 4 CSKA Sofia    
  1. kamp EL-kvalifisering Levadia 0 - 2 Maccabi Tel Aviv    
  1. kamp EL-kvalifisering MYPA 1 - 0 OB    
  1. kamp EL-kvalifisering Sliema 1 - 3 Polonia Warszawa    
  1. kamp EL-kvalifisering Varazdin 5 - 0 Dundalk    
  1. kamp EL-kvalifisering Ventspils 3 - 0 Lugano    
  1. kamp EL-kvalifisering 2 - 2 Újpest    
  1. kamp EL-kvalifisering KOBA Senec 1 - 2 Siroki Brijeg    
  1. kamp EL-kvalifisering AIK 2 - 0 ÍBV    
  1. kamp EL-kvalifisering Anorthosis 3 - 0 Grevenmacher    
  1. kamp EL-kvalifisering Brann 2 - 3 Suduva    
  1. kamp EL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 1 - 0 Partizani    
  1. kamp EL-kvalifisering Leixões 2 - 2 Belasica    
  1. kamp EL-kvalifisering Metalurh Zaporizhya 3 - 0 Birkirkara    
  1. kamp EL-kvalifisering Stabæk 4 - 0 Linfield    
  1. kamp EL-kvalifisering Tirana 0 - 1 National Bucuresti    
  1. kamp EL-kvalifisering FC København 3 - 1 Lokomotive Tbilisi    
  1. kamp EL-kvalifisering Zimbru 3 - 1 IFK Göteborg    
  1. kamp EL-kvalifisering Litex 5 - 0 Atlantas    
  1. kamp EL-kvalifisering Avenir Beggen 0 - 1 Ipswich Town    
  1. kamp EL-kvalifisering Fylkir 1 - 1 Mouscron    
  1. kamp EL-kvalifisering Glentoran 0 - 2 Wisla Kraków    
  1. kamp EL-kvalifisering Rapid Bucuresti 2 - 0 Gorica    
  1. kamp EL-kvalifisering Sigma 2 - 1 Sarajevo    
  1. kamp EL-kvalifisering Ferencváros 4 - 0 AEL    
  1. kamp EL-kvalifisering Bangor 1 - 0 Smederevo    
  1. kamp EL-kvalifisering Domagnano 0 - 2 Viktoria Zizkov    
  1. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 3 - 0 GI    
  1. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 1 - 0 Nistru Otaci    
  1. kamp EL-kvalifisering Shamrock Rovers 1 - 3 Djurgården    
29.08.2002 2. kamp EL-kvalifisering FC Zvartnots 2 - 0 Primorje    
  2. kamp EL-kvalifisering Lokomotive Tbilisi 1 - 4 FC København    
  2. kamp EL-kvalifisering Polonia Warszawa 2 - 0 Sliema    
  2. kamp EL-kvalifisering Púchov 2 - 0 FK Atyrau    
  2. kamp EL-kvalifisering Gorica 1 - 3 Rapid Bucuresti    
  2. kamp EL-kvalifisering Atlantas 1 - 3 Litex    
  2. kamp EL-kvalifisering Smederevo 2 - 0 Bangor    
  2. kamp EL-kvalifisering Zenit 8 - 0 Encamp    
  2. kamp EL-kvalifisering Viktoria Zizkov 3 - 0 Domagnano    
  2. kamp EL-kvalifisering HJK 0 - 4 Gomel    
  2. kamp EL-kvalifisering Kärnten 4 - 2 Liepaja    
  2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 2 - 0 Levadia    
  2. kamp EL-kvalifisering Nistru Otaci 0 - 0 Aberdeen    
  2. kamp EL-kvalifisering TVMK Tallinn 0 - 1 Dinamo Tbilisi    
  2. kamp EL-kvalifisering Wisla Kraków 4 - 0 Glentoran    
  2. kamp EL-kvalifisering AEL 2 - 1 Ferencváros    
  2. kamp EL-kvalifisering Djurgården 2 - 0 Shamrock Rovers    
  2. kamp EL-kvalifisering GI 0 - 8 Hajduk Split    
  2. kamp EL-kvalifisering IFK Göteborg 2 - 2 Zimbru    
  2. kamp EL-kvalifisering National Bucuresti 2 - 2 Tirana    
  2. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 1 - 0 Dinamo Minsk    
  2. kamp EL-kvalifisering ÍBV 1 - 2 AIK    
  2. kamp EL-kvalifisering Servette 3 - 0 Spartak Yerevan    
  2. kamp EL-kvalifisering Grevenmacher 2 - 0 Anorthosis    
  2. kamp EL-kvalifisering Lugano 1 - 0 Ventspils    
  2. kamp EL-kvalifisering Mouscron 3 - 1 Fylkir    
  2. kamp EL-kvalifisering Partizani 1 - 4 Hapoel Tel Aviv    
  2. kamp EL-kvalifisering Røde Stjerne 3 - 0 Kairat Almaty    
  2. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 3 - 0 Pobeda    
  2. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 3 - 0 KOBA Senec    
  2. kamp EL-kvalifisering Újpest 1 - 0    
  2. kamp EL-kvalifisering Belasica 1 - 2 Leixões    
  2. kamp EL-kvalifisering Dundalk 0 - 4 Varazdin    
  2. kamp EL-kvalifisering Livingston 0 - 0 Vaduz    
  2. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 7 - 4 Sigma    
  2. kamp EL-kvalifisering Suduva 3 - 2 Brann    
  2. kamp EL-kvalifisering Birkirkara 0 - 0 Metalurh Zaporizhya    
  2. kamp EL-kvalifisering Ipswich Town 8 - 1 Avenir Beggen    
  2. kamp EL-kvalifisering Linfield 1 - 1 Stabæk    
  2. kamp EL-kvalifisering OB 2 - 0 MYPA    
  2. kamp EL-kvalifisering TNS 2 - 7 Amica