Lukk liste
Terminliste
12.08.2003 1. kamp EL-kvalifisering Haka 2 - 1 Hajduk Split    
  1. kamp EL-kvalifisering Valletta 0 - 2 Xamax    
  1. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 1 - 1 Smederevo    
13.08.2003 1. kamp EL-kvalifisering Ventspils 1 - 1 Wisla Plock    
14.08.2003 1. kamp EL-kvalifisering Atyrau 1 - 4 Levski    
  1. kamp EL-kvalifisering Neman Grodno 1 - 1 Steaua    
  1. kamp EL-kvalifisering Cementarnica 0 - 0 Katowice    
  1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tirana 0 - 4 Lokeren    
  1. kamp EL-kvalifisering Ekranas 1 - 1 Debrecen    
  1. kamp EL-kvalifisering Levadia Maardu 1 - 3 Varazdin    
  1. kamp EL-kvalifisering Púchov 3 - 0 Sioni    
  1. kamp EL-kvalifisering Viktoria Zizkov 3 - 0 Astana    
  1. kamp EL-kvalifisering MYPA 3 - 2 Young Boys    
  1. kamp EL-kvalifisering Publikum 7 - 2 Belasica    
  1. kamp EL-kvalifisering Kärnten 2 - 1 Grindavík    
  1. kamp EL-kvalifisering Petrzalka 1 - 0 Dudelange    
  1. kamp EL-kvalifisering Torpedo Moskva 5 - 0 Domagnano    
  1. kamp EL-kvalifisering APOEL 2 - 1 Derry    
  1. kamp EL-kvalifisering Cwmbran 0 - 3 Maccabi Haifa    
  1. kamp EL-kvalifisering Etzella Ettelbrück 1 - 2 Kamen Ingrad    
  1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Bucuresti 5 - 2 Liepaja    
  1. kamp EL-kvalifisering Esbjerg 5 - 0 FC Santa Coloma    
  1. kamp EL-kvalifisering Molde 2 - 0    
  1. kamp EL-kvalifisering Nordsjælland 4 - 0 Shirak    
  1. kamp EL-kvalifisering Vllaznia 0 - 2 Dundee    
  1. kamp EL-kvalifisering Litex 0 - 0 Zimbru    
  1. kamp EL-kvalifisering Vaduz 0 - 1 Dnipro    
  1. kamp EL-kvalifisering Birkirkara 0 - 4 Ferencváros    
  1. kamp EL-kvalifisering Coleraine 2 - 1 Leiria    
  1. kamp EL-kvalifisering Brøndby 3 - 0 Dinamo Minsk    
  1. kamp EL-kvalifisering Groclin 2 - 0 Atlantas    
  1. kamp EL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 1 - 1 Banants    
  1. kamp EL-kvalifisering Lens 3 - 0 Torpedo Kutaisi    
  1. kamp EL-kvalifisering Malmö 4 - 0 Portadown    
  1. kamp EL-kvalifisering NSÍ 1 - 3 Lyn    
  1. kamp EL-kvalifisering OB 1 - 1 TVMK Tallinn    
  1. kamp EL-kvalifisering Olimpija Ljubljana 1 - 0 Shelbourne    
  1. kamp EL-kvalifisering Røde Stjerne 5 - 0 Nistru Otaci    
  1. kamp EL-kvalifisering Zeljeznicar 1 - 0 Anorthosis    
  1. kamp EL-kvalifisering AIK 1 - 0 Fylkir    
  1. kamp EL-kvalifisering Manchester City 5 - 0 TNS    
27.08.2003 2. kamp EL-kvalifisering Astana 1 - 3 Viktoria Zizkov    
  2. kamp EL-kvalifisering Atlantas 1 - 4 Groclin    
28.08.2003 2. kamp EL-kvalifisering Sioni 0 - 3 Púchov    
  2. kamp EL-kvalifisering Shirak 0 - 2 Nordsjælland    
  2. kamp EL-kvalifisering Banants 1 - 2 Hapoel Tel Aviv    
  2. kamp EL-kvalifisering Smederevo 3 - 0 Sarajevo    
  2. kamp EL-kvalifisering Belasica 0 - 5 Publikum    
  2. kamp EL-kvalifisering Dudelange 0 - 1 Petrzalka    
  2. kamp EL-kvalifisering Liepaja 1 - 1 Dinamo Bucuresti    
  2. kamp EL-kvalifisering Nistru Otaci 2 - 3 Røde Stjerne    
  2. kamp EL-kvalifisering Torpedo Kutaisi 0 - 2 Lens    
  2. kamp EL-kvalifisering Dnipro 1 - 0 Vaduz    
  2. kamp EL-kvalifisering TVMK Tallinn 0 - 3 OB    
  2. kamp EL-kvalifisering Varazdin 3 - 2 Levadia Maardu    
  2. kamp EL-kvalifisering Wisla Plock 2 - 2 Ventspils    
  2. kamp EL-kvalifisering Levski 2 - 0 Atyrau    
  2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Haifa 3 - 0 Cwmbran    
  2. kamp EL-kvalifisering Anorthosis 1 - 3 Zeljeznicar    
  2. kamp EL-kvalifisering Debrecen 2 - 1 Ekranas    
  2. kamp EL-kvalifisering Lyn 6 - 0 NSÍ    
  2. kamp EL-kvalifisering Zimbru 2 - 0 Litex    
  2. kamp EL-kvalifisering FC Santa Coloma 1 - 4 Esbjerg    
  2. kamp EL-kvalifisering Grindavík 1 - 1 Kärnten    
  2. kamp EL-kvalifisering Steaua 0 - 0 Neman Grodno    
  2. kamp EL-kvalifisering Young Boys 2 - 2 MYPA    
  2. kamp EL-kvalifisering 0 - 4 Molde    
  2. kamp EL-kvalifisering Derry 0 - 3 APOEL    
  2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 0 - 2 Brøndby    
  2. kamp EL-kvalifisering Ferencváros 1 - 0 Birkirkara    
  2. kamp EL-kvalifisering Fylkir 0 - 0 AIK    
  2. kamp EL-kvalifisering Kamen Ingrad 7 - 0 Etzella Ettelbrück    
  2. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 1 - 0 Haka    
  2. kamp EL-kvalifisering Xamax 2 - 0 Valletta    
  2. kamp EL-kvalifisering Domagnano 0 - 4 Torpedo Moskva    
  2. kamp EL-kvalifisering Dundee 4 - 0 Vllaznia    
  2. kamp EL-kvalifisering Lokeren 3 - 1 Dinamo Tirana    
  2. kamp EL-kvalifisering Portadown 0 - 2 Malmö    
  2. kamp EL-kvalifisering Shelbourne 2 - 3 Olimpija Ljubljana    
  2. kamp EL-kvalifisering TNS 0 - 2 Manchester City    
  2. kamp EL-kvalifisering Katowice 1 - 1 Cementarnica    
  2. kamp EL-kvalifisering Leiria 5 - 0 Coleraine