Lukk liste
Terminliste Alle juli august
13.07.2004 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mika 0 - 1 Honvéd    
15.07.2004 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shirak 1 - 2 Tiraspol    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dukla 3 - 0 Qarabag    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ekranas 1 - 0 Dudelange    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tbilisi 1 - 0 Shamkir    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering BATE 2 - 3 Dinamo Tbilisi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Haka 2 - 1 Etzella Ettelbrück    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Levadia 0 - 0 Bohemians    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Nistru Otaci 1 - 1 Shakhtyor Soligorsk    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Partizani 4 - 2 Birkirkara    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mariupol 2 - 0 Banants    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Omonia 4 - 0 Sloga Jugomagnat    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Otelul 4 - 0 Dinamo Tirana    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Öster 2 - 0 TNS    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering FC Santa Coloma 0 - 1 Modrica    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vaduz 1 - 0 Longford Town    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering B36 1 - 3 Liepaja    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering B68 0 - 3 Ventspils    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Marsaxlokk 0 - 1 Primorje    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Portadown 2 - 2 Zalgiris    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sileks 0 - 1 Maribor    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Haverfordwest 0 - 1 FH    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Pennarossa 1 - 5 Zeljeznicar    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Glentoran 2 - 2 Allianssi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering ÍA 4 - 2 TVMK Tallinn    
27.07.2004 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bohemians 1 - 3 Levadia    
29.07.2004 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shamkir 1 - 4 Tbilisi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Qarabag 0 - 1 Dukla    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 1 - 2 Nistru Otaci    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Banants 0 - 2 Mariupol    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering TVMK Tallinn 1 - 2 ÍA    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ventspils 8 - 0 B68    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Modrica 3 - 0 FC Santa Coloma    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Allianssi 1 - 2 Glentoran    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 1 - 0 BATE    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tirana 1 - 4 Otelul    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dudelange 1 - 2 Ekranas    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Etzella Ettelbrück 1 - 3 Haka    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zalgiris 2 - 0 Portadown    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zeljeznicar 4 - 0 Pennarossa    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Liepaja 8 - 1 B36    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Primorje 2 - 0 Marsaxlokk    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tiraspol 2 - 0 Shirak    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Birkirkara 2 - 1 Partizani    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Honvéd 1 - 1 Mika    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Longford Town 2 - 3 Vaduz    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maribor 1 - 1 Sileks    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sloga Jugomagnat 1 - 4 Omonia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering TNS 1 - 2 Öster    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FH 3 - 1 Haverfordwest    
10.08.2004 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Austria Klagenfurt 3 - 1 Zenit    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Banatski 1 - 2 Maribor    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Omonia 1 - 1 CSKA Sofia    
12.08.2004 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tbilisi 0 - 1 Legia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Nistru Otaci 1 - 2 Sigma    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dukla 3 - 1 Wil 1900    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zeleznik 2 - 4 Steaua    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zeljeznicar 1 - 2 Litex    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Petrzalka 0 - 3 Dnipro    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Akhmat 1 - 0 Lech    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mariupol 0 - 0 Austria Wien    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Metalurh Donetsk 2 - 0 Tiraspol    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ventspils 0 - 0 Brøndby    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AEK Larnaca 3 - 0 Maccabi Petach Tikva    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Zagreb 4 - 0 Primorje    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Levski 5 - 0 Modrica    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Odd 3 - 1 Ekranas    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Otelul 0 - 0 Partizan    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Slavia Praha 3 - 1 Dinamo Tbilisi    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Stabæk 3 - 1 Haka    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Öster 2 - 2 Liepaja    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gençlerbirligi 1 - 0 Rijeka    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Amica 1 - 0 Honvéd    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Beveren 3 - 1 Vaduz    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Bnei Sakhnin 3 - 0 Partizani    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Bodø/Glimt 2 - 1 Levadia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Glentoran 0 - 1 Elfsborg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 0 - 2 Rubin    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Újpest 3 - 1 Servette    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zalgiris 1 - 3 AaB    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hammarby 2 - 0 ÍA    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering FH 2 - 2 Dunfermline    
26.08.2004 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ekranas 2 - 1 Odd    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Modrica 0 - 3 Levski    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Legia 6 - 0 Tbilisi    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Levadia 2 - 1 Bodø/Glimt    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rubin 0 - 3 Rapid Wien    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Primorje 2 - 0 Dinamo Zagreb    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 2 - 0 Slavia Praha    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dnipro 1 - 1 Petrzalka    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Haka 1 - 3 Stabæk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Liepaja 1 - 1 Öster    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Partizani 1 - 3 Bnei Sakhnin    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Petach Tikva 4 - 0 AEK Larnaca    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zenit 2 - 0 Austria Klagenfurt    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AaB 0 - 0 Zalgiris    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering ÍA 1 - 2 Hammarby    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sigma 4 - 0 Nistru Otaci    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Steaua 1 - 2 Zeleznik    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tiraspol 1 - 2 Metalurh Donetsk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaduz 1 - 2 Beveren    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Litex 7 - 0 Zeljeznicar    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 3 - 1 Omonia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 2 - 1 Glentoran    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Partizan 1 - 0 Otelul    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rijeka 2 - 1 Gençlerbirligi    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Honvéd 1 - 0 Amica    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lech 0 - 1 Akhmat    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maribor 0 - 1 Banatski    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Servette 0 - 2 Újpest    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Wil 1900 1 - 1 Dukla    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Brøndby 1 - 1 Ventspils    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 3 - 0 Mariupol    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dunfermline 1 - 2 FH