Lukk liste
Terminliste Alle juli august
14.07.2005 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Baku 1 - 0 Zilina    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Banants 2 - 3 Lokomotive Tbilisi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ekranas 0 - 2 Cork    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Torpedo Kutaisi 0 - 1 BATE    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Allianssi 3 - 0 Pétange    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Elbasani 1 - 1 Vardar    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Teuta 3 - 1 Siroki Brijeg    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering TVMK Tallinn 1 - 1 MYPA    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Baskimi 0 - 0 Zepce    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Nistru Otaci 3 - 1 Khazar    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Etzella Ettelbrück 0 - 4 Keflavík    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sant Julià 0 - 5 Rapid Bucuresti    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Esbjerg 1 - 2 Flora    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering NSÍ 0 - 3 Liepaja    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Omonia 3 - 0 Hibernians    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vaduz 2 - 0 Dacia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ferencváros 0 - 2 Partizan Minsk    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering ÍBV 1 - 1 B36    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Portadown 1 - 2 Viking    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Longford Town 2 - 0 Carmarthen    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mainz 4 - 0 Mika    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rhyl 2 - 1 Atlantas    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Domagnano 0 - 5 Domzale    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Linfield 1 - 0 Ventspils    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Birkirkara 0 - 2 APOEL    
28.07.2005 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Partizan Minsk 1 - 2 Ferencváros    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mika 0 - 0 Mainz    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Khazar 1 - 2 Nistru Otaci    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lokomotive Tbilisi 0 - 2 Banants    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering MYPA 1 - 0 TVMK Tallinn    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ventspils 2 - 1 Linfield    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Atlantas 3 - 2 Rhyl    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dacia 1 - 0 Vaduz    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Domzale 3 - 0 Domagnano    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Flora 0 - 6 Esbjerg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Liepaja 3 - 0 NSÍ    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Pétange 1 - 1 Allianssi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering APOEL 4 - 0 Birkirkara    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering BATE 5 - 0 Torpedo Kutaisi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Viking 1 - 0 Portadown    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rapid Bucuresti 5 - 0 Sant Julià    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering B36 2 - 1 ÍBV    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vardar 0 - 0 Elbasani    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zepce 1 - 1 Baskimi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zilina 3 - 1 Baku    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 3 - 0 Teuta    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Carmarthen 5 - 1 Longford Town    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cork 0 - 1 Ekranas    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hibernians 0 - 3 Omonia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Keflavík 2 - 0 Etzella Ettelbrück    
11.08.2005 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Banants 2 - 4 Dnipro    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Krylya Sovetov 2 - 0 BATE    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Partizan Minsk 1 - 1 Teplice    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Inter Zapresic 1 - 3 Røde Stjerne    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Nistru Otaci 0 - 2 GAK    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering OFK Beograd 2 - 1 Lokomotiv Plovdiv    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ashdod 2 - 2 Domzale    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Groclin 4 - 1 Dukla    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Liepaja 2 - 3 Genk    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 2 - 1 B36    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brann 0 - 0 Allianssi    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Djurgården 1 - 1 Cork    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Esbjerg 0 - 1 Tromsø    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Halmstad 1 - 1 Linfield    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rapid Bucuresti 3 - 0 Vardar    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Grasshoppers 1 - 0 Wisla Plock    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Litex 1 - 0 Rijeka    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering MYPA 0 - 0 Dundee United    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vaduz 0 - 1 Besiktas    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering APOEL 1 - 0 Maccabi Tel Aviv    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Baskimi 0 - 5 Maccabi Petach Tikva    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Legia 0 - 1 Zürich    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zeta 0 - 1 Siroki Brijeg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering FC København 2 - 0 Carmarthen    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zilina 1 - 2 Austria Wien    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mainz 2 - 0 Keflavík    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Publikum 1 - 0 Levski    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rhyl 0 - 1 Viking    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sopron 0 - 3 Metalurh Donetsk    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Austria Klagenfurt 2 - 2 Zenit    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Bucuresti 3 - 1 Omonia    
25.08.2005 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Domzale 1 - 1 Ashdod    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Petach Tikva 6 - 0 Baskimi    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Teplice 2 - 1 Partizan Minsk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dnipro 4 - 0 Banants    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dukla 0 - 0 Groclin    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Metalurh Donetsk 2 - 1 Sopron    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rijeka 2 - 1 Litex    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Wisla Plock 3 - 2 Grasshoppers    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zenit 1 - 1 Austria Klagenfurt    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering B36 2 - 2 Midtjylland    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 2 - 2 APOEL    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tromsø 0 - 1 Esbjerg    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vardar 1 - 1 Rapid Bucuresti    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Viking 2 - 1 Rhyl    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Levski 3 - 0 Publikum    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Omonia 2 - 1 Dinamo Bucuresti    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Allianssi 0 - 2 Brann    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering BATE 0 - 2 Krylya Sovetov    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Besiktas 5 - 1 Vaduz    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lokomotiv Plovdiv 1 - 0 OFK Beograd    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zürich 4 - 1 Legia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 2 - 2 Zilina    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering GAK 1 - 0 Nistru Otaci    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Røde Stjerne 4 - 0 Inter Zapresic    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 4 - 2 Zeta    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Carmarthen 0 - 2 FC København    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cork 0 - 0 Djurgården    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dundee United 2 - 2 MYPA    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Genk 3 - 0 Liepaja    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Linfield 2 - 4 Halmstad    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Keflavík 0 - 2 Mainz