Lukk liste
Terminliste Alle juli august
13.07.2006 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Karvan 1 - 0 Spartak Trnava    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mika 1 - 3 Young Boys    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Orasje 0 - 2 Domzale    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tirana 0 - 1 CSKA Sofia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Levadia 2 - 0 Haka    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ventspils 2 - 1 GI    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zaglebie 1 - 1 Dinamo Minsk    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ameri 0 - 1 Banants    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Artmedia 2 - 0 WIT Georgia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering BATE 2 - 0 Nistru Otaci    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering HJK 1 - 1 Drogheda    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Jeunesse Esch 0 - 2 Skonto    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 3 - 0 Rànger's    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Varazdin 1 - 1 Tirana    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vardar 2 - 1 Roeselare    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering APOEL 3 - 1 Murata    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gefle 1 - 2 Llanelli    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering IFK Göteborg 0 - 1 Derry    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lyn 1 - 1 Flora    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Randers 1 - 0 ÍA    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Újpest 0 - 4 Vaduz    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zimbru 1 - 1 Qarabag    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lokomotiv Sofia 2 - 0 Makedonija    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rapid Bucuresti 5 - 0 Sliema    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Basel 3 - 1 Tobol    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fehervar 1 - 0 Kairat    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Koper 0 - 1 Litex    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Skála 0 - 1 Start    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Åtvidaberg 4 - 0 Etzella Ettelbrück    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Glentoran 0 - 1 Brann    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Portadown 1 - 3 Kaunas    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rhyl 0 - 0 Suduva    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brøndby 3 - 1 Valur    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rijeka 2 - 2 Omonia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hibernians 0 - 4 Dinamo Bucuresti    
27.07.2006 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tobol 0 - 0 Basel    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kairat 2 - 1 Fehervar    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Banants 1 - 2 Ameri    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering WIT Georgia 2 - 1 Artmedia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Qarabag 1 - 2 Zimbru    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Skonto 3 - 0 Jeunesse Esch    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Suduva 2 - 1 Rhyl    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tirana 2 - 0 Varazdin    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 0 - 0 Zaglebie    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Flora 0 - 0 Lyn    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Etzella Ettelbrück 0 - 2 Åtvidaberg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Haka 1 - 0 Levadia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Nistru Otaci 0 - 1 BATE    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rànger's 0 - 2 Sarajevo    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sliema 0 - 1 Rapid Bucuresti    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 4 - 1 Dinamo Tirana    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering GI 0 - 2 Ventspils    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kaunas 1 - 0 Portadown    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Omonia 2 - 1 Rijeka    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 0 - 1 Karvan    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Start 3 - 0 Skála    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Brann 1 - 0 Glentoran    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Makedonija 1 - 1 Lokomotiv Sofia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaduz 0 - 1 Újpest    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Young Boys 1 - 0 Mika    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Litex 5 - 0 Koper    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Bucuresti 5 - 1 Hibernians    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering ÍA 2 - 1 Randers    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Roeselare 5 - 1 Vardar    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Domzale 5 - 0 Orasje    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Derry 1 - 0 IFK Göteborg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Llanelli 0 - 0 Gefle    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Drogheda 3 - 1 HJK    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Valur 0 - 0 Brøndby    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Murata 0 - 4 APOEL    
08.08.2006 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering OFK Beograd 1 - 0 Auxerre    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Omonia 0 - 0 Litex    
10.08.2006 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Chornomorets Odesa 0 - 0 Wisla Plock    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Karvan 0 - 2 Slavia Praha    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rubin 3 - 0 BATE    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Artmedia 2 - 1 Dinamo Minsk    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tirana 0 - 2 Kayserispor    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Bnei Yehuda 0 - 2 Lokomotiv Sofia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Roeselare 2 - 1 Ethnikos    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 0 - 0 Hajduk    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ried 0 - 0 Sion    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brann 3 - 3 Åtvidaberg  
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 1 - 2 Domzale    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hertha 1 - 0 Ameri    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Molde 0 - 0 Skonto  
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering OB 1 - 0 Llanelli    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Randers 3 - 1 Kaunas    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Start 1 - 0 Drogheda  
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zimbru 0 - 0 Metalurh Zaporizhya    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Twente 1 - 1 Levadia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Young Boys 3 - 3 Marseille    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ventspils 0 - 1 Newcastle    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering APOEL 1 - 1 Trabzonspor    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Basel 1 - 0 Vaduz    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Bucuresti 1 - 0 Beitar Jerusalem    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fehervar 1 - 1 Grasshoppers    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Flora 0 - 0 Brøndby    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Partizan 2 - 1 Maribor    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 1 - 0 Rapid Bucuresti    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Suduva 0 - 2 Club Brugge    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gretna 1 - 5 Derry    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mattersburg 1 - 1 Wisla Kraków    
24.08.2006 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ethnikos 5 - 0 Roeselare    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Wisla Plock 1 - 1 Chornomorets Odesa    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 2 - 3 Artmedia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kaunas 1 - 0 Randers    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kayserispor 3 - 1 Tirana    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Skonto 1 - 2 Molde    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering BATE 0 - 2 Rubin    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Domzale 0 - 3 Hapoel Tel Aviv    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rapid Bucuresti 2 - 0 Sarajevo    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ameri 2 - 2 Hertha    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Metalurh Zaporizhya 3 - 0 Zimbru    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Grasshoppers 2 - 0 Fehervar    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lokomotiv Sofia 4 - 0 Bnei Yehuda    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaduz 2 - 1 Basel    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Åtvidaberg 1 - 1 Brann    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Litex 2 - 1 Omonia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Trabzonspor 1 - 0 APOEL    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Auxerre 5 - 1 OFK Beograd    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Beitar Jerusalem 1 - 1 Dinamo Bucuresti    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Levadia 1 - 0 Twente    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sion 1 - 0 Ried    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Club Brugge 5 - 2 Suduva    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Derry 2 - 2 Gretna    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hajduk 1 - 1 CSKA Sofia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Wisla Kraków 1 - 0 Mattersburg    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Brøndby 4 - 0 Flora    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Drogheda 1 - 0 Start    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Llanelli 1 - 5 OB    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Marseille 0 - 0 Young Boys    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Newcastle 0 - 0 Ventspils    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Slavia Praha 0 - 0 Karvan    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maribor 1 - 1 Partizan