Lukk liste
Terminliste Alle juli august
19.07.2007 1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Banants 1 - 1 Young Boys    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 2 - 0 Vaduz    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering FC Santa Coloma 1 - 0 Maccabi Tel Aviv    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering MKT Araz 0 - 0 Groclin    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Zlaté Moravce 3 - 1 Alma-Ata    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Vojvodina 5 - 2 Hibernians    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Flora 0 - 1 Vålerenga    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Slaven Belupo 6 - 2 Teuta    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Bezanija 2 - 2 Besa Kavajë    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering HJK 2 - 0 Etzella Ettelbrück    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering MYPA 1 - 0 EB/Streymur    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Nistru Otaci 1 - 1 Honvéd    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Aktobe 1 - 0 Mattersburg    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Liepaja 1 - 1 Dinamo Brest    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Skonto 1 - 1 Dinamo Minsk    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering B36 1 - 3 Ekranas    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Helsingborg 6 - 0 Trans    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Lillestrøm 2 - 1 Käerjéng    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Omonia 2 - 0 Rudar    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Sliema 0 - 3 Litex    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Artmedia 1 - 1 Zimbru    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Carmarthen 0 - 8 Brann    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Gorica 1 - 2 Rabotnicki    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Häcken 1 - 1 KR    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Vardar 0 - 1 Anorthosis    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Zrinjski 1 - 6 Partizan    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Buducnost Podgorica 1 - 1 Hajduk Split    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering MTK 2 - 1 Mika    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Rhyl 3 - 1 Haka    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Ried 3 - 1 Neftçi    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Belchatów 2 - 0 Ameri    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Dungannon 1 - 0 Suduva    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Glentoran 0 - 5 AIK    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering St Patrick's 0 - 0 OB    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Libertas 1 - 1 Drogheda    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 3 - 1 Koper    
  1. runde, 1.kamp EL-kvalifisering Keflavík 3 - 2 Midtjylland    
31.07.2007 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Käerjéng 1 - 0 Lillestrøm    
02.08.2007 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Alma-Ata 1 - 1 Zlaté Moravce    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mika 1 - 0 MTK    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Teuta 2 - 2 Slaven Belupo    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ameri 2 - 0 Belchatów    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ekranas 3 - 2 B36    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Suduva 4 - 0 Dungannon    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Trans 0 - 3 Helsingborg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 2 - 0 Skonto    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Haka 2 - 0 Rhyl    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hibernians 0 - 2 Vojvodina    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Neftçi 2 - 1 Ried    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zimbru 2 - 2 Artmedia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Brest 1 - 2 Liepaja    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Etzella Ettelbrück 0 - 1 HJK    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 4 - 0 FC Santa Coloma    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Anorthosis 1 - 0 Vardar    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Brann 6 - 3 Carmarthen  
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 2 - 1 Keflavík    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering OB 5 - 0 St Patrick's    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vålerenga 1 - 0 Flora    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Litex 4 - 0 Sliema    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mattersburg 4 - 2 Aktobe    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaduz 0 - 0 Dinamo Tbilisi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Young Boys 4 - 0 Banants    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AIK 4 - 0 Glentoran    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering EB/Streymur 1 - 1 MYPA    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Koper 2 - 3 Siroki Brijeg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rabotnicki 2 - 1 Gorica    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 1 - 0 Buducnost Podgorica    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Besa Kavajë 0 - 0 Bezanija    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Honvéd 1 - 1 Nistru Otaci    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Partizan 5 - 0 Zrinjski    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rudar 0 - 2 Omonia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Drogheda 3 - 0 Libertas    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Groclin 1 - 0 MKT Araz    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering KR 0 - 1 Häcken    
16.08.2007 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tobol 0 - 1 Groclin    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 0 - 3 Rapid Wien    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mika 2 - 1 Artmedia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering MYPA 0 - 1 Blackburn    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Besa Kavajë 0 - 3 Litex    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ekranas 1 - 1 Vålerenga    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zlaté Moravce 0 - 2 Zenit    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 1 - 1 OB    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Haka 1 - 2 Midtjylland    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering HJK 2 - 1 AaB    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ried 1 - 1 Sion    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Liepaja 3 - 2 AIK    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 1 - 1 Erciyesspor    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Slaven Belupo 1 - 2 Galatasaray    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brann 2 - 1 Suduva  
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Honvéd 0 - 0 Hamburg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Omonia 1 - 1 CSKA Sofia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dnipro 1 - 1 Belchatów    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering CFR Cluj 1 - 3 Anorthosis    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lokomotiv Sofia 3 - 1 Otelul    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Young Boys 1 - 1 Lens    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hammarby 2 - 1 Fredrikstad    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Käerjéng 0 - 3 Standard Liège    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rabotnicki 0 - 0 Zrinjski    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 3 - 0 Hapoel Tel Aviv    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Basel 2 - 1 Mattersburg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 4 - 3 Jablonec    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Drogheda 1 - 1 Helsingborg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dunfermline 1 - 1 Häcken    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 0 - 1 Sampdoria    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Leiria 0 - 0 Maccabi Netanya    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Atlético Madrid 3 - 0 Vojvodina    
30.08.2007 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Otelul 0 - 0 Lokomotiv Sofia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Suduva 3 - 4 Brann    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vojvodina 1 - 2 Atlético Madrid    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Groclin 2 - 0 Tobol    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zenit 3 - 0 Zlaté Moravce    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Erciyesspor 3 - 1 Maccabi Tel Aviv    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Jablonec 1 - 1 Austria Wien    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mattersburg 0 - 4 Basel    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AIK 2 - 0 Liepaja    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Anorthosis 0 - 0 CFR Cluj    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Artmedia 2 - 0 Mika    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lens 5 - 1 Young Boys    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 5 - 2 Haka    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vålerenga 6 - 0 Ekranas    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AaB 3 - 0 HJK    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 2 - 1 Omonia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Litex 3 - 0 Besa Kavajë    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Netanya 0 - 1 Leiria    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 3 - 0 Siroki Brijeg    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Fredrikstad 1 - 1 Hammarby    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Galatasaray 2 - 1 Slaven Belupo    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Häcken 1 - 0 Dunfermline    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Standard Liège 1 - 0 Käerjéng    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sion 3 - 0 Ried    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hamburg 4 - 0 Honvéd    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Helsingborg 3 - 0 Drogheda    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering OB 4 - 0 Dinamo Minsk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 5 - 0 Dinamo Tbilisi    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zrinjski 1 - 2 Rabotnicki    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Belchatów 2 - 4 Dnipro    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sampdoria 1 - 1 Hajduk Split    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Blackburn 2 - 0 MYPA