Lukk liste
Terminliste Alle juli august
17.07.2008 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shakhter 1 - 1 Debrecen    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ararat 0 - 1 Bellinzona    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tobol 1 - 0 Austria Wien    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Olimps/RFS 0 - 1 St Patrick's    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Partizan Minsk 2 - 2 Zilina    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Honka 3 - 0 ÍA    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering TVMK Tallinn 0 - 3 Nordsjælland    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hapoel Kiryat Shmona 1 - 1 Mogren    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 3 - 0 Juvenes/Dogana    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Khazar 0 - 1 Lech    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Pelister 0 - 0 APOEL    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Suduva 1 - 0 TNS    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vetra 1 - 0 Viking    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vojvodina 1 - 0 AZAL    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dacia 1 - 1 Borac Cacak    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Djurgården 0 - 0 Flora    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Omonia 2 - 0 Milano    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cherno More 4 - 0 Sant Julià    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Racing FC 0 - 3 Kalmar    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brøndby 1 - 0 B36    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering EB/Streymur 0 - 2 Manchester City    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Györ 1 - 1 Zestafoni    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Marsaxlokk 0 - 4 Slaven Belupo    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vaduz 1 - 2 Zrinjski    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hertha 8 - 1 Nistru Otaci    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 0 - 0 Partizani    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 2 - 2 WIT Georgia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Bangor 1 - 6 Midtjylland    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Koper 1 - 2 Vllaznia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Salzburg 7 - 0 Banants    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zeta 1 - 1 Interblock    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cliftonville 0 - 4 FC København    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cork 2 - 2 Haka    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Glentoran 1 - 1 Liepaja    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Legia 0 - 0 Gomel    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 4 - 0 Birkirkara    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering FH 3 - 2 Grevenmacher    
29.07.2008 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Nordsjælland 5 - 0 TVMK Tallinn    
31.07.2008 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zestafoni 1 - 2 Györ    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering WIT Georgia 1 - 0 Spartak Trnava    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AZAL 1 - 1 Vojvodina    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Banants 0 - 3 Salzburg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Borac Cacak 3 - 1 Dacia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Liepaja 2 - 0 Glentoran    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Milano 1 - 2 Omonia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mogren 0 - 3 Hapoel Kiryat Shmona    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Flora 2 - 2 Djurgården    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Viking 2 - 0 Vetra TV 2 Sumo
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Birkirkara 0 - 3 Hajduk Split    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gomel 1 - 4 Legia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Haka 4 - 0 Cork    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Nistru Otaci 0 - 0 Hertha    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering APOEL 1 - 0 Pelister    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kalmar 7 - 1 Racing FC    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 4 - 0 Bangor    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering B36 0 - 2 Brøndby    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zilina 1 - 0 Partizan Minsk    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering TNS 0 - 1 Suduva    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Debrecen 1 - 0 Shakhter    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FC København 7 - 0 Cliftonville    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Grevenmacher 1 - 5 FH    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering ÍA 2 - 1 Honka    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Partizani 1 - 3 Siroki Brijeg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vllaznia 0 - 0 Koper    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bellinzona 3 - 1 Ararat    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Slaven Belupo 4 - 0 Marsaxlokk    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 2 - 0 Tobol    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Juvenes/Dogana 0 - 2 Hapoel Tel Aviv    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sant Julià 0 - 5 Cherno More    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zrinjski 3 - 0 Vaduz    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Interblock 1 - 0 Zeta    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lech 4 - 1 Khazar    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering St Patrick's 2 - 0 Olimps/RFS    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Manchester City 2 - 0 EB/Streymur    
14.08.2008 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Liepaja 0 - 2 Vaslui    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Borac Cacak 1 - 0 Lokomotiv Sofia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Honka 0 - 0 Viking    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vojvodina 0 - 0 Hapoel Tel Aviv    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Haka 0 - 4 Brøndby    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Legia 1 - 2 FC Moskva    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Stuttgart 2 - 1 Györ    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Stabæk 2 - 1 Rennes TV 2 Zebra
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering APOEL 2 - 2 Røde Stjerne    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Djurgården 2 - 1 Rosenborg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 2 - 2 St Patrick's    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Litex 0 - 0 Hapoel Kiryat Shmona    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Suduva 1 - 4 Salzburg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Young Boys 4 - 1 Debrecen    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Aris 1 - 0 Slaven Belupo    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dnipro 3 - 2 Bellinzona    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering FC København 3 - 1 Lillestrøm    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering FH 1 - 4 Aston Villa    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gent 2 - 1 Kalmar    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Liberec 1 - 2 Zilina    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Netanya 1 - 1 Cherno More    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zürich 1 - 1 Sturm    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AEK 0 - 1 Omonia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 1 - 2 Besiktas    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vllaznia 0 - 3 Napoli    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Braga 1 - 0 Zrinjski    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Interblock 0 - 2 Hertha    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lech 6 - 0 Grasshoppers    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Manchester City 0 - 1 Midtjylland    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Queen of the South 1 - 2 Nordsjælland    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Deportivo La Coruña 0 - 0 Hajduk Split    
20.08.2008 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering WIT Georgia Utsatt Austria Wien    
26.08.2008 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lokomotiv Sofia 1 - 1 Borac Cacak    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Nordsjælland 2 - 1 Queen of the South    
28.08.2008 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FC Moskva 2 - 0 Legia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 0 - 1 Manchester City    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Kiryat Shmona 1 - 2 Litex    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 3 - 0 Vojvodina    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zrinjski 0 - 2 Braga    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Viking 1 - 2 Honka TV 2 Sumo
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hertha 1 - 0 Interblock    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Salzburg 0 - 1 Suduva    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Slaven Belupo 2 - 0 Aris    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rosenborg 5 - 0 Djurgården TV 2 Zebra
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lillestrøm 2 - 4 FC København TV 2 Sumo
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cherno More 2 - 0 Maccabi Netanya    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kalmar 4 - 0 Gent    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Omonia 2 - 2 AEK    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 2 - 0 WIT Georgia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Brøndby 2 - 0 Haka    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sturm 1 - 1 Zürich    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaslui 3 - 1 Liepaja    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zilina 2 - 1 Liberec    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Besiktas 4 - 0 Siroki Brijeg    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Debrecen 2 - 3 Young Boys    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Grasshoppers 0 - 0 Lech    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bellinzona 2 - 1 Dnipro    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Røde Stjerne 3 - 3 APOEL    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Györ 1 - 4 Stuttgart    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rennes 2 - 0 Stabæk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 0 - 2 Deportivo La Coruña    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering St Patrick's 2 - 1 Elfsborg    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aston Villa 1 - 1 FH    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Napoli 5 - 0 Vllaznia