Lukk liste
Terminliste Alle juli august
02.07.2009 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Metalurgi Rustavi 2 - 0 B36    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Banants 0 - 2 Siroki Brijeg    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinaburg 2 - 1 Kalju    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Simurq 0 - 1 Bnei Yehuda    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lahti 4 - 1 Dinamo Tirana    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sutjeska 1 - 1 Partizan Minsk    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Valletta 3 - 0 Keflavík    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 2 - 1 Renova    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Trans 0 - 3 Rudar Velenje    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zimbru 1 - 2 Okzhetpes    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Anorthosis 5 - 0 Käerjéng    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Grevenmacher 0 - 2 Vetra    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Haladás 1 - 0 Irtysh    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Randers 4 - 0 Linfield    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Slaven Belupo 1 - 0 Birkirkara    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 2 - 1 Keshla    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering NSÍ 0 - 3 Rosenborg    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sligo 1 - 2 Vllaznia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Buducnost Podgorica 0 - 2 Polonia Warszawa    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Helsingborg 3 - 1 Mika    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lisburn 1 - 5 Zestafoni    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fram 2 - 1 TNS    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Motherwell 0 - 1 Llanelli    
09.07.2009 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Okzhetpes 0 - 2 Zimbru    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Irtysh 2 - 1 Haladás    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mika 1 - 1 Helsingborg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zestafoni 6 - 0 Lisburn    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Keshla 1 - 3 Spartak Trnava    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Partizan Minsk 2 - 1 Sutjeska    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Renova 1 - 1 Dinamo Minsk    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bnei Yehuda 3 - 0 Simurq    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Birkirkara 0 - 0 Slaven Belupo    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kalju 0 - 0 Dinaburg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rosenborg 3 - 1 NSÍ TV 2 Sumo
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering B36 0 - 2 Metalurgi Rustavi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tirana 2 - 0 Lahti    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vetra 3 - 0 Grevenmacher    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rudar Velenje 3 - 1 Trans    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Käerjéng 1 - 2 Anorthosis    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Llanelli 0 - 3 Motherwell    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering TNS 1 - 2 Fram    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vllaznia 1 - 1 Sligo    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Polonia Warszawa 0 - 1 Buducnost Podgorica    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 0 - 1 Banants    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Linfield 0 - 3 Randers    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Keflavík 2 - 2 Valletta    
14.07.2009 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sliema 0 - 0 Maccabi Netanya    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Crusaders 2 - 1 Rabotnicki    
16.07.2009 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zestafoni 1 - 2 Helsingborg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Milano 0 - 4 Slaven Belupo    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Naftan 2 - 1 Gent    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Flamurtari 1 - 0 Motherwell    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zilina 2 - 0 Dacia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 0 - 0 Tromsø    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Honka 2 - 0 Bangor    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Liepaja 2 - 1 Dinamo Tbilisi    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sloboda 0 - 0 Kaunas    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Metalurh Donetsk 3 - 0 Partizan Minsk    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tobol 1 - 1 Galatasaray    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zimbru 0 - 0 Paços de Ferreira    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Skonto 1 - 1 Derry    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rosenborg 0 - 0 Qarabag TV 2 Zebra
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Anorthosis 2 - 1 Petrovac    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Bnei Yehuda 4 - 0 Dinaburg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cherno More 1 - 0 Iskra-Stal    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 3 - 0 Haladás    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sigma 1 - 1 Fram    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Suduva 0 - 1 Randers    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vetra 0 - 1 HJK    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 5 - 0 Vllaznia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sturm 2 - 1 Siroki Brijeg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AaB 0 - 0 Slavija    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Basel 3 - 0 FC Santa Coloma    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Omonia 4 - 0 HB    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Steaua 2 - 0 Újpest    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Differdange 03 1 - 0 Rijeka    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gorica 1 - 0 Lahti    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Legia 3 - 0 Metalurgi Rustavi    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rudar Velenje 0 - 1 Røde Stjerne    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brøndby 0 - 1 Flora    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 1 - 0 Spartak Trnava    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Falkirk 1 - 0 Vaduz    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Juvenes/Dogana 0 - 1 Polonia Warszawa    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering NAC 6 - 0 Gandzasar    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering St Patrick's 1 - 1 Valletta    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering KR 2 - 0 Larissa    
23.07.2009 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Metalurgi Rustavi 0 - 1 Legia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 3 - 1 Liepaja    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Qarabag 1 - 0 Rosenborg TV 2 SPORT 1
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Partizan Minsk 1 - 2 Metalurh Donetsk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Petrovac 3 - 1 Anorthosis    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rabotnicki 4 - 2 Crusaders    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gandzasar 0 - 2 NAC    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lahti 2 - 0 Gorica    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Valletta 0 - 1 St Patrick's    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Flora 1 - 4 Brøndby    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinaburg 0 - 1 Bnei Yehuda    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering HJK 1 - 3 Vetra    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kaunas 1 - 1 Sloboda    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Polonia Warszawa 4 - 0 Juvenes/Dogana    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dacia 0 - 1 Zilina    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tromsø 4 - 1 Dinamo Minsk TV 2 SPORT 1
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FC Santa Coloma 1 - 4 Basel    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Haladás 0 - 0 Elfsborg    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Iskra-Stal 0 - 3 Cherno More    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Larissa 1 - 1 KR    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Netanya 3 - 0 Sliema    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Randers 1 - 1 Suduva    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Slaven Belupo 8 - 2 Milano    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 1 - 1 Sarajevo    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaduz 2 - 0 Falkirk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Újpest 1 - 2 Steaua    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Derry 1 - 0 Skonto    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Galatasaray 2 - 0 Tobol    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gent 1 - 0 Naftan    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering HB 1 - 4 Omonia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vllaznia 0 - 3 Rapid Wien    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 1 - 1 Sturm    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Slavija 2 - 1 AaB    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Røde Stjerne 4 - 0 Rudar Velenje    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Helsingborg 2 - 2 Zestafoni    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Motherwell 8 - 1 Flamurtari    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Fram 0 - 2 Sigma    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bangor 0 - 1 Honka    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rijeka 3 - 0 Differdange 03    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Paços de Ferreira 1 - 0 Zimbru    
28.07.2009 3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Bnei Yehuda 1 - 0 Paços de Ferreira    
30.07.2009 3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 2 - 0 Røde Stjerne    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Petrovac 1 - 2 Sturm    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rabotnicki 3 - 4 OB    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Honka 0 - 1 Qarabag    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Netanya 1 - 4 Galatasaray    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vålerenga 1 - 2 PAOK TV 2 SPORT 1
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tromsø 2 - 1 Slaven Belupo TV 2 SPORT 2
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brøndby 1 - 1 Legia    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 1 - 0 Derry    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fredrikstad 1 - 6 Lech    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering IFK Göteborg 1 - 3 Hapoel Tel Aviv    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Metalurh Donetsk 2 - 0 Interblock    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vetra 0 - 3 Fulham    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 2 - 1 APOP    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vojvodina 1 - 1 Austria Wien    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vaduz 0 - 1 Liberec    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zilina 1 - 1 Hajduk Split    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Steaua 3 - 0 Motherwell    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Polonia Warszawa 0 - 1 NAC    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vaslui 2 - 0 Omonia    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Slavija 0 - 2 Kosice    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Club Brugge 3 - 2 Lahti    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Randers 0 - 4 Hamburg    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 1 - 5 Sigma    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fenerbahçe 5 - 1 Honvéd    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Helsingborg 2 - 1 Sarajevo    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering PSV 1 - 0 Cherno More    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Roma 3 - 1 Gent    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sloboda 0 - 2 Lille    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering St Patrick's 1 - 0 Krylya Sovetov    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rijeka 1 - 2 Metalist    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering KR 2 - 2 Basel    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Athletic Club 0 - 1 Young Boys    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Braga 1 - 2 Elfsborg    
04.08.2009 3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Omonia 1 - 1 Vaslui    
06.08.2009 3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Krylya Sovetov 3 - 2 St Patrick's    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kosice 3 - 1 Slavija    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Qarabag 2 - 1 Honka    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cherno More 0 - 1 PSV    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Liberec 2 - 0 Vaduz    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lech 1 - 2 Fredrikstad    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Slaven Belupo 0 - 2 Tromsø TV 2 SPORT 1
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 1 - 1 IFK Göteborg    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lahti 1 - 1 Club Brugge    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lille 2 - 0 Sloboda    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering APOP 2 - 2 Rapid Wien    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 4 - 2 Vojvodina    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sturm 5 - 0 Petrovac    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Basel 3 - 1 KR    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Young Boys 1 - 2 Athletic Club    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Derry 1 - 1 CSKA Sofia    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 2 - 0 Braga    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Galatasaray 6 - 0 Maccabi Netanya    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Honvéd 1 - 1 Fenerbahçe    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Interblock 0 - 3 Metalurh Donetsk    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Legia 2 - 2 Brøndby    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Metalist 2 - 0 Rijeka    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering NAC 3 - 1 Polonia Warszawa    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sigma 3 - 0 Aberdeen    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering OB 3 - 0 Rabotnicki    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 2 - 1 Helsingborg    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gent 1 - 7 Roma    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hamburg 0 - 1 Randers    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering PAOK 0 - 1 Vålerenga TV 2 SPORT 1
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Motherwell 1 - 3 Steaua    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Røde Stjerne 5 - 2 Dinamo Tbilisi    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Fulham 3 - 0 Vetra    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 0 - 1 Zilina    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Paços de Ferreira 0 - 1 Bnei Yehuda    
20.08.2009 Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Kosice 3 - 3 Roma    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Baku 1 - 3 Basel    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering BATE 0 - 1 Litex    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Teplice 1 - 2 Hapoel Tel Aviv    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Bnei Yehuda 0 - 1 PSV    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Guingamp 1 - 5 Hamburg    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Trabzonspor 1 - 3 Toulouse    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 0 - 0 Dinamo Moskva    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering NAC 1 - 3 Villarreal    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering PAOK 1 - 1 Heerenveen    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Metalurh Donetsk 2 - 2 Austria Wien    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 1 - 0 Aston Villa    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Sturm 1 - 1 Metalist    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Bucuresti 0 - 2 Liberec    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Steaua 3 - 0 St Patrick's    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Sivasspor 0 - 3 Shakhtar    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Slavia Praha 3 - 0 Røde Stjerne    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Twente 3 - 1 Qarabag    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Vaslui 2 - 1 AEK    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Partizan 1 - 1 Zilina    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 1 - 1 CFR Cluj    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Brøndby 2 - 1 Hertha    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Lech 1 - 0 Club Brugge    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Sion 0 - 2 Fenerbahçe    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Ajax 5 - 0 Slovan Bratislava    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Benfica 4 - 0 Vorskla    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Galatasaray 5 - 0 Levadia    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Genk 1 - 2 Lille    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Genoa 3 - 1 OB    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Lazio 3 - 0 Elfsborg    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Maribor 0 - 2 Sparta Praha    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Stabæk 0 - 3 Valencia Viasat 4  
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Bremen 6 - 3 Aktobe    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Zagreb 4 - 0 Hearts    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Everton 4 - 0 Sigma    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Fulham 3 - 1 Amkar    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Nacional 4 - 3 Zenit    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Athletic Club 3 - 2 Tromsø    
25.08.2009 Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Shakhtar 2 - 0 Sivasspor    
27.08.2009 Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Aktobe 0 - 2 Bremen    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Amkar 1 - 0 Fulham    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Qarabag 0 - 0 Twente    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Moskva 1 - 2 CSKA Sofia    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 1 - 1 Teplice    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Sigma 1 - 1 Everton    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Hertha 3 - 1 Brøndby    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Slovan Bratislava 1 - 2 Ajax    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Zenit 1 - 1 Nacional    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering CFR Cluj 2 - 1 Sarajevo    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Heerenveen 0 - 0 PAOK    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Lille 4 - 2 Genk    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Tromsø 1 - 1 Athletic Club TV 2 Zebra
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 1 - 0 Lazio    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 3 - 2 Metalurh Donetsk    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Metalist 0 - 1 Sturm    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Basel 5 - 1 Baku    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Liberec 0 - 3 Dinamo Bucuresti    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Zilina 0 - 2 Partizan    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering AEK 3 - 0 Vaslui    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Levadia 1 - 1 Galatasaray    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Litex 0 - 4 BATE    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Sparta Praha 1 - 0 Maribor    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Club Brugge 1 - 0 Lech    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Fenerbahçe 2 - 2 Sion    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Hamburg 3 - 1 Guingamp    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering OB 1 - 1 Genoa    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Røde Stjerne 2 - 1 Slavia Praha    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Villarreal 6 - 1 NAC    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Hearts 2 - 0 Dinamo Zagreb    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering PSV 1 - 0 Bnei Yehuda    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Roma 7 - 1 Kosice    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering St Patrick's 1 - 2 Steaua    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Vorskla 2 - 1 Benfica    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Aston Villa 2 - 1 Rapid Wien    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Toulouse 0 - 1 Trabzonspor    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Valencia 4 - 1 Stabæk