Lukk liste
Terminliste Alle juli august
01.07.2010 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 2 - 1 Flora    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tobol 1 - 2 Zrinjski    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ulisses 0 - 0 Bnei Yehuda    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Laçi 1 - 1 Dnepr Mogilev    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rabotnicki 5 - 0 Lusitans    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shakhter 1 - 2 Ruch    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Trans 0 - 2 MYPA    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tirana 0 - 0 ZTE    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Torpedo-BelAZ Zhodino 3 - 0 Fylkir    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zeta 1 - 1 Dacia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Nitra 2 - 2 Györ    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Qarabag 4 - 1 Metalurg    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering TPS 3 - 1 Port Talbot    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zaria 0 - 0 Khazar    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zestafoni 5 - 0 Faetano    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sibenik 0 - 0 Sliema    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Anorthosis 3 - 0 Banants    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Randers 6 - 1 Dudelange    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering UE Santa Coloma 0 - 3 Mogren    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Grevenmacher 3 - 3 Dundalk    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Portadown 1 - 1 Skonto    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering NSÍ 0 - 2 Gefle    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Llanelli 2 - 2 Tauras    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Olimpija Ljubljana 0 - 2 Siroki Brijeg    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kalmar 1 - 0 EB/Streymur    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering KR 3 - 0 Glentoran    
08.07.2010 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Banants 0 - 1 Anorthosis    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Metalurg 1 - 1 Qarabag    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tauras 3 - 2 Llanelli    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mogren 2 - 0 UE Santa Coloma    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sliema 0 - 3 Sibenik    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Flora 0 - 0 Dinamo Tbilisi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bnei Yehuda 1 - 0 Ulisses    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dnepr Mogilev 7 - 1 Laçi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Khazar 1 - 1 Zaria    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering MYPA 5 - 0 Trans    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Skonto 0 - 1 Portadown    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dacia 0 - 0 Zeta    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dudelange 2 - 1 Randers    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Györ 3 - 1 Nitra    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gefle 2 - 1 NSÍ    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering ZTE 0 - 1 Tirana    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lusitans 0 - 6 Rabotnicki    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Port Talbot 0 - 4 TPS    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zrinjski 2 - 1 Tobol    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dundalk 2 - 1 Grevenmacher    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering EB/Streymur 0 - 3 Kalmar    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Faetano 0 - 0 Zestafoni    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Glentoran 2 - 2 KR    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ruch 1 - 0 Shakhter    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 3 - 0 Olimpija Ljubljana    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Fylkir 1 - 0 Torpedo-BelAZ Zhodino    
15.07.2010 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Atyrau 0 - 2 Györ    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering WIT Georgia 0 - 6 Baník    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rabotnicki 1 - 0 Mika    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tauras 0 - 3 APOEL    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Valletta 1 - 1 Ruch    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering OFK Beograd 2 - 2 Torpedo-BelAZ Zhodino    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 2 - 2 Siroki Brijeg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Baku 2 - 1 Buducnost Podgorica    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 5 - 1 Sillamäe    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 2 - 1 Iskra-Stal    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gorica 0 - 3 Randers    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Honka 1 - 1 Bangor    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering MYPA 3 - 0 Sant Julià    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ventspils 0 - 0 Teteks    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zaria 0 - 2 Dinamo Bucuresti    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zestafoni 3 - 0 Dukla    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Anorthosis 0 - 2 Sibenik    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gefle 1 - 2 Dinamo Tbilisi    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Molde 1 - 0 Jelgava    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Stabæk 2 - 2 Dnepr Mogilev    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Differdange 03 3 - 3 Spartak Subotica    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kalmar 0 - 0 Dacia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lausanne 1 - 0 Borac    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cercle Brugge 0 - 1 TPS    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Levski 6 - 0 Dundalk    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Besiktas 3 - 0 Víkingur    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brøndby 3 - 0 Vaduz    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 2 - 0 Mogren    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Siauliai 0 - 2 Wisla Kraków    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Utrecht 4 - 0 Tirana    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zrinjski 4 - 1 Tre Penne    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Suduva 0 - 2 Rapid Wien    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Besa Kavajë 0 - 5 Olympiakos    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fehérvár 1 - 1 Maribor    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cliftonville 1 - 0 Cibalia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Marítimo 3 - 2 Sporting Fingal    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Motherwell 1 - 0 Breidablik    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Portadown 1 - 2 Qarabag    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shamrock Rovers 1 - 1 Bnei Yehuda    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering KR 0 - 3 Karpaty    
22.07.2010 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mika 0 - 0 Rabotnicki    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Teteks 3 - 1 Ventspils    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dukla 1 - 0 Zestafoni    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Torpedo-BelAZ Zhodino 0 - 1 OFK Beograd    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mogren 2 - 1 Maccabi Tel Aviv    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Subotica 2 - 0 Differdange 03    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Baník 0 - 0 WIT Georgia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dnepr Mogilev 1 - 1 Stabæk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Jelgava 2 - 1 Molde    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Qarabag 1 - 1 Portadown    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sillamäe 0 - 5 Dinamo Minsk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 0 - 1 Austria Wien    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering TPS 1 - 2 Cercle Brugge    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Karpaty 3 - 2 KR    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dacia 0 - 2 Kalmar    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 2 - 1 Gefle    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering APOEL 3 - 1 Tauras    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Iskra-Stal 0 - 1 Elfsborg    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Randers 1 - 1 Gorica    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bnei Yehuda 0 - 1 Shamrock Rovers    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tirana 1 - 1 Utrecht    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Bucuresti 5 - 1 Zaria    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dundalk 0 - 2 Levski    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ruch 0 - 0 Valletta    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sibenik 0 - 3 Anorthosis    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaduz 0 - 0 Brøndby    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Víkingur 0 - 4 Besiktas    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Wisla Kraków 5 - 0 Siauliai    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bangor 2 - 1 Honka    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Györ 2 - 0 Atyrau    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maribor 2 - 0 Fehérvár    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Olympiakos 6 - 1 Besa Kavajë    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 4 - 2 Suduva    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tre Penne 2 - 9 Zrinjski    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Borac 1 - 1 Lausanne    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cibalia 0 - 0 Cliftonville    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sporting Fingal 2 - 3 Marítimo    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Buducnost Podgorica 1 - 2 Baku    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Breidablik 0 - 1 Motherwell    
23.07.2010 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sant Julià 0 - 5 MYPA    
27.07.2010 3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 3 - 0 Cliftonville    
29.07.2010 3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sibir Novosibirsk 1 - 0 Apollon    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Spartak Subotica 2 - 1 Dnipro    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Beroe 1 - 1 Rapid Wien    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dnepr Mogilev 1 - 0 Baník    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Inter Turku 1 - 5 Genk    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering MYPA 1 - 2 Timisoara    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ruch 1 - 3 Austria Wien    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Karpaty 1 - 0 Zestafoni    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Molde 2 - 3 Stuttgart TV 2 SPORT 1
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 5 - 0 Teteks    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Utrecht 1 - 0 Luzern    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Aalesund 1 - 1 Motherwell TV 2 Sumo
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering APOEL 1 - 0 Jablonec    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Randers 2 - 3 Lausanne    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering OB 5 - 3 Zrinjski    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kalmar 1 - 1 Levski    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Haifa 1 - 0 Dinamo Minsk    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cercle Brugge 1 - 0 Anorthosis    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Bucuresti 3 - 1 Hajduk Split    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Galatasaray 2 - 2 OFK Beograd    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Wisla Kraków 0 - 1 Qarabag    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Györ 0 - 1 Montpellier    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maribor 3 - 0 Hibernian    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Nordsjælland 0 - 1 Sporting CP    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Olympiakos 2 - 1 Maccabi Tel Aviv    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Plzen 1 - 1 Besiktas    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Røde Stjerne 1 - 2 Slovan Bratislava    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sturm 2 - 0 Dinamo Tbilisi    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AZ 2 - 0 IFK Göteborg    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Jagiellonia 1 - 2 Aris    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Marítimo 8 - 2 Bangor    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rabotnicki 0 - 2 Liverpool    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shamrock Rovers 0 - 2 Juventus    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Buducnost Podgorica 1 - 2 Brøndby    
03.08.2010 3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 3 - 0 Beroe    
05.08.2010 3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering OFK Beograd 1 - 5 Galatasaray    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Teteks 1 - 2 Elfsborg    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Baník 1 - 2 Dnepr Mogilev    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 3 - 1 Maccabi Haifa    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Qarabag 3 - 2 Wisla Kraków    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zestafoni 0 - 1 Karpaty    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 1 - 1 Sturm    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Anorthosis 3 - 1 Cercle Brugge    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Apollon 2 - 1 Sibir Novosibirsk    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dnipro 2 - 0 Spartak Subotica    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering IFK Göteborg 1 - 0 AZ    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Brøndby 1 - 0 Buducnost Podgorica    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lausanne 1 - 1 Randers    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Timisoara 3 - 3 MYPA    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aris 2 - 2 Jagiellonia    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Levski 5 - 2 Kalmar    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Luzern 1 - 3 Utrecht    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Besiktas 3 - 0 Plzen    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Genk 3 - 2 Inter Turku    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Jablonec 1 - 3 APOEL    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 1 - 0 Olympiakos    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Stuttgart 2 - 2 Molde TV 2 Zebra
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 3 - 0 Ruch    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bangor 1 - 2 Marítimo    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 3 - 0 Dinamo Bucuresti    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Slovan Bratislava 1 - 1 Røde Stjerne    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cliftonville 1 - 2 CSKA Sofia    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hibernian 2 - 3 Maribor    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Juventus 1 - 0 Shamrock Rovers    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Liverpool 2 - 0 Rabotnicki    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Montpellier 0 - 1 Györ    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Motherwell 3 - 0 Aalesund    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zrinjski 0 - 0 OB    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sporting CP 2 - 1 Nordsjælland    
17.08.2010 Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Aris 1 - 0 Austria Wien    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Besiktas 2 - 0 HJK    
19.08.2010 Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Sibir Novosibirsk 1 - 0 PSV    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering BATE 3 - 0 Marítimo    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering CSKA Moskva 4 - 0 Anorthosis    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Leverkusen 3 - 0 Tavriya    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering PSG 2 - 0 Maccabi Tel Aviv    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 1 - 1 Aston Villa    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Slovan Bratislava 0 - 1 Stuttgart    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering AIK 0 - 0 Levski    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Debrecen 2 - 0 Litex    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Dnipro 0 - 1 Lech    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Omonia 0 - 1 Metalist    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Vaslui 0 - 0 Lille    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering OB 2 - 1 Motherwell    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Feyenoord 1 - 0 Gent    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Steaua 1 - 0 Grasshoppers    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Galatasaray 2 - 2 Karpaty    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Club Brugge 2 - 1 Dinamo Minsk    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 3 - 0 TNS    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Genk 0 - 3 FC Porto    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 4 - 1 Unirea Urziceni    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Lausanne 1 - 1 Lokomotiv    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Palermo 3 - 0 Maribor    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering PAOK 1 - 0 Fenerbahçe    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Liverpool 1 - 0 Trabzonspor TV 2 SPORT 1  
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Celtic 2 - 0 Utrecht    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering AZ 2 - 0 Aktobe    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Dundee United 0 - 1 AEK    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Getafe 1 - 0 APOEL    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Györ 0 - 2 Dinamo Zagreb    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Napoli 1 - 0 Elfsborg    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Timisoara 0 - 1 Manchester City    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Dortmund 4 - 0 Qarabag    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Sturm 1 - 2 Juventus    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Sporting CP 0 - 2 Brøndby    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Villarreal 5 - 0 Dnepr Mogilev    
24.08.2010 Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Anorthosis 1 - 2 CSKA Moskva    
26.08.2010 Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Aktobe 2 - 1 AZ    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 2 - 3 Club Brugge    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Dnepr Mogilev 1 - 2 Villarreal    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Lokomotiv 1 - 1 Lausanne    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Marítimo 1 - 2 BATE    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Qarabag 0 - 1 Dortmund    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering HJK 0 - 4 Besiktas    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering APOEL 1 - 1 Getafe    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 1 - 1 Aris    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Brøndby 0 - 3 Sporting CP    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Metalist 2 - 2 Omonia    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Trabzonspor 1 - 2 Liverpool Viasat Fotball  
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Grasshoppers 1 - 0 Steaua    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Levski 2 - 1 AIK    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Litex 1 - 2 Debrecen    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering PSV 5 - 0 Sibir Novosibirsk    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Unirea Urziceni 1 - 1 Hajduk Split    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering AEK 1 - 1 Dundee United    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Gent 2 - 0 Feyenoord    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 4 - 3 PSG    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Stuttgart 2 - 2 Slovan Bratislava    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Tavriya 1 - 3 Leverkusen    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Lech 0 - 0 Dnipro    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Utrecht 4 - 0 Celtic    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering TNS 2 - 2 CSKA Sofia    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Aston Villa 2 - 3 Rapid Wien    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 0 - 2 Napoli    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Fenerbahçe 1 - 1 PAOK    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Juventus 1 - 0 Sturm    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Karpaty 1 - 1 Galatasaray    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Lille 2 - 0 Vaslui    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Manchester City 2 - 0 Timisoara    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Maribor 3 - 2 Palermo    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Motherwell 0 - 1 OB    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Zagreb 2 - 1 Györ    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering FC Porto 4 - 2 Genk