Lukk liste
Terminliste Alle juli august
03.07.2012 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shkëndija 0 - 0 Portadown    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Víkingur 0 - 6 Gomel    
05.07.2012 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Khazar 2 - 2 Kalju    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Jagodina 0 - 1 Ordabasy    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering KuPS 2 - 1 Llanelli    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Renova 4 - 0 Libertas    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Trans 0 - 5 Keshla    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Levadia 1 - 0 Siauliai    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Baku 0 - 0 Mura 05    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 8 - 0 Floriana    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering JJK 2 - 0 Stabæk    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Pyunik 0 - 3 Zeta    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rudar 0 - 1 Shirak    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dacia 1 - 0 Celje    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Differdange 03 3 - 0 NSÍ    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Suduva 0 - 1 FC Daugava    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Birkirkara 2 - 2 Metalurg    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tirana 2 - 0 Grevenmacher    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Torpedo Kutaisi 1 - 1 Aktobe    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering FC Santa Coloma 0 - 1 Osijek    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 5 - 2 Hibernians    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Twente 6 - 0 UE Santa Coloma    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering EB/Streymur 3 - 1 Gandzasar    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lech 2 - 0 Zhetysu    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Olimpija Ljubljana 3 - 0 Jeunesse Esch    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering MTK 1 - 1 Senica    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cefn Druids 0 - 0 MYPA    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Flamurtari 0 - 1 Honvéd    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering La Fiorita 0 - 2 Liepaja    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Teuta 0 - 3 Metalurgi Rustavi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Bangor 0 - 0 Zimbru    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Bohemians 0 - 0 Tór    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cliftonville 1 - 0 Kalmar    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering St Patrick's 1 - 0 ÍBV    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Crusaders 0 - 3 Rosenborg    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Borac 2 - 2 Celik Niksic    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering FH 2 - 1 Eschen-Mauren    
10.07.2012 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Floriana 0 - 4 Elfsborg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Grevenmacher 0 - 0 Tirana    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kalju 0 - 2 Khazar    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Portadown 2 - 1 Shkëndija    
12.07.2012 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zhetysu 1 - 1 Lech    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Metalurgi Rustavi 6 - 1 Teuta    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ordabasy 0 - 0 Jagodina    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shirak 1 - 1 Rudar    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aktobe 1 - 0 Torpedo Kutaisi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gandzasar 2 - 0 EB/Streymur    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Metalurg 0 - 0 Birkirkara    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Celik Niksic 1 - 1 Borac    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FC Daugava 2 - 3 Suduva    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gomel 4 - 0 Víkingur    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Jeunesse Esch 0 - 3 Olimpija Ljubljana    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Keshla 2 - 0 Trans    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Liepaja 4 - 0 La Fiorita    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Siauliai 2 - 1 Levadia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering MYPA 5 - 0 Cefn Druids    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zimbru 2 - 1 Bangor    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Stabæk 3 - 2 JJK TV 2 Sumo
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kalmar 4 - 0 Cliftonville    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rosenborg 1 - 0 Crusaders    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Eschen-Mauren 0 - 1 FH    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hibernians 4 - 4 Sarajevo    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Llanelli 1 - 1 KuPS    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering NSÍ 0 - 3 Differdange 03    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Senica 2 - 1 MTK    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering UE Santa Coloma 0 - 3 Twente    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Celje 0 - 1 Dacia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mura 05 2 - 0 Baku    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Osijek 3 - 1 FC Santa Coloma    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zeta 1 - 2 Pyunik    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Honvéd 2 - 0 Flamurtari    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Libertas 0 - 4 Renova    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tór 5 - 1 Bohemians    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering ÍBV 2 - 1 St Patrick's    
19.07.2012 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Anzhi 1 - 0 Honvéd    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Khazar 1 - 1 Lech    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Liepaja 2 - 2 Legia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Milsami 4 - 2 Aktobe    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Naftan 3 - 4 Røde Stjerne    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lokomotiv Plovdiv 4 - 4 Vitesse    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Renova 0 - 2 Gomel    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Levadia 1 - 3 Anorthosis    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering JJK 3 - 2 Zeta    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Keshla 1 - 1 Asteras    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Metalurgi Rustavi 1 - 3 Plzen    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Olimpija Ljubljana 0 - 0 Tromsø    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Differdange 03 0 - 1 Gent    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 1 - 1 Ried    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rosenborg 2 - 2 Ordabasy CANAL9  
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AGF 1 - 2 Dila    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AIK 1 - 1 FH    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering APOEL 2 - 0 Senica    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Bnei Yehuda 2 - 0 Shirak    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Eskisehirspor 2 - 0 St. Johnstone    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Levski 1 - 0 Sarajevo    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Metalurh Donetsk 7 - 0 Celik Niksic    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mladá Boleslav 3 - 0 Tór    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ruch 3 - 1 Metalurg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Slaven Belupo 6 - 0 Portadown    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 3 - 1 Sligo    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tirana 1 - 1 Aalesund    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dacia 1 - 0 Elfsborg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rapid Bucuresti 3 - 1 MYPA    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Young Boys 1 - 0 Zimbru    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zalgiris 1 - 1 Admira    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Servette 2 - 0 Gandzasar    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Twente 1 - 1 Inter Turku    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Netanya 1 - 2 KuPS    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mura 05 0 - 0 CSKA Sofia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Osijek 1 - 3 Kalmar    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Slovan Bratislava 1 - 1 Fehérvár    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 2 - 0 Skonto    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vojvodina 1 - 1 Suduva    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 1 - 1 St Patrick's    
26.07.2012 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shirak 0 - 1 Bnei Yehuda    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dila 3 - 1 AGF    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ordabasy 1 - 2 Rosenborg    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gandzasar 1 - 3 Servette    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Metalurg 0 - 3 Ruch    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Celik Niksic 2 - 4 Metalurh Donetsk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering KuPS 0 - 1 Maccabi Netanya    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aktobe 3 - 0 Milsami    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 2 - 0 Dacia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gomel 0 - 1 Renova    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Inter Turku 0 - 5 Twente    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Honvéd 0 - 4 Anzhi    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering MYPA 0 - 2 Rapid Bucuresti    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Suduva 0 - 4 Vojvodina    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tromsø 1 - 0 Olimpija Ljubljana TV 2 Sumo
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aalesund 5 - 0 Tirana    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Anorthosis 3 - 0 Levadia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Asteras 1 - 1 Keshla    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 1 - 1 Mura 05    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kalmar 3 - 0 Osijek    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ried 0 - 0 Shakhtyor Soligorsk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zimbru 1 - 1 Young Boys    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gent 3 - 2 Differdange 03    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Senica 0 - 1 APOEL    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lech 1 - 0 Khazar    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Plzen 2 - 0 Metalurgi Rustavi    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sligo 1 - 1 Spartak Trnava    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vitesse 3 - 1 Lokomotiv Plovdiv    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zeta 1 - 0 JJK    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Fehérvár 0 - 0 Slovan Bratislava    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Legia 5 - 1 Liepaja    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Røde Stjerne 3 - 3 Naftan    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Skonto 1 - 0 Hajduk Split    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Portadown 2 - 4 Slaven Belupo    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering St. Johnstone 1 - 1 Eskisehirspor    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering St Patrick's 2 - 1 Siroki Brijeg    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 3 - 1 Levski    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Admira 5 - 1 Zalgiris    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FH 0 - 1 AIK    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tór 0 - 1 Mladá Boleslav    
02.08.2012 3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Anzhi 2 - 0 Vitesse    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering KuPS 1 - 0 Bursaspor    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Arsenal Kiev 0 - 3 Mura 05    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dila 0 - 1 Anorthosis    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AIK 3 - 0 Lech    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering APOEL 2 - 1 Aalesund    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Bnei Yehuda 0 - 2 PAOK    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kalmar 1 - 0 Young Boys    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ried 2 - 1 Legia    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ruch 0 - 2 Plzen    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tromsø 1 - 1 Metalurh Donetsk  
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Heerenveen 4 - 0 Rapid Bucuresti    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Servette 1 - 1 Rosenborg    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Steaua 0 - 1 Spartak Trnava    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Twente 2 - 0 Mladá Boleslav    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Asteras 1 - 1 Marítimo    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Genk 2 - 1 Aktobe    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gomel 0 - 1 Liverpool    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Horsens 1 - 1 Elfsborg    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fehérvár 1 - 0 Gent    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Røde Stjerne 0 - 0 Omonia    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dundee United 2 - 2 Dinamo Moskva    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Eskisehirspor 1 - 1 Marseille    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 0 - 3 Inter    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering St Patrick's 0 - 3 Hannover    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Athletic Club 3 - 1 Slaven Belupo    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 2 - 1 Zeta    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vojvodina 2 - 1 Rapid Wien    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Admira 0 - 2 Sparta Praha    
09.08.2012 3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aktobe 1 - 2 Genk    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Moskva 5 - 0 Dundee United    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 2 - 3 Horsens    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Omonia 0 - 0 Røde Stjerne    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Slaven Belupo 2 - 1 Athletic Club    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aalesund 0 - 1 APOEL TV 2 Zebra  
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rosenborg 0 - 0 Servette CANAL9  
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Anorthosis 0 - 3 Dila    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Legia 3 - 1 Ried    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Metalurh Donetsk 0 - 1 Tromsø    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mladá Boleslav 0 - 2 Twente    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gent 0 - 3 Fehérvár    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 0 - 3 Steaua    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Young Boys 3 - 0 Kalmar    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lech 1 - 0 AIK    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mura 05 0 - 2 Arsenal Kiev    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering PAOK 4 - 1 Bnei Yehuda    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Plzen 5 - 0 Ruch    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sparta Praha 2 - 2 Admira    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vitesse 0 - 2 Anzhi    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zeta 1 - 0 Sarajevo    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bursaspor 6 - 0 KuPS    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hannover 2 - 0 St Patrick's    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rapid Bucuresti 1 - 0 Heerenveen    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Inter 0 - 2 Hajduk Split    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Marseille 3 - 0 Eskisehirspor    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Marítimo 0 - 0 Asteras    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Liverpool 3 - 0 Gomel    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 2 - 0 Vojvodina    
22.08.2012 Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Stuttgart 2 - 0 Dinamo Moskva    
23.08.2012 Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Anzhi 1 - 0 AZ    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Neftçi 1 - 1 APOEL    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Tromsø 3 - 2 Partizan    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Ekranas 0 - 2 Steaua    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Molde 2 - 0 Heerenveen TV 2 Zebra
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering AIK 0 - 1 CSKA Moskva Eurosport  
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Atromitos 1 - 1 Newcastle    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Legia 1 - 1 Rosenborg    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Liberec 2 - 2 Dnipro    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Sheriff 1 - 2 Marseille    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Bursaspor 3 - 1 Twente    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Bucuresti 0 - 2 Metalist    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Luzern 2 - 1 Genk    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Trabzonspor 0 - 0 Fehérvár    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Dudelange 1 - 3 Hapoel Tel Aviv    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Feyenoord 2 - 2 Sparta Praha    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 0 - 3 Young Boys    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Debrecen 0 - 3 Club Brugge    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Lokeren 2 - 1 Plzen    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering PAOK 2 - 1 Rapid Wien    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Hearts 0 - 1 Liverpool    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Motherwell 0 - 2 Levante    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Slask 3 - 5 Hannover    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Vaslui 0 - 2 Inter    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Athletic Club 6 - 0 HJK    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Horsens 1 - 1 Sporting CP    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Marítimo 1 - 0 Dila    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Mura 05 0 - 2 Lazio    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Røde Stjerne 0 - 0 Bordeaux    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Zeta 0 - 5 PSV    
28.08.2012 Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Moskva 1 - 1 Stuttgart    
30.08.2012 Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Dila 0 - 2 Marítimo    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Dnipro 4 - 2 Liberec    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Heerenveen 1 - 2 Molde TV 2 Zebra
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Rosenborg 2 - 1 Legia CANAL9  
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering APOEL 1 - 3 Neftçi    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering CSKA Moskva 0 - 2 AIK    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 4 - 0 Dudelange    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering HJK 3 - 3 Athletic Club    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering PSV 9 - 0 Zeta    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Sparta Praha 2 - 0 Feyenoord    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Steaua 3 - 0 Ekranas    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Young Boys 0 - 2 Midtjylland    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Genk 2 - 0 Luzern    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Metalist 2 - 1 Dinamo Bucuresti    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Plzen 1 - 0 Lokeren    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Bordeaux 3 - 2 Røde Stjerne    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Club Brugge 4 - 1 Debrecen    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Fehérvár 0 - 0 Trabzonspor    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Marseille 0 - 0 Sheriff    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Hannover 5 - 1 Slask    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Inter 2 - 2 Vaslui    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Levante 1 - 0 Motherwell    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Partizan 1 - 0 Tromsø    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 3 - 0 PAOK    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Newcastle 1 - 0 Atromitos Viasat Fotball  
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering AZ 0 - 5 Anzhi    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Lazio 3 - 1 Mura 05    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Twente 4 - 1 Bursaspor    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Liverpool 1 - 1 Hearts    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Sporting CP 5 - 0 Horsens