Lukk liste
Terminliste Alle juli august
01.07.2014 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Jeunesse Esch 0 - 2 Dundalk    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sliema 1 - 1 Ferencváros    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shkëndija 2 - 1 Zimbru    
03.07.2014 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kairat 1 - 0 Kukësi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Pyunik 1 - 4 Astana    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shirak 1 - 2 Shakhter    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Veris 0 - 0 Litex    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Banga 0 - 0 Sligo    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gabala 0 - 2 Siroki Brijeg    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Santos Tartu 0 - 7 Tromsø    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Celik Niksic 0 - 5 Koper    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering MYPA 1 - 0 ÍF    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sillamäe 2 - 1 Honka    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Turnovo 0 - 1 Chikhura    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering UE Santa Coloma 0 - 3 Metalurg    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering VPS 2 - 1 Brommapojkarna    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Botev Plovdiv 4 - 0 Libertas    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering IFK Göteborg 0 - 0 Fola Esch    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rosenborg 4 - 0 Jelgava    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sioni 2 - 3 Flamurtari    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tiraspol 2 - 3 Keshla    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Differdange 03 1 - 0 Atlantas    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Broughton 1 - 1 Haugesund    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering B36 1 - 2 Linfield    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cukaricki 4 - 0 Sant Julià    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hibernians 2 - 4 Spartak Trnava    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rudar Velenje 1 - 1 Laçi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Split 2 - 0 Mika    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Víkingur 2 - 1 FC Daugava    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Diósgyör 2 - 1 Birkirkara    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Folgore 1 - 2 Buducnost Podgorica    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 5 - 0 FK Daugava    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Crusaders 3 - 1 Ekranas    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Derry 4 - 0 Aberystwyth    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering FH 3 - 0 Glenavon    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fram 0 - 1 Kalju    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Stjarnan 4 - 0 Bangor    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zeljeznicar 0 - 0 Lovcen    
08.07.2014 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Linfield 1 - 1 B36    
10.07.2014 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shakhter 4 - 0 Shirak    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Astana 2 - 0 Pyunik    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mika 1 - 1 Split    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FC Daugava 1 - 1 Víkingur    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Laçi 1 - 1 Rudar Velenje    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Buducnost Podgorica 3 - 0 Folgore    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ekranas 1 - 2 Crusaders    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Honka 3 - 2 Sillamäe    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lovcen 0 - 1 Zeljeznicar    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Atlantas 3 - 1 Differdange 03    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Chikhura 3 - 1 Turnovo    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Haugesund 2 - 1 Broughton    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Jelgava 0 - 2 Rosenborg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kalju 2 - 2 Fram    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Keshla 3 - 1 Tiraspol    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sant Julià 0 - 0 Cukaricki    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FK Daugava 0 - 3 Aberdeen    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Flamurtari 1 - 2 Sioni    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Brommapojkarna 2 - 0 VPS    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Fola Esch 0 - 2 IFK Göteborg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tromsø 6 - 1 Santos Tartu    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zimbru 2 - 0 Shkëndija    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Birkirkara 1 - 4 Diósgyör    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kukësi 0 - 0 Kairat    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 5 - 0 Hibernians    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aberystwyth 0 - 5 Derry    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bangor 0 - 4 Stjarnan    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering ÍF 0 - 0 MYPA    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sligo 4 - 0 Banga    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ferencváros 2 - 1 Sliema    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Koper 4 - 0 Celik Niksic    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Libertas 0 - 2 Botev Plovdiv    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 3 - 0 Gabala    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dundalk 3 - 1 Jeunesse Esch    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Glenavon 2 - 3 FH    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Metalurg 2 - 0 UE Santa Coloma    
11.07.2014 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Litex 3 - 0 Veris    
17.07.2014 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Astana 3 - 0 Hapoel Tel Aviv    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kairat 1 - 1 Esbjerg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kosice 0 - 1 Liberec    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Laçi 0 - 3 Zorya    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Neftçi 1 - 2 Koper    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Buducnost Podgorica 0 - 2 Omonia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 3 - 0 MYPA    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Trencín 4 - 0 Vojvodina    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Atlantas 0 - 0 Shakhter    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 0 - 1 Keshla    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kalju 1 - 0 Lech    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering RoPS 1 - 1 Asteras    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ruch 3 - 2 Vaduz    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zestafoni 0 - 0 Spartak Trnava    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Petrolul 2 - 0 Flamurtari    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Botev Plovdiv 2 - 1 St Pölten    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brommapojkarna 4 - 0 Crusaders    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mladá Boleslav 2 - 1 Siroki Brijeg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Neman Grodno 1 - 1 FH    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rosenborg 1 - 2 Sligo    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering CFR Cluj 0 - 0 Jagodina    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 1 - 1 Zimbru    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Luzern 1 - 1 St. Johnstone    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Litex 0 - 2 Diósgyör    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Györ 0 - 3 IFK Göteborg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Víkingur 0 - 0 Tromsø    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zulte Waregem 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Molde 4 - 1 Gorica TV 2 Sportskanalen
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Bursaspor 0 - 0 Chikhura    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Metalurg 0 - 0 Zeljeznicar    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rijeka 1 - 0 Ferencváros    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sillamäe 0 - 4 Krasnodar    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Split 2 - 1 Hapoel Be'er Sheva    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 0 - 0 Groningen    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Derry 0 - 1 Shakhtyor Soligorsk    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dundalk 0 - 2 Hajduk Split    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Linfield 1 - 0 AIK    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Motherwell 2 - 2 Stjarnan    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 0 - 1 Haugesund    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cukaricki 0 - 4 Grödig    
22.07.2014 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zeljeznicar 2 - 2 Metalurg    
24.07.2014 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shakhter 3 - 0 Atlantas    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 0 - 0 Split    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering MYPA 0 - 0 Dinamo Minsk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Haugesund 1 - 3 Sarajevo    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Keshla 0 - 1 Elfsborg    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Krasnodar 5 - 0 Sillamäe    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Omonia 0 - 0 Buducnost Podgorica    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AIK 2 - 0 Linfield    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Chikhura 0 - 0 Bursaspor    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Esbjerg 1 - 0 Kairat    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Flamurtari 1 - 3 Petrolul    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Grödig 1 - 2 Cukaricki    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering IFK Göteborg 0 - 1 Györ    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lech 3 - 0 Kalju    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Liberec 3 - 0 Kosice    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 5 - 1 Derry    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tromsø 1 - 2 Víkingur    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaduz 0 - 0 Ruch    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zimbru 0 - 0 CSKA Sofia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Groningen 1 - 2 Aberdeen    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Tel Aviv 1 - 0 Astana    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 3 - 0 Zestafoni    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zorya 2 - 1 Laçi    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Asteras 4 - 2 RoPS    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sligo 1 - 3 Rosenborg    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vojvodina 3 - 0 Trencín    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zawisza Bydgoszcz 1 - 3 Zulte Waregem    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 1 - 2 Dundalk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Diósgyör 1 - 2 Litex    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ferencváros 1 - 2 Rijeka    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gorica 1 - 1 Molde    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Jagodina 0 - 1 CFR Cluj    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Koper 0 - 2 Neftçi    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 0 - 4 Mladá Boleslav    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Crusaders 1 - 1 Brommapojkarna    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering St. Johnstone 1 - 1 Luzern    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering St Pölten 2 - 0 Botev Plovdiv    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FH 2 - 0 Neman Grodno    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Stjarnan 3 - 2 Motherwell    
31.07.2014 3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shakhter 4 - 2 Hajduk Split    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Astana 1 - 1 AIK    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Neftçi 0 - 0 Chikhura    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Astra 3 - 0 Liberec    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Moskva 1 - 1 Hapoel Kiryat Shmona    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 4 - 1 FH    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Omonia 3 - 0 Metalurg    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ruch 0 - 0 Esbjerg    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brommapojkarna 0 - 3 Torino    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 1 - 0 CFR Cluj    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering IFK Göteborg 0 - 1 Rio Ave    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Karabükspor 0 - 0 Rosenborg    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mladá Boleslav 1 - 4 Lyon    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering PSV 1 - 0 St Pölten    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Trencín 0 - 0 Hull    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Young Boys 1 - 0 Ermis    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zorya 1 - 1 Molde    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Petrolul 1 - 1 Plzen    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Split 2 - 0 Chornomorets Odesa    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Víkingur 1 - 5 Rijeka    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zulte Waregem 2 - 5 Shakhtyor Soligorsk    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Club Brugge 2 - 0 Brøndby    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Diósgyör 1 - 5 Krasnodar    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mainz 1 - 0 Asteras    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Real Sociedad 2 - 0 Aberdeen    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 1 - 2 Atromitos    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Stjarnan 1 - 0 Lech    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering St. Johnstone 1 - 2 Spartak Trnava    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Grödig 1 - 2 Zimbru    
07.08.2014 3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ermis 0 - 2 Young Boys    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Molde 1 - 2 Zorya TV 2 Sportskanalen
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Chornomorets Odesa 0 - 0 Split    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Esbjerg 2 - 2 Ruch    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Krasnodar 3 - 0 Diósgyör    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Liberec 2 - 3 Astra    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AIK 0 - 3 Astana    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Chikhura 2 - 3 Neftçi    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Kiryat Shmona 1 - 2 Dinamo Moskva    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lech 0 - 0 Stjarnan    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rosenborg 1 - 1 Karabükspor    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 2 - 2 Zulte Waregem    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering St Pölten 2 - 3 PSV    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering CFR Cluj 0 - 2 Dinamo Minsk    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 3 - 0 Shakhter    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 1 - 1 St. Johnstone    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Atromitos 1 - 3 Sarajevo    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Brøndby 0 - 2 Club Brugge    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Plzen 1 - 4 Petrolul    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Asteras 3 - 1 Mainz    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FH 2 - 1 Elfsborg    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hull 2 - 1 Trencín    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lyon 2 - 1 Mladá Boleslav    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Torino 4 - 0 Brommapojkarna    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 2 - 3 Real Sociedad    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Metalurg 0 - 1 Omonia    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rio Ave 0 - 0 IFK Göteborg    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zimbru 0 - 1 Grödig    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rijeka 4 - 0 Víkingur    
20.08.2014 Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Dnipro 2 - 1 Hajduk Split    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Stjarnan 0 - 3 Inter    
21.08.2014 Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Aktobe 0 - 1 Legia    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Astana 0 - 3 Villarreal    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Moskva 2 - 2 Omonia    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering AEL 1 - 2 Tottenham    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering HJK 2 - 1 Rapid Wien    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Qarabag 0 - 0 Twente    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Ruch 0 - 0 Metalist    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering PSV 1 - 0 Shakhtyor Soligorsk    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 2 - 0 Nacional    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Elfsborg 2 - 1 Rio Ave    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Karabükspor 1 - 0 Saint-Étienne    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Petrolul 1 - 3 Dinamo Zagreb    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Apollon 1 - 1 Lokomotiv    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Young Boys 3 - 1 Debrecen    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Zorya 1 - 1 Feyenoord    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Panathinaikos 4 - 1 Midtjylland    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Trabzonspor 2 - 0 Rostov    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Zwolle 1 - 1 Sparta Praha    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Zimbru 1 - 0 PAOK    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Asteras 2 - 0 Maccabi Tel Aviv    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Grasshoppers 1 - 2 Club Brugge    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Partizan 3 - 2 Neftçi    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 1 - 3 Zürich    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Lokeren 1 - 0 Hull    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Lyon 1 - 2 Astra    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Real Sociedad 1 - 0 Krasnodar    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Split 0 - 0 Torino    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 2 - 3 Mönchengladbach    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Rijeka 1 - 0 Sheriff    
28.08.2014 Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Lokomotiv 1 - 4 Apollon    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Krasnodar 3 - 0 Real Sociedad    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Metalist 1 - 0 Ruch    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Neftçi 1 - 2 Partizan    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Omonia 1 - 2 Dinamo Moskva    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering PAOK 4 - 0 Zimbru    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Astra 0 - 1 Lyon    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 0 - 0 Dnipro    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Rostov 0 - 0 Trabzonspor    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 0 - 2 PSV    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Sheriff 0 - 3 Rijeka    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 3 - 1 Asteras    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Twente 1 - 1 Qarabag    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Feyenoord 4 - 3 Zorya    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 1 - 2 Panathinaikos    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Debrecen 0 - 0 Young Boys    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 3 - 3 HJK    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Saint-Étienne 1 - 0 Karabükspor    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Sparta Praha 3 - 1 Zwolle    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Torino 1 - 0 Split    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Zürich 1 - 1 Spartak Trnava    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Tottenham 3 - 0 AEL Viasat Fotball  
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Hull 2 - 1 Lokeren    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Inter 6 - 0 Stjarnan    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Mönchengladbach 7 - 0 Sarajevo    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Nacional 2 - 3 Dinamo Minsk    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Villarreal 4 - 0 Astana    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Club Brugge 1 - 0 Grasshoppers    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Zagreb 2 - 1 Petrolul    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Legia 2 - 0 Aktobe    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Rio Ave 1 - 0 Elfsborg