Lukk liste
Terminliste Alle juni juli august
28.06.2016 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Käpäz 0 - 0 Dacia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Partizani 0 - 0 Slovan Bratislava    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rabotnicki 1 - 1 Buducnost Podgorica    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering St Patrick's 1 - 0 Jeunesse Esch    
30.06.2016 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Aktobe 1 - 1 MTK    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dila 1 - 0 Shirak    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Admira 1 - 1 Spartak Myjava    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering UE Santa Coloma 1 - 3 Lokomotiva Zagreb    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ventspils 2 - 0 Víkingur    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Bokelj 1 - 1 Vojvodina    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Atlantas 0 - 2 HJK    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Balzan 0 - 2 Neftçi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Banants 0 - 1 Omonia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 2 - 1 Spartaks Jurmala    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fehérvár 3 - 0 Zaria    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Levadia 1 - 1 HB    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Riteriai 2 - 1 Kalju    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sloboda 0 - 0 Beitar Jerusalem    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AIK 2 - 0 Bala    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Europa 2 - 0 Pyunik    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering IFK Göteborg 6 - 0 Llandudno    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Slavia Sofia 1 - 0 Zaglebie    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AEK Larnaca 3 - 0 Folgore    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Differdange 03 1 - 1 Cliftonville    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gabala 5 - 1 Samtredia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kukësi 1 - 1 Rudar    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 1 - 0 Suduva    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Odd 2 - 0 Mariehamn    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 1 - 1 Birkirkara    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vaduz 3 - 1 Sileks    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zimbru 0 - 1 Chikhura    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 3 - 0 Gorica    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Beroe 0 - 0 Radnik    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Domzale 3 - 1 Lusitans    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering NSÍ 0 - 2 Shakhtyor Soligorsk    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Teuta 0 - 1 Kairat    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Connah's Quay 0 - 0 Stabæk    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 3 - 0 Hibernians    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cukaricki 3 - 0 Ordabasy    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering La Fiorita 0 - 5 Debrecen    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 3 - 1 Fola Esch    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Linfield 0 - 1 Cork    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hearts 2 - 1 FCI    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shamrock Rovers 0 - 2 RoPS    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shkëndija 2 - 0 Cracovia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Breidablik 2 - 3 Jelgava    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering KR 2 - 1 Glenavon    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Valur 1 - 4 Brøndby    
05.07.2016 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Birkirkara 2 - 0 Siroki Brijeg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Chikhura 2 - 3 Zimbru    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Jeunesse Esch 2 - 1 St Patrick's    
06.07.2016 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering FCI 2 - 4 Hearts    
07.07.2016 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ordabasy 3 - 3 Cukaricki    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shirak 1 - 0 Dila    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kairat 5 - 0 Teuta    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dacia 0 - 1 Käpäz    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Pyunik 2 - 1 Europa    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Samtredia 2 - 1 Gabala    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Myjava 2 - 3 Admira    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Jelgava 2 - 2 Breidablik    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rudar 0 - 1 Kukësi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering RoPS 1 - 1 Shamrock Rovers    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mariehamn 1 - 1 Odd TV 2 Sportskanalen
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Debrecen 2 - 0 La Fiorita    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering HJK 1 - 1 Atlantas    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kalju 4 - 1 Riteriai    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lokomotiva Zagreb 4 - 1 UE Santa Coloma    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering MTK 2 - 0 Aktobe    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Neftçi 1 - 2 Balzan    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Radnik 0 - 2 Beroe    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartaks Jurmala 0 - 2 Dinamo Minsk    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zaglebie 3 - 0 Slavia Sofia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Brøndby 6 - 0 Valur    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Fola Esch 1 - 0 Aberdeen    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gorica 0 - 1 Maccabi Tel Aviv    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Omonia 4 - 1 Banants    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Beitar Jerusalem 1 - 0 Sloboda    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Buducnost Podgorica 1 - 0 Rabotnicki    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering HB 0 - 2 Levadia    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Slovan Bratislava Avlyst Partizani    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Stabæk 0 - 1 Connah's Quay    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Suduva 0 - 1 Midtjylland    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zaria 2 - 0 Fehérvár    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bala 0 - 2 AIK    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 5 - 0 NSÍ    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cracovia 1 - 2 Shkëndija    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hibernians 0 - 3 Spartak Trnava    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Llandudno 1 - 2 IFK Göteborg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sileks 1 - 2 Vaduz    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Víkingur 0 - 2 Ventspils    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vojvodina 5 - 0 Bokelj    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Folgore 1 - 3 AEK Larnaca    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lusitans 1 - 2 Domzale    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cliftonville 2 - 0 Differdange 03    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cork 1 - 1 Linfield    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Glenavon 0 - 6 KR    
14.07.2016 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shirak 1 - 1 Spartak Trnava    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kairat 1 - 1 Maccabi Tel Aviv    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 1 - 1 St Patrick's    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Neftçi 0 - 0 Shkëndija    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Levadia 3 - 1 Slavia Praha    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering RoPS 1 - 1 Lokomotiva Zagreb    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Debrecen 1 - 2 Torpedo-BelAZ Zhodino    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 3 - 0 Vaduz    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering SønderjyskE 2 - 1 Strømsgodset TV 2 Sportskanalen
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Admira 1 - 0 Käpäz    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AIK 1 - 0 Europa    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Beitar Jerusalem 1 - 0 Omonia    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Häcken 1 - 1 Cork    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Haifa 1 - 1 Kalju    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zimbru 2 - 2 Osmanlispor    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Beroe 1 - 1 HJK    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 1 - 1 Domzale    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Genk 2 - 0 Buducnost Podgorica    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Giannina 3 - 0 Odd    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maribor 0 - 0 Levski    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Politehnica Iasi 2 - 2 Hajduk Split    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vojvodina 1 - 0 Connah's Quay    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Partizan 0 - 0 Zaglebie    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Slovan Bratislava 0 - 0 Jelgava    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Birkirkara 0 - 0 Hearts    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fehérvár 2 - 0 Cukaricki    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering MTK 1 - 2 Gabala    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 3 - 0 Ventspils    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cliftonville 2 - 3 AEK Larnaca    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hibernian 0 - 1 Brøndby    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Piast 0 - 3 IFK Göteborg    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 1 - 0 Kukësi    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering KR 3 - 3 Grasshoppers    
20.07.2016 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Käpäz 0 - 2 Admira    
21.07.2016 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ventspils 0 - 1 Aberdeen    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Jelgava 3 - 0 Slovan Bratislava    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering HJK 1 - 0 Beroe    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kalju 1 - 1 Maccabi Haifa    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lokomotiva Zagreb 3 - 0 RoPS    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Torpedo-BelAZ Zhodino 1 - 0 Debrecen    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Omonia 3 - 2 Beitar Jerusalem    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Odd 3 - 1 Giannina TV 2 Sportskanalen
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AEK Larnaca 2 - 0 Cliftonville    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Europa 0 - 1 AIK    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gabala 2 - 0 MTK    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Grasshoppers 2 - 1 KR    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering IFK Göteborg 0 - 0 Piast    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Levski 1 - 1 Maribor    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 2 - 1 Kairat    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Slavia Praha 2 - 0 Levadia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Strømsgodset 2 - 2 SønderjyskE    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaduz 2 - 2 Midtjylland    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kukësi 1 - 4 Austria Wien    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Connah's Quay 1 - 2 Vojvodina    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Brøndby 0 - 1 Hibernian    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Osmanlispor 5 - 0 Zimbru    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shkëndija 1 - 0 Neftçi    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 2 - 0 Shirak    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cukaricki 1 - 1 Fehérvár    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Domzale 2 - 1 Shakhtyor Soligorsk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 2 - 1 Politehnica Iasi    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Buducnost Podgorica 2 - 0 Genk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cork 1 - 0 Häcken    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering St Patrick's 0 - 1 Dinamo Minsk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hearts 1 - 2 Birkirkara    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zaglebie 0 - 0 Partizan    
28.07.2016 3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AEK Larnaca 1 - 1 Spartak    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Oleksandriya 0 - 3 Hajduk Split    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Heracles 1 - 1 Arouca    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 0 - 1 Spartak Trnava    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering IFK Göteborg 1 - 2 HJK    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Jelgava 1 - 1 Beitar Jerusalem    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lille 1 - 1 Gabala    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lokomotiva Zagreb 0 - 0 Vorskla    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Slavia Praha 0 - 0 Rio Ave    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Torpedo-BelAZ Zhodino 0 - 0 Rapid Wien    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zaglebie 1 - 2 SønderjyskE    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Basaksehir 0 - 0 Rijeka    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Birkirkara 0 - 3 Krasnodar    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Grasshoppers 2 - 1 Apollon    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Luzern 1 - 1 Sassuolo    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shkëndija 2 - 0 Mladá Boleslav    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Genk 1 - 0 Cork    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Osmanlispor 1 - 0 Kalju    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Panathinaikos 1 - 0 AIK    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Pandurii 1 - 3 Maccabi Tel Aviv    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vojvodina 1 - 1 Dinamo Minsk    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hertha 1 - 0 Brøndby    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fehérvár 0 - 1 Midtjylland    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gent 5 - 0 Viitorul    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 1 - 1 Maribor    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Domzale 2 - 1 West Ham    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AZ 1 - 0 Giannina    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Saint-Étienne 0 - 0 AEK    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Admira 1 - 2 Liberec    
03.08.2016 3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Liberec 2 - 0 Admira    
04.08.2016 3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering HJK 0 - 2 IFK Göteborg    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kalju 0 - 2 Osmanlispor    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 1 - 1 Fehérvár    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Krasnodar 3 - 1 Birkirkara    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak 0 - 1 AEK Larnaca    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 0 - 1 Austria Wien    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AIK 0 - 2 Panathinaikos    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Apollon 3 - 3 Grasshoppers    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Arouca 0 - 0 Heracles    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Beitar Jerusalem 3 - 0 Jelgava    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gabala 1 - 0 Lille    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Giannina 1 - 2 AZ    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mladá Boleslav 1 - 0 Shkëndija    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vorskla 2 - 3 Lokomotiva Zagreb    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering SønderjyskE 1 - 1 Zaglebie    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 2 - 1 Pandurii    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 0 - 2 Vojvodina    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AEK 0 - 1 Saint-Étienne    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Brøndby 3 - 1 Hertha    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maribor 1 - 0 Aberdeen    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rijeka 2 - 2 Basaksehir    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Viitorul 0 - 0 Gent    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 3 - 1 Oleksandriya    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sassuolo 3 - 0 Luzern    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cork 1 - 2 Genk    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering West Ham 3 - 0 Domzale    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rio Ave 1 - 1 Slavia Praha    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 3 - 0 Torpedo-BelAZ Zhodino    
17.08.2016 Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Beitar Jerusalem 1 - 2 Saint-Étienne    
18.08.2016 Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Astana 2 - 0 BATE    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 0 - 3 PAOK    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering SønderjyskE 0 - 0 Sparta Praha    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Krasnodar 4 - 0 Partizani    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 0 - 1 Osmanlispor    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 2 - 1 Rosenborg MAX  
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering AEK Larnaca 0 - 1 Liberec    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Gabala 3 - 1 Maribor    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering IFK Göteborg 1 - 0 Qarabag    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 2 - 1 Hajduk Split    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Slavia Praha 0 - 3 Anderlecht    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Basaksehir 1 - 2 Shakhtar    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Fenerbahçe 3 - 0 Grasshoppers    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Lokomotiva Zagreb 2 - 2 Genk    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Panathinaikos 3 - 0 Brøndby    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Vojvodina 0 - 3 AZ    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Astra 1 - 1 West Ham    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Gent 2 - 1 Shkëndija    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Sassuolo 3 - 0 Røde Stjerne    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Arouca 0 - 1 Olympiakos    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Trencín 0 - 4 Rapid Wien    
25.08.2016 Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Qarabag 3 - 0 IFK Göteborg    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Rosenborg 1 - 2 Austria Wien MAX  
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Brøndby 1 - 1 Panathinaikos    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Grasshoppers 0 - 2 Fenerbahçe    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Liberec 3 - 0 AEK Larnaca    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Partizani 0 - 0 Krasnodar    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Anderlecht 3 - 0 Slavia Praha    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering AZ 0 - 0 Vojvodina    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering BATE 2 - 2 Astana    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Genk 2 - 0 Lokomotiva Zagreb    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Osmanlispor 2 - 0 Midtjylland    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering PAOK 2 - 0 Dinamo Tbilisi    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Shkëndija 0 - 4 Gent    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Sparta Praha 3 - 2 SønderjyskE    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Maribor 1 - 0 Gabala    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 2 - 1 Maccabi Tel Aviv    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Røde Stjerne 1 - 1 Sassuolo    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering West Ham 0 - 1 Astra Eurosport  
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Olympiakos 2 - 1 Arouca    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Saint-Étienne 0 - 0 Beitar Jerusalem    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Shakhtar 2 - 0 Basaksehir    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Rapid Wien 0 - 2 Trencín