Lukk liste
Terminliste Alle juni juli august
27.06.2019 Innledende runde, 1. kamp EL-kvalifisering Barry Town 0 - 0 Cliftonville    
  Innledende runde, 1. kamp EL-kvalifisering Progrès Niederkorn 1 - 0 Cardiff MU    
  Innledende runde, 1. kamp EL-kvalifisering 5 - 1 Tre Fiori    
  Innledende runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sant Julià 3 - 2 Europa    
  Innledende runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ballymena 2 - 0 NSÍ    
  Innledende runde, 1. kamp EL-kvalifisering La Fiorita 0 - 1 Engordany    
  Innledende runde, 1. kamp EL-kvalifisering Prishtina 1 - 1 St Joseph's    
02.07.2019 Innledende runde, 2. kamp EL-kvalifisering St Joseph's 2 - 0 Prishtina    
04.07.2019 Innledende runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cardiff MU 2 - 1 Progrès Niederkorn    
  Innledende runde, 2. kamp EL-kvalifisering Engordany 2 - 1 La Fiorita    
  Innledende runde, 2. kamp EL-kvalifisering NSÍ 0 - 0 Ballymena    
  Innledende runde, 2. kamp EL-kvalifisering Europa 4 - 0 Sant Julià    
  Innledende runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cliftonville 4 - 0 Barry Town    
  Innledende runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tre Fiori 0 - 4    
09.07.2019 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering St Joseph's 0 - 4 Rangers    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gzira 0 - 2 Hajduk Split    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 4 - 0 Podgorica    
10.07.2019 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Jeunesse Esch 0 - 0 Tobol    
11.07.2019 1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Pyunik 3 - 3 Shkupi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ordabasy 1 - 0 Torpedo Kutaisi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ventspils 3 - 0 Teuta    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Alashkert 3 - 1 Makedonija    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AEK Larnaca 1 - 0 Petrocub    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Laçi 1 - 1 Hapoel Be'er Sheva    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Trans 0 - 2 Buducnost Podgorica    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Flora 2 - 0 Radnicki Nis    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering KuPS 2 - 0 Vitebsk    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sabail 2 - 3 U Craiova    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Balzan 3 - 4 Domzale    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Riteriai 1 - 1    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ruzomberok 0 - 2 Levski    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Malmö 7 - 0 Ballymena Viaplay  
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brann 2 - 2 Shamrock Rovers TV 2 Sport 1
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Akademija Pandev 0 - 3 Zrinjski    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brøndby 4 - 1 Inter Turku    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Crusaders 2 - 0 B36    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Debrecen 3 - 0 Kukësi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 6 - 0 Engordany    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Kauno 0 - 2 Apollon    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Liepaja 1 - 1 Dinamo Minsk    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Haifa 2 - 0 Mura 05    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Molde 7 - 1 KR    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Radnik 2 - 0 Spartak Trnava    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 1 - 0 Hibernians    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Speranta 0 - 3 Neftçi    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fola Esch 1 - 2 Chikhura    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Connah's Quay 1 - 2 Kilmarnock    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Olimpija Ljubljana 2 - 3 RFS    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cukaricki 3 - 0 Banants    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dunajská 1 - 1 Cracovia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Europa 0 - 0 Legia    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Steaua 2 - 0 Milsami    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Zeta 1 - 5 Fehérvár    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering St Patrick's 0 - 2 IFK Norrköping Viaplay  
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 2 - 1 RoPS    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cliftonville 0 - 1 Haugesund    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Cork 0 - 2 Progrès Niederkorn    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Honvéd 3 - 1 Zalgiris    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Siroki Brijeg 1 - 2 Kairat    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Breidablik 0 - 0 Vaduz    
  1. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Stjarnan 2 - 1 Levadia    
16.07.2019 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Banants 0 - 5 Cukaricki    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering 0 - 0 Riteriai    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Podgorica 0 - 0 CSKA Sofia    
17.07.2019 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Chikhura 2 - 1 Fola Esch    
18.07.2019 1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Tobol 1 - 1 Jeunesse Esch    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kairat 2 - 1 Siroki Brijeg    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Makedonija 0 - 3 Alashkert    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Teuta 1 - 0 Ventspils    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Inter Turku 2 - 0 Brøndby    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Levadia 3 - 2 Stjarnan    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering RFS 0 - 2 Olimpija Ljubljana    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering RoPS 1 - 2 Aberdeen    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering U Craiova 3 - 2 Sabail    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Minsk 1 - 2 Liepaja    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Levski 2 - 0 Ruzomberok    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Apollon 4 - 0 Kauno    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cracovia 2 - 2 Dunajská    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Haugesund 5 - 1 Cliftonville    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Milsami 1 - 2 Steaua    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Neftçi 6 - 0 Speranta    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Petrocub 0 - 1 AEK Larnaca    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Torpedo Kutaisi 0 - 2 Ordabasy    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaduz 2 - 1 Breidablik    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zalgiris 1 - 1 Honvéd    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zrinjski 3 - 0 Akademija Pandev    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Engordany 0 - 1 Dinamo Tbilisi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 1 - 0 Laçi    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Progrès Niederkorn 1 - 2 Cork    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering IFK Norrköping 2 - 1 St Patrick's Viaplay  
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering B36 2 - 3 Crusaders    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Fehérvár 0 - 0 Zeta    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hajduk Split 1 - 3 Gzira    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hibernians 0 - 1 Shakhtyor Soligorsk    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kukësi 1 - 1 Debrecen    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mura 05 2 - 3 Maccabi Haifa    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shkupi 1 - 2 Pyunik    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vitebsk 1 - 1 KuPS    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ballymena 0 - 4 Malmö Viaplay  
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Buducnost Podgorica 4 - 1 Trans    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Domzale 1 - 0 Balzan    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kilmarnock 0 - 2 Connah's Quay    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Radnicki Nis 2 - 2 Flora    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rangers 6 - 0 St Joseph's    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 2 - 0 Radnik    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shamrock Rovers 2 - 1 Brann TV 2 Sport 1
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering KR 0 - 0 Molde    
  1. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Legia 3 - 0 Europa    
23.07.2019 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ararat-Armenia 2 - 0 Lincoln    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering HB 2 - 2 Linfield    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shkëndija 1 - 2 Dudelange    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering FC Santa Coloma 0 - 0 Astana    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Tre Penne 0 - 5 Suduva    
24.07.2019 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Slovan Bratislava 2 - 1 Feronikeli    
25.07.2019 2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Pyunik 2 - 1 Jablonec    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ventspils 4 - 0 Gzira    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Gabala 0 - 2 Dinamo Tbilisi    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AEK Larnaca 3 - 0 Levski    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Partizani 0 - 1 Sheriff    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Utrecht 1 - 1 Zrinjski    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Chikhura 1 - 1 Aberdeen    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Honvéd 0 - 0 U Craiova    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 2 - 0 Esbjerg Viaplay  
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Alashkert 0 - 3 Steaua    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Arsenal Tula 0 - 1 Neftçi    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Flora 1 - 2 Frankfurt    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Haugesund 2 - 0 Sturm    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lechia 2 - 1 Brøndby    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Malatyaspor 2 - 2 Olimpija Ljubljana    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mladá Boleslav 1 - 1 Ordabasy    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Molde 0 - 0 Cukaricki    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Connah's Quay 0 - 1 Partizan    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 1 - 0 Osijek    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 2 - 0 Kairat    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lokomotiv Plovdiv 2 - 0 Spartak Trnava    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering IFK Norrköping 2 - 0 Liepaja Viaplay  
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Fehérvár 1 - 0 Vaduz    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Piast 3 - 2 Riga    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Luzern 1 - 0    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Antwerpen 6 - 3 Viitorul    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Aris 0 - 0 AEL    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AZ 0 - 0 Häcken    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dunajská 1 - 2 Atromitos    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Jeunesse Esch 0 - 1 Vitória    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Domzale 2 - 2 Malmö Viaplay  
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Buducnost Podgorica 1 - 3 Zorya    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rangers 2 - 0 Progrès Niederkorn    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Strasbourg 3 - 1 Maccabi Haifa    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Wolverhampton 2 - 0 Crusaders    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Espanyol 4 - 0 Stjarnan    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Legia 1 - 0 KuPS    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Shamrock Rovers 2 - 1 Apollon    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Torino 3 - 0 Debrecen    
  2. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Valur 1 - 1 Ludogorets    
30.07.2019 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Lincoln 1 - 2 Ararat-Armenia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Suduva 5 - 0 Tre Penne    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dudelange 1 - 1 Shkëndija    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Feronikeli 0 - 2 Slovan Bratislava    
31.07.2019 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Cukaricki 1 - 3 Molde    
01.08.2019 2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Astana 4 - 1 FC Santa Coloma    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ordabasy 2 - 3 Mladá Boleslav    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kairat 1 - 1 Hapoel Be'er Sheva    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Viitorul 2 - 1 Antwerpen    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering KuPS 0 - 0 Legia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zorya 1 - 0 Buducnost Podgorica    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering U Craiova 0 - 0 Honvéd    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Debrecen 1 - 4 Torino    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Häcken 0 - 3 AZ    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Levski 0 - 4 AEK Larnaca    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Riga 2 - 1 Piast    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Liepaja 0 - 1 IFK Norrköping Viaplay  
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Malmö 3 - 2 Domzale Viaplay  
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AEL 0 - 1 Aris    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Apollon 3 - 1 Shamrock Rovers    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Atromitos 3 - 2 Dunajská    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 3 - 0 Gabala    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Jablonec 0 - 0 Pyunik    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering 0 - 1 Luzern    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Maccabi Haifa 2 - 1 Strasbourg    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Neftçi 3 - 0 Arsenal Tula    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sheriff 1 - 1 Partizani    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vaduz 2 - 0 Fehérvár    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zrinjski 2 - 1 Utrecht    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Brøndby 4 - 1 Lechia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Ludogorets 4 - 0 Valur    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Progrès Niederkorn 0 - 0 Rangers    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Esbjerg 0 - 0 Shakhtyor Soligorsk    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gzira 2 - 2 Ventspils    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Olimpija Ljubljana 0 - 1 Malatyaspor    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Frankfurt 2 - 1 Flora    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Steaua 2 - 3 Alashkert    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Sturm 2 - 1 Haugesund    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 5 - 0 Chikhura    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Linfield 1 - 0 HB    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Osijek 1 - 0 CSKA Sofia    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak Trnava 3 - 1 Lokomotiv Plovdiv    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Crusaders 1 - 4 Wolverhampton    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Partizan 3 - 0 Connah's Quay    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vitória 4 - 0 Jeunesse Esch    
  2. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Stjarnan 1 - 3 Espanyol    
06.08.2019 3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ararat-Armenia 1 - 2 Saburtalo    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Riga 1 - 1 HJK    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sutjeska 1 - 2 Linfield    
07.08.2019 3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Slovan Bratislava 1 - 0 Dundalk    
08.08.2019 3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Astana 5 - 1 Valletta    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering AEK Larnaca 1 - 1 Gent    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Pyunik 0 - 4 Wolverhampton    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sparta Praha 2 - 2 Trabzonspor    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering U Craiova 0 - 2 AEK    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Brøndby 2 - 4 Braga    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ventspils 0 - 3 Vitória    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Malmö 3 - 0 Zrinjski Viaplay  
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Molde 3 - 0 Aris Eurosport Norge  
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Haugesund 0 - 1 PSV DIREKTESPORT  
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Mariupol 0 - 0 AZ    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Neftçi 2 - 2 Bnei Yehuda    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sheriff 1 - 2 AIK    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Thun 2 - 3 Spartak    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Antwerpen 1 - 0 Plzen    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering CSKA Sofia 1 - 1 Zorya    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Feyenoord 4 - 0 Dinamo Tbilisi    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Lokomotiv Plovdiv 0 - 1 Strasbourg    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Ludogorets 5 - 0 TNS    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Maccabi Tel Aviv 1 - 2 Suduva    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Sarajevo 1 - 2 BATE    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering IFK Norrköping 1 - 1 Hapoel Be'er Sheva Viaplay  
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Dudelange 3 - 1 Kalju    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Midtjylland 2 - 4 Rangers    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Rijeka 2 - 0 Aberdeen    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Austria Wien 1 - 2 Apollon    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Steaua 0 - 0 Mladá Boleslav    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Vaduz 0 - 5 Frankfurt    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Legia 0 - 0 Atromitos    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Luzern 0 - 3 Espanyol    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Partizan 3 - 1 Malatyaspor    
  3. runde, 1. kamp EL-kvalifisering Torino 5 - 0 Shakhtyor Soligorsk    
13.08.2019 3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Kalju 0 - 1 Dudelange    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Linfield 3 - 2 Sutjeska    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dundalk 1 - 3 Slovan Bratislava    
14.08.2019 3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Atromitos 0 - 2 Legia    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Saburtalo 0 - 2 Ararat-Armenia    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Vitória 6 - 0 Ventspils    
15.08.2019 3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering HJK 2 - 2 Riga    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Dinamo Tbilisi 1 - 1 Feyenoord    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak 2 - 1 Thun    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AIK 1 - 1 Sheriff Viaplay  
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zrinjski 1 - 0 Malmö Viaplay  
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Apollon 3 - 1 Austria Wien    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering BATE 0 - 0 Sarajevo    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Bnei Yehuda 2 - 1 Neftçi    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Malatyaspor 1 - 0 Partizan    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Mladá Boleslav 0 - 1 Steaua    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Shakhtyor Soligorsk 1 - 1 Torino    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Suduva 2 - 1 Maccabi Tel Aviv    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Zorya 1 - 0 CSKA Sofia    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 3 - 1 IFK Norrköping Viaplay  
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering TNS 0 - 4 Ludogorets    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Trabzonspor 2 - 1 Sparta Praha    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AEK 1 - 1 U Craiova    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Plzen 2 - 1 Antwerpen    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Valletta 0 - 4 Astana    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aris 3 - 1 Molde Eurosport Norge  
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering PSV 0 - 0 Haugesund DIREKTESPORT  
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering AZ 4 - 0 Mariupol    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Frankfurt 1 - 0 Vaduz    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Gent 3 - 0 AEK Larnaca    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Strasbourg 1 - 0 Lokomotiv Plovdiv    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Aberdeen 0 - 2 Rijeka    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Braga 3 - 1 Brøndby    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Rangers 3 - 1 Midtjylland    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Wolverhampton 4 - 0 Pyunik    
  3. runde, 2. kamp EL-kvalifisering Espanyol 3 - 0 Luzern    
22.08.2019 Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Astana 16.00 BATE    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Ararat-Armenia 17.00 Dudelange    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Malmö 19.00 Bnei Yehuda Viaplay  
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Suduva 19.00 Ferencváros    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Feyenoord 19.30 Hapoel Be'er Sheva    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Ludogorets 19.30 Maribor    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering FC København 19.45 Riga    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering AEK 20.00 Trabzonspor    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Legia 20.00 Rangers    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering AZ 20.30 Antwerpen    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Gent 20.30 Rijeka    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering PSV 20.30 Apollon    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Steaua 20.30 Vitória    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Strasbourg 20.30 Frankfurt    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Braga 20.45 Spartak    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Celtic 20.45 AIK    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Linfield 20.45 Qarabag    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Partizan 21.00 Molde MAX  
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Espanyol 21.00 Zorya    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Slovan Bratislava 21.00 PAOK    
  Playoff, 1. kamp EL-kvalifisering Torino 21.00 Wolverhampton    
29.08.2019 Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Qarabag 18.00 Linfield    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Riga 18.45 FC København    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Molde 19.00 Partizan MAX  
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering AIK 19.00 Celtic    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Apollon 19.00 PSV    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering BATE 19.00 Astana    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Bnei Yehuda 19.00 Malmö    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering PAOK 19.00 Slovan Bratislava    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Zorya 19.00 Espanyol    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Spartak 19.15 Braga    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Hapoel Be'er Sheva 19.30 Feyenoord    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Trabzonspor 19.30 AEK    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Antwerpen 20.00 AZ    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Dudelange 20.00 Ararat-Armenia    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Ferencváros 20.00 Suduva    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Rijeka 20.00 Gent    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Maribor 20.15 Ludogorets    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Frankfurt 20.30 Strasbourg    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Rangers 20.45 Legia    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Wolverhampton 20.45 Torino    
  Playoff, 2. kamp EL-kvalifisering Vitória 21.00 Steaua